Skocz do zawartości

REFERENDUM w SPRAWIE odwołania władz GMINY


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a ty najewiecej masz,przyjdz na sesje i tam pyszcz a tu myslisz że bedziesz kogoś dupku pouczał.chodzisz po tym piasku z kopalni.Zobacz ile na plaże nawiezli na ten sezon,tez było gratis,ile chcesz jeszcze przykładów.

Ich "piasek" brudzi ciuchy, cuchnie i po ulewach zamienia się w bagno bo to NIE JEST piasek do plaż tylko do dróg, chodników i innych podobnych rzeczy.

Wdzięczny również nie będę, podobnie jak wiele innych osób, ponieważ wszyscy doskonale sobie zdają sprawę z tego, że te "upominki" to zagrywka marketingowa plus ewentualna karta przetargowa, że biorą udział w życiu społecznym Ińska.

To, że taki półgłówki jak Liwak czy Kupczyński tego nie widzą to normalne. To efekt wody sodowej, która uderzyła im do głowy. Mają "pracę" na cztery lata bo autor tematu chyba sam nie wierzy w to, że uda mu się zmobilizować wymagany próg żeby odwołać burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie ty do odwołania biedaku.Nie jesteś skłąnny tylko tu piszesz ,gdzie indziej cie nie widać.Dobra decyzje podjeli mieli takie prawo i wszelkie argumenty przemawiaja za tą decyzją.Ponadto nie wyzywaj bo nieładnie.Jest burmistrzem i tak pozostanie a Michał zastepcą i tak pozostanie.Dobranoc

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie ty do odwołania biedaku.Nie jesteś skłąnny tylko tu piszesz ,gdzie indziej cie nie widać.Dobra decyzje podjeli mieli takie prawo i wszelkie argumenty przemawiaja za tą decyzją.Ponadto nie wyzywaj bo nieładnie.Jest burmistrzem i tak pozostanie a Michał zastepcą i tak pozostanie.Dobranoc

To prawda, powinienem był użyć innego słowa. Kretyni bardziej będzie pasowało. W końcu, jak były wybory to mówili, że zablokują żwirownię, a 5 minut po nich już się z nimi bratają. Brawo Liwak, niżej upaść się nie da. Ty, panie wice Kupczyński też jest godny pożałowania... Najpierw zrobiłeś referendum w sprawie żwirowni a teraz rozwijasz przed nimi czerwony dywan. ehhh... kretyni...

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj .zostali wybrani w wyborach demokratycznych,a ze ktos kłamie tak jak piszesz to na to nie ma rady.Zwirownie otworzą bo jest taka potrzeba.Budowa dróg i autostrad w Polsce ruszy więc duzo zwiru trzeba,a z kłamstwa jak im zarzucasz wyspowiadają się.

Niech dbają o gmine i budżet bo to wy takimi wpisami wszystko do rujny sprowadzacie.

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj .zostali wybrani w wyborach demokratycznych,a ze ktos kłamie tak jak piszesz to na to nie ma rady.Zwirownie otworzą bo jest taka potrzeba.Budowa dróg i autostrad w Polsce ruszy więc duzo zwiru trzeba,a z kłamstwa jak im zarzucasz wyspowiadają się.

Niech dbają o gmine i budżet bo to wy takimi wpisami wszystko do rujny sprowadzacie.

Właśnie ze względu na budżet powinni nie pozwolić. Pomyśl tylko trochę, teraz żwirownia daje piasek na podsypkę chodników, a jak zwirki rozjadą drogi to kto wyłoży na remont? Asfalt na wielu kilometrach, to nie wywrotka piasku na chodnik, a wojewoda powie, jak się zgodziliście na żwirownię, to sobie teraz sami remontujcie drogę. Proste jak drut.
Odnośnik do odpowiedzi

