Skocz do zawartości

Wieża, Krycha i Marycha


Rekomendowane odpowiedzi

Co za jałowa dyskusja. Najlepiej niech każdy sobie zrobi żwirownię na własnym podwórku jego wybór zobaczymy ilu będzie wtedy chętnych. Bo szczekać że chcę to trzeba sięliczyć z ogółem a nie z jednostką. Ty "janek" zrób sobie kopalnię i przestań innym narzucać twoje widzimisię. O skutkach nie piszesz nic. Żadne lobby ziemskie się tu akurat nie liczy bo chodzi o degradację miasteczka na wielgachna skalę. I nie zazdrość że ktoś ma grunt to jemu tylko zależy bo ja nie mam nawet ogródka i nie chcę żwirowni za nic na świecie i ciebie jako kopacza idioto.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będziecie zatrudniać,bo kopalni w Ińsku nie będzie!!!!! Musielibyście wytruć połowę radnych,a i tak ci,którzy przyszliby po obecnych, byliby przeciw jej powstaniu.

I niech tak zostanie jak mówi "wiem".............

Odnośnik do odpowiedzi

Do gościa.Uważam że ty jesteś ograniczony.Jeśli piszemy o rzeczywistości to ty wrzucasz temat żwirowni .To nie moje zmartwienie ,niech się martwią Ci co mają do stracenia.Trzymają pustostany na których jest syf i to w centrum Ińska ,o obrzeżach nie wspomnę.To oni każdą inwestycję będą blokować i ludzi napuszczać aby tylko nie stracić.Po zatym widzisz że sa osoby co tej żwirowni chcą i tu nie strasz tych trzech pań ,uważam że dobrze sobie radzą ,lepiej niż obecna ekipa.

Odnośnik do odpowiedzi

Do gościa.Uważam że ty jesteś ograniczony.Jeśli piszemy o rzeczywistości to ty wrzucasz temat żwirowni .To nie moje zmartwienie ,niech się martwią Ci co mają do stracenia.Trzymają pustostany na których jest syf i to w centrum Ińska ,o obrzeżach nie wspomnę.To oni każdą inwestycję będą blokować i ludzi napuszczać aby tylko nie stracić.Po zatym widzisz że sa osoby co tej żwirowni chcą i tu nie strasz tych trzech pań ,uważam że dobrze sobie radzą ,lepiej niż obecna ekipa.

nawiedzony prymitywny moher , do tego wpisu nie potrzeba żadnego więcej komentarza !!

Odnośnik do odpowiedzi

Do gościa.Uważam że ty jesteś ograniczony.Jeśli piszemy o rzeczywistości to ty wrzucasz temat żwirowni .To nie moje zmartwienie ,niech się martwią Ci co mają do stracenia.Trzymają pustostany na których jest syf i to w centrum Ińska ,o obrzeżach nie wspomnę.To oni każdą inwestycję będą blokować i ludzi napuszczać aby tylko nie stracić.Po zatym widzisz że sa osoby co tej żwirowni chcą i tu nie strasz tych trzech pań ,uważam że dobrze sobie radzą ,lepiej niż obecna ekipa.

Skończony IDIOTA szkoda dyskutować z głupcem.....

Odnośnik do odpowiedzi

Do gościa.Uważam że ty jesteś ograniczony.Jeśli piszemy o rzeczywistości to ty wrzucasz temat żwirowni .To nie moje zmartwienie ,niech się martwią Ci co mają do stracenia.Trzymają pustostany na których jest syf i to w centrum Ińska ,o obrzeżach nie wspomnę.To oni każdą inwestycję będą blokować i ludzi napuszczać aby tylko nie stracić.Po zatym widzisz że sa osoby co tej żwirowni chcą i tu nie strasz tych trzech pań ,uważam że dobrze sobie radzą ,lepiej niż obecna ekipa.

Najpewniej 23 kwietnia (sesja), zamknie się w tym temacie jałową dyskusję !

Odnośnik do odpowiedzi

Najpewniej 23 kwietnia (sesja), zamknie się w tym temacie jałową dyskusję !

A jak ustalali na plan 30% haraczu dla gminy i zrobili zastój rozwojowy to nie działało niczyje lobby? Nie dostaliście złamanego grosza i dobrze wam tak. Ta gmina nie zasługuje na to żeby ją zrujnowała żwirownia z jego lobby SKSM i jego prezesa. To też prywatny interes cwaniaków którzy za znajomość sekretów i układów wówczas władzy skorzystali i dzisiaj chcą znów kosztem biednych mieszkańców inkasować kasę na pokolenia. Takie samo lobby posiadaczy gruntów w naszej gminie jak tych cwaniaków ze żwirowni.

Odnośnik do odpowiedzi

Może są pustostany ale mają właścicieli co nie robią nic a jak pustostan to niech gmina weźmie odkupi i zrobi mieszkania dla ludzi potrzebujących

Potrzebująca to jesteś ty :jola' pilnie potrzebny ci psychiatra.

Odnośnik do odpowiedzi

Najpewniej 23 kwietnia (sesja), zamknie się w tym temacie jałową dyskusję !

To coś nowego!!!! Czyżby coś się szykowało na tej sesji? Rajca musi coś wiedzieć więcej czy uszczknie rąbka tajemnicy? Chyba na tym etapie kiedy ślimak wznowił postępowanie to chyba już nic nie da się zamknąć!?

