Skocz do zawartości

REFERENDUM w SPRAWIE odwołania władz GMINY


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cisza jak makiem zasiał, wszyscy czekają w napięciu na ruch ślimaka.

Nawet nie wiesz jakie piękne grafiki niektórzy przygotowali na cześć jego decyzji.

Przypomnę jedną z dawnych czasów :)

831PuQC.png

Uruchom wyobraźnie co się będzie na caffe działo :)

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy to było. Na miejsce jednego kłamczucha wszedł drugi kłamczuch. Szkoda bo kolejne cztery lata ińsko ma w plecy przez rozgrywki na górze. Mnie jeszcze ta zmiana Michała zaskoczyła. Bardzo negatywna zmiana.

Dawno ale i tak jest aktualne...

Odnośnik do odpowiedzi

Popatrzcie w budżet za I półrocze 2015 roku, 500 tysięcy niezapłaconych wymagalnych zobowiązań, nie wpłacono nic na Fundusz Świadczeń Socjalnych szkoły. Nasza władza co miesiąc wydaje 100 tys. więcej niż zarabia. Do końca roku rozłożą gminę totalnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Gościu.Co czekać na ruch burmistrza ,zobacz porządek komisji i sesji.Trzy miesiące nic nieroby nie robili i teraz też się nie wysilają.Kpina z mieszkańców.

słuszna uwaga co tam robota , ważne że paradują po Ińsku z wysoko podniesioną głową ! robić będą na dwa miesiące przed następnymi wyborami

Odnośnik do odpowiedzi

Umiesz czytać ćwoku ? Jak nie to daj przeczytać temu co umie i niech ci opowie, że to jest to co na 100% poprzesz !!

Dalej nie rozumiem co mam poprzeć.... powstanie kolejnej żwirowni....storkowo, ińsko, ciemnik, studnica zostało jeszcze ścienne bo nie zapominajcie ze tam tez są złoża żwirowe. Włodek dobrze piszę i rozumiem???

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli Pan Przewodniczący swoim apelem................zablokował kopalnię ??!!

Jacek z michałem mają między jajami włodka i zbyszka. Teraz bedzie chwila prawdy koalicji - przewiduję że sie rozpadnie bo Jacek jest jak poprzedni burek nie umie słuchać i nie słucha nikogo. Ale niech wie że jego "słuchają" tajni.

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli Pan Przewodniczący swoim apelem................zablokował kopalnię ??!!

Zablokowanie żwirowni będzie wówczas kiedy na komisjach i sesji stanie uchwała o uchyleniu tej durnej co ją Racin podjął. Tylko to satysfakcjonuje wyborców Jacka koniec kropka.

Odnośnik do odpowiedzi

Jacek z michałem mają między jajami włodka i zbyszka. Teraz bedzie chwila prawdy koalicji - przewiduję że sie rozpadnie bo Jacek jest jak poprzedni burek nie umie słuchać i nie słucha nikogo. Ale niech wie że jego "słuchają" tajni.

Ja nawet uważam że jak najbardziej służby powinny się Jackiem i Michałem zainteresować za to tempo podejmowania decyzji.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...