Skocz do zawartości

REFERENDUM w SPRAWIE odwołania władz GMINY


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Rada Miejska w Ińsku w obecnym składzie ma większość przeciwników powstania kopalni w Ińsku. Apel przyjmujemy i na pewno plan dla sksm nie zostanie uchwalony bo nawet burmistrz nie ma zamiaru go przedkładać radnym pod obrady.

Durniu i dlatego wydaje pozytywną decyzje środowiskową? A potem ten twój ślimamk z tym kupczykiem powie decyzja środowiskowa była pozytywna wiec nie mozna głosować przeciw żwirowni i znów bedzie tak jak dzisiaj. Ale Grzesiak dzisiaj pije najlepszą gorzałę, smieje się z takich durni jak ty , Liwak i Michał wykołował was szybciej niż poprzedników. Nawet nie musiał się trudzić. W sytuacji kiedy ślimak nie może sie zdecydować komu iść na rękę czyli własnym wyborcom czy inwestorowi który będzie miał nas i tak w d**** bo liczy tylko biznes wybiera inwestora podaczas gdy w innych gminach tacy inwestorzy bez problemu dostali wilczy bilet ale jak nasza władza chciała nam nawet na początku kariery norki zafundować to ja już widzę nagą ślimakową albo kupczykową a nawet górnikową nago w tych norkach. I tak jest ze wszystkim. Głupiego zawsze można szybko ograć bo sie nie zna i go sie straszy. Prawda?

Odnośnik do odpowiedzi

Durniu i dlatego wydaje pozytywną decyzje środowiskową? A potem ten twój ślimamk z tym kupczykiem powie decyzja środowiskowa była pozytywna wiec nie mozna głosować przeciw żwirowni i znów bedzie tak jak dzisiaj. Ale Grzesiak dzisiaj pije najlepszą gorzałę, smieje się z takich durni jak ty , Liwak i Michał wykołował was szybciej niż poprzedników. Nawet nie musiał się trudzić. W sytuacji kiedy ślimak nie może sie zdecydować komu iść na rękę czyli własnym wyborcom czy inwestorowi który będzie miał nas i tak w d**** bo liczy tylko biznes wybiera inwestora podaczas gdy w innych gminach tacy inwestorzy bez problemu dostali wilczy bilet ale jak nasza władza chciała nam nawet na początku kariery norki zafundować to ja już widzę nagą ślimakową albo kupczykową a nawet górnikową nago w tych norkach. I tak jest ze wszystkim. Głupiego zawsze można szybko ograć bo sie nie zna i go sie straszy. Prawda?

Jacek nie słucha swojego klubu on ma ich w nosie. Jacek jest pod wpływem Szulca i Działoszewskiej i wykonuje ich polecenia. Prowadzi posłusznie politykę tych dwoje. Nie udawajcie że nie wiecie. Michał z Szulcem jak rodzina tez ludzie ocknijcie się.

Odnośnik do odpowiedzi

Jacek nie słucha swojego klubu on ma ich w nosie. Jacek jest pod wpływem Szulca i Działoszewskiej i wykonuje ich polecenia. Prowadzi posłusznie politykę tych dwoje. Nie udawajcie że nie wiecie. Michał z Szulcem jak rodzina tez ludzie ocknijcie się.

Oni pierw niech się wywiążą z obietnic wyborczych to nie trzeba będzie protestować. My protestowaliśmy przeciw takiej właśnie polityce Racina w końcu go pogoniliśmy ten baran nakłamał i teraz mi każe protesty składać. Spróbuj gnoju wydać ta decyzję a nie zaznasz już spokoju a gazetach będziesz na pierwszych stronach największego kłamcy i oszusta ostatnich wyborów. Podkładkę do podpisania poparcia podsunąłeś a teraz na swoje jednoosobowe decyzje potrzebujesz mojego protestu? Ty się jeden z drugim z głupim przez ścianę macałeś.

Odnośnik do odpowiedzi

Oni pierw niech się wywiążą z obietnic wyborczych to nie trzeba będzie protestować. My protestowaliśmy przeciw takiej właśnie polityce Racina w końcu go pogoniliśmy ten baran nakłamał i teraz mi każe protesty składać. Spróbuj gnoju wydać ta decyzję a nie zaznasz już spokoju a gazetach będziesz na pierwszych stronach największego kłamcy i oszusta ostatnich wyborów. Podkładkę do podpisania poparcia podsunąłeś a teraz na swoje jednoosobowe decyzje potrzebujesz mojego protestu? Ty się jeden z drugim z głupim przez ścianę macałeś.

