Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Po minionym roku można mieć takie własnie wrażenie, że władza nam się nie udała. Taki mały prztyczek - Włodzimierz na porządku dziennym rozpisywał się na portalu jak to Burmistrz Racinowski woził bezrobotnych służbowym autem - teraz zgrabione liście wrzuca się do busa strażackiego aż żal patrzeć na jego stan po takiej czynności na placu przed strażą. To już przyczepy od ZUBiK pożyczyć nie można??? Wozem strażackim z napisami, kogutem wozić śmieci to jest profanacja w biały dzień.

Odnośnik do odpowiedzi

Po minionym roku można mieć takie własnie wrażenie, że władza nam się nie udała. Taki mały prztyczek - Włodzimierz na porządku dziennym rozpisywał się na portalu jak to Burmistrz Racinowski woził bezrobotnych służbowym autem - teraz zgrabione liście wrzuca się do busa strażackiego aż żal patrzeć na jego stan po takiej czynności na placu przed strażą. To już przyczepy od ZUBiK pożyczyć nie można??? Wozem strażackim z napisami, kogutem wozić śmieci to jest profanacja w biały dzień.

Może Piotrek chce coś zarobić?
Odnośnik do odpowiedzi

to nie jest już oficjalny wóz strażacki, a gminy teraz nie stać na jego malowanie

Nie o malowanie mi chodziło a to do czego teraz służy wóz strażacki jako śmieciarka. A jak nie jest oficjalny zmień barwy bo wygląda to na profanację straży. Ten samochód stoi w strażnicy więc czyj w końcu jest???

Odnośnik do odpowiedzi

podobnie jak wozy strażackie w remizie to jest własność gminy

No to o co kaman? Jak można samochodem śmieci wywozić Olo ma rację to już upadek gminy. Nawet na zubika ich nie stać. Ale na sylwka szampana wypiją.

Odnośnik do odpowiedzi

sylwester na promenadzie jest dla wszystkich mieszkańców też możesz przyjść a zubik ma horrendalne ceny za przyczepę

Horrendalne to znaczy ile na godzinę. Pojęciem względnym jest na co kogo stać.Ile wynosi ta cena niech mieszkańcy wiedzą jak zubiki zdzierają.

Odnośnik do odpowiedzi

dziennie to gminę kosztowało 400 zł

zamów sobie kiedyś do swojego ogrodu przyczepę zobaczysz ile za samo podstawienie cie skasuje dlatego mieszkańcy wolą się prywatnie z rolnikami dogadywać bo jest dużo taniej

Odnośnik do odpowiedzi

dziennie to gminę kosztowało 400 zł

zamów sobie kiedyś do swojego ogrodu przyczepę zobaczysz ile za samo podstawienie cie skasuje dlatego mieszkańcy wolą się prywatnie z rolnikami dogadywać bo jest dużo taniej

Kto powiedział że trzeba od razu wynająć przyczepę na cały dzień??? Trochę finansów trzeba było łyknąć zamiast języka polskiego czy politologi. Tylu bezrobotnych że można te wszystkie kupki liści zebrać w godzinę a góra dwie. To tak a pro po tej kwestii.

80 zl/godz.

Dlatego uważam że wynająć na dwie godziny to 160 zł/godz. a nie czterysta dziennie. Zresztą podchodząc matematycznie to 400zł na dzień podzielić na 8 godz. to jest 50 zł/godz. Nie wiem czy to aż tak drogo!!! Polemizowałbym - zmniejszyć sobie pensje i będzie na wynajęcie przyczepy a nie niszczyć samochód a potem strażacy ochotnicy pucują po godzinach. To i wstyd i porażka samorządu. Liwak przecież taki strażak a niszczy sprzęt.

Odnośnik do odpowiedzi

I jak zaprzestaniesz podrzucać swoje liście i śmieci to będzie jeszcze taniej bo szybciej

Może skieruj to skamlanie do Matki Natury za to liście lecą.Nie ta władza napawa na kpinę. Przy okazji tylko wspomnę że rok temu była taka sama pogoda i wszystko było wygrabione posprzątane nawet cała plaża. Teraz jak widać nawet w mieście kiła. Zwyczajnie brak gospodarza finito.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ma rację, w Ińsku nadal brak gospodarza

Olo ty chyba szukasz dymu Ińsko jest posprzątne w innych miastach jest brudniej a ty jesteś jedną zakłamana szują co szuka dymu weź się ogarnij i po prostu jak ci przeszkadza to ewź pomóż w czynie spłecznym a nie tylko napierda...... na tym forum cwaniaczku

Odnośnik do odpowiedzi

I jeszcze jedno Olo ja myślę że tyto jesteś pracownikiem Gminy bo wiesz wszystko i tak napierdalasz w swoje gniazdo. Może czekasz że w wyborach za trzy lata wygrasz bo to niezła kasa z barany ińskie będą na cie zpierdal...

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ty chyba szukasz dymu Ińsko jest posprzątne w innych miastach jest brudniej a ty jesteś jedną zakłamana szują co szuka dymu weź się ogarnij i po prostu jak ci przeszkadza to ewź pomóż w czynie spłecznym a nie tylko napierda...... na tym forum cwaniaczku

Czyste Ińsko? To ty chyba nie w tym mieście mieszkasz!Dymu w Ińsku od cholery bo w blokach tak nie dymią ale w domkach to czasem przejść przez ulicę nie można. Jesteś niepoprawnym kłamcą bo ja bardzo rzadko zabieram głos. Wtedy kiedy mam coś do powiedzenia w końcu weekend!!! Co ty będziesz robił jak ja za ciebie odwalę robotę? Chyba wystarczy że płacę podatki to chyba żadna łaska trzymać porządek. Co za różnica czy pracuję w gminie czy obok niej. Chyba dobrze że się interesuję własnym miejscem zamieszkania.

Odnośnik do odpowiedzi

z jednej strony popieram olkę ale popieram i ola

raz się szuka dziury w całym ale z drugiej strony dobrze, że się interesuje ale myślę olo, że więcej zdziałasz jak byś zgłasza problemy bezpośrednio do gminy przecież możesz mailowo to robić, a adres e-mail nie musi być z imieniem i nazwiskiem można przecież założyć takie konto typu [email protected] i nikt nie będzie wiedział kim jesteś

Odnośnik do odpowiedzi

Czyste Ińsko? To ty chyba nie w tym mieście mieszkasz!Dymu w Ińsku od cholery bo w blokach tak nie dymią ale w domkach to czasem przejść przez ulicę nie można. Jesteś niepoprawnym kłamcą bo ja bardzo rzadko zabieram głos. Wtedy kiedy mam coś do powiedzenia w końcu weekend!!! Co ty będziesz robił jak ja za ciebie odwalę robotę? Chyba wystarczy że płacę podatki to chyba żadna łaska trzymać porządek. Co za różnica czy pracuję w gminie czy obok niej. Chyba dobrze że się interesuję własnym miejscem zamieszkania.

Olo ma rację we wszystkim co napisał. Michałki i Jacusie myślały że Boga za nogi złapali a tu niespodzianka. Nie można kasy skołować. Oby im na wypłaty zabrakło.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...