Skocz do zawartości

molo


turystka

Rekomendowane odpowiedzi

Do kompetencji rady gminy należy coroczne uchwalenie wykazu kąpielisk na terenie gminy.

- wykorzystywany przez dużą liczbę osób kąpiących się, określoną w uchwale rady gminy w sprawie wykazu kąpielisk, pod warunkiem że w stosunku do tego kąpieliska nie wydano stałego zakazu kąpieli.

Pytam więc czy w Ińsku są 2 kąpieliska czy też spadek po Zimnickim stanowi jego prywatny folwark wykorzystywany przez mieszkańców bez żadnych zabezpieczeń.Nie ma tam także tablicy zakazującej kąpieli.Wynika z tego,że można się kapać w dowolnym miejscu jeziora bo nie obowiązują żadne zasady związane z bezpieczeństwem.Lament zaczyna się dopiero po wypadku utonięcia.Lokalni gospodarze powinni rozwiązać prawnie ten niebezpieczny precedens.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ja nie widzę? Wszystko widzę ....codziennie widzę urzędników gminy wychodzących przed czasem z pracy.....obijających się bezrobotnych chowających się za drzewami bo nikt nie ma nad nimi kontroli.....szkoła w ruinie.....kopalnia za pasem.....dziura na dziurze w każdej drodze w całej gminie... zarośnięte krzaczorami wszystkie drogi wjazdowe do gminy....przychodnia widmo....cytując platfusa Sienkiewicza"h** d*** i kamieni kupa" brakuje "sowy" i ośmiorniczek ale wy macie Deca i Pomidora....hejka??

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, koło napisał:

Olo ty gminy podpierdalaczu weź kolo i pierdolnij się w czoło

Brawo Olo jak oni ciebie kochają za bystrość umysłu.Tak trzymaj bo im zwieracze puszczają.Gminne ciecie krzaki uważają za drzewa a dziury w drodze za ser.No cóż lato pokaże czy jest tak kolorowo jak chciał Zimnicki.Czas jednak ich usunąć z łatwych,darmowych koryt.Niech idą na szczaw bo do reszty rozpieprzą tę gminę.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo widzi to czego pisząca tu władza nie chce widzieć ale wiem że piszą tu ludzie z zagtanicy ktorzy w d**** mają nasze życie tu na miejscu. Zatem brawo Olo , brawo twój wysiłek bo wielu to forum przegląda i czyta. Nikogo nie obchodzi z kim Olo śpi i czy ktoś daje. Ważne że pisze to co ludzie widzą.  Tak trzymaj chłopie i zlewaj na liżących d*** władzy.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo to olo tamto a ja mam w d**** olo. Niech się burak razem ze swoją świtą z "Ińsko Idioci XXI w."  ogarnie w końcu. Olo jest burmistrzem czy liwak??? Jak tak czytam te wasze pierdoły to wyobrażam sobie ile dobrego dla gminy można by było zrobić. A już zwłaszcza w sprawie kopalni, dlatego może zewrzyjcie tłuste dupska i przestańcie udawać dewotki bo tego się już zwyczajnie czytać nie da...

DO OLO - w********** stąd bo te trepy bez ciebie nie mają życia. A przez to nie można tutaj normalnej dyskusji prowadzić...

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, jojo napisał:

Nie ma z kim baran pisać to sam ze sobą dyskutuje ! Taki masz posłuch z tymi wymyślonymi problemami ! Obecna władza jest cool ! Najlepsza z dotychczas wybieranych !

 

Cieżko mi porównać czy mamy najlepsza władze od lat. Ale jesli to co teraz jest, jest dla ciebie najlepsze to:

a) prawdopodobnie nie masz pojęcia jak duzo zależy od władzy,

b) prawdopodobnie nie masz pojęcia jak wyglada dobrze zarządzane miasto,

c) albo jesteś władza albo kompletnym ignorantem.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość napisał:

Olo to olo tamto a ja mam w d**** olo. Niech się burak razem ze swoją świtą z "Ińsko Idioci XXI w."  ogarnie w końcu. Olo jest burmistrzem czy liwak??? Jak tak czytam te wasze pierdoły to wyobrażam sobie ile dobrego dla gminy można by było zrobić. A już zwłaszcza w sprawie kopalni, dlatego może zewrzyjcie tłuste dupska i przestańcie udawać dewotki bo tego się już zwyczajnie czytać nie da...

DO OLO - w********** stąd bo te trepy bez ciebie nie mają życia. A przez to nie można tutaj normalnej dyskusji prowadzić...

Całkowicie się z Tobą zgadzam...........

1 godzinę temu, Roman napisał:

Cieżko mi porównać czy mamy najlepsza władze od lat. Ale jesli to co teraz jest, jest dla ciebie najlepsze to:

a) prawdopodobnie nie masz pojęcia jak duzo zależy od władzy,

b) prawdopodobnie nie masz pojęcia jak wyglada dobrze zarządzane miasto,

c) albo jesteś władza albo kompletnym ignorantem.

A z tym jeszcze bardziej.......Taka inteligencja i potencjał tkwi w mieszkańcach a tacy idioci nami rządzą...........smutek mnie ogarnął....

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Olo napisał:

Całkowicie się z Tobą zgadzam...........

A z tym jeszcze bardziej.......Taka inteligencja i potencjał tkwi w mieszkańcach a tacy idioci nami rządzą...........smutek mnie ogarnął....

Nie zes+raj się w majty z tego smutku, gminny ignorancie !!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...