Święta racja....Gdzie wy byliście jak mieszkańcy protestowali - niestety wszyscy ich wspieraliście wyłamał się Szafran....ale szybko podpiął sie w wyborach do was i poszło...czyli wiecie jakie były oczekiwania względem was.....i nie udawaj jeden z drugim że ci rozum odjęło albo pamięć nie ta.... Ale czego się spodziewać po rozwodniku, starym kawalerze, emerycie rozwiedzionym, czy mazurku skaczącym z kwiatka na kwiatek....Wiecie że tej plamy nie zmyjecie już z honoru ona zostanie na zawsze jako KŁAMCY. Jeśli jednak głosowaliście na człowieka który oskubał własną żonę podając na świadków swoją rodzinę a siostrzenica złośliwie nadaje swojemu psu imię "Grażynka" to przecież sięga dna moralnego. Takie to jest towarzystwo. Ale do kościoła latają z amony głoszą mądrości tylko sami są skurwysynami....

Odnośnik do odpowiedzi

RDOŚ i wszystkie inne instytucje,które wydały pozwolenie na funkcjonowanie kopalni w Ińsku tym razem nie zadbały o przyszłość naszej turystyczno-wypoczynkowej gminy,ani też o ludzi tu mieszkających.Pamiętam,gdy ok.30 lat temu ekolodzy przestrzegali przed powstaniem w tym miejscu żwirowni. Twierdzili,że właśnie tu jest naturalny filtr wód,które zasilają nasze ujęcia.Geolodzy i ekolodzy od wielu lat są na emeryturze.Zastapili ich młodsi,którzy są bezwzględni otrzymując do ręki "argument".My mieszkańcy nie możemy dłużej z boku obserwować niekorzystny splot faktów w celu powstania żwirowni. Apeluję do wszystkich radnych o niezatwierdzanie planu żwirowni w Ińsku.Wnoszę również o to,by głosowanie w tej sprawie było imienne.Po drogach publicznych mogą poruszać się wszelkie pojazdy uprawnione do ruchu.Nikt i nic im nie przeszkodzi jeżdzić naszymi publicznymi drogami.Są inne możliwości pozyskiwania środków do budżetu,niekoniecznie z kopalni,ale trzeba się trochę wysilić nasza władzo.

Przyjdz na sesję i złuż taki wnisek a nie tu jak bojący dudek wypisujesz odezwy do ludu panującego

Odnośnik do odpowiedzi

Oni pierw niech się wywiążą z obietnic wyborczych to nie trzeba będzie protestować. My protestowaliśmy przeciw takiej właśnie polityce Racina w końcu go pogoniliśmy ten baran nakłamał i teraz mi każe protesty składać. Spróbuj gnoju wydać ta decyzję a nie zaznasz już spokoju a gazetach będziesz na pierwszych stronach największego kłamcy i oszusta ostatnich wyborów. Podkładkę do podpisania poparcia podsunąłeś a teraz na swoje jednoosobowe decyzje potrzebujesz mojego protestu? Ty się jeden z drugim z głupim przez ścianę macałeś.

Juz ciebie się boję a pisz sobie.

Odnośnik do odpowiedzi

Radni pogrąża gminę do końca jeśli nie pzregłosują żwirowni.To Ci co nie są z tąd wszystko blokują i nic im się nie podoba.Na sesję nie przyjdą tylko pocą się i męczą na Cafe.

tych psełdo mądrych profesorków mają co ludziom kit wciskają że jezioro wyschnie.Żwirowni nie ma i poziom wody się obniżyl,a woda w kranach same żelazo

Odnośnik do odpowiedzi

To zrozum,że nawet "żelaza" może nie być w kranach. Mnie beczkowozy z wodą na skrzyżowaniach ulic nie interesują. Woda nie jest tylko do przygotowania potraw i napojów. Chcę,by była w kranach,ale to nie misi być takie oczywiste.Odsuwajmy żwirownię jak najdalej od Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi

Radni pogrąża gminę do końca jeśli nie pzregłosują żwirowni.To Ci co nie są z tąd wszystko blokują i nic im się nie podoba.Na sesję nie przyjdą tylko pocą się i męczą na Cafe.

tych psełdo mądrych profesorków mają co ludziom kit wciskają że jezioro wyschnie.Żwirowni nie ma i poziom wody się obniżyl,a woda w kranach same żelazo

Widziały gały co brały. h*** pluli na Endriu a teraz sami w szybkim pędzie zatwierdzaja co się da. Słuch ten idiota liwak głupiej wieży która sprowadzi go za kratki.

