Skocz do zawartości

molo


turystka

Rekomendowane odpowiedzi

Ty radny się nie mądruj tylko zainteresuj się w weekend plażą. W dzień tym bajzlem,możesz zaprosić sanepid i policję i w nocy tym chamstwem..W końcu bierzesz pieniądze jako radny..Tylko tak dokładnie i zgodnie z prawem się temu przyjrzyj. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie mieszkam na plaży a na ośrodku.  A w waszej gminie jest burdel na kółkach. Dojścia do plaży nie ma bo cwaniak z pola się zabarykadował a przecież brzegiem jeziora ma prawo przejść każdy. Na samej plaży co istotne pisze tabliczka "gminnej plaży" prywatne ogrodzenia, płotki i parkingi z muzyką godną pożałowania. Jak w knajpie u Stefana. Zamiast się rozwijać dla szerokiej rzeszy turystów zrobiliście "nadzwyczajną kastę". Trepy u władzy. 

Odnośnik do odpowiedzi

A ty na tym dzajsowatym forum piszesz i go czytasz.  Po drugie przyjechałam jak piszesz dam odpoczywać a nie słuchać szajsu z samochodu gnoja który ma mleko pod nosem. Jak się zatrudnia młodocianych to się ma nad nimi kontrolę. A nie tam gdzie lody i kebaby czyli JEDZENIE urządza burdy.Nie czytaj i nie odpisuj półgłówku .

Odnośnik do odpowiedzi

Tak gminna gnido witasz turystów? Weźcie się do roboty nieroby gminne.Wstyd że tak ją rozwaliliście przez lata.Dbając jedynie o swoje posady.Radnych też macie na poziomie nieukończonej podstawówki.Gdyby mieszkańcy używali czegoś co nazywa się rozumem to już dawno było by bardziej po europejsku a nie jak na wschodzie.

Odnośnik do odpowiedzi
34 minut temu, gdzie są napisał:

Nie mieszkam na plaży a na ośrodku.  A w waszej gminie jest burdel na kółkach. Dojścia do plaży nie ma bo cwaniak z pola się zabarykadował a przecież brzegiem jeziora ma prawo przejść każdy. Na samej plaży co istotne pisze tabliczka "gminnej plaży" prywatne ogrodzenia, płotki i parkingi z muzyką godną pożałowania. Jak w knajpie u Stefana. Zamiast się rozwijać dla szerokiej rzeszy turystów zrobiliście "nadzwyczajną kastę". Trepy u władzy. 

Tu akurat Panią popieram. Przyjeżdżam tu z rodzina od lat. tak zagrodzonego brzegu jeziora nie było nigdy. Linia brzegowa na pewno nie należy do nikogo. Jest dla wszystkich.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chciała bym wiedzieć dlaczego wjeżdżając w Aleję Słoneczną na pewnym odcinku czuję się jak w tunelu pod górami.Nie ma ani poboczy a tym bardziej chodnika z prawdziwego zdarzenia? Idąc z dziećmi musiałam uciekać na pobocze,gdyż jakiś szalony motocyklista wykorzystując całą ulicę jechał z ogromną prędkością właśnie na tym zaciemnionym odcinku ulicy.Czy miejscowa władza nie wie jak  to wygląda w rzeczywistości?Nadmieniam ,że podobnych rodzin idzie w kierunku plaży wiele.To realne zagrożenie życia i zdrowia.Panie Burmistrzu proszę coś z tym zrobić.Nie odstraszajcie nas od dojścia do czystej wody Waszego jeziora.Bardzo proszę.

Odnośnik do odpowiedzi

17poniedziałekLIP2017

Zadający: Magdalena

Pytanie: Prosze o inf czy gmina ma obowiązek zapewnić wywóz szamba ? Pytam poniewaz firma która ma jako jedyna koncesje na wywóz szamba w naszej gminie odmówiła mi takiej usługi , napomknę iż jestem z Granicy chodzi tu o Dom seniora . Pozdrawiam

Odpowiedź:

Witam Pani Magdaleno,

Gmina nie zapewnia odbioru nieczystości ciekłych, taki obowiązek spoczywa na właścicielu zbiornika bezodpływowego. Na naszym BIP jest wykaz przedsiębiorstw, które zajmują się opróżnianiem zbiorników bezodpływowych z nieczystości ciekłych.

http://bip.insko.pl/strony/2664.dhtml

Pozdrawiam serdecznie

Burmistrz Ińska Jacek Liwak

09niedzielaLIP2017

Zadający: Janek

Pytanie: Na jakiej podstawie i jakim prawem pan który ma budę na plaży bez toalet dostał od gminy zezwolenie na spożycie alkoholu na miejscu i na wynos? ile płaci za rozumiem dwa zezwolenia? i ile gmina ma pieniążków z dzierżawy plaży zajętej na stoliki? i dlaczego nie ma ogródka i wyznaczonego miejsca gdzie można spożywać alkohol?

Odpowiedź:

Witam Panie Janie,

"Pan który ma budę na plaży" partycypuje w kosztach utrzymania plaży. Posiada on zezwolenie na spożycie alkoholu zgodne z treścią tabliczki, którą eksponuje na swoim obiekcie. Zajmowane przez niego miejsce (łącznie z postawionymi stolikami) jest jego prywatną własnością.

Pozdrawiam serdecznie

Burmistrz Ińska Jacek Liwak

09niedzielaLIP2017

Zadający: Arek

Pytanie: Witam Panie Jacku! Mam pytanie odnośnie przejścia brzegiem jeziora w wzdłuż pola namiotowego gdzie obecny dzierzawca marek Hapa Milewski zagrodzil przejście siatka leśna. Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca! Co Pan wyprawia zabiera mieszkańcom to co mamy najcenniejsze w insku dostęp do jeziora.

