Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

Bagno w gminie się powiększa.Nie martwcie się mieszkańcy ,zapłacicie w podatkach na nich.Zgodnie z zasadą,prawo tak mówi.Oj narodzie komusze układy was dobiją.Ona tutaj wiecznie trwa i nawet wzmacnia się.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jacek z Michałem to żółtodzioby, słuchają jak świnie grzmotu Krzysia i Mazurka a Włodek chyba naprawdę chory nie pokazuje się w urzędzie, efekt rocznych rządów ujemny

a co podatki podniesione i nie może patrzeć rolnikom w oczy to nie łazi po gminie też bym tak robił

Odnośnik do odpowiedzi
STOP kolesiostwu

http://bip.insko.pl/...any/3468.dhtml

Tu tez potrzebują inspektora ds parzenia kawy, kuźwa sami inspektorzy tylko ciekawe skad slimak weźmie kase na wypłaty jak w kasie dziura.

http://bip.insko.pl/...any/3468.dhtml

Tu tez potrzebują inspektora ds parzenia kawy, kuźwa sami inspektorzy tylko ciekawe skad slimak weźmie kase na wypłaty jak w kasie dziura.

Liwak wszystko ustawia pod wazeliniare Jzabele H z która łączą go bliskie więzi! A szafran lajza niech chorego nie udaje bo po lesie zdrowie ma latać szuja jedna
Odnośnik do odpowiedzi

Liwak wszystko ustawia pod wazeliniare Jzabele H z która łączą go bliskie więzi! A szafran lajza niech chorego nie udaje bo po lesie zdrowie ma latać szuja jedna

Tu mu się nie dziwie, woli świeże powietrze w lesie niż stęchliznę w urzędzie, ha ha ha
Odnośnik do odpowiedzi

Tu mu się nie dziwie, woli świeże powietrze w lesie niż stęchliznę w urzędzie, ha ha ha

Tu mu się nie dziwie, woli świeże powietrze w lesie niż stęchliznę w urzędzie, ha ha ha

Tylko pani Jza chodzi i wszędzie gada jaki liwak to zły wybór dla inska najpierw w dupe mu wchodziła a teraz obgaduje za plecami! I ubolewa że ma dość inska i ludzi tylko jak ona wszystkich traktuje tak ludzie o niej myślą!
Odnośnik do odpowiedzi
STOP kolesiostwu

Iza nawet nie chce pracować w urzędzie a zabronisz komuś szkołę robić? Sam się też możesz zapisać !Tylko tak gada ze niechce żeby wyczuć czy ktoś inny ma chrapke na te stanowisko wiadomo że liwak weźmie te gówno bo lubi się otaczać ludźmi bez doświadczenia

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak Pani Iza może w ogóle pracować w OPS.Niech opisze dokładnie jak Józia .P z mieszkania wysiudała jak do tego rękę przyłożyła.Teraz jest bezdomnym.O tym chyba zapomniała.Jak sama tu nie opisze swego podstępu jak na naiwności ludzi i starszych można żerować to ja opiszę jak to było.

Odnośnik do odpowiedzi

Kant ty jesteś głupi cymbał, straszyłeś wisolę tabelkami, obiecałeś je pokazać i tego nie zrobiłeś, teraz straszysz Ize Bóg wie czym, ciekawe kogo jeszcze tu oczernisz. Na tym forum straciłeś wiarygodność, jesteś parszywym kłamcą z chorymi frustracjami.

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem wszystko w odpowiednim czasie.Tak trzeba robić aby mieszkańcy szybko nie zapomnieli jakie kolesiostwo panowało za Racina a Mazurek w tym przypadku zyskał na podatkach płacąc o połowę mniej niż płacił a teraz dalej uważa się za guru -to osoba która zielonego pojęcia nie ma dba tylko o swój interes kosztem podatników.Tak załatwił rolników i mieszkańców podwyższając podatek za śmieci.Szafran oczywiście mu w tym pomógł ,zanim w szpitalu wylądował pod psełdo chorobą , uzgodnili to wszystko na spotkaniu a pózniej prowadzili uzgodnienia telefoniczne. .Jak pragniesz szybko tych tabelek i wiarygodności co do tej informacji to sam możesz osobiście napisać wniosek jakie podatki płacą ośrodki wypoczynkowe za lata 2010-2014.Wtedy wara Ci opadnie.Co do Izuni to tak opieką się przejęła że bezdomnego w Ińsku stworzyła czy wyhodowała .Radni z TWORA pod nazwą IŃSKO RAZEM znając życie nie wiedzą co to za osoba bo poco oni tylko o swój tyłek dbają jak i Pani Iza.o władzy nie zapominając.

