Skocz do zawartości

Internet w Ińsku


Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, będę wypoczywał przez miesiąc nad jeziorem w Ińsku. Kwaterę będę miał w okolicy ul. Przybrzeżnej. Bardzo mi zależy na stałym łączu internetowym, a z tego co słyszałem to LTE w tym rejonie działa tylko z sieci Orange. W związku z tym mam pytanie do mieszkańców, czy na terenie Ińska działają dostawcy internetowi, od których można wykupić np. łącze radiowe. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za zainteresowanie, ale na razie nie otrzymałem żadnych konkretów dot. dostawców internetowych. Czyżby wszyscy użytkownicy internetu w Ińsku korzystali z sieci GSM-owych i stacjonarnych sieci telefonicznych ?

Tak Panie Januszu dokładnie tak. Ińsko pod względem innowacyjności jest na poziomie epoki kamienia łupanego. Przykro mi to pisać ale wszystko co mamy to piękne okolice jeszcze ciszę bo planują zrobić żwirownię na tysiącach hektarach w centrum Ińska. Niech Pan przyjeżdża i jeszcze skorzysta. Zapraszamy.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...