Skocz do zawartości

ILF 2015


fonoteka

Rekomendowane odpowiedzi

44 minut temu, gość napisał:

Mów Kościołowi, że PSL chodzi na mszę nie z potrzeby serca, a z politycznego wyrachowania, a Kosciół będzie tłumaczyć, że nikogo nie wyklucza. W sumie prawda. Grunt, że kasa na tacy się zgadza 😛

Masz wybór nie choć do kościoła nie dawaj na tacę i nie wypominaj. Robisz sobie kampanię wyborczą kosztem wiary i udajesz że kościół tego od ciebie wymaga. Skoro Margaret to taki dobry przykład to nie bądź hipokrytą i weź z niej przykład. Nie prowadzaj się ze sztandarem PSL po mszach i uroczystościach.  Bo to ty zapraszasz księdza nie ksiądz ciebie.

Odnośnik do odpowiedzi

Żałosne to miasteczko opuszczone przez Boga i ludzi.Tak,byłem w niedzielę po południu i widok smutny i groteskowy..Pod waszym "puntem obserwowania głupoty" kilku pijaków z tyskim w dłoni,biedne dzieciaki z 500- rzucające kamieniami gdzie popadnie,robactwo w sklepie do którego trafiłem,nawet rzeczka już nie wypływa z tego obecnie zasyfionego jeziora,kompletnie nawaleni"płetwonurkowie"przed swoją meliną,którą oglądałem z góry,w międzyczasie rodzina patoli prała się po gębacz na chodniku.Nie zatankowałem ,bo nie ma gdzie i pojechałem.......do cywilizacji bo tu ,u was, pojęcie czasu już nie działa.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, antek.M napisał:

Żałosne to miasteczko opuszczone przez Boga i ludzi.Tak,byłem w niedzielę po południu i widok smutny i groteskowy..Pod waszym "puntem obserwowania głupoty" kilku pijaków z tyskim w dłoni,biedne dzieciaki z 500- rzucające kamieniami gdzie popadnie,robactwo w sklepie do którego trafiłem,nawet rzeczka już nie wypływa z tego obecnie zasyfionego jeziora,kompletnie nawaleni"płetwonurkowie"przed swoją meliną,którą oglądałem z góry,w międzyczasie rodzina patoli prała się po gębacz na chodniku.Nie zatankowałem ,bo nie ma gdzie i pojechałem.......do cywilizacji bo tu ,u was, pojęcie czasu już nie działa.

Po kiego ch..ja przyjeżdżasz do takich "melin", pojebie ? Siedź w swojej zasr..ej "cywilizacji" i nie wytykaj z niej nosa ! Twoja obecność w naszej pięknej miejscowości, nic a nic jej nie przynosi....Spadaj frajerze !!

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, antek.M napisał:

Żałosne to miasteczko opuszczone przez Boga i ludzi.Tak,byłem w niedzielę po południu i widok smutny i groteskowy..Pod waszym "puntem obserwowania głupoty" kilku pijaków z tyskim w dłoni,biedne dzieciaki z 500- rzucające kamieniami gdzie popadnie,robactwo w sklepie do którego trafiłem,nawet rzeczka już nie wypływa z tego obecnie zasyfionego jeziora,kompletnie nawaleni"płetwonurkowie"przed swoją meliną,którą oglądałem z góry,w międzyczasie rodzina patoli prała się po gębacz na chodniku.Nie zatankowałem ,bo nie ma gdzie i pojechałem.......do cywilizacji bo tu ,u was, pojęcie czasu już nie działa.

Trudno się z Tobą niezgodzić😔

37 minut temu, gość napisał:

Po kiego ch..ja przyjeżdżasz do takich "melin", pojebie ? Siedź w swojej zasr..ej "cywilizacji" i nie wytykaj z niej nosa ! Twoja obecność w naszej pięknej miejscowości, nic a nic jej nie przynosi....Spadaj frajerze !!

A to gościnność po pslowsku. Nic dodać nic ująć co to za władza? 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gość napisał:

Po kiego ch..ja przyjeżdżasz do takich "melin", pojebie ? Siedź w swojej zasr..ej "cywilizacji" i nie wytykaj z niej nosa ! Twoja obecność w naszej pięknej miejscowości, nic a nic jej nie przynosi....Spadaj frajerze !!