Odnośnik do odpowiedzi
dalej klamiesz

Iza to prywatna osoba i wara ci od niej, nie pracuje w urzędzie, nie pełni żadnej funkcji publicznej, a jak masz na wisole tabelki to je dawaj i nie pieprz głupot. Nigdy też nie uwierzę, że szafran sam sobie podniósł podatek, bo nikt tego nigdy by nie zrobił, co innego Mazurek bo on podatku rolnego nie płaci, Jacek z Michałem też nie i tu bym sie doszukiwał winnych podwyżki podatku rolnego.

Odnośnik do odpowiedzi

Iza to prywatna osoba i wara ci od niej, nie pracuje w urzędzie, nie pełni żadnej funkcji publicznej, a jak masz na wisole tabelki to je dawaj i nie pieprz głupot. Nigdy też nie uwierzę, że szafran sam sobie podniósł podatek, bo nikt tego nigdy by nie zrobił, co innego Mazurek bo on podatku rolnego nie płaci, Jacek z Michałem też nie i tu bym sie doszukiwał winnych podwyżki podatku rolnego.

Nie pajacuj przecież urzędnik to to urzędnik osoba zaufania publicznego. Tym bardziej pracownik opsu niezależnie czy na stałe pracujący czy dorywczo. Nie ma tu mowy o osobie prywatnej. Szybciej ten bezdomny ma więcej praw w tym momencie niż twoja pani iza. Całe Ińsko Razem oszukało mieszkańców od śmieci po podatki i nie ma tu lepszych czy gorszych wszyscy h....warci.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pajacuj przecież urzędnik to to urzędnik osoba zaufania publicznego. Tym bardziej pracownik opsu niezależnie czy na stałe pracujący czy dorywczo. Nie ma tu mowy o osobie prywatnej. Szybciej ten bezdomny ma więcej praw w tym momencie niż twoja pani iza. Całe Ińsko Razem oszukało mieszkańców od śmieci po podatki i nie ma tu lepszych czy gorszych wszyscy h....warci.

Napisz radna,a nie radny.Budżet musi się równoważyć.Jeśli na koniec b.r. brakuje ponad 600 tys. zł to czym ma gospodarować burmistrz?Czy w tej sytuacji ma z własnej kieszeni dopłacić za wywóz śmieci?Czy ma pozostawić na poprzednim poziomie podatki gdy w 2016r zabraknie 1 mln zł?Gmina nasza jest w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej.Być może poprawi się choć troszeczkę sytuacja w przyszłym roku. Pożyjemy,zobaczymy.Ińsko Razem może nie uchwalać nowych stawek i nie zgadzać się na podwyżki. To równałoby się z rezygnacją Pana Liwaka z funkcji burmistrza.Wiadomo,że jednej opcji o to chodzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak Pani Iza może w ogóle pracować w OPS.Niech opisze dokładnie jak Józia .P z mieszkania wysiudała jak do tego rękę przyłożyła.Teraz jest bezdomnym.O tym chyba zapomniała.Jak sama tu nie opisze swego podstępu jak na naiwności ludzi i starszych można żerować to ja opiszę jak to było.

Kaczora z domu wyrzuciła a teraz wielka wolontariusza się znalazła
Odnośnik do odpowiedzi

Nie pajacuj przecież urzędnik to to urzędnik osoba zaufania publicznego. Tym bardziej pracownik opsu niezależnie czy na stałe pracujący czy dorywczo. Nie ma tu mowy o osobie prywatnej. Szybciej ten bezdomny ma więcej praw w tym momencie niż twoja pani iza. Całe Ińsko Razem oszukało mieszkańców od śmieci po podatki i nie ma tu lepszych czy gorszych wszyscy h....warci.

Iza nie pracuje ani w gminie ani w ops gdzie od 9 lat kierowniczką jest niejaka hafałzowa i jeśli w ops źle się dzieje to jej zasługa i jej możesz d**ę obrabiać a nie osobom prywatnym.
Odnośnik do odpowiedzi

Iza to prywatna osoba i wara ci od niej, nie pracuje w urzędzie, nie pełni żadnej funkcji publicznej, a jak masz na wisole tabelki to je dawaj i nie pieprz głupot. Nigdy też nie uwierzę, że szafran sam sobie podniósł podatek, bo nikt tego nigdy by nie zrobił, co innego Mazurek bo on podatku rolnego nie płaci, Jacek z Michałem też nie i tu bym sie doszukiwał winnych podwyżki podatku rolnego.

Widać ze jesteś jednym z nich czyli BURAK.Jak Ci Buraku pisałem wszystko w odpowiednim czasie a teraz musisz tylko rewanol i to w wyższej dawce zażywać.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...