Odpowiedź:

WItam Panie Arkadiuszu,

Po pierwsze nikomu nie zabieram dostępu do jeziora, bo ani niczego nie zagradzałem, ani nie miałem takiej wiedzy, że taka siatka została tam umieszczona. Po drugie rozmawiałem na ten temat z Panem Milewskim i poleciłem mu usunięcie zagrodzenia, które uniemożliwiało przejście brzegiem jeziora - mówię tu o fragmencie zagrodzenia od drzewa do samej wody, co rzeczywiście nie jest zgodne z prawem wodnym, które mówi, że od lini brzegowej musi być wolne przejście na szerokości 1,5 m.

Pozdrawiam serdecznie

Burmistrz Ińska Jacek Liwak

08sobotaLIP2017

Zadający: Marcin

Pytanie: Witam Panie Burmistrzu. Chciałem zapytać o parkowanie na tzw. małej plaży przy ulicy Młynarskiej. Znak zakaz wjazdu nie obejmuje służb komunalnych oraz dojazdu do posesji. Przechodząc spacerem czy idąc się wykąpać, trzeba robić slalom między samochodami, czy już na początku przy pokojach gościnnych jak i przy bazie nurków jednej, a w szczególności drugiej. Czy władze znają ten temat i mogą się wypowiedzieć kto jest uprawniony do wjazdu i parkowania na wąskiej nieutwardzonej drodze? Drugie moje pytanie, to czy baza nurków przy "małej plaży" ma jakieś pozwolenie na mostek? i tym samym na umiejscowienie flagi w jeziorze? Jak ma się użytkowanie kawałka plaży przez nurków do pozostałych mieszkańców i gości chcących spędzić wolny czas tradycyjnie właśnie w tym miejscu. Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.

Odpowiedź:

Witam Panie Marcinie,

Sprawa jest bardzo prosta i została omówiona z miejscową policją - obowiązuje tam zakaz wjazdu za wyjątkiem podanym na tabliczce. 

Wszelkie naruszenie tego znaku jest złamaniem przepisów o ruchu drogowym, które należy zgłaszać na policję. Co do mostka - Burmistrz nie jest organem który mógłby wydawać pozwolenia na tego typu obiekty i tego nie robi. Aby tę sprawę wyjaśnić należy zwrócić się do Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Wreszcie jeśli chodzi o użytkowanie "plażyczki" przez nurków - są oni takimi samymi użytkownikami jak inni.

Pozdrawiam serdecznie

Burmistrz Ińska Jacek Liwak

Pan burmistrz nic nie wie, nic nie widział, nic słyszał a przecież pytania były proste.....jakby mnie tak burmistrz odpowiedział wyśmiałby go głośno......

 

Odnośnik do odpowiedzi
O 16.07.2017 o 09:06, niewyspany napisał:

Lodziarz robi burdel na plaży w dzień i w nocy. ..Kiedy Liwak ze świtą stuknie się w łeb? i zareaguje? 

Olo po twoich wpisach dzisiaj burek rajca i Irenka wizytowali lodziarza i plaże. Przestraszyłeś towarzycho wzajemnej adoracji 

Odnośnik do odpowiedzi

E tam .....i tak napisze że stoliki są na jego glebie, samochody tam nie stoją, młodzież jest grzeczna, żarcie boskie, lody bez salmonelli, muzyki nie ma, ani głośnika i radia mie ma.....jednym słowem po staremu....a może i lepiej...

Odnośnik do odpowiedzi
co z chodnikiem?

Problem chodnika przy zejściu na plażę narasta , Ktoś się zastanawiał wydając zezwolenia na miejsca parkingowe wzdłuż drogi że chodzą tam też ludzie? czekamy na wypadek i wtedy będziemy szukać winnych.Interes jednostki wziął górę nad rozumem a kierowcy się rozpędzaja jak mogą i ile im fabryka dała..smutne i bardzo niebezpieczne

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat nic do tego nie ma chodnik czy parking tylko głupio położny spowalniacz.... motory mijają garb i gaz do dechy aż do głównej drogi....kiedy tzw. Chodnika nie było to ludzie uciekali do rowu i w krzaki....teraz schodzą na bezpieczne miejsce.....nie bajeruj bo nie chodzisz widać na spacery....albo jesteś zawistny pies sąsiada.....sam nie zrobisz i drugiemu nie dasz.....

Odnośnik do odpowiedzi
  • 11 miesięcy później...
jak nic idiota
2 godziny temu, gość napisał:

 hahaha .... jak nic chory na władzę    2017

Spier+dalaj cofnięty w rozwoju. O czym innym dyskutujemy......jesteśmy już w następnych wyborach idioto a ty tu wyjeżdżasz z poprzednimi. Ot ułomek nie nadążający za biegiem czasu.

Odnośnik do odpowiedzi
O 20.07.2017 o 15:34, Stefan napisał:

A kiedy bedzie obiecane molo? 

Jak wieża wróci do koryta to ośmiorniczki pomogą.Teraz jest biedna bo ma tylko 100 tyś.rocznie.A dupsko ogromne jak chęć powrotu na stołek burka.Baby już działają w podziemiu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 rok później...
byłem w Ińsku

Trochę lipa z tym Waszym molo. Dla dzieci  - ok, ale dorośli nie mają gdzie popływać. Z jednej strony - krzaczory, a z drugiej motorówki. Pod molem przepłynąć strach, a właściwie się nie da.
Fajnie, że rośnie konkurencja na plaży w zakresie jedzenia. Może pomyślicie też o kibelkach?

Winda na wieżę już się najeździła? Wywalono tyle szmalu, a na monitoring zabrakło? 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...