Skocz do zawartości

molo


turystka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Podziękowania dla Pana Kazia i komisji społecznej...działka przy parkingu piękna i oczyszczona... wyegzekwować jeszcze od reszty właścicieli....bez nakładów gminy też można coś zrobić....bo właściciel ma swoje obowiązki a nie mieć tylko donoszenie i roszczeniową postawę....

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, co ty napisał:

Ale to twoja władza której tak bronisz a krytyków nazywasz lewakami. Puknij się w czółko idioto idź do swojej władzy niech ci powie co z molo.

Jaka moja? Kogo bronię? Mówię o debilu u władzy. Przeczytaj jeszcze raz, zastanów sie, przemysl, przedyskutuj z rodzina albo z lekarzem.

Odnośnik do odpowiedzi

To potraktujcie wszystkich co mają zezwolenia na piwo wydane przez gminę jednakowo!!! Ty OLO jak tak pilnujesz porządku to sprawdź kto ile płaci za zezwolenie? Kto ma spożycie na miejscu kto na wynos???? I tak uczciwie i do wgladu dla mieszkańców! i jakie warunki trzeba spełnić? Tak zgodnie z prawem...Ogrodzenia? toalety? i co tu się wyprawia na plaży? ?? to jest uczciwie wobec pozostałych przedsiębiorców? ??

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat przyznaję Ci rację...nie pozwolono budki stawiać panu z bułkami z zeszłego roku a wystarczyło konsekwentnie rządać porządku....ale to pozwolenie podarowano lodziarzowi....pozwolenia na piwo to punkt i powinno się płacić tak samo...jak Liwak to robi trudno zrozumieć ale wiadomo że po układzie...

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem światkiem jak pana lodziarza auto stojące jak zwykle na ścieżce dla spacerujących pogonił pan policjant. Brawo brawo czas zaprowadzić porządki na plaży. Ciekawe czy lodziarz do Jacka dzwonił by uniknąć mandatu  ale auto zabrał na parking. Brawo Ińska policja tak trzymać.

Odnośnik do odpowiedzi

a piwo? i ogródek i ogrodzenia? ??? co za burdel tu się wyprawia??? a gdzie kible? a placi gminie  za metry które zajmuje na handel? ??po za swoją działką?  to są żarty! !!! wobec innych przedsiębiorców! !!! którzy tu prowadzą działalność i wcześniej prowadzili (((

Odnośnik do odpowiedzi

No i w tym temacie też się zgadzam z Tobą....ale ja o tym pisałem na początku czerwca jak miała być komisja....wszystko napisałem to mnie wyzywałeś że sieję wrogość i plotki....jak widać potrzebowałeś miesiąc żeby zrozumieć mój wpis....zatem pytaj Kazika i burmistrza dlaczego tak zdecydował....ja monitowałem....

Odnośnik do odpowiedzi

No to trzeba wzywać policję i sanepid!!!! Jak to już co niektórzy zrobili))) a ten burdel rozkopany na plaży to co znaczy??? rozkopane i nie posprzatane dla turystów? ? i mieszkańcy gminy funduja lodziarzowi kible które są zasranym obowiazkiem przy tego typu działalności (

Odnośnik do odpowiedzi

No naprawdę) sklepikarzy kontrolują za ogródki. .nie daj Boże stolika pod sklepem żeby turysta przysiąść mógł bo nie daj Boże piwo by wypił? a tu bajzel na cztery fajery...monopolista z kiblami zafundowanymi przez podatników. .

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu nie piszesz konkretnie o problemie? Olo napisał o płotach, parkingach, gałęziach zanidbanych działkach ale konkretnie. Ja od razu wiedziałem o jakie miejsca chodzi. Napisz kto, gdzie i w jaki sposób. Czy to takie trudne? Chcesz problem rozwiązać pisz jak jest a nie pytajnikami.

Odnośnik do odpowiedzi
k...a co za ludzie
19 godzin temu, janek napisał:

No to trzeba wzywać policję i sanepid!!!! Jak to już co niektórzy zrobili))) a ten burdel rozkopany na plaży to co znaczy??? rozkopane i nie posprzatane dla turystów? ? i mieszkańcy gminy funduja lodziarzowi kible które są zasranym obowiazkiem przy tego typu działalności (