Odnośnik do odpowiedzi

czekam i chcę zobaczyć Cię na tej sesji.Co do referendum to już jeden zrobił kosztowało nas 100 milionów ,w tej sytuacji będzie miniej bolesne bo zasięg mniejszy .Mieszkańcy nie są zainteresowani wybrali władzę to niech czynią swą powinność,chcą rozwoju a jak rozwój to musi być kasa.Wiadomo że zaległości w podatkach są wielkie ,duża grupa społeczna ma zaległości więc oni nie bedą protestować ponieważ uruchomienie kopalni da zastrrzyk gotówki.

Odnośnik do odpowiedzi

Zastrzyk to ty powinieneś dostać razem z decydentami w Gorzowie.Jak trzeba być głupim aby nie umieć policzyć zyski do strat.Przecież mamy już kopalnię od 50 lat i gdzie są te rzekome dochody? Wspieranie ILF i klubu? To rzeczywiście dochody na miarę wiedzy rządzących.Mieszkańcy też są zamieszani w ten gnój,.

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam że obecne władze gminy są gorsze od poprzedniej ekipy , należy zadać sobie obecnie pytanie czego chcemy ;

# dalszej obłudy , oszustw i zmarnowania kolejnych lat naszego życia i szans rozwojowych gminy

# czy dajemy im kopa i szukamy kandydata lub kandydatkę godnego/ą zaufania - czyli REFERENDUM

czasu mamy mało , bardzo mało .........

pytajcie się znajomych , rodzinę , szukajcie poparcia i liczcie głosy popierające inicjatywę . Jeżeli się okaże że jest zainteresowanie musimy działać .

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam że obecne władze gminy są gorsze od poprzedniej ekipy , należy zadać sobie obecnie pytanie czego chcemy ;

# dalszej obłudy , oszustw i zmarnowania kolejnych lat naszego życia i szans rozwojowych gminy

# czy dajemy im kopa i szukamy kandydata lub kandydatkę godnego/ą zaufania - czyli REFERENDUM

czasu mamy mało , bardzo mało .........

pytajcie się znajomych , rodzinę , szukajcie poparcia i liczcie głosy popierające inicjatywę . Jeżeli się okaże że jest zainteresowanie musimy działać .

Zadajmy sobie kolejne pytanie. Jeśli obecne władze(czytaj burmistrz) nam nie odpowiadają,to ustalmy czego chcemy.Jeśli zmiany na stanowisku burmistrza,to konkretnie na kogo?Nie sztuką jest napracować się i wybrać gorzej zgodnie z powiedzeniem:-zamienił stryjek siekierkę na...kijek.Obecny burmistrz nie doprowadził jeszcze do otwarcia żwirowni i niekoniecznie to zrobi.

Odnośnik do odpowiedzi

Brednie piszesz.50 lat i co .Wszyscy byli w jednym kotle i nikt podatków nie płacił.Jak bys był na tyle cwany to operował byś liczbami a tak jakieś brednie piszesz.Ile samego piachu dali za darmo na akcje odsnieżania,ilu tu piszących kupywało żwir na budowę i tak można wiele przykładów podawać.

Włądza wybrana to niech czynia swe działania do powstrania żwirowni.Premier juz zapowiedziała ile wybudujemy dróg i autostrad więc nasz surowiec będzie w cenie i kasa w gmninie.

Odnośnik do odpowiedzi

Brednie piszesz.50 lat i co .Wszyscy byli w jednym kotle i nikt podatków nie płacił.Jak bys był na tyle cwany to operował byś liczbami a tak jakieś brednie piszesz.Ile samego piachu dali za darmo na akcje odsnieżania,ilu tu piszących kupywało żwir na budowę i tak można wiele przykładów podawać.

Włądza wybrana to niech czynia swe działania do powstrania żwirowni.Premier juz zapowiedziała ile wybudujemy dróg i autostrad więc nasz surowiec będzie w cenie i kasa w gmninie.

