Skocz do zawartości

Żwirownia kontratakuje.


Anty żwir

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to jest nie wiedzieć

Miasto Ińsko to maleńki kawałeczek świata w którym TY masz swój udział w tworzeniu tego klimatu mało miasteczkowego , zatem spróbuj pomyśleć o przyszłości tego miejsca to jest miejsce w którym żyjesz ....tu kochasz kogoś... tu rodzą się Twoje dzieci ,... tu budujesz swoją przyszłość ... i tu masz swoich rodziców , których odwiedzasz co tydzień  i to jest TWOJE miejsce   i tu... jest TWÓJ DOM .. i   nie mów że nie wiesz  .. przypomnę ..... a może nie     ......za kilka dni dostaniesz  kiełbaskę  i kieliszek wina od damy z kokardką  w różowych pantofelkach  ona ciągle ma koszyczek z marzeniami !     a    my czekamy na realia rozwoju naszej  gminy ... i warunek jest jeden NIE COFAJMY Sie... błedy są moim zamierzony celem

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie co to się dzieje?.....opanowała nas czerwona pajęczyna.....Jak mieszkańcy nie zmądrzeli do tej pory i nie zrozumieli jaką krzywdę sami sobie chcą zrobić to władza musi dbać o ich interes.....Skoro mieszkańcy są upośledzeni to należy ich wyręczyć i zrobić to za nich......Zatem do roboty RADNI podejmijcie męską decyzję....Bo inaczej gmina stanie się jednym wielkim żwirowiskiem i siedliskiem czerwonych pająków.....Słyszałem że w kinie opanowali całą przestrzeń.....Szkoda że się scena nie zawaliła od kłamstw które wciskali.....znajomej się podobało a ja kazałem się jej puknąć trzy razy w "pustak" ale menopauza robi swoje.....ciekawe czy jeszcze inni byli zwolennicy......CZERWONE PAJĄKI wynocha z Ińska......

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, gość napisał:

Mazurka też agitował po zakończeniu pod kinem, komuch jeden !

Miasto Ińsko to maleńki kawałeczek świata w którym TY masz swój udział w tworzeniu tego klimatu mało miasteczkowego , zatem spróbuj pomyśleć o przyszłości tego miejsca to jest miejsce w którym żyjesz ....tu kochasz kogoś... tu rodzą się Twoje dzieci ,... tu budujesz swoją przyszłość ... i tu masz swoich rodziców , których odwiedzasz co tydzień  i to jest TWOJE miejsce   i tu... jest TWÓJ DOM .. i   nie mów że nie wiesz  .. przypomnę ..... a może nie     ......za kilka dni dostaniesz  kiełbaskę  i kieliszek wina od damy z kokardką  w różowych pantofelkach  ona ciągle ma koszyczek z marzeniami !     a    my czekamy na realia rozwoju naszej  gminy ... i warunek jest jeden NIE COFAJMY Sie... błedy są moim zamierzony celem

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście ze Hukowa  jest przeciwko żwirowni i gupek twierdzi że jest wazeliniara ja jeszcze nie widzialem żeby komuś się podlizywala a wręcz przeciwnie nieraz słyszałem jej cięty jezyk, a zresztą jak widać źle się jej raczej nie żyje a tu na nią piszą zawistne baby

Odnośnik do odpowiedzi
żenujący spektakl

E tam co to spotkania jak ludzie kopalni obstawili wszystkie kąty i nie pozwalali wypowiadać tym co byli innego zdania. Gadali jak nakręceni swoje trele morele o cudzie na Iną tzn.tylko żwirownia może gminę uzdrowić finansowo a jak zacznie wydobycie to zobaczymy nowe oczka wodne, ścieżki rowerowe, żwirki ze szpadelkiem na wjeździe do Ińska a dalej po kolei żwirek tomek, kieliszek, ciotka wieża, baśka co marzy o czystych ścieżkach a na podwórku syf kiła i mogiła, kondukt krasnali żwirkowych zamyka michał i jacek którzy wszystko zrobili żeby nie narazić się mocarzowi kopalni. No jeszcze gdzieś się zmieści prawniczka sld i radny czerwony.Nic tylko usiąść i płakać.