I to jest sedno sprawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olo i Ty się dajesz podpuszczać w tej jałowej dyskusji ? Nie ma żwirowni i nie będzie w bliżej i dalszej przyszłości ! Tego się trzymaj i poproś innych o wstrzemięźliwe wypowiedzi w tej kwestii. Decyzje, rozporządzenia, RDOŚ-ie, Natury 2000 i inne takie tam bzdety nie warte są Twojej uwagi. Ważna jest decyzja-uchwała Rady Miejskiej, jeżeli oczywiście by do głosowania kiedykolwiek miało dojść.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo i Ty się dajesz podpuszczać w tej jałowej dyskusji ? Nie ma żwirowni i nie będzie w bliżej i dalszej przyszłości ! Tego się trzymaj i poproś innych o wstrzemięźliwe wypowiedzi w tej kwestii. Decyzje, rozporządzenia, RDOŚ-ie, Natury 2000 i inne takie tam bzdety nie warte są Twojej uwagi. Ważna jest decyzja-uchwała Rady Miejskiej, jeżeli oczywiście by do głosowania kiedykolwiek miało dojść.

Twoje nastawienie w tej sprawie mi się podoba ale znowu ktoś mi mówi co będzie a po tym co się stanie z decyzją środowiskową nie mam w ogóle powodów żeby tobie ufać. Rezultaty się liczą a nie zapowiedzi tak jak ty i twój przełożony to robicie Rajco.

Odnośnik do odpowiedzi

Zwłaszcza jak popiera żwirownie, którą obiecał zablokować przed wyborami. A teraz rajca udaje głupka i sugeruje, że burmistrz niczego nie może i rada się wszystkim zajmie. Rajco, rada zajmie się żwirownią tak samo jak burmistrz. Klepnie im plan i nie będzie stawiać żadnego oporu. A wiesz kto będzie szefował im przy tym? Szafran. Wszyscy mieszkańcy powinni przejrzeć na oczy i zauważyć, że Liwak i Kupczyński to ten sam obóz co Szafran. Wniosek jest smutny i tylko jeden. Jak burmistrz i vice niczego nie robią to na którejś przyszłej sesji będzie uchwałą o planie żwirowni, którą waśnie ten obóz polityczny klepnie. Zobaczcie, że na portalu ińsku w ogóle nie ma informacji o tej decyzji, którą burmistrz ma wydać. Zupełnie nic. To jest celowy zabieg żeby mieszkańcy myśleli, że wszystko jest ok.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no jest dużo informacji! Ślimak w barzkowicach np. TOTALNA WIEŚ.... Niech ktoś typowi powie, że on nie ma 20 lat żeby latać w dżinsach jako oficjalny przedstawiciel gminy. A może nie stać go z jego "małej pensji" na spodnie pod garniak hihihihihi... Ale wieś...

Odnośnik do odpowiedzi

Żaden bo ten c*** na stanowisku burmistrza zdradził wyborców identycznie jak racinowski.

Liwak jesteś wszą bez żadnego kręgosłupa moralnego. To twoja ostatnia kadencja w Ińsku, możesz być tego pewnien.

Tak samo jak Racinowskiego krytykowałem ja i inni tutaj na forum, ciebie czeka ten sam los.

Odnośnik do odpowiedzi

No proszę, Włodek wyraźnie odcina się od burmistrza. To dobra prognoza na przyszłość ale ja też jestem sceptycznie nastawiony do tego apelu.

Czy burmistrz w ogóle odpowie na ten apel? Mieliśmy już jego poprzednika, który na takie apele w ogóle nie reagował zasłaniając się tym, że wszystko będzie zweryfikowane przez radę. Widać, że w byłej opozycji a teraz ugrupowaniu rządzącym są jakieś zgrzyty.

Odnośnik do odpowiedzi

No proszę, Włodek wyraźnie odcina się od burmistrza. To dobra prognoza na przyszłość ale ja też jestem sceptycznie nastawiony do tego apelu.

Czy burmistrz w ogóle odpowie na ten apel? Mieliśmy już jego poprzednika, który na takie apele w ogóle nie reagował zasłaniając się tym, że wszystko będzie zweryfikowane przez radę. Widać, że w byłej opozycji a teraz ugrupowaniu rządzącym są jakieś zgrzyty.

Nie ma zgrzytów, szanowny Olo. Apel Włodka i innych, zostanie zrealizowany !!! Dobrej nocy, życzę,

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...