Skocz do zawartości

Obywatelkski Komitet Wyborczy


Rekomendowane odpowiedzi

Baumwan z baraniej górki wymyśla teorie spiskowe. Nie przejmujcie się bo szkoda na niego zwracać uwagę. Niech swoje pole obrobi i brudy wywozi do niemiec nie zostawia w gminie.

ty idź się leczyć z twoją psychozą , co ty znów z teoriami spiskowymi i dlaczego ? Z tego co wiem to szafran mieszka na oślej górce , nie pij może za dużo bo coś ci za często mylą się fakty :D :D

Odnośnik do odpowiedzi

ty idź się leczyć z twoją psychozą , co ty znów z teoriami spiskowymi i dlaczego ? Z tego co wiem to szafran mieszka na oślej górce , nie pij może za dużo bo coś ci za często mylą się fakty :D :D

Pan Szafran może tak ale ty mieszkasz na baraniej górce. Baumarow to głupi cwel. Zostaw Pana Szafrana gnido w spokoju. Bo jak cię zacznę kopać to się nie podniesiesz.

Odnośnik do odpowiedzi

co tobie żal d**ę ściska że koledzy pojechali a ty nie , teraz starą twoją metodą starasz się pod nimi kopać( jak to już z wieloma robiłeś ) i na nich pluć że za nasze pojechali itd a tymi wieloma wpisami że jest tym poruszona cała gmina . Na pewno nie za twoje stary chory capie pojechali . Po tych twoich wpisach którymi chcesz insynuować że piszą inni starasz się oczerniać kolegów i budować sobie bazę na następne wybory . Mam pytanie jak ty jesteś w stanie im w oczy patrzeć ?

Odnośnik do odpowiedzi

Ja im w oczy nie patrzę bo nie muszę.Co do tematu kto pojechał to oczywiście pracownicy z rodzinami i bliższymi i dalszymi.Było widać kto do autokaru wsiadał.Ty CIAPAK nie podniecaj się .Twa rola taka bronić władzy która nic nie robi a nasza rola wytykać im nieróbstwo.Co do wywołanego Pana Szafrana to może żłoży jako przewodniczący jakieś zapytanie czy te pieniążki na coś innego nie można było przeznaczyć.Koniec roku szkolnego to na jakieś stypendium

Odnośnik do odpowiedzi

macieju, macieju co ty robisz w tym rajchu :ph34r: myję zadki staruchom i udaję nowobogackiego w Polsce :unsure:

dobre , :D teraz napisz coś jeszcze co on myśli i idź spać , jak sądzę tym ubliżasz dużej części mieszkańców Ińska którzy pracują poza naszym ukochanym krajem . Dzięki twoim staraniom zapewnisz na pewno pracę tym kobietom z dziećmi które sezonowo też by dorobiły , bo gmina biedna ale ty w pysku jesteś silny szczególnie jak jesteś w stanie się schować .Więc do roboty zamiast szczekać działaj .

Odnośnik do odpowiedzi

macieju, macieju co ty robisz w tym rajchu :ph34r: myję zadki staruchom i udaję nowobogackiego w Polsce :unsure:

Nie wymiguj się że rodziny wyjeżdżają za chlebem UB cki uciekinierze. Sam wyzyskujesz biedne kobiety Miałki i Ściennego. Napraw sobie drogą którą jeździsz po wiejski dobytek. To normalna polska wieś cieciu z baraniej górki.

Odnośnik do odpowiedzi

To spalony człowiek w Ińsku. jak on po tych wpisach przeciwko Szafranowi< Michałowi i Jackowi chce tu mieszkać. Przecież to najważniejsza władza a ten po 6 miesiącach krytykant się znalazł. Wybudował dom i już skłócił się ze społeczeństwem. Co za idiota.

Odnośnik do odpowiedzi

To spalony człowiek w Ińsku. jak on po tych wpisach przeciwko Szafranowi< Michałowi i Jackowi chce tu mieszkać. Przecież to najważniejsza władza a ten po 6 miesiącach krytykant się znalazł. Wybudował dom i już skłócił się ze społeczeństwem. Co za idiota.