Ty piszes brednie, pokaz mi chociaz jedną rzecz w gminie wybudowaną za pieniądze ze żwiru. liczysz dwie wywrotki piachu na akcje zima? Chyba ci odje**bało dokładnie!
Odnośnik do odpowiedzi

Niekoniecznie, jeszcze nie zrobił a przecież obiecał że zaraz po wybraniu uchyli uchwałę - no przecież pamiętam jakby to było dziś. Jacek, Michał przecież byliście u mnie przekonywaliście że burak doprowadzi do jej otwarcia. Kiedy kłamaliście? Wtedy czy teraz. Jeśli tu kto pokazał artykuł że można przy pozytywnych decyzjach RDOŚ odmówić żwirkom ze względu na społeczne względy to zrób to gościu i nie udawaj że potrzeba do tego składać protesty. Już protestowałem i straciłem klientów przez takich jak wy co się ustawiliście na cztery lata i udajecie że znów trzeba jawnego bojkotu by żądaniom wyborców stało się zadość. Mądrze ktoś tu pisał SPEŁNIJ OBIETNICE WYBORCZE I NIC WIECEJ NIE CHCEMY. POKAŻ SWOJĄ TWARZ I ZRÓB TO CO DO CIEBIE NALEŻY.

Odnośnik do odpowiedzi

Niekoniecznie, jeszcze nie zrobił a przecież obiecał że zaraz po wybraniu uchyli uchwałę - no przecież pamiętam jakby to było dziś. Jacek, Michał przecież byliście u mnie przekonywaliście że burak doprowadzi do jej otwarcia. Kiedy kłamaliście? Wtedy czy teraz. Jeśli tu kto pokazał artykuł że można przy pozytywnych decyzjach RDOŚ odmówić żwirkom ze względu na społeczne względy to zrób to gościu i nie udawaj że potrzeba do tego składać protesty. Już protestowałem i straciłem klientów przez takich jak wy co się ustawiliście na cztery lata i udajecie że znów trzeba jawnego bojkotu by żądaniom wyborców stało się zadość. Mądrze ktoś tu pisał SPEŁNIJ OBIETNICE WYBORCZE I NIC WIECEJ NIE CHCEMY. POKAŻ SWOJĄ TWARZ I ZRÓB TO CO DO CIEBIE NALEŻY.

ładnie .....bardzo ładnie.... ale jacek nie ma jaj a michał formatu decyzyjnego....michal może tylko kawę Krzyśkowi robić.........

Odnośnik do odpowiedzi

Niekoniecznie, jeszcze nie zrobił a przecież obiecał że zaraz po wybraniu uchyli uchwałę - no przecież pamiętam jakby to było dziś. Jacek, Michał przecież byliście u mnie przekonywaliście że burak doprowadzi do jej otwarcia. Kiedy kłamaliście? Wtedy czy teraz. Jeśli tu kto pokazał artykuł że można przy pozytywnych decyzjach RDOŚ odmówić żwirkom ze względu na społeczne względy to zrób to gościu i nie udawaj że potrzeba do tego składać protesty. Już protestowałem i straciłem klientów przez takich jak wy co się ustawiliście na cztery lata i udajecie że znów trzeba jawnego bojkotu by żądaniom wyborców stało się zadość. Mądrze ktoś tu pisał SPEŁNIJ OBIETNICE WYBORCZE I NIC WIECEJ NIE CHCEMY. POKAŻ SWOJĄ TWARZ I ZRÓB TO CO DO CIEBIE NALEŻY.

Myślę, że już najwyższa pora panowie wywiązać się z tego co obiecaliście nam mieszkańcom. Po co mi referendum mam nową władzę i niech się wykaże że warto było głosować a nie że znów muszę krzyczeć że jestem przeciwny temu co wszyscy wszem i wobec wiedzą. Katastrofa!

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że już najwyższa pora panowie wywiązać się z tego co obiecaliście nam mieszkańcom. Po co mi referendum mam nową władzę i niech się wykaże że warto było głosować a nie że znów muszę krzyczeć że jestem przeciwny temu co wszyscy wszem i wobec wiedzą. Katastrofa!

A ty Olo śpisz? Myślisz, że odezwiesz się raz na dzień i wystarczy? Ja mam za ciebie boksować się z Jackiem, kłamcą wyborczym??
Odnośnik do odpowiedzi

Do Gość przykład co zrobiono.Zobacz ile kilometrów chodników i dróg.Myslisz za wszystkich rządzących kupywano piach na tak zwana podsypkę.Żwirownia zawsze dawała gratis.Jacek tak samo robi Powiat daje materiał i kasę na bezrobotnych żwirownia piasek a on worek cementu kupi jak każdy rządzący i inwestycja trwa.

powiedz gdzie beda jezdzic po żwir do drawska czy dalej a tam trzeba płacić i jeszcze za transport.

Co do tych dwóch wywrotek co piszesz razy 50 lat to trochę było ale to skromny przykład podałeś.

Olo trzyma z nimi i jest za żwirownią tu tylko ściemnia.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...