Skocz do zawartości

Czyli Jacek, Michał i Włodek kłamali


widać

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, OLA napisał:

OLO TO Bogdan

Czy to dla was takie istotne kim jestem? Nie mogę być sobie po prostu "Olo". Czemu boicie się prawdy....prawda was wyzwoli....trzeba było nie obiecywać w kampanii, trzeba było mówić prawdę i tylko prawdę...........

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz zajmują się jak dzieci resortowe.węszą kto pisze .Scheda odziedziczona po rodzicach i dziadkach. Wrzucają tematy zastępcze aby rozmydlić kto ponosi odpowiedzialność za taki stan rzeczy że gmina tonie w długach i że nowa kopalnia  żwiru tuż tuż .

 

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, mieszkanka napisał:

Cały czas pisałam że olo jest za !!!

Ja nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę za kopalnią.....jak znajdziesz chociaż jeden wpis że jestem za....zacytuj! Raczej stwierdzałem że głupcy ją przeforsują albo że ciemnota powinna być ukarana ale przecież kiedy kopalnia powstanie to odwrotu nie będzie.....Zatem czekam na cytat gdzie się zdeklarowałem że popieram ten chory pomysł....

Odnośnik do odpowiedzi

Olo był zawsze przeciw żwirowni. Jak chyba większość. Nie zmienia to faktu, ze to PiSowski oszołom, który jest przeciw wszystkiemu i nie ma pomysłu na rozwoj. Ale szacun, za konsekwentne bycie przeciw żwirowni. Żwirownia nie ma sensu. Sam burmistrz kiedyś napisał, ze nie jest w stanie oszacować zysków (jesli jakies by miały byc). Jesli tak, to jaki debil by chciał żwirownię, jesli nie wiadomo ile mozna na tym zarobić?

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Marek napisał:

Olo był zawsze przeciw żwirowni. Jak chyba większość. Nie zmienia to faktu, ze to PiSowski oszołom, który jest przeciw wszystkiemu i nie ma pomysłu na rozwoj. Ale szacun, za konsekwentne bycie przeciw żwirowni. Żwirownia nie ma sensu. Sam burmistrz kiedyś napisał, ze nie jest w stanie oszacować zysków (jesli jakies by miały byc). Jesli tak, to jaki debil by chciał żwirownię, jesli nie wiadomo ile mozna na tym zarobić?

Jakie ty masz Marku pomysły? Przy pozwaniu przed sąd przez Klimka nawet palcem nie kiwnęliście że gmina straciła 240 tys. dotacji i to są realne straty gminy. To wy powinniście pozwać gościa za nie wywiązanie się z terminów i fuszerki a gmina jest dużo stratna. Ale po co przecież to poprzednik.....Marzy wam się powiększenie gminy o lasy przy Czertyniu i Studnicy ale z tego podatku od wojska nie będzie....Burmistrz Drawska was wyśmiał - niech gmina Ińsko bierze to żaden podatek....Liwak idiota liczy że Premier czy Minister Obrony odda biedocie teren wojskowy no  ubaw po pachy....a wy już dzielicie skore na niedźwiedziu i robicie drogi itd.itp....opamiętajcie się w swej głupocie bo wystarczy że mieszkańcy z was rechoczą a wy chcecie żeby Polska się z was śmiała....Liwak niech też sprzeda gminne grunty z wielkim zyskiem a nie wpycha nocha do prywatnych właścicieli i namawiał do sprzedaży.....jego zysk jest wtedy kiedy on do kasy zbierze jak najwięcej a nie poczta czy zimnicki...ale on wtyka nos do klopa a nie do swojego ogródka......Tak jestem pisowcem, głosowałem na PIS i popieram wszystko co do tej pory zrobili....mam nadzieję że ińskim ubekom też obniżą emerytury niech żyją jak wszyscy Polacy a nie za pałowanie dostają kasę...Takie śmieci jak andrzejek b. ormowiec czy ludwiczek w. ormowiec a takich w Ińsku nie brakuje.....Najlepiej martw się o siebie a innych nie inwigiluj bo na szczęście te czasy za nami.

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrz Drawska tak specjalnie mówi barani łbie ! Bo straci wpływy do budżetu i wcale tak łatwo nie chce oddać tych terenów pamiętaj, że w Studnicy jest ogromna strzelnica a w Czertyniu pas taktyczny (Gmina Kalisz Pom.). A jakie działki ma Liwak sprzedać jak twoja ulubienica koalicyjna z SLD Terenia najlepsze działki w Ińsku sprzedała. To Liwak odszukał tego angola co w centrum i podał go do sądu ! A Ty byłeś, jesteś i będziesz za żwirownią. Wszystkim tu pajacu oczy mydlisz a prawda jest zupełnie inna, wystarczy twoich sąsiadów popytać !

