Skocz do zawartości

Żwirowe eldorado czyli gruszki na wierzbie


Toffik

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo zapewnień "rajcy" że żwirownia nie powstanie ja bym jednak trzeźwo i ostrożnie patrzył na burmistrza i radnych, niech spełnią swoje obietnice wyborcze i zablokują żwirownię.

Toffik założył ten wątek i wie dlaczego. Wie też że żwirownia jest możliwa tak wygląda że radni nie są zgodni co do zasady. Mazurek z Włodkiem są w niezgodzie. Wszystko na to wskazuje.

Odnośnik do odpowiedzi

Jednym słowem "wiem" i "rajca" to kłamcy na potrzeby wyborów i innych zmyłek. OBIECALIŚCIE mieszkańcom że żwirowni w Ińsku nie będzie na dodatek rządzi Ińsko Razem więc żądam spełnienia obietnic. Co to znaczy radni zdecydują - którzy to radni tacy skorzy do decydowania przeciw woli mieszkańców. Na szaniec z nimi a co w tym temacie Liwak i Kupczyński ich stanowiska . To oni powinni zakończyć problem żwirowni obiecywali to wszystkim. Ubrali gajerki i udają wielkie ELYTY a mieszkańców i wyborców co to na ich grzbiecie wjechali do gminy mają w poważaniu. Jednym sukinsynem bałwanem nie należy się sugerować bo to niemiecka szmata ten "gośc". Pewnie już dostali od żwirków kasę na festyny majowe i będą jeść z ręki Grzesiakowi jak poprzednik którego tak w wyborach krytykowali. Draństwo nad wszystko wobec nas wyborców i mieszkańców. Nikt wam tego szanowne Ińsko Razem nie zapomni do usranej śmierci....

Odnośnik do odpowiedzi

Jednym słowem "wiem" i "rajca" to kłamcy na potrzeby wyborów i innych zmyłek. OBIECALIŚCIE mieszkańcom że żwirowni w Ińsku nie będzie na dodatek rządzi Ińsko Razem więc żądam spełnienia obietnic. Co to znaczy radni zdecydują - którzy to radni tacy skorzy do decydowania przeciw woli mieszkańców. Na szaniec z nimi a co w tym temacie Liwak i Kupczyński ich stanowiska . To oni powinni zakończyć problem żwirowni obiecywali to wszystkim. Ubrali gajerki i udają wielkie ELYTY a mieszkańców i wyborców co to na ich grzbiecie wjechali do gminy mają w poważaniu. Jednym sukinsynem bałwanem nie należy się sugerować bo to niemiecka szmata ten "gośc". Pewnie już dostali od żwirków kasę na festyny majowe i będą jeść z ręki Grzesiakowi jak poprzednik którego tak w wyborach krytykowali. Draństwo nad wszystko wobec nas wyborców i mieszkańców. Nikt wam tego szanowne Ińsko Razem nie zapomni do usranej śmierci....

Zobacz o której zrobiłem ten wpis. W tzw. między czasie "rajca" wiele nowej wiedzy wprowadził. Odpowiedział bardzo wytwornie na mój wpis. Masz mordę jak szambo w głowie gówno i tyle na ten temat.

Odnośnik do odpowiedzi

Droga z Ińska do Ciemnika, świeżo wyremontowana, jeszcze żwirki nie zaczęły jeździć, jeszcze nie minęły 4 miesiące tego roku a już dwa razy były klejone dziury, a były takie, że koło można było urwać, aż się boję co będzie jak żwirki się na niej pojawią. To są fakty, a nie "nie bo nie" jak tu ględzi nawiedzony "gość"

Odnośnik do odpowiedzi

Tak drogi sie buduje w kraju to o tym nie wiesz.Zobacz ile już nowych odcinków autostrad jest remontowanych.Jak żwirownia powstanie to droga skręci koło Rajcy będzie przebiegała,wtedy biznes nowy otworzy.

Nigdzie nie skręci, żwirki będą jeździły przez Ińsko i przez Ciemnik, wiem, bo czytałem raport opublikowany na BiPie
Odnośnik do odpowiedzi

Tak drogi sie buduje w kraju to o tym nie wiesz.Zobacz ile już nowych odcinków autostrad jest remontowanych.Jak żwirownia powstanie to droga skręci koło Rajcy będzie przebiegała,wtedy biznes nowy otworzy.

jak ci tak zależy na żwirkach to idź do nich do pracy np. naprawiaj im maszyny albo naprawiaj w Ińsku drogi za nich. Oni niech inkasują forsę za ciebie. Podoba się?

Odnośnik do odpowiedzi

Olo Narcyzie CZERWONY ponizasz się i z tym czerwoniakiem rajcą dogadujesz się.Przyjdz do gminy i z nim rozmawiaj tak jak trzeba a nie snujesz się tu w podziemiu.

A ty nie jesteś w podziemiu? Czym JA różnię się na tym forum od ciebie? Wiadomo tym że ty lobbujesz na rzecz żwirowni a ja jestem stałym jej przeciwnikiem reszta zasad dotycz nas obu. Spadaj ubecki bydlaku bo widać żeś na tej komunie wyhodowany a plujesz na nią najwięcej. Czerwony judaszu.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie Olo to ty jesteś czerwoniak i z czerwoniakami sie zadajesz.Ja z Rajcą się nie dogaduję i nie układam.Na nikogo nie pluje ,to Ty tu swych kompanów opluwasz .poczytaj swe wpisy zobacz jak jadem ziejesz.Po zatym kto z kim się zadaje to z tym przystaje.Także olo argumenty swiadczą przeciwko Tobie że Jestes tą osobą co mnie okresliłeś.co do tego podziemnia to juz Ci pisałem że sobie piszę bo wszystko widzę kolorowo i inaczej i tu się różnimy .

ja dojdę od kogo kupiłeś grunty i wtedy ci powiem kim ty jesteś że właściela tu objeżdżasz. Poczytaj czasem swoje wpisy i zobaczysz ile jadu w nich jest. Jakbym ćpał to też bym widział wszystko kolorowo ale jutro dzień pracy. zapytam jeszcze ty na socjalu siedzisz czy jak tam żyjesz w ty rajchu?

Odnośnik do odpowiedzi

Olo czy zadałeś sobie pytanie o co tu chodzi ? jak dla mnie ktoś pisze za kogoś i ty mu nieświadomie w tym pomagasz . Super intelekt .

Od kiedy jestes na tym forum? Bo ja dość dawno. zawsze miałem swoje zdanie na założony tu wątek. Nikt mnie nie podpuści bo mam kontrolę nad swym umysłem. Nie piszę tu nic nieświadomie. Moje zdanie każde jest tak samo ważne jak to sprzed wielu miesięcy. Traktuję wszystkich tak jak na to zasługują z moim intelektem jest tez wszystko ok. W końcu prowadzę sporą firmę co nie raz już pisałem i intelekt jest w niej istotnym elementem. Jesteś spsiałym degeneratem co widzi białe myszki i oświadczam ci że masz przerąbane w Ińsku. Pojawisz się a na ulicy będą patrzeć na ciebie że ćpun, wejdziesz do sklepu pomyślą impreza u "gośc' może zaprosi. Masz już łatkę na zawsze. Ale jednak kolorowych snów ci życzę.

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo trepie... Udowodniłeś swoje własne upośledzenie tym wpisem. Powiedz mi gdzie na świecie jakakolwiek firma będzie na jakimś forum z d*** pisała ile podatków płaci? No powiedz, bo tylko w Kretynotopii takie pomysły mogą przejść. A o dyskusji na temat żwirowni to nawet nie zaczyna bo wiesz o niej tyle co Racinowski i Działoszewska o rządzeniu... Przecież zwolennicy żwirowni nie mają żądnych merytorycznych argumentów na jej powstanie. Powtarzam. ŻADNYCH! A chcesz wiedzieć dlaczego? To masz kilka punktów, tak ad hoc bo szkoda mi więcej czasu na ciebie marnować.

pro Żwirownia przyniesie zyski finansowe dla gminy --> kontra zyski będą w granicach 50 tys. ROCZNIE, nie ma żadnej pisemnej gwarancji, że będą zatrudniać ludzi z ińska więcej podatki tych osób do gminy również nie pójdą. Mało tego, wszyscy zwolennicy pieprzą o zyskach ale prawda jest taka, że żwirownia NIE BĘDZIE zmuszona do tego żeby od razu otwierać nowe wyrobisko. BO PO CO? A nawet JAK już je otworzy to zanim wszystko przygotują zanim dokopią się do pokładów piasko-. żwiro- nośnych to przez pierwszy rok albo dwa lata do kasy gminy gówno wpłynie bo NIC nie będą wydobywać. A to przecież od tego ILE wydobędą płacą.

pro Żwirownia będzie wspierać inicjatywy w gminie --> kontra i co niby będzie robić te babki z piasku, które potem trzeba będzie posprzątać? A szkody jakie ciężarówki zrobią na drogach? Przecież ludzie nie mają oczu w d**** i widzą, że PRZEZ Ińsko przejeżdżają ciężarówki po, już i tak zajechanej drodze. A jak już znajdą się pieniądze na jej remont to jak myślisz? Ile taka droga wytrzyma przy takich ciężarówkach, rok, dwa?

pro Ińsko nie ma dużo inwestorów więc trzeba brać co jest --> Wielkie i duże NIE. 50 ha wydobycia i potencjalna możliwość rozszerzenia tej działalności na całe 300 albo i więcej to trzeba sobie jedno powiedzieć. 300 ha na 100 lat Ińsko ma z d***. Nie powstaną tam domy, nie zamieszkają ludzie, miasto na 100 albo i więcej lat w tym kierunku nie będzie się rozwijało bo zaraz przy wyjeździe będzie 60 metrowa dziura z zasyfioną wodą.

A teraz kilka luźnych minus bo ja jestem przeciwny żwirowni i nie będę bronił cymbałów, którzy popierają te pojebaną działalność.

Hałas z maszyn, Hałas z dowozu i odwozu, zniszczone drogi (które naprawiać będzie musiała gmina albo powiat), zwiększenie emisji spalin poprzez ciężkie maszyny do wydobywania i ruch transportowy z i do żwirowni, zagrożenie ujścia wody, żadne zyski finansowego dla lokalnej społeczności ani kasy gminy i najgorsze: UTRATA PRZEZ WŁADZE IŃSKA STATUSU TURYSTYCZNEGO naszej gminy. To ostatnie to będzie gwóźdź do trumny tej gminy.

Ale po co ja to pisze skoro ty popierasz żwirownie i wiesz, że będą z tego takie hajsy, że Janosikowi by stanął. Uświadom sobie w końcu przyjezdny kurwiu, że nie masz żadnych argumentów, liczb, statystyk, NIC co by przemawiało za tym żeby powstała żwirownia. Spierdalaj najlepiej na swoje vcity pisać kto kogo w anus wali bo tylko do takich "dyskusji" ten twój ćwierć i pół mózg się nadaje.

No i nie zapomnijmy o alfach i omegach Ińskiej władzy. Nowy burmistrz i jego wice OBIECALI, że żwirownia nie powstanie i jak znowu wyruchają głosujących to przypominam jak Racinowskiego wszyscy na forum mieszali z gównem. Gorzej będzie z wami. Nie daj Bóg, zaczniecie całować żwirków po d**** to znalezienie pracy będzie waszym NAJMNIEJSZYM problemem po tej kadencji. A krążą JUŻ ploty, że Ty burmistrzunio możesz nie dotrwać nawet całej kadencji. Zgaduj dlaczego?

Słuchaj no Arnold, dlaczego ty grozisz Szanownemu Jackowi Burmistrzowi Liwakowi ? Coś ci nie na łapkę ? A może klapsa w zęby byś przyjął ?

