Skocz do zawartości

Dni Ińska


Rekomendowane odpowiedzi

Mam uwagę do obecnych radnych byłego IFS. Panowie zagubiliście się całkowicie. Waszą rola po ostatnich wyborach samorządowych było kontrolowanie władzy. Opozycja ma bardzo wielkie znaczenie. Nawet najlepsza władza , niekontrolowana psuje sie i działa żle. Wasza żądza władzy była tak wielka, że zaprzedaliście się i pozostała nam tylko Działoszewska , która nie jest samodzielna i nie działa w interesie Gminy. Zrobi tyle na ile pozwoli jej mocodawca i sponsor.Całe zło które dzieje się w naszej gminie spadnie na barki p. Mazurka i jego kolegów radnych z dawnego IFS. Wyborcy was za to rozliczą.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam uwagę do obecnych radnych byłego IFS. Panowie zagubiliście się całkowicie. Waszą rola po ostatnich wyborach samorządowych było kontrolowanie władzy. Opozycja ma bardzo wielkie znaczenie. Nawet najlepsza władza , niekontrolowana psuje sie i działa żle. Wasza żądza władzy była tak wielka, że zaprzedaliście się i pozostała nam tylko Działoszewska , która nie jest samodzielna i nie działa w interesie Gminy. Zrobi tyle na ile pozwoli jej mocodawca i sponsor.Całe zło które dzieje się w naszej gminie spadnie na barki p. Mazurka i jego kolegów radnych z dawnego IFS. Wyborcy was za to rozliczą.

Tak w celu uspokojenia i wyjaśnienia wątpliwości.Radni Ińsko Razem kontrolują poczynania władzy wykonawczej.Spotkania informacyjne z udziałem przedstawicieli rady odbywają się często na wniosek Pana Burmistrza.O" zagubieniu się całkowitym" nie ma mowy.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam uwagę do obecnych radnych byłego IFS. Panowie zagubiliście się całkowicie. Waszą rola po ostatnich wyborach samorządowych było kontrolowanie władzy. Opozycja ma bardzo wielkie znaczenie. Nawet najlepsza władza , niekontrolowana psuje sie i działa żle. Wasza żądza władzy była tak wielka, że zaprzedaliście się i pozostała nam tylko Działoszewska , która nie jest samodzielna i nie działa w interesie Gminy. Zrobi tyle na ile pozwoli jej mocodawca i sponsor.Całe zło które dzieje się w naszej gminie spadnie na barki p. Mazurka i jego kolegów radnych z dawnego IFS. Wyborcy was za to rozliczą.

Pan Mazurek zawsz chwali się sam! :(
Odnośnik do odpowiedzi

Teraz gmina będzie do usranej śmierci płacić za głupotę Racina i Torby zapowietrzonej. Całej rady i urzędników bez wiedzy.Czt ludzie nie wiedzieli kto i jak nimi zarządza? Gdzie tutaj jest rozwój i inwestycje w infrastrukturę? Przecież nadal większość stanowią ci sami ludzie w radzie i niestety UMiG. Liczycie na cud czy też na likwidację gminy?

af982eabeaa5a5f07988f24bf3b0edc3.png

4e48e49e56872c658c769013ba4547a7.png

Odnośnik do odpowiedzi

No tak szczekasz na Jacka i Michała bo trawa nieskoszona psycholu ale że raport wyraźnie pokazuje jak Racinowski kręcił lody w gminie to uważasz że tak jest wszędzie. Z czego ty wywnioskowałeś że tak jest wszędzie bo ja o innych gminach nie słyszałem. A tu kupują za pieniądze których nie mają nie płacą i jest więcej odsetek niż było za daną rzecz i to jest dla ciebie normalne? Ty skończony łachu bez mózgu , ty łysa zakuta pało, pachołku drewniany ech takich jak ty powinni..............

Odnośnik do odpowiedzi

Blisko Gmina Recz i Ostrowice Głą bie Kapuściany.To co Robił To popierałeś i o wszystkim wiedziałeś.Jesli uważasz że robił żle to jest ABW tam pretensje.

Pamietasz jak dożynek nie zrobił bo koasy nie było.Jak po rolnikach latałeś i d**ę obrabiałeś i szukałeś sprzymieżeńców,a za rok już na dożynkach wódkę z nim piłeś.

Tak KMIOCIE PODWÓRKOWY

Odnośnik do odpowiedzi

Zajmnij sie kłusownictwem bo tych bydlaków jest wiecej niz ryb w jeziorze

Fakt wszelakiej zwierzyny jest przerost jakby przez pączkowanie się rozmnażały. Robią szkody i niebezpiecznie na drogach. Myśliwi polują tylko dla siebie i to co chcą. Na dzisiejsze czasy myśliwi nie spełniają swojej roli więc może niech zezwolą większej grupie na odstrzał a nie tylko sędziom, prokuratorom, policjantom i wszom dewizowcom.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...