strach

Barszcz Sosnowskiego

Recommended Posts

strach

hhhhhhApel do władz gminnych!!! Bardzo proszę zająć się likwidacją w Miałce barszczu sosnowskiego bo jest tragedia. Boimy się wypuścić dzieci na plac zabaw bez opieki nie nie wiemy czy gdzieś na chwilę nie wlezą do niebezpiecznego chwastu. Już nie raz były poparzenia tą rośliną ona każdego roku się rozszerza. Jak był Pan Racinowski to było to wykaszane teraz kwiaty są na kilka metrów w górę i zajmuje ogromne połaci łąki i lasu. Słyszałam że gminy mogą na likwidację tego świństwa dostać jakąś kasę od innych władz tylko muszą o to wystąpić. Może zamiast czekać aż stanie się tragedia??? Przed wyborami to sołtys Halejcio, radny Szafran, obecny burmistrz wiedzieli jak do Miałki trafić a teraz my jesteśmy beeee. Proszę coś zrobić bo napiszemy do gazety i powiemy jak się martwicie o wyborców.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

hhhhhhApel do władz gminnych!!! Bardzo proszę zająć się likwidacją w Miałce barszczu sosnowskiego bo jest tragedia. Boimy się wypuścić dzieci na plac zabaw bez opieki nie nie wiemy czy gdzieś na chwilę nie wlezą do niebezpiecznego chwastu. Już nie raz były poparzenia tą rośliną ona każdego roku się rozszerza. Jak był Pan Racinowski to było to wykaszane teraz kwiaty są na kilka metrów w górę i zajmuje ogromne połaci łąki i lasu. Słyszałam że gminy mogą na likwidację tego świństwa dostać jakąś kasę od innych władz tylko muszą o to wystąpić. Może zamiast czekać aż stanie się tragedia??? Przed wyborami to sołtys Halejcio, radny Szafran, obecny burmistrz wiedzieli jak do Miałki trafić a teraz my jesteśmy beeee. Proszę coś zrobić bo napiszemy do gazety i powiemy jak się martwicie o wyborców.

A nie mogli to mieszkańcy Miałkiej o istnieniu barszczu gminę wcześniej powiadomić?Gazet i tak już prawie nikt nie czyta,więc po co ten szantaż. Wystarczy zatelefonować:915623025.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
barszcz

A nie mogli to mieszkańcy Miałkiej o istnieniu barszczu gminę wcześniej powiadomić?Gazet i tak już prawie nikt nie czyta,więc po co ten szantaż. Wystarczy zatelefonować:915623025.

A ty darmozjadzie nie wiesz co się w twojej gminie dzieje? Problem barszczu był od zawsze ale Racinowski z tym mocno walczył. Ciekawi mnie jak wy rozwiążecie problem? Czy bardziej czy mniej skutecznie. Czytają gazety czytają tylko ty tak myślisz. Dobrze ktoś napisał że są środki do pozyskania na likwidację tego badziewia. Życzę powodzenia w utylizacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

A ty darmozjadzie nie wiesz co się w twojej gminie dzieje? Problem barszczu był od zawsze ale Racinowski z tym mocno walczył. Ciekawi mnie jak wy rozwiążecie problem? Czy bardziej czy mniej skutecznie. Czytają gazety czytają tylko ty tak myślisz. Dobrze ktoś napisał że są środki do pozyskania na likwidację tego badziewia. Życzę powodzenia w utylizacji.

Racinowski jest rolnikiem i zna problem barszczu od wielu lat. Liwak jest nauczycielem i należy o tym go poinformować. Nie jestem darmozjadem,ani też urzędnikiem i nie mieszkam w Miałkiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sza

Co to ma do rzeczy kto kim był burmistrz to burmistrz dbać musi o wszystkich. Tym bardziej że problem barszczu w Miałce dla byłego radnego Liwaka, byłego i obecnego radnego Szafrana chyba nie pierwszyzna. Znaczenie ma kto jakim jest włodarzem więc wynika że Liwak raczej słaby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Co to ma do rzeczy kto kim był burmistrz to burmistrz dbać musi o wszystkich. Tym bardziej że problem barszczu w Miałce dla byłego radnego Liwaka, byłego i obecnego radnego Szafrana chyba nie pierwszyzna. Znaczenie ma kto jakim jest włodarzem więc wynika że Liwak raczej słaby.

Dopisz według mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Dopisz według mnie.