Zrobiłeś wywód temu helmutowi bezcelowo bo on nie kumaty ale żeby posądzać burka i jego vicka, ze są za żwirownią ! Toś ty na glacę zrobił fikoła !! Widzisz i czytasz że tu przedstawiciele miłościwie nam obecnie panującej władzy, zapewniają o twardym i konsekwentnym realizowaniu ustaleń wyborczych a ty ttu wyjazd robisz pod naszego burmistrza. Już bym się na twoim miejscu bał !

Odnośnik do odpowiedzi

I ja jestem za powstaniem żwirowni

żwirownia + KASA= INWESTYCJE DLA GMINY

JESTEM ZA I WSZYSCY INNI TEŻ KASA KASA KASA

Cześć "gośc" żonka do ciebie dołączyła ta ryza pudernica co ci bmw pilnuje pod sklepem. Dziwnym trafem zaraz ja poparłeś. Co za chichot- w Niemczech trawy do dymka nie kupuje się legalnie zatem popadłeś w dilerkę. Biedny czwabik - i jego białe myszki ze żwirownią w tle hahahahahah

tak Olu każdy liczący się zakład to dla każdego działu budżetowego lżej.Pozdrawiam

Czy te dwa psychole muszą dominować to forum? Żwirowni nie ma i nie będzie bo tak zdecyduje "rajca" i Włodek. Przestań wreszcie udawać raz że ich bronisz a potem atakujesz bo fałsz jest tak nieprawdopodobny że nic tylko białe myszki dookoła.

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć "gośc" żonka do ciebie dołączyła ta ryza pudernica co ci bmw pilnuje pod sklepem. Dziwnym trafem zaraz ja poparłeś. Co za chichot- w Niemczech trawy do dymka nie kupuje się legalnie zatem popadłeś w dilerkę. Biedny czwabik - i jego białe myszki ze żwirownią w tle hahahahahah

Czy te dwa psychole muszą dominować to forum? Żwirowni nie ma i nie będzie bo tak zdecyduje "rajca" i Włodek. Przestań wreszcie udawać raz że ich bronisz a potem atakujesz bo fałsz jest tak nieprawdopodobny że nic tylko białe myszki dookoła.

To jak to jest Olo, schodzisz na psy czy nie :(?

Tak czytam i gośc ma chyba rozdwojenie jaźni :o. I to chyba ten sam typ co reaktywuje vcity :ph34r: http://www.vcity.pl/...ejstwo-w-Ińsku/

W ogóle to Olo, zawiodłem sięna Tobie jeżeli ty tam faktycznie piszesz. To na pewno ty czy masz kolejnego sobowtóra :wub: ?

Odnośnik do odpowiedzi

Arnold Terminator chyba Jestes po skrzydełkach od kurczaka a tam same anabole.

A ty co wziąłeś pojebie z bundesarbajtu? Liczysz ,że nikt ciebie nie rozszyfruje? Zacznij się spowiadać i to od początku swojego szwabskiego życia, kiedy kombinowałeś jak przemycić do Polsik swoje fanty. Obciągająca twojego fiuta dużo o tym wie.Chyba jednak jej też nie wyrównałeś rachunków degeneracie?

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam się dobrze a to że kieliszeczek i dymek przy tym towarzyszy to jest bardzo luzacko.Ola tu nie obrazaj bo do czerwoniaków Cię zapiszę.

Hmmmm wszyscy to czerwoniaki ale jest jedno niewyjaśnione pytanie - kto pierwszy spieprzał na zachód samo zomowcy i ubecy. Dojdziemy gdzie donosiłeś sługusie niemiecki.

Arnold Terminator chyba Jestes po skrzydełkach od kurczaka a tam same anabole.

Nie sądź wszystkich po sobie. Dymek, trawka, alkohol, anabole teraz już wszyscy wiedzą czym się raczysz. Baumwanem powinny się zająć służby policyjne albo zwalczające gangi narkotykowe. Och ty moja biała myszko jak mi ciebie żal.

Odnośnik do odpowiedzi

To jak to jest Olo, schodzisz na psy czy nie :(?

