Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

Iza teraz nie pracuje ale pracowała.A jak tego pana bezdomnym zrobiła to już społecznie w terenie na rzecz Liwala ,Szafrana i chomika pracowała aby posadkę w OPS objąć.Ponadto buła w tej jednostce pracownikiem w Chociwlu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Widać ze jesteś jednym z nich czyli BURAK.Jak Ci Buraku pisałem wszystko w odpowiednim czasie a teraz musisz tylko rewanol i to w wyższej dawce zażywać.

Nie podpisuj się kant tylko kanciara, lub terenia. 8 lat kantowałaś mieszkańców Ińska swoimi komuszymi budowlami to ci ta ksywka pasuje. Ale dokładniej będzie "kanciara".

Odnośnik do odpowiedzi

Tak Olo Przepraszam pomyliłem się.Słyszałem coś o takim leku na uspokojenie ale widocznie nie dokładnie.Dzięki za sprostowanie.

Nie udawaj, że nie masz relanium w swojej domowej apteczce lub w podręcznej apteczce u Adamusa. A jak nie masz tego specyfiku to niezwłocznie uzupełnij braki. W piwnicy kopanie papierów przyniosło dobre efekty !

Odnośnik do odpowiedzi

Nie udawaj, że nie masz relanium w swojej domowej apteczce lub w podręcznej apteczce u Adamusa. A jak nie masz tego specyfiku to niezwłocznie uzupełnij braki. W piwnicy kopanie papierów przyniosło dobre efekty !

Myślę że nie potrzebnie ścigasz Teresę- to nie ona jest "Kant" moim zdaniem to ten od białych myszek. Ale czy to istotne? Nauczcie się dyskutować z nickami. Podejrzenia wsadźcie między dwa jądra.

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że nie potrzebnie ścigasz Teresę- to nie ona jest "Kant" moim zdaniem to ten od białych myszek. Ale czy to istotne? Nauczcie się dyskutować z nickami. Podejrzenia wsadźcie między dwa jądra.

olo jestes swinią i używasz swinskiego języka, wracaj do swojego szamba
Odnośnik do odpowiedzi

olo jestes swinią i używasz swinskiego języka, wracaj do swojego szamba

Powiedz co w mojej wypowiedzi było świńskiego???? Żeby nie wyzywać poszczególnych osób tylko odnosić się do wpisanego postu??? Tak działają fora to norma - tylko tu zawsze każdy do każdego pije posądzając innych. Tu pisze wiele osób i co komu do tego jak d*** nie jego...

Myślę że nie potrzebnie ścigasz Teresę- to nie ona jest "Kant" moim zdaniem to ten od białych myszek. Ale czy to istotne? Nauczcie się dyskutować z nickami. Podejrzenia wsadźcie między dwa jądra.

Jak w tym wpisie jest coś co obraża kogokolwiek to ktoś powinien brać nie relanium bo to na uspokojenie tylko antydepresant bo ma psychozę.

Odnośnik do odpowiedzi

Z czym buraki startują jak kasy niema .700 tys faktury wymagalne o nie wymagalnych nie wspomnę ale będzie więcej jak sprawy w sadach po przegrywają a wszystko idzie w tym kierunku.Za 85 tys boże być brakoróbstwo jak w naszej gminie panuje i przez takie działanie wszystko puzniej cierpi.Za te pieniądze wyremontowali by nie duże mieszkanie komunalne bo są w opłakanym stanie dorzucając zaoszczędzone pieniądze z oświetlenia którego żarówki nie świeciły przez cały rok.Chyba ktoś mądry w tej gminie potrafi wyliczyć oszczędności z tytułu ograniczania oświetlenia miejskiego.