Przestań się tak bulwersować Mirek (albo Aśka ), przeszkadzało Ci, że był podpięty do twojej kanalizacji to teraz masz przekopaną całą plażę bo musiał zrobić nowe przyłącze. Na waszym miejscu bym się tak nie rzucał i cicho siedział, bo zaraz będziecie rozbierać ten płot i tarasik który zbudowaliście na gminnej ziemi. Ze wszystkimi musicie toczyć wojnę, z poprzednim też wojowaliście, więc to nie z nimi jest problem tylko z wami. Znaleźli się wielcy państwo, co sobie domek letniskowy na plaży zrobili ,bo nie potrafią handlować, to innym utrudniają na siłę. Dziękujmy opatrzności , że wreszcie jest ktoś na plaży, kto potrafi handlować, przynajmniej mamy lody i coś do zjedzenia...  A Mirkowi i Aśce proponuję to sprzedać i wybudować dom w lesie albo na bagnach, tam będą mieli święty spokój...

Odnośnik do odpowiedzi
O 10.07.2017 o 15:01, k...a co za ludzie napisał:

Przestań się tak bulwersować Mirek (albo Aśka ), przeszkadzało Ci, że był podpięty do twojej kanalizacji to teraz masz przekopaną całą plażę bo musiał zrobić nowe przyłącze. Na waszym miejscu bym się tak nie rzucał i cicho siedział, bo zaraz będziecie rozbierać ten płot i tarasik który zbudowaliście na gminnej ziemi. Ze wszystkimi musicie toczyć wojnę, z poprzednim też wojowaliście, więc to nie z nimi jest problem tylko z wami. Znaleźli się wielcy państwo, co sobie domek letniskowy na plaży zrobili ,bo nie potrafią handlować, to innym utrudniają na siłę. Dziękujmy opatrzności , że wreszcie jest ktoś na plaży, kto potrafi handlować, przynajmniej mamy lody i coś do zjedzenia...  A Mirkowi i Aśce proponuję to sprzedać i wybudować dom w lesie albo na bagnach, tam będą mieli święty spokój...

Dzień dobry. 
Rodzice od ponad dwudziestu lat zajmują się gastronomią (niejaka Aśka i niejaki Mirek). Oprócz gastronomii w Ińsku prowadzą również punkt w Stargardzie. Po wielu latach ciężkiej pracy ta dwójka ludzi postanowiła przejść na emeryturę, chociaż częściowo. Od kilku lat w swoim PRYWATNYM DOMKU LETNISKOWYM serwują kawę jedynie dla siebie - ot chamy.  Przez całe życie przestrzegali przepisów i płacili podatki. Jeśli mowa o kanalizacji to Pan "Lodziarz" rzeczywiście próbował nielegalnie się do niej podłączyć - fakt nie spodobało nam się to. Kilka lat temu też był taki Pan, który dokonał nielegalnych podłączeń co skończyło się wybiciem szamba i salmonellą  na Ińsku. 
NIE MA ZA CO, w tym sezonie rodzice zareagowali  (na próbę NIELEGALNEGO podłączenia), więc możecie śmiało się Państwo kąpać w jeziorze. Nie ma to nic wspólnego z pianobijstwem, ani utrudnianiem pracy konkurencji bo jak Pan słusznie zauważył rodzice jadą tam odpocząć. A sposób w jaki użytkują budynek to Pan wybaczy, ale ich prywatna sprawa. Jeśli jest Pan znajomym rodziców to wie Pan, że ta dwójka ludzi przestrzega prawa i jedynie tego samego oczekuje od innych. Nie wszczynając awantur, a jedynie reagując. To jeśli dobrze kojarzę nazywa się postawą obywatelską? Jeśli natomiast nie jest Pan znajomym to proszę o trochę kultury - żadna to dla Pana? Aśka i żaden Mirek. Jeśli uważacie Państwo, że przestrzeganie przepisów to utrudnianie ludziom życia, a nie przestrzeganie higieny i wymogów sanitarnych to czepianie się...to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Państwu SMACZNEGO.
Pozdrawiam serdecznie, 
Klaudia Orenczak.

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowna Pani czy aby na pewno rodzice nabyli domek letniskowy? Proszę spojrzeć do aktu notarialnego....tam wszystko pisze....a pyszczek ma Pani jak mamusia....zna ktoś przypadek kupienia domku letniskowego na gminnej plaży? Jest zapis planu i on obowiązuje...kolesiostwo z obecną władzą procentuje....

Odnośnik do odpowiedzi

No i panienka milczy?czyli Olo trafił znów w dziesiątkę. Domek letniskowy na plaży?domek jest nabyty na usługi panienko i na nic innego. To że Jacek, Michał i Włodek pozwalają na taką hucbę na plaży to inna bajka.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...