Odnośnik do odpowiedzi

To czy Hukowa czy Szafran czy Mazurek rozmawiali z Kęsikiem to po to tam ci ludzie byli żeby rozmawiać,  a wy inskie  hieny nic sie wam nie podoba żal wam dupe ściska ze z wami nikt nie gadał , a ty najpierw siadasz koło hukowej a później jej tylek obrabiasz

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Olo napisał:

Ludzie co to się dzieje?.....opanowała nas czerwona pajęczyna.....Jak mieszkańcy nie zmądrzeli do tej pory i nie zrozumieli jaką krzywdę sami sobie chcą zrobić to władza musi dbać o ich interes.....Skoro mieszkańcy są upośledzeni to należy ich wyręczyć i zrobić to za nich......Zatem do roboty RADNI podejmijcie męską decyzję....Bo inaczej gmina stanie się jednym wielkim żwirowiskiem i siedliskiem czerwonych pająków.....Słyszałem że w kinie opanowali całą przestrzeń.....Szkoda że się scena nie zawaliła od kłamstw które wciskali.....znajomej się podobało a ja kazałem się jej puknąć trzy razy w "pustak" ale menopauza robi swoje.....ciekawe czy jeszcze inni byli zwolennicy......CZERWONE PAJĄKI wynocha z Ińska......

Nie przejmuj się! Tam wszyscy obecni to byli zwolennicy żwirowni tylko tak dla niepoznaki udają że jej nie chcą. Ale słyszałem że z Jacka zrobili głupola, że nie ma pomysłu na gminę, że wystarczy tylko pomyśleć i nawet żwirek z koparką jest natychmiast. Przy okazji powiem że na te spotkanie szykowałem się wczoraj a się okazało że było przedwczoraj. Ktoś wie dlaczego? Znajomi także szykowali się na piątek. Czegoś nie doczytałem?

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, przeciwny napisał:

Nie przejmuj się! Tam wszyscy obecni to byli zwolennicy żwirowni tylko tak dla niepoznaki udają że jej nie chcą. Ale słyszałem że z Jacka zrobili głupola, że nie ma pomysłu na gminę, że wystarczy tylko pomyśleć i nawet żwirek z koparką jest natychmiast. Przy okazji powiem że na te spotkanie szykowałem się wczoraj a się okazało że było przedwczoraj. Ktoś wie dlaczego? Znajomi także szykowali się na piątek. Czegoś nie doczytałem?

Ten się śmieje co się śmieje ostatni dla nas mieszkańców liczy się żeby Jacek spełnił obietnice wyborczą i pogonił tych komuchów gdzie szczaw rośnie 

Odnośnik do odpowiedzi

Bądź spokojna.Jacka słowo "ważniejsze od pieniędzy".Zafarbował sobie włosy,gdy jego klasa gimnazjalna podniosła średnią.Taka była umowa i słowa dotyrzymał.Tym razem też dotrzyma słowa i radni mu w tym pomogą.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Radny napisał:

Bądź spokojna.Jacka słowo "ważniejsze od pieniędzy".Zafarbował sobie włosy,gdy jego klasa gimnazjalna podniosła średnią.Taka była umowa i słowa dotyrzymał.Tym razem też dotrzyma słowa i radni mu w tym pomogą.

Baranie to gdzie ci twoi radni byli bo na spotkaniu ich nie widziałem. Było tylko trzech starców co nic mądrego nie mówili. Nie licz na radnych bo nic nie zrobią. A zmiana daty była zamierzona po to żeby przyjezdni nie mogli brać udziału i żeby mieszkańcy zawiedli. Tyle na ten temat.

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjezdni ktorzy przywiezli własne majątki i płacą podatki i robią zakupy w sklepach i na rynku i oferują pracę to też mieszkancy Inska....mają tu domy MUROWANE...może po 25 latach czas przestać nazywać ich "PRZYJEZDNI"  Ci ludzie o tych okolicach mają pojęcie!i dużą wiedzę!

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, luiza napisał:

Przyjezdni ktorzy przywiezli własne majątki i płacą podatki i robią zakupy w sklepach i na rynku i oferują pracę to też mieszkancy Inska....mają tu domy MUROWANE...może po 25 latach czas przestać nazywać ich "PRZYJEZDNI"  Ci ludzie o tych okolicach mają pojęcie!i dużą wiedzę!

W Ińsku wszyscy są przyjezdni, nie ma tu autochtonów, ale niektórzy ci, co się tu urodzili twierdzą że mają większe prawa od tych co tu się osiedlają sami z miłości do Ińska. To jest totalna bzdura, niech oni tylko pomyślą skąd się tu wzięli i jak przyjechali ich rodzice, których przywieziono siłą i którzy przez całe życie marzyli o powrocie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...