Skocz do zawartości

Orlik w Ińsku


Rodzic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

     Droga władzo w Ińsku chyba czas poruszyć temat naszego nieszczęsnego Orlika gdyż co roku jest to samo dlatego warto zacząć ten temat już teraz żeby się ktoś wreszcie za to wziął.

Orlik dla naszych dzieci na dzień dzisiejszy jest otwarty tylko w Środy, Piątki Soboty i Niedziele dzisiaj mamy piękną pogodę i Piątek a tu niespodzianka dziecko przychodzi z płaczem do domu bo weekend się zaczyna i nie będzie mogło pójść pograć pobawić się na orliku bo niestety jest zamknięte i uwierzcie Mi w tamtym roku i w poprzednich latach takie sytuacje są niemal w każdym tygodniu mimo że są dwie osoby pilnujące orlika i akurat wiecznie dwóm nie pasuje zajmijcie się tym tematem inaczej będzie trzeba wyżej pójść z tym tematem gdyż na to idą pieniądze.

Może inni rodzice mają jeszcze jakieś sugestie w tym temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi rodzicu.Na "Orliku" jest ogłoszenie dotyczace otwarcia tego obiektu.W środy i piatki:16:00-18:00,w soboty:11:00-19:00 i w niedziele:12:00-18:00.Obecnie,do chwili zagwarantowania dotacji, zatrudniona jest jedna osoba na pół etatu. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, Gość napisał:

To po jaka cholere ten orlik wogole byl budowany?Chyba tylko po to zeby zagospodarowac plac

Czytaj ze zrozumieniem o czym napisał "gość:".Wiosna dopiero się zaczęła.Bywają jeszcze przymrozki,a już niedługo będą pieniądze na obsługę "Orlika",więc czynny będzie częściej i dlużej.

Odnośnik do odpowiedzi

"Drogi rodzicu.Na "Orliku" jest ogłoszenie dotyczace otwarcia tego obiektu.W środy i piatki:16:00-18:00,w soboty:11:00-19:00 i w niedziele:12:00-18:00.Obecnie,do chwili zagwarantowania dotacji, zatrudniona jest jedna osoba na pół etatu. Pozdrawiam"

 

W odpowiedzi na ten post już nie chodzi mi o to że jest otwarty na pół etatu bo jeśli tak jest to oki ale dlaczego jak już w Piątki powinien być otwarty to na dzień dzisiejszy jest na drzwiach kartka że w Piątek 8.04.2016 r. orlik będzie zamknięty o to chodzi że mimo że rzadko jest otwarty to w dni które powinien być otwarty jest zamknięty.

Normalną dla mnie sprawą byłoby gdyby napisał z powodu pilnej sprawy  w Piątek orlik będzie zamknięty ale w to miejsce będzie otwarty w Poniedziałek np. czy w inny dzień kiedy nie jest otwarty. Za co gmina płaci im za zamknięty orlik. Ty jak pójdziesz do pracy to pracujesz 8 godz. a orlik jest otwierany kiedy się chce i zamyka kiedy się chce.

Odnośnik do odpowiedzi

Święte słowa dobrze że ktoś wreszcie poruszył ten temat ponieważ już w tamtym roku miałam ochotę poruszyć ten temat gdyż czasami w piękny weekendowy dzień przychodziłam z dziećmi na orlika a on jest zamknięty tylko zastanawiam się kto jest za to odpowiedzialny Gmina i Burmistrz czy ktoś inny bo nie wiadomo do kogo się zgłosić z tym problemem.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Gość napisał:

Święte słowa dobrze że ktoś wreszcie poruszył ten temat ponieważ już w tamtym roku miałam ochotę poruszyć ten temat gdyż czasami w piękny weekendowy dzień przychodziłam z dziećmi na orlika a on jest zamknięty tylko zastanawiam się kto jest za to odpowiedzialny Gmina i Burmistrz czy ktoś inny bo nie wiadomo do kogo się zgłosić z tym problemem.

Nadzór nad "Orlikiem" sprawuje dyrektor ińskiej szkoły.

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze coś im nie pasuje.Obciąć etaty w gminie czy w szkole i na etat pełny będą pieniądze.Zawsze czekają na mannę że im z nieba spadnie a sami sobie dają ile dusza zapragnie i zatrudniają ponad stan.Zatrudnili do pilnowania dwóch co wszyję dają i myślą że jest dobrze.Dyrektorka nadana z układu to problemu nie rozwiąże .Orlik juz się sypie kasy na bieżące utrzymanie brak.Radni w ogóle niczym się nie interesują taka jest ińska rzeczywistość.Same klany rodzinne w tych jednostkach organizacyjnych.

Odnośnik do odpowiedzi

Obciąć to ty możesz sobie. "Zatrudnili do pilnowania dwóch co wszyję dają ".W jaki sposób można zatrudnić dwóch,gdy jest pół etatu?Wątpię,by dwóch chciało pracować na 1/4 etatu i jeszcze dawali wszy...A kto według ciebie, kadrowy, zbędny jest w w gminie i w szkole?

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Gość napisał:

Dobrze wiesz bo to o ciebie chodzi i o drugiego.Jeden to Marcin a drugi to Mariusz.wszyscy lody kręcą tak to jest z klanami rodzinnymi.

Tam aktualnie pracuje jedna osoba na pół etatu.Co ty o klanach pitolisz.

Odnośnik do odpowiedzi

Temat widzę zszedł z tematu chodzi tutaj tylko o to żeby te osoby się wywiązywały ze swojej pracy a nie jak nie pasuje to zamykam i tyle każda godzina powinna być odpracowana i to Pani dyrektor powinna dopilnować jest limit godzinowy i musi być wykonany i się temu przypatrzmy czy tak będzie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 10 miesięcy później...

Witam

      Czy wiadomo już coś w sprawie orlika od kiedy on będzie otwarty normalnie akurat dzisiaj czy jutro pogoda nie dopisuje ale ogólnie jest już jakaś decyzja od kiedy orlik będzie otwarty z góry dzięki za informacje.

 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość napisał:

Witam

      Czy wiadomo już coś w sprawie orlika od kiedy on będzie otwarty normalnie akurat dzisiaj czy jutro pogoda nie dopisuje ale ogólnie jest już jakaś decyzja od kiedy orlik będzie otwarty z góry dzięki za informacje.

 

Chyba strzelnice najpierw zrobią. Dobra zmiana.

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Orlik napisał:

Chyba strzelnice najpierw zrobią. Dobra zmiana.

Co masz na myśli mówiąc"dobra zmiana" przecież w Ińsku rządzą lewaki..platfusy i słoma.....to że orlik w ferie nie działa to wina obecnej władzy a nie "dobrej zmiany"....Dobra zmiana przygotowała 60mld złotych na polepszenie warunków na wsiach ...wnioski można składać ale czy ktoś w tej gminie umie pisać wnioski? Taki Michał darł się na caffe przed wyborami jaki to Paluch zły specjalista od pozyskiwania środków unijnych i co? Teraz siedzi z nim w jednym gabinecie przypijają razem kawkę, środków nie pozyskuje ani jeden ani drugi obaj awansowali...mają się dobrze i nic im nie przeszkadza...A Jacek publicznie mówi że nie da się poyskiwać środków bo nie mamy wkładu własnego jako gmina....czy to nie żenujące dla obecnej władzy tak z chamieć ??? Żadna z gmin nie chciała wieży widokowej bo to żadna inwestycja i infrastruktura to Rzepa wcisnął kit słomie i będą mówić o inwestowaniu hi hi hi boki pozrywałem z tych idiotów co to myślą że naród ciemny i to kupi ha hahahahaha

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja dobra zmiana głupi olo ucięła pieniądze na orliki !!!!!!!!!!

Pomimo, że dofinansowanie uruchomione zostanie od marca to obecnie orlik jest otwarty 20 h tygodniowo.

Jak nie ma śniegu i deszczu to zapraszamy

od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 – 17.00

w sobotę w godz. 12.00 - 17.00

w niedzielę w godz. 12.00 - 17.00

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, wiem napisał:

Masz nieaktualne dane mądziole

hahaha ale najpierw zadzwoniłeś do Jacka wypytałeś i dopiero napisałeś....czyli się posrałeś.....takie dane są na stronie to co mi chcesz powiedzieć że dane sa z przed dwóch lat i nikt ich nie zmienił??????

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...