Jak jeszcze raz  narysujesz pod moim adresem słowo "frajerze" to jednak wróce i cie dojade jak każdego cfela. Kumasz cfelu?adres już mam .nie ten IP. kumasz worku?

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, antoni.M napisał:

Jak jeszcze raz  narysujesz pod moim adresem słowo "frajerze" to jednak wróce i cie dojade jak każdego cfela. Kumasz cfelu?adres już mam .nie ten IP. kumasz worku?

Mógłby ktoś napisać:strach sie bać,a ja Ińszczanin całkiem serio biorę twoje uwagi do serca i sadzę,że "niedostaki" o których piszesz są do wyeliminowania.Przyjedź za rok.Mam nadzieje,że nic krytycznego o mojej miejscowości nie napiszesz,bo nie będzie powodu.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Pff napisał:

Co tak cicho o aferze w wymiarze sprawiedliwości, i lotach prywatnych premiera na pogrzeb kolegi. Śmietanka dobrej zmiany nic o tym nie mówi 

A Ty co o aferze Neumana co garnitury i perfumy kupował za państwowe zapomniałeś? O tym ja jako minister zdrowia zaprzyjaźnionej prywatnej przychodni wypłacił miliony? Za to nagroda jest mimo prokuratorskich zarzutów...pierwsze miejsce na liście ha ha ha aferzyści! A Gawłowski złodziej no i ci hejterzy co podcinają gardła. Podcinają kukłą poderżną i nam bo to wszystko psychole. Wy tam tylko takich macie bo nikt normalny z wami nie chce być. Kosiniak z Kukizem to dopiero cyrk! Ci szczyt głupoty pobili na wstępie. PSL to komunistyczna partia wcale nie rolnicza tylko cwaniacza i tęczowa z korzeniami komunistycznych struktur. To partia nepotyzmu, skurwienia i patologii. Możesz na PIS narzekać ile ci w d**** stolca starczy a ludzie i tak popędzą w pi@zdu.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, patolog napisał:

A Ty co o aferze Neumana co garnitury i perfumy kupował za państwowe zapomniałeś? O tym ja jako minister zdrowia zaprzyjaźnionej prywatnej przychodni wypłacił miliony? Za to nagroda jest mimo prokuratorskich zarzutów...pierwsze miejsce na liście ha ha ha aferzyści! A Gawłowski złodziej no i ci hejterzy co podcinają gardła. Podcinają kukłą poderżną i nam bo to wszystko psychole. Wy tam tylko takich macie bo nikt normalny z wami nie chce być. Kosiniak z Kukizem to dopiero cyrk! Ci szczyt głupoty pobili na wstępie. PSL to komunistyczna partia wcale nie rolnicza tylko cwaniacza i tęczowa z korzeniami komunistycznych struktur. To partia nepotyzmu, skurwienia i patologii. Możesz na PIS narzekać ile ci w d**** stolca starczy a ludzie i tak popędzą w pi@zdu.

Oto jezyk milosci inskiego hejtera!

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Pff napisał:

Co tak cicho o aferze w wymiarze sprawiedliwości, i lotach prywatnych premiera na pogrzeb kolegi. Śmietanka dobrej zmiany nic o tym nie mówi 

A to mowa nienawiści....szczujesz szukasz poklasku....jak ci dokopią to płaczesz o mowie miłości....obrzydliwy popapraniec!

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, patolog napisał:

A Ty co o aferze Neumana co garnitury i perfumy kupował za państwowe zapomniałeś? O tym ja jako minister zdrowia zaprzyjaźnionej prywatnej przychodni wypłacił miliony? Za to nagroda jest mimo prokuratorskich zarzutów...pierwsze miejsce na liście ha ha ha aferzyści! A Gawłowski złodziej no i ci hejterzy co podcinają gardła. Podcinają kukłą poderżną i nam bo to wszystko psychole. Wy tam tylko takich macie bo nikt normalny z wami nie chce być. Kosiniak z Kukizem to dopiero cyrk! Ci szczyt głupoty pobili na wstępie. PSL to komunistyczna partia wcale nie rolnicza tylko cwaniacza i tęczowa z korzeniami komunistycznych struktur. To partia nepotyzmu, skurwienia i patologii. Możesz na PIS narzekać ile ci w d**** stolca starczy a ludzie i tak popędzą w pi@zdu.

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Pff napisał:

Ja nie szczuje ja piszę co jest na głównych stronach gazet, napisałem Ci kiedyś po było dziś jest PiS i wcale lepiej nie jest pozdrawiam 

To trzeba było pisać co piszą na pierwszych stronach choćby dzisiaj o Brejzie i jego machinie z fakturami i zatrudnianiem kolesi....przypominając że trwa śledztwo w sprawie Neumana....to są pierwsze strony gazet. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, źle czytasz napisał:

To trzeba było pisać co piszą na pierwszych stronach choćby dzisiaj o Brejzie i jego machinie z fakturami i zatrudnianiem kolesi....przypominając że trwa śledztwo w sprawie Neumana....to są pierwsze strony gazet. 

pajac .jak na razie to wsadzają pisowców pod celę.po wyborach miejsc zabraknie.

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, jebaćpis napisał:

pajac .jak na razie to wsadzają pisowców pod celę.po wyborach miejsc zabraknie.

 

38 minut temu, oj wsadzimy napisał:

Po wyborach dopchniemy cele tymi faszystami z POKO i innych farbowanych koalicji! 

Jak się to czyta to wychodzi , że zarówno iński PiS jak i PSL i spółka są siebie warci - dno i kompromitacja!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, xxxxx napisał:

 

Jak się to czyta to wychodzi , że zarówno iński PiS jak i PSL i spółka są siebie warci - dno i kompromitacja!!!!

Ja bym pochopnych wniosków nie wyciagał, siedzi tu na formum jeden, góra dwóch nawiedzonych "wieśniaków" którym się nudzi i ciągle coś wypisują na PSLLGBT lub na PISiorów. Niekoniecznie są to ludzie władzy bo ci pewnie mają co robić i nie głupoty im w głowie. W Ińsku zatwardziałych PISiorów jest pełno, starych komuszków też nie brakuje. Ten co tu głupoty wypisuje to może być każdy z napotkanych mieszkańców, zazwyczaj jest to najmniej spodziewana osoba, jakiś miły starszy pan, lub urocza staruszka, której pomagasz wnieść zakupy po schodach, ale jak zasiądą przed kompem to diabeł w nią wstępuje. Ale równie dobrze może to być bardzo grzeczny sąsiada nastoletni syn lub córka, która bez smartfona nie potrafi żyć i ma dziką satysfakcję, że komuś tam w necie dokopała. 

Nie posądzaj pochopnie nikogo, bo nogę w życiu podstawi ci zazwyczaj ten, po którym byś się tego najmniej spodziewał. 

Odnośnik do odpowiedzi
tak byś chciał
1 godzinę temu, no nie napisał:

Ja bym pochopnych wniosków nie wyciagał, siedzi tu na formum jeden, góra dwóch nawiedzonych "wieśniaków" którym się nudzi i ciągle coś wypisują na PSLLGBT lub na PISiorów. Niekoniecznie są to ludzie władzy bo ci pewnie mają co robić i nie głupoty im w głowie. W Ińsku zatwardziałych PISiorów jest pełno, starych komuszków też nie brakuje. Ten co tu głupoty wypisuje to może być każdy z napotkanych mieszkańców, zazwyczaj jest to najmniej spodziewana osoba, jakiś miły starszy pan, lub urocza staruszka, której pomagasz wnieść zakupy po schodach, ale jak zasiądą przed kompem to diabeł w nią wstępuje. Ale równie dobrze może to być bardzo grzeczny sąsiada nastoletni syn lub córka, która bez smartfona nie potrafi żyć i ma dziką satysfakcję, że komuś tam w necie dokopała. 

Nie posądzaj pochopnie nikogo, bo nogę w życiu podstawi ci zazwyczaj ten, po którym byś się tego najmniej spodziewał. 

To tobie się wydaje że tu jesteś ty i ten drugi....a ja wiem że tu władza i urzędnicy mocno się produkują by bronić się przed krytyką ze strony mieszkańców. Piszą z Kadamu, piszą z ILF piszą wszyscy. Tylko cicho sza żeby nikt nie wiedział. A w rozmowie wszystko wiedzą co kto i za ile. Sąsiada czy sąsiadki oczywiście nie wykluczam. Ale sporo osób tu jest piszących. A czytających cała gmina....

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...