Co takiego dobrego wg ciebie zrobił dla gminy Jacek, Michał i Włodek??? Wymień coś bo ja nie pamiętam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MG

P[ani Goździ .... lubiłem p. wypowiedzi! choć nie były sensowne przed wyborami ...a teraz czego p. oczekuje?!. Proszę zwołać brać.... skrzyknąć się razem i wypić barszcz! ...życzę dobrego smaku....MG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Co takiego dobrego wg ciebie zrobił dla gminy Jacek, Michał i Włodek??? Wymień coś bo ja nie pamiętam.

a ty swoje , to nie temat o władzy i ogranicz się do sprawy , nikt tu ni ma zamiaru wylewać pomyj na włodarzy , po prostu jest sprawa do załatwienia i trzeba pilnie działać koniec tematu. No przy Racinowskim Włodek by już pisał to inna sprawa .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
co to ma być

P[ani Goździ .... lubiłem p. wypowiedzi! choć nie były sensowne przed wyborami ...a teraz czego p. oczekuje?!. Proszę zwołać brać.... skrzyknąć się razem i wypić barszcz! ...życzę dobrego smaku....MG

Co to za myślenie? Jest problem i trzeba go jak najszybciej rozwiązać. Jest wysoka temperatura w powietrzu i nawet nie dotkniesz tego badziewia to bliskość z nim może już poparzyć. Tak stawiacie władzo sprawy???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MG

Co to za myślenie? Jest problem i trzeba go jak najszybciej rozwiązać. Jest wysoka temperatura w powietrzu i nawet nie dotkniesz tego badziewia to bliskość z nim może już poparzyć. Tak stawiacie władzo sprawy???

Tak, tylko że ten barszcz rośnie wszędzie nie tylko w Miałce .... zatem Twój krzyk to tylko czyste HAS ŁO .... dzieci i starców nalezy pilnować przed spacerkiem w pobliżu tego badziewia....I to jest rada na ten czas.....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Tak, tylko że ten barszcz rośnie wszędzie nie tylko w Miałce .... zatem Twój krzyk to tylko czyste HAS ŁO .... dzieci i starców nalezy pilnować przed spacerkiem w pobliżu tego badziewia....I to jest rada na ten czas.....

No to się władza popisała hahahahaah. Jeszcze zaproponuj żeby w Miałce zupę z barszczu zgotowali. Co za niskiej maści władza nam sie dostała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MG

No to się władza popisała hahahahaah. Jeszcze zaproponuj żeby w Miałce zupę z barszczu zgotowali. Co za niskiej maści władza nam sie dostała.

Pani G już życzyłem dobrego smaku... czytaj z uwagą ( margines)Cała inwencja należy do sołtysa ... a może Ktoś z góry Wam pomoże posprzątać! .... weźcie sprawy w swoje ręce... A władza zapewni wam dzisiej dobrą rozrywkę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
odczep się od Pani G

Pani G już życzyłem dobrego smaku... czytaj z uwagą ( margines)Cała inwencja należy do sołtysa ... a może Ktoś z góry Wam pomoże posprzątać! .... weźcie sprawy w swoje ręce... A władza zapewni wam dzisiej dobrą rozrywkę

Skaner i dysko polo - propozycja na wasze możliwości. Nawet o czasie rozpocząć nie potraficie. Partacze. Z tym barszczem będziecie mieć kłopot i nic nie robienie tylko was pogrąży.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Widzę cię gnoju siedzisz i skrobiesz na tej komórce jak opętany. Z władzy to ty masz tylko kasę i nic więcej. Szmaciarze ty Szafran przyjdź się pokazać albo Halejcio to dostaniesz na zapęd razem z Jackiem i Michałkiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gość

Skaner i dysko polo - propozycja na wasze możliwości. Nawet o czasie rozpocząć nie potraficie. Partacze. Z tym barszczem będziecie mieć kłopot i nic nie robienie tylko was pogrąży.

P. G jest jedyną aktywną osobą w Miałce i ten nieszczęsny barszcz nie powinien być problemem wsi... ludzie bierzcie sprawy w swoje ręce! demokracja ma swoje prawa ! obowiązki tez mają mieszkańcy danej miejscowosci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
prawda

P. G jest jedyną aktywną osobą w Miałce i ten nieszczęsny barszcz nie powinien być problemem wsi... ludzie bierzcie sprawy w swoje ręce! demokracja ma swoje prawa ! obowiązki tez mają mieszkańcy danej miejscowosci

Nie rozumiem ciebie "gość" to co maja zrobić mieszkańcy Miałki według ciebie. Każesz brać w swoje ręce ale co jak to jest OBOWIĄZEK nie mieszkańców tylko gminy? Tam mieszkańcom nawet podchodzić nie wolno bo tam muszą specjaliści odpowiednio ubrani i ze specjalnymi środkami przyjechać. Coś się ćwoku uczepił że jedna aktywna TO DOBRZE napisała to już też aktywność i zamonitowała co jeszcze ma zrobić żeby taki gamoń jak ty to zrozumiał. Kobieta ze wsi widać więcej rozumie niż ty infantylny człowieku. Ktokolwiek to nagłośnił dobrze zrobił teraz ruch gminy. Niestety żadnego brania barszczu w swoje ręce nie słuchać sie tego ciecia "gość".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nędza

Nie prosić tylko pisać do prasy.Szafran niech wynajmie na umowę zlecenie Racinowskiego on na tym temacie dobrze się zna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Nie prosić tylko pisać do prasy.Szafran niech wynajmie na umowę zlecenie Racinowskiego on na tym temacie dobrze się zna.