Odnośnik do odpowiedzi

Z czym buraki startują jak kasy niema .700 tys faktury wymagalne o nie wymagalnych nie wspomnę ale będzie więcej jak sprawy w sadach po przegrywają a wszystko idzie w tym kierunku.Za 85 tys boże być brakoróbstwo jak w naszej gminie panuje i przez takie działanie wszystko puzniej cierpi.Za te pieniądze wyremontowali by nie duże mieszkanie komunalne bo są w opłakanym stanie dorzucając zaoszczędzone pieniądze z oświetlenia którego żarówki nie świeciły przez cały rok.Chyba ktoś mądry w tej gminie potrafi wyliczyć oszczędności z tytułu ograniczania oświetlenia miejskiego.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jazda na tym forum! Nowe s tanowiska pracy w urzędzie nono. A co do Hukowej Izy to pisze tu na nią pani którą ma zastąpić i wylewa na nią pomyje bo to w jej stylu Hukowa to czarny kon Liwaka nie da na niego nic powiedzieć , broni jak lwica tylko dlaczego?

Odnośnik do odpowiedzi

A ja już uważam że to Szafran pisze że Iza na Jacka gada to też on bo chce sklucic Liwaka z całym byłym komitetem ińsko XXI , ja osobiście uważam że Hukowa jak nikt w tym Ops się sprawdziła i powinna tam pracować! Niech jeszcze Burmistrz zrobi porządek z tymi paniami co zostały bo to jest kompletny niewypał.

Odnośnik do odpowiedzi

A ja już uważam że to Szafran pisze że Iza na Jacka gada to też on bo chce sklucic Liwaka z całym byłym komitetem ińsko XXI , ja osobiście uważam że Hukowa jak nikt w tym Ops się sprawdziła i powinna tam pracować! Niech jeszcze Burmistrz zrobi porządek z tymi paniami co zostały bo to jest kompletny niewypał.

słuszna uwaga , szafran to ostatnia szuja i krętacz . Temu psycholowi sprawia najwyraźniej zadowolenie jak skłóca , kabluje ludzi i zagląda im do garnków . Taka ot gminna gnida .

Odnośnik do odpowiedzi

A ja już uważam że to Szafran pisze że Iza na Jacka gada to też on bo chce sklucic Liwaka z całym byłym komitetem ińsko XXI , ja osobiście uważam że Hukowa jak nikt w tym Ops się sprawdziła i powinna tam pracować! Niech jeszcze Burmistrz zrobi porządek z tymi paniami co zostały bo to jest kompletny niewypał.

Hukowa chyba Cie porypało.Kaczora bezdomnym zrobiła a tu do OPS się pcha.

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie spokój Izce teraz im się jakiś kaczor przypomniał pijus który sprzedał swoje mieszkanie i przechlał pieniądze i nadal chciał w nim mieszkać każdy by tak chciał, boicie się panie Ops że porządek z wami zrobi jak przyjdzie tam rządzić a Ma.....lka to chyba sama sobie gotowa szyję ze złości wygryzc że to Huczka będzie siedzieć na jej miejscu, bardzo dobre posunięcie panie Burmistrzu ja jestem za panem niech pan tak dalej trzyma i nie przejmuje się tymi wpisami

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie spokój Izce teraz im się jakiś kaczor przypomniał pijus który sprzedał swoje mieszkanie i przechlał pieniądze i nadal chciał w nim mieszkać każdy by tak chciał, boicie się panie Ops że porządek z wami zrobi jak przyjdzie tam rządzić a Ma.....lka to chyba sama sobie gotowa szyję ze złości wygryzc że to Huczka będzie siedzieć na jej miejscu, bardzo dobre posunięcie panie Burmistrzu ja jestem za panem niech pan tak dalej trzyma i nie przejmuje się tymi wpisami

Hukowa już na liwaku psy wiesza wszędzie chodzi i narzeka na niego może chce odwrócić uwagę od swojego nowego stanowiska pracy
Odnośnik do odpowiedzi

A ty na jakiej podstawie ją obrażasz i twierdzisz że do niczego się nie nadaje, a może w czymś ci zagraża może to ty masz chrapke na bycie panią kierownik co i nie wmawiaj mi że dobrze wiem że się nie ona nie nadaje, wręcz przeciwnie uważam że to mądra inteligentna kobieta, a co do ust to są piękne masz czego jej pozazdrościć bo sądząc po twoich wpisach to musisz być głupia i zakompleksioną myszką która nie dorasta Hukowej do pięt

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...