Skocz do zawartości

Wybory uzupełniajace


Rekomendowane odpowiedzi

Niech kutak zażąda odszkodowania słusznie mu sie należy.

Tak powinien uczynić.

Juz tu pisano jak warsinski podcinał drzewa na cmentarzu w Sciennym oczywiscie na czarno bo miało byc tanio a wyszło drogo i noge by sobie odciął piła spalinowa,był wzywany nawet smigłowiec.

Co ma warsiński do odszkodowania za wypadek.

Odnośnik do odpowiedzi

To powinien Szafran tam już być.Jak pies pogryzł dziecko w Miałce tuz pzred wyborami to wszedzie pisał i tu i na portalu i po całej gminie jezdził i szukał racina i Irenki.Tak się starał .Teraz juz się wyprostował.Pozatym dobry jego żołnierz Renia z Linówka drugi sołtys powina udzielic wsparcia.

panie Szafran moja córeczka skaleczyła się w rączkę w piaskownicy sąsiadki proszę zrobić śledztwo , chciałabym mieć winnego . Jednocześnie mam pytanie czy odszkodowanie zapłaci mi gmina , sąsiadka czy piaskownica . ? i jeszcze jedno biorąc pod uwagę pana doświadczenie i wiedzę czy mam i na kogo napisać donos ?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
brawo wyborcy

Wybory uzupełniające do Rady Miasta Ińsko wygrał p. Roman Woźniak.

Podajemy nieoficjalne wyniki wyborów uzupełniających do Rady Miasta Ińsko:

1. Roman Woźniak - 41 głosów.

2. Andrzej Racinowski - 28 głosów.

3. Bogdan Terebecki - 16 głosów.

Portal Ińsko serdecznie gratuluje zwycięzcy!

Odnośnik do odpowiedzi

Wybory uzupełniające do Rady Miasta Ińsko wygrał p. Roman Woźniak.

Podajemy nieoficjalne wyniki wyborów uzupełniających do Rady Miasta Ińsko:

1. Roman Woźniak - 41 głosów.

2. Andrzej Racinowski - 28 głosów.

3. Bogdan Terebecki - 16 głosów.

Portal Ińsko serdecznie gratuluje zwycięzcy!

Ja przyłączam się do gratulacji. Miałem nieco wątpliwości ale kamień z serca. Nie będę oglądał tych mord - to jest bardzo wysoka wygrana i wielka porażka dwóch pozostałych kandydatów.Gratulacje, gratulacje i jeszcze raz gratulacje.

Odnośnik do odpowiedzi
bardzo dobrze

tak, masz racje Olo, gratulacje dla pana Woźniaka i wyborców, którzy okazali wielką mądrość. Endriu startując w tych wyborach popełnił polityczne harakiri, a ataman to już polityczny trup niestety.

Odnośnik do odpowiedzi

tak, masz racje Olo, gratulacje dla pana Woźniaka i wyborców, którzy okazali wielką mądrość. Endriu startując w tych wyborach popełnił polityczne harakiri, a ataman to już polityczny trup niestety.

Zgadzam się z tą oceną , szczególnie jeżeli chodzi o apetyty byłych samorządowców.Niby nie koryto a jednak ciągnie.Może w końcu zrozumieją,że ich czas już minął.Podobnie jak Komorowskiego.Trzeba dać szansę innym, młodszym i może mniej powiązanym klubami czy też układami .

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...