Ja myślę włodek że tobie słońce na mózg padło. Tacin to może ciebie z kosiarką zatrudnić kretynie jeden. Wszystko chrzanicie i wszystko wam wychodzi do d*** jak całe Ińsko razem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nędza

Czy mieszkańcy sołectw już wiedza że funduszu sołeckiego nie dostaną.Tak zawsze pyszczyli a ty coś chłoptasiom nie wyszło.Radni jakby nic sie nie stało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ha

Czy mieszkańcy sołectw już wiedza że funduszu sołeckiego nie dostaną.Tak zawsze pyszczyli a ty coś chłoptasiom nie wyszło.Radni jakby nic sie nie stało.

Gorzej...jeszcze gorzej....źle tak wygladają rządy opozycji ha ha ha Funduszu sołeckiego nie będzie a tak szafranek pyszczył na każdej sesji a teraz sam nie da. Taki chichot losy ha ha ha. To na barszcz też nie będzie chyba tylko mirabelki zostaną i szczaw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mieszkanka

Tak siedzą jak mysz pod miotłą.Dobrze wiedzieli jak jest .,teraz morda w kubeł .Ci co ich po popierali maja teraz dylemat a idą jeszcze gorsze czasy.Jestem Ciekaw kiedy sobie pensji nie wypłacą.Co do barszczu Sosnowskiego to zgłosimy jutro do gazety .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Idą gorsze czasy przez twojego kochanego Racinowskiego, który tę gminę zadłużył na miliony przez nieudane inwestycje. Za zeszły rok w budżecie brakuje pieniędzy tak racin szastał żeby wybory wygrać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
fakt

Idą gorsze czasy przez twojego kochanego Racinowskiego, który tę gminę zadłużył na miliony przez nieudane inwestycje. Za zeszły rok w budżecie brakuje pieniędzy tak racin szastał żeby wybory wygrać

A gdzie byli mieszkańcy? Tacy naiwni i poukładania z Racinowskim i Terebeckim,że nie widzieli ich manipulacji. a kto zatwierdzał te pożyczki? Nie ci sami w większości radni?.Czy to nie podobnie jak z PO, im żyje się dobrze a naród cierpi. Jest wiele powiedzeń, jedno z nich mówi:mądry Polak po szkodzie. Co do radnych i ich roli, to przez kilka kadencji nie wykazali się żadną mądrością ani przewidywaniem (prognozowaniem) trendów, teraz są współwinni tego zadłużenia. Niestety Racinowski umknął odpowiedzialności, dzięki przegranej.Inaczej dalej powiększał by istniejące zadłużenie. Jednym słowem taka władza jak i wyborcy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mieszkanka

Tak .Trzeba zapytać się czemu reszty nie wymieniłeś.Jak wszystkich to wszystkich.Co do racina to on wypłaty płacił i coś robił a wy gamonie nic.Podaj przykład która gmina i miasto nie jest zadłużone.Tu jest problem taki że nie mają patentu jak obsłużyć bieżące potrzeby .Co do tych manipulacji to jak piszesz to konkrety .Zobacz ile jest zrobione może z wykonawstwem jest tak jak w całej Polsce bo nikt za publiczne pieniądze jeszcze nie odpowiadał.Przywołaj tu oprócz tych panów Mazurka ,Kościelnego Liwaka, Szafrana,Deca Bujnego ,Malcera ,Faliszewską ,Jackowiak ,Skońeczkę ,Sekiw Sołtysów i oczywiście Paluch.Porównaj ilu teraz z tych osób rządzi albo wspórządzi Baranie.Co do odpowiedzialności jaką tu poruszysłes to jak byś coś miał jak tu piszesz to dawno byś już doniósł .Co do Cierpienia narodu to wogóle nie widać tego.Zobacz jak wczoraj było .Karzdego na piwko stać ,Ciuchy z pierwszej pół ,biedy w ogóle nie widać,także bajki możesz tu sobie pisać.Niech te nieroby biorą się do pracy.Droga w ściennym nic nie tknięta z tego co się orientuję to skończy się na obniżeniu studzienek,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie