Skocz do zawartości

Myśliwi - kto tworzy tę koterię?


Rekomendowane odpowiedzi

Już ci kretynie raz pisałem Nie Włodek z Linówka tylko Władek z Linówka. Włodzimierz a Władysław to dla ciebie to samo??? Jak chcesz w mieszkać na tej Miałce to niech ci ten przybłęda chociaż takie rzeczy tłumaczy albo zapytaj ulubionego kierownika budowy.Też jest na każdej sesji i zdaje ci te głupie tanie sensacyjki konfidencie.

Odnośnik do odpowiedzi

Co zmieniłeś nika .Ja jestem wyspany .Co nic o gminie nie piszesz.Przecież wszystko wiesz i masz recepty na uzdrowienie sytuacji.Dziś można było się przekonać że wszystko jest okej.Na procesji i mszy wszyscy byli i zlewa i z prawa i Ci co są po środku.Wszystko było na bogato także proszę nie pisać że nasza gmina i społeczeństwo jest biedne.

Tobie żal że ciebie nikt na obiadek nie zaprosił....stazi nikt nie zaprosi zapomnij....ty gebels vel bauwan jesteś za cienki bolek do takich imprez...stałeś za drzewem czy wysłałeś swego psa....

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w twym mieście i na wioskach pojawiają się dziki.U ciebie też widziałem jak poryły Ci łąkę.Słabo coś te ogrodzenie zrobiłeś, a pisałeś o odszkodowanie.

A jak łąki nie mam to co? Wmówisz mi że jestem właścicielem co?!

Odnośnik do odpowiedzi

Powinno się pozwolić wszystkim Polakom polować na zwierzynę.Będzie jej mniej a przy okazji nakarmią swoje rodziny.Dlaczego tylko tzw.swoi myśliwi mają prawo do czegoś,co jest dobrem wszystkich Polaków.

A tak serio,to przecież wpisy o myśliwych są uproszczone,a nawet prostackie.I bardzo dobrze,że myśliwi zorganizowani są w kołach łowieckich.To oni dbają też o to,by dokarmiać zwierzęta w czasie silnych mrozów i opadów sniegu i zwalczać kłusowników.Gdyby każdy miał broń,to ludzie w naszej gminie wzajemnie powystrzelaliby się.http://pzl.szczecin.pl/kola_lowieckie.html

Odnośnik do odpowiedzi

A tak serio,to przecież wpisy o myśliwych są uproszczone,a nawet prostackie.I bardzo dobrze,że myśliwi zorganizowani są w kołach łowieckich.To oni dbają też o to,by dokarmiać zwierzęta w czasie silnych mrozów i opadów sniegu i zwalczać kłusowników.Gdyby każdy miał broń,to ludzie w naszej gminie wzajemnie powystrzelaliby się.http://pzl.szczecin.pl/kola_lowieckie.html

Kolejna propaganda tej komuszej kliki.Dokarmiać to i owszem ale swoje spasione ryje.Przy okazji, to teraz do siebie nie strzelają?

Odnośnik do odpowiedzi

E tam tyle ważnych spraw w gminie się dzieje a wy o bzdurach. Gmina dzisiaj zamknięta nowa władza robi podobnie jak poprzednia. Pracownicy ci sami nic się nie zmieniło więc zasady też stare. Znów nowa władza skubie nas na podatkach byle żeby pensja była. Taki Michał nic nie umie, chodzi w gajerku, za nic nie odpowiada, tylko fajczy pod gminą i tak leci....

Odnośnik do odpowiedzi

E tam tyle ważnych spraw w gminie się dzieje a wy o bzdurach. Gmina dzisiaj zamknięta nowa władza robi podobnie jak poprzednia. Pracownicy ci sami nic się nie zmieniło więc zasady też stare. Znów nowa władza skubie nas na podatkach byle żeby pensja była. Taki Michał nic nie umie, chodzi w gajerku, za nic nie odpowiada, tylko fajczy pod gminą i tak leci....

Pitolicie Hipolicie. Pokaż mi chociaż jeden urząd w Posce czynny dziś.Nie masz się czego czepić,bo tramwajów nie ma,a nawet Hawrylak nie ma konia.Rób to samo co mój pies,gdy nie ma co robić.

Odnośnik do odpowiedzi

Pitolicie Hipolicie. Pokaż mi chociaż jeden urząd w Posce czynny dziś.Nie masz się czego czepić,bo tramwajów nie ma,a nawet Hawrylak nie ma konia.Rób to samo co mój pies,gdy nie ma co robić.

Odezwał się "nowa władza" dobrze sie opierniczać i trzepać kasę. Na inwestycje też tyle macie co na pensje?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...