Młyny sprawiedliwości mielą powoli......Zostało rozpoczęte kilka tematów związanych z tym tfu.. panem. Posadowienie domu na działce, czy jest zgodne z projektem, czy sama bryła budynku została wykonana z materiałów ujętych w projekcie, czy został pobrany , zarejestrowany i prawidłowo wypełniony dziennik budowy dla wykonywanego obiektu na baraniej górze w Miałce. Ponadto, czy wykonawca budynku ma zarejestrowaną działalność gospodarczą, lub jeżeli inwestor sam osobiście wznosił swój obiekt bez pomocy innych osób, ma na to dokumentację potwierdzającą ilość roboczogodzin sprzętu mechanicznego oraz roboczogodzin swoich osobistych niezbędnych do wykonania poszczególnych etapów budowy wykonywanego obiektu.Jest zgłoszenie do PIP o zatrudnianiu osób bez uprawnień i bez nadzoru inspektora z uprawnieniami budowlanymi, które doprowadziło do wypadku przy pracy. Tyle na początek.

Odnośnik do odpowiedzi

Młyny sprawiedliwości mielą powoli......Zostało rozpoczęte kilka tematów związanych z tym tfu.. panem. Posadowienie domu na działce, czy jest zgodne z projektem, czy sama bryła budynku została wykonana z materiałów ujętych w projekcie, czy został pobrany , zarejestrowany i prawidłowo wypełniony dziennik budowy dla wykonywanego obiektu na baraniej górze w Miałce. Ponadto, czy wykonawca budynku ma zarejestrowaną działalność gospodarczą, lub jeżeli inwestor sam osobiście wznosił swój obiekt bez pomocy innych osób, ma na to dokumentację potwierdzającą ilość roboczogodzin sprzętu mechanicznego oraz roboczogodzin swoich osobistych niezbędnych do wykonania poszczególnych etapów budowy wykonywanego obiektu.Jest zgłoszenie do PIP o zatrudnianiu osób bez uprawnień i bez nadzoru inspektora z uprawnieniami budowlanymi, które doprowadziło do wypadku przy pracy. Tyle na początek.

No wreszcie coś konkretnego. Dołożyć jeszcze Urząd Skarbowy i ZUS tam też na pewno robi wałki. Jak się sam prosi to trzeba chłopu pomóc. HELMUT tylko mnie nie zawiedź.

Odnośnik do odpowiedzi

Młyny sprawiedliwości mielą powoli......Zostało rozpoczęte kilka tematów związanych z tym tfu.. panem. Posadowienie domu na działce, czy jest zgodne z projektem, czy sama bryła budynku została wykonana z materiałów ujętych w projekcie, czy został pobrany , zarejestrowany i prawidłowo wypełniony dziennik budowy dla wykonywanego obiektu na baraniej górze w Miałce. Ponadto, czy wykonawca budynku ma zarejestrowaną działalność gospodarczą, lub jeżeli inwestor sam osobiście wznosił swój obiekt bez pomocy innych osób, ma na to dokumentację potwierdzającą ilość roboczogodzin sprzętu mechanicznego oraz roboczogodzin swoich osobistych niezbędnych do wykonania poszczególnych etapów budowy wykonywanego obiektu.Jest zgłoszenie do PIP o zatrudnianiu osób bez uprawnień i bez nadzoru inspektora z uprawnieniami budowlanymi, które doprowadziło do wypadku przy pracy. Tyle na początek.

Brawo Helmut już cię lubię :D

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie muszę tyrać na godziny mój czas pracy jest nieokreślony mogę wyjść z gminy i nikt mi nic nie zrobi a ty jak widać codziennie musisz wstawać o 5 leży d*** podcierać do popołudnia. Jak już będziesz miał emeryturę to inni tacy jak ty tobie już będą musieli d**ę podcierać niskiego pokroju cwaniaczku. Z twoją życiową nienawiścią długość linii życia twoja się skraca. I to dobrze wróży.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie muszę tyrać na godziny mój czas pracy jest nieokreślony mogę wyjść z gminy i nikt mi nic nie zrobi a ty jak widać codziennie musisz wstawać o 5 leży d*** podcierać do popołudnia. Jak już będziesz miał emeryturę to inni tacy jak ty tobie już będą musieli d**ę podcierać niskiego pokroju cwaniaczku. Z twoją życiową nienawiścią długość linii życia twoja się skraca. I to dobrze wróży.

Słuszna uwaga. Ten człowiek całkowicie się zatracił.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...