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, gość napisał:

Burmistrz Drawska tak specjalnie mówi barani łbie ! Bo straci wpływy do budżetu i wcale tak łatwo nie chce oddać tych terenów pamiętaj, że w Studnicy jest ogromna strzelnica a w Czertyniu pas taktyczny (Gmina Kalisz Pom.). A jakie działki ma Liwak sprzedać jak twoja ulubienica koalicyjna z SLD Terenia najlepsze działki w Ińsku sprzedała. To Liwak odszukał tego angola co w centrum i podał go do sądu ! A Ty byłeś, jesteś i będziesz za żwirownią. Wszystkim tu pajacu oczy mydlisz a prawda jest zupełnie inna, wystarczy twoich sąsiadów popytać !

W d**** byłeś gówno widziałeś - tyle w temacie.....Nic nie dostaniecie- indyk myślał o niedzieli a sobotę łeb mu ścięli.........tak będzie z wami....czas leci obietnice nie spełnione a wy bujacie w wirtualnym świecie i wizualizacjach hi hi hi...........niestety sąsiadów się nie wybiera sąsiadów się ma ( czasami s********* jak ty)..

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, mieszkanka napisał:

gorszego sąsiada podpierdalacza od ciebie nie ma

Mam super sąsiadów. Mamy świetne kontakty. Pomagamy sobie kiedy taka potrzeba. Czasem i kilonka walniemy. Skąd ty niemoto bierzesz te wymysły???? Nie sądź sam po sobie judaszu!

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, studnica napisał:

dlaczego my mamy cierpieć przez poligon a inni mają zbijać kokosy?

dobrze burmistrz robi !

Burmistrz nic nie zrobi bo nie ma takiej mocy sprawczej. To hipokryta i układowiec. Już niedługo się o tym przekonacie. Ktoś będzie jakiegoś buca z prowincji słuchał jak tu  chodzi o obronność państwa. A kmioty liczą na darmową kasę hahahahahah

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, mieszkanka napisał:

Jak dotąd drogi sąsiedzie to ty jesteś hipokrytą

Coś tu śmierdzi niemiecką kupą.....jakimś nie zmienionym pampersem....jedna "mieszkanka" wiosny nie czyni...może potańczysz na stole?

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, mieszkanka napisał:

Jak dotąd drogi sąsiedzie to ty jesteś hipokrytą

Mieszkanka jak "rozgryzłaś" tego krętacza, to zapodaj tu jego namiary. Oklepie mu się facjatę na mieście za te krętactwa i układanie się z wieżą i żwirownią ! Dawaj tu go !

 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Japa napisał:

Mieszkanka jak "rozgryzłaś" tego krętacza, to zapodaj tu jego namiary. Oklepie mu się facjatę na mieście za te krętactwa i układanie się z wieżą i żwirownią ! Dawaj tu go !

 

Wasza "mieszkanka" to narkomanka i ćpunka na dodatek alkoholiczka..i pretenduje do fuchy burmistrza. Ale każdy może trochę lepiej lub gorzej. Skoro takie buraki teraz rządzą to narkoman może...

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Olo napisał:

Wasza "mieszkanka" to narkomanka i ćpunka na dodatek alkoholiczka..i pretenduje do fuchy burmistrza. Ale każdy może trochę lepiej lub gorzej. Skoro takie buraki teraz rządzą to narkoman może...

A ty to z rajcą pod pachę nie pchasz się do gminy ? Co kmiocie jeden !

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, gość napisał:

A ty to z rajcą pod pachę nie pchasz się do gminy ? Co kmiocie jeden !

Z "rajcą" to ja mam tyle wspólnego co zeszłoroczny śnieg.....a to że piszę o nim jako bardzo dobrym dyskutantem to inna sprawa - rozdziel te dwie sprawy....o mojej kandydaturze wzmianka była tylko w kategoriach żartu....więc możesz ciśnienie spuścić...ale jeszcze tyle czasu że zobaczę to gamonie z Ińsko Razem zrobią i do czego mnie zmuszą...

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

Jakie ty masz Marku pomysły? Przy pozwaniu przed sąd przez Klimka nawet palcem nie kiwnęliście że gmina straciła 240 tys. dotacji i to są realne straty gminy. To wy powinniście pozwać gościa za nie wywiązanie się z terminów i fuszerki a gmina jest dużo stratna. Ale po co przecież to poprzednik.....Marzy wam się powiększenie gminy o lasy przy Czertyniu i Studnicy ale z tego podatku od wojska nie będzie....Burmistrz Drawska was wyśmiał - niech gmina Ińsko bierze to żaden podatek....Liwak idiota liczy że Premier czy Minister Obrony odda biedocie teren wojskowy no  ubaw po pachy....a wy już dzielicie skore na niedźwiedziu i robicie drogi itd.itp....opamiętajcie się w swej głupocie bo wystarczy że mieszkańcy z was rechoczą a wy chcecie żeby Polska się z was śmiała....Liwak niech też sprzeda gminne grunty z wielkim zyskiem a nie wpycha nocha do prywatnych właścicieli i namawiał do sprzedaży.....jego zysk jest wtedy kiedy on do kasy zbierze jak najwięcej a nie poczta czy zimnicki...ale on wtyka nos do klopa a nie do swojego ogródka......Tak jestem pisowcem, głosowałem na PIS i popieram wszystko co do tej pory zrobili....mam nadzieję że ińskim ubekom też obniżą emerytury niech żyją jak wszyscy Polacy a nie za pałowanie dostają kasę...Takie śmieci jak andrzejek b. ormowiec czy ludwiczek w. ormowiec a takich w Ińsku nie brakuje.....Najlepiej martw się o siebie a innych nie inwigiluj bo na szczęście te czasy za nami.

Jak juz we wcześniejszych Twoich postach bywało - wychodzi paranoja. Cały czas sądzisz, ze jakiś układ osacza, ze to ludzie z urzedu cały czas piszą. Jakies resortowe dzieci, ormowcy, czy inni oddani PZPR. Pier...ic to! Nie chodzi o las, poligon, czy inne pierdoly. Nawet pier...ic Klimka. Tu chodzi o teraz! Tu chodzi o pomysł na przyciągniecie ludzi, którzy wydadzą pieniądze. Zarówno w lecie jak i w zimie. Insko ma jeden wielki atut. Jezioro. Jakie mam pomysły?:

1. na plazy brak jest całorocznych usług - morsy, łyżwy, knajpy... gmina w tej chwili nie ma oferty dla biznesu. Plaza nie jest zbyt czysta. Nawet na lato trudno jest wyczuć jaki gmina ma pomysł. 

2. Gmina nie promuje sie w świecie. I jako miejsce pod inwestycje i jako miejsce pod wypoczynek. Trzeba to zmienic. Choćby wchodząc na stronę gminy, widzimy jedynie kolejna stronę, kolejnej gminy. Potencjalny biznes nic tam łatwo nie znajdzie.

3. Brak jest całkowicie promocji wewnętrznej i wsparcia lokalnego biznesu. Sa fundusze, inwestorzy, ludzie lokalni chcący zainwestować, ale brak jest wsparcia (choćby merytorycznego) ze strony gminy (bo to nie sa managerowie, oni moze znają sie jedynie na administrowaniu, choć i to nie zawsze).

Generalnie promocja i aktywizowanie lokalnej społeczności da dobre rezultaty. Ale do tego jest potrzebny burmistrz z jajami i ludzie chcący działać. Tacy jak Ty. Ale bez zbędnej paranoi, krytykanctwa i obsesji politycznej. Skup sie na przyszłości a nie na odbieraniu emerytury kilku ormowcow. To jest jakiś margines. To nic nie zmieni w sytuacji miasta.

 

Odnośnik do odpowiedzi

Marek w jakim ty świecie żyjesz .Jest gospodarka wolnorynkowa i każdy może sobie działać.Jeśli masz takie pomysły to powiedz kto Ci broni zagospodarować to co jeszcze zostało.Działaj i rób to Buraki się ucieszą i może ogłoszą swój sukces bo to co jest to sama porażka.Wystarczy przeczytać budżet na 2017 rok inwestycje .Kpina Nieroby.

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Olo napisał:

Wasza "mieszkanka" to narkomanka i ćpunka na dodatek alkoholiczka..i pretenduje do fuchy burmistrza. Ale każdy może trochę lepiej lub gorzej. Skoro takie buraki teraz rządzą to narkoman może...

Ktoś kiedyś napisał ,ze nienawidzisz kobiet...w Insku narkomanka , ćpunka i alkoholiczka , która nieźle kombinuje?Powtarzam po raz kolejny -jesteś nieobliczalny,zaś TWOJE wypowiedzi, gdyby były pod prawdżywym imieniem i nazwiskiem byłyby wyśmiewa,  sąsiedzie

Odnośnik do odpowiedzi
tyle w  temacie  hahahaha
O 14.12.2016 o 20:42, Olo napisał:

W d**** byłeś gówno widziałeś - tyle w temacie.....Nic nie dostaniecie- indyk myślał o niedzieli a sobotę łeb mu ścięli.........tak będzie z wami....czas leci obietnice nie spełnione a wy bujacie w wirtualnym świecie i wizualizacjach hi hi hi...........niestety sąsiadów się nie wybiera sąsiadów się ma ( czasami s********* jak ty)..

ty tymi wpisami i powiedzonkami sam się zdradzasz donosicielu z kamerką , są tak charakterystyczne jak  twoje śląskie pochodzenie  , zabrałeś kamerkę z sesji to teraz filmujesz sąsiadów i opluwasz kolegów  :giggle:, i nikt nie sądzi że to potwierdzisz :D imbecylu .

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, tyle w temacie hahahaha napisał:

ty tymi wpisami i powiedzonkami sam się zdradzasz donosicielu z kamerką , są tak charakterystyczne jak  twoje śląskie pochodzenie  , zabrałeś kamerkę z sesji to teraz filmujesz sąsiadów i opluwasz kolegów  :giggle:, i nikt nie sądzi że to potwierdzisz :D imbecylu .

Słuchaj niemiecka świnio zamknij ryj i wycieraj te niemieckie d*** śmieciu. Włodek wróć do kamerowania tych marnej jakości włodarzy. Pokaż im na wideo może jak siebie posłuchają to zmienią tonację. Tym imbecylem z merola się nie przejmuj on tu trzyma sztamę z ukrainą i dlatego niech ścierwo milczy bo pojadę po tej ciemnocie jak po burej suce.....

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...