Skocz do zawartości

Warto czytać


czytelnik

Rekomendowane odpowiedzi

http://bip.insko.pl/pliki/insko/File/Protokół%20nr%2010%20z%20posiedzenia%20Komisji%20z%209%20grudnia.pdf

Pani Tereso Działoszewska nie wiem jak mam podziękować za te piękne konkretne pytania.Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! Tak trzeba. Nasuwa mi się jedno w sprawie Adamka.- PROKURATOR. Zresztą cała dyskusja o wydawanych pieniądzach jest farsą. Jak choćby remont sekretariatu i wymiana okien dla urzędników 50tys, a na remont mieszkania komunalne 25 tys.Wszystko dla mieszkańców tak grzmieli przed wyborami co za cyrkowcy.

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, czytelnik napisał:

http://bip.insko.pl/pliki/insko/File/Protokół%20nr%2010%20z%20posiedzenia%20Komisji%20z%209%20grudnia.pdf

Pani Tereso Działoszewska nie wiem jak mam podziękować za te piękne konkretne pytania.Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! Tak trzeba. Nasuwa mi się jedno w sprawie Adamka.- PROKURATOR. Zresztą cała dyskusja o wydawanych pieniądzach jest farsą. Jak choćby remont sekretariatu i wymiana okien dla urzędników 50tys, a na remont mieszkania komunalne 25 tys.Wszystko dla mieszkańców tak grzmieli przed wyborami co za cyrkowcy.

Ciekawe rzeczy się dowiedziałem. Liwak zatrudnia Adamka na inne stanowisko a na innym pracuje. Tak dla oka żeby nie zabrali gminie dotacji. Czy ja dobrze czytam?Przecież to już powinna Teresa wykorzystać a te inne pytania bardzo konkretne. Jednym słowem ZAORAŁA Ińsko Razem i Skarbnika Gminy. Szacun!

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, Gość napisał:

Ciekawe rzeczy się dowiedziałem. Liwak zatrudnia Adamka na inne stanowisko a na innym pracuje. Tak dla oka żeby nie zabrali gminie dotacji. Czy ja dobrze czytam?Przecież to już powinna Teresa wykorzystać a te inne pytania bardzo konkretne. Jednym słowem ZAORAŁA Ińsko Razem i Skarbnika Gminy. Szacun!

Zamiast grzebać w cudzych gaciach niech ten niezadowolony prostaczek wytłumaczy zarzuty Wieży tak krok po kroku. Bo coś się zachowuje jak to PO co niby sędziów wybrał a Trybunał zepsuł PIS. No jazda cwaniaczku odpowiadaj.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Gość napisał:

Ale ty głupi, co mnie gacie wiezy obchodzą? trybunał tez mi wisi

Obchodziły cię gacie Neko a nie wieży. Nie zamydlaj tylko pisz odpowiedzi dlaczego budżet taki pod władzę a nie pod rozwój gminy i prorozwojowy dla mieszkańców. Naucz się odpowiadać a nie czepiać się czyiś gaci.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Gość napisał:

Mój budzet jest ok a od gminy nic nie dostałem i nic nie chce jak ty chcesz zasiłek do wal do burmistrza moze cos dostaniesz

Wiadomo że wasze budżety maja się dobrze. Już niedługo złożycie oświadczenia majątkowe. Poznamy biedaków Michała Kupczyńskiego i Michnika. Czekam! Co do komisji to dziwię się że Działoszewska nie drążyła tych tematów bo pytania były szykowne a odpowiedzi na poziomie prostactwa.

Odnośnik do odpowiedzi

Mojego oświadczenia nie zobaczysz bo go nie składam, mam własny biznesik i dla mnie wystarczy, a Michał i Michnik mogą jexdzić porszakami i mieć po trzy baby jak ich stac, ja im do garów nie będę zagladał, a ty olo lubisz grzebac w cudzych rzeczach i podniecasz się brudami, powodzenia!

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ciekawe napisał:

Jestem też ciekawy jakie majątki wykażą  Machnik, Kupczyński, Liwak i reszta radnych będzie porównanie do tych co złożyli niedawno.

Ja pierdziu, chyba was porabało, a co tam ciekawego chcesz zobaczyć? ha ha ha ha ha ha ha  kuxwa ale Szerlok się znalazł ha ha ha ha

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Gość napisał:

Mojego oświadczenia nie zobaczysz bo go nie składam, mam własny biznesik i dla mnie wystarczy, a Michał i Michnik mogą jexdzić porszakami i mieć po trzy baby jak ich stac, ja im do garów nie będę zagladał, a ty olo lubisz grzebac w cudzych rzeczach i podniecasz się brudami, powodzenia!

Jeszcze niedawno sprawdzał Endriu a teraz niesprawdzalny. Mogą mogą pod warunkiem że zarobki z oświadczeń pokrywają się posiadanym majątkiem. Sprawdzą i ciebie...

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Gość napisał:

Szerlok jesteś na dobrym tropie w Insku co rok jest afera wykryta na podstawie oswiadczen majątkowych, sledź dalej a wysledzisz

Jak widać forum się podoba i żyć bez niego nie możesz.To dobrze wróży hahahahah

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, zwiastun napisał:

c4813bcdf2110143218f6aa77ddc2e18.png

Czyli tak - Leśkiw jest Sekretarzem Gminy, Kierownikiem Stanu Cywilnego i Kierownikiem Referatu Organizacyjnego. Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch święty.

Ile zarabia na tylu stanowiskach? Bo chyba za darmo nie robi! Pewnie tak oszczędza gmina jak na zakupie i montażu ledów na ścieżce do plaży. Jak tak dalej będą oszczędzać to kasa będzie pusta cały czas.

Odnośnik do odpowiedzi

2cd01218c69d29c860678e8663d5d978.png

Za takie grunty tylko 280 tys.??? To grunty w planie pod stacje paliw, sklepy i całą infrastrukturę turystyczną. Za takie nieruchomości płaci cię jak za zboże a nie 280 tys. w czyje łapy pójdzie mienie gminy. Potem juz tylko zwirownia.

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Gość napisał:

Bywa,że decydenci za te grunty "zgarniają symboliczną złotówkę".Trzeba zdecydować się,czy mieć stacje paliw,czy mieć ciągle grunty do sprzedania.Uważam,że kierunek jest właściwy.

Co ty uważasz jest najmniej ważne. Ważne że przekwalifikowane grunty oddasz za złotówkę a za tankowanie będziesz płacił czy się stoi czy się leży. Jaki tu zysk gminy to nabita kabza kolesia Liwaka i Kupczyńskiego. Może to spłata za sponsoring wyborów.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę również powodu dlaczego gmina miałaby ofiarować działki na stację paliw za grosze. Jak inwestora stać na jej postawienie, sklep wielopowierzchniowy oraz mieszkanie to niech go najpierw stać na działkę bo nie jest mała. Miejsce i lokalizacja jest bardzo dobra więc nie wiem skąd pomysł rozdawania majątku gminy. To samo dotyczy działki na Rybionku. Tak jest kilka hektarów co to za gospodarowanie mieniem. Kto dostanie prezent a potem będzie tak jak z tym przy rybce że go przez 15 lat nie mogą zagonić nawet to jednorazowego wykoszenia.Nie ma na to mojej zgody.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ogródek warzywno-owocowy i kilka razy w roku musze skosić trawę. By kupić paliwo w innej gminie musze prosic tych,którzy tankują swoje auto.Obrzydło mi proszenie. Domagam sie stacji paliw w Ińsku.Komu taka stacja paliw przeszkadza?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...