Nie to nie ja...................Na słowo to nie ja.... pewnie podszywa się pode mnie ten jełop "gośc" ....vcity to chyba już nie działa .....ale głowy nie dam.... musi to być ten od białych myszek....

Odnośnik do odpowiedzi

Arnold gwarant że dzisiaj sen bedziesz miał kiepski,same koszmary ,nie zapomnij jutro spoglądnąć w lustro i zobaczyc opuchliznę,Czerwoniak

Na takiej bazie ty jutro będziesz miał mózg opuchnięty na bank. Zomowiec i ormowiec.

Odnośnik do odpowiedzi

Arnold gwarant że dzisiaj sen bedziesz miał kiepski,same koszmary ,nie zapomnij jutro spoglądnąć w lustro i zobaczyc opuchliznę,Czerwoniak

A wiesz że nadużywanie pewnych środków pozostawia trwałe, nieodwracalne zmiany w twojej łepetynie? Nawet pod czachą zachodzą nieodwracalne skamieliny o wiele gorsze niż opuchlizna? Co do jednego jest pewne,śmierdzi od ciebie dawnymi , komuszymi koneksjami. A komuchy to jak wszy, należy je tępić. Chyba wpakowałeś się w bagno, które tutaj istnieje caly czas.

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj czeroniaku to ty jesteś tej maści co piszesz.Te srodki to są lecznicze i niech Cię glowa nie boli.Ja czuje sie w tym bagnie bardzo dobrze i pasuje mi to że ktoś to stworzył.Świat jest piekny a żwirownia i tak w nim powstanie.

Jutro będzie ABW u ciebie chowaj prochy.

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj czeroniaku to ty jesteś tej maści co piszesz.Te srodki to są lecznicze i niech Cię glowa nie boli.Ja czuje sie w tym bagnie bardzo dobrze i pasuje mi to że ktoś to stworzył.Świat jest piekny a żwirownia i tak w nim powstanie.

Jasne wieża czuwa z tobą nad tym przekrętem.Coś za coś , to wasze ideały sprzed lat. Dobrze,że póki co, możecie tylko szczekać i judzić.

Odnośnik do odpowiedzi

k**** co za ludzie. Byle wejść na nasrać coś na tym forum. A potem rozpacz i pożoga, że dyskusji nie ma. NO NIE MA I NIE BĘDZIE jak nie ma się argumentów. s*********** pustaki robić coś pożytecznego bo te Wasze wpisy popierające żwirownie to można sobie dupsko podetrzeć. Nie macie ANI JEDNEGO argumentu.

co ty chcesz z tym olem czy jak on tam się obecnie zwie rozmawiać , stworzył temat choć poprzedni miał być jedyny o żwirowni bo chciał błysnąć ,opluł chyba już wszystkich na tym forum , patrząc na jego argumenty każdy sam może ocenić co to za nawiedzony typ. Zamiast rozmów o problemie żwirowni cały czas czytam rynsztokowe pomyje , jak mu temat nie pasuje wpisuje bzdury aby inni czytelnicy nie zwrócili uwagi lub aby ich ogłupiać . Naturalnie każdy ma prawo do swojego zdania , ale według niego jego opinia jest najważniejsza , spędza tutaj całe dnie chyba , aby zawsze móc na każdy wpis odpowiedzieć . Nasuwa się uzasadnione pytanie czy ten człowiek jest normalny psychicznie , jak sądzę zaraz nam odpowie . Jest tragedią tej gminy że ludzie tego typu szczekają i bluzgają na innych z ukrycia internetowej anonimowości . Myślę że mamy do czynienia z biednym i zagubionym człowiekiem który zawsze będzie niezadowolony i któremu żadna władza i jej inicjatywy nie zdobędą aprobaty . Jestem przekonany że facet ma też kompleksy nad którymi nie panuje . Mnie osobiście nie interesują jakiekolwiek rozmowy z tym człowiekiem , jest niestety bardzo prawdopodobne że on rozmawia sam ze sobą gdyż jest to jego jedyna rozrywka . Szkoda że przy takiej energii nie wykazał się całkowicie na referendum , gdyż może problemu by nie było .

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...