Odnośnik do odpowiedzi

To coś nowego!!!! Czyżby coś się szykowało na tej sesji? Rajca musi coś wiedzieć więcej czy uszczknie rąbka tajemnicy? Chyba na tym etapie kiedy ślimak wznowił postępowanie to chyba już nic nie da się zamknąć!?

Da się Olo, da. Bądź cierpliwy a będziesz zadowolony !

Odnośnik do odpowiedzi

Da się Olo, da. Bądź cierpliwy a będziesz zadowolony !

No to spodziewam się najgorszego...Władza nas nigdy nie rozpieszczała...teraz mam wierzyć że coś mnie dobrego spotka...no nic i tak mi nic nie zostaje jak czekać...ale i tak mam złe przeczucia...

Odnośnik do odpowiedzi

No to spodziewam się najgorszego...Władza nas nigdy nie rozpieszczała...teraz mam wierzyć że coś mnie dobrego spotka...no nic i tak mi nic nie zostaje jak czekać...ale i tak mam złe przeczucia...

Olo,mamy większość. Bez obaw.

Odnośnik do odpowiedzi

Co za jałowa dyskusja. Najlepiej niech każdy sobie zrobi żwirownię na własnym podwórku jego wybór zobaczymy ilu będzie wtedy chętnych. Bo szczekać że chcę to trzeba sięliczyć z ogółem a nie z jednostką. Ty "janek" zrób sobie kopalnię i przestań innym narzucać twoje widzimisię. O skutkach nie piszesz nic. Żadne lobby ziemskie się tu akurat nie liczy bo chodzi o degradację miasteczka na wielgachna skalę. I nie zazdrość że ktoś ma grunt to jemu tylko zależy bo ja nie mam nawet ogródka i nie chcę żwirowni za nic na świecie i ciebie jako kopacza idioto.

Jak zaczniesz czytać z uwagą to bedziesz nieco mądrzejszy. To jest wpis z wczoraj a ty dzisiaj zadajesz pytania. Masz odpowiedź i przestań chrzanić w końcu że to lobby posiadaczy gruntów czy Wisoli czy jeszcze innych zielonych ludków. Mi wystarczy że ty wpychasz nam lobby żwirowni i pomyśl i to lobby straci jak im nie wyjdzie krętactwo tworzone od lat.To ty lobbujesz na rzecz niszczyciela gminy zamiast dbać właśnie o właścicieli gruntów którzy mogą ściągać inwestorów tak jak na placu koło kościoła.

Odnośnik do odpowiedzi

Kto lobbuje (nieumiejętnie zresztą, bo argumentów w ręku nie ma) za żwirownią? Ano to ta sama osoba, której zawdzięczamy ogromne zbiorniki-straszydła, z którymi gmina ma ogromny kłopot, to ta sama osoba co zrobiła molo, które teraz się rozlatuje - następny kłopot, to ta sama osoba, która oddała plac po rynku inwestorowi, który nic nie zrobił i na dodatek nie płaci należnych gminie danin. To ta sama osoba, która sprowadziła na 25 lat firmę od wody, z którą mieszkańcy mają wielki kłopot. Teraz ta osoba ze swoją świtą ma czelność obiecywać eldorado, a w rzeczywistości to będzie zagłada dla naszego miasta! Amen!

Odnośnik do odpowiedzi

Kto lobbuje (nieumiejętnie zresztą, bo argumentów w ręku nie ma) za żwirownią? Ano to ta sama osoba, której zawdzięczamy ogromne zbiorniki-straszydła, z którymi gmina ma ogromny kłopot, to ta sama osoba co zrobiła molo, które teraz się rozlatuje - następny kłopot, to ta sama osoba, która oddała plac po rynku inwestorowi, który nic nie zrobił i na dodatek nie płaci należnych gminie danin. To ta sama osoba, która sprowadziła na 25 lat firmę od wody, z którą mieszkańcy mają wielki kłopot. Teraz ta osoba ze swoją świtą ma czelność obiecywać eldorado, a w rzeczywistości to będzie zagłada dla naszego miasta! Amen!

No to może te trzy święte krowy zalobbują za naprawą głównej ulicy Ińska ,przecież chodzą do gminy na komisje,sesje no i w ważnych sprawach,reprezentując swoich wyborców.Trzeba chyba zacząć od głównej ulicy miasteczka a nie swoich rewirów.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie niech ktoś mi wytłumaczy po kiego grzyba zablokowano drogę za dawną kuznią komu to kurdę znowu przeszkadzało i dlaczego tylko z jednej strony czy jakiś prostak pomyślał jak z tej drogi wycofać z powrotem do deca jak już się w nią wjedzie

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie niech ktoś mi wytłumaczy po kiego grzyba zablokowano drogę za dawną kuznią komu to kurdę znowu przeszkadzało i dlaczego tylko z jednej strony czy jakiś prostak pomyślał jak z tej drogi wycofać z powrotem do deca jak już się w nią wjedzie

Według planów to nie jest droga,i każdy kierowca który nią jezdził robił to bezprawnie,tak przynajmniej powiedział pan burmistrz na sesji,a przeszkadzało mieszkańcom którzy tam mieszkają bo przez wasze ciężkie samochody było tam niebezpiecznie i pękały mury.Zablokowana jest tylko z jednej strony żeby pan Hawrylak mógł wjechać na swoją działkę,przynajmniej tak przypuszczam.a co brakuje wam drogi na Sienkiewicza przecież macie główną drogę powiatową po której każdy może jeżdzić
Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie niech ktoś mi wytłumaczy po kiego grzyba zablokowano drogę za dawną kuznią komu to kurdę znowu przeszkadzało i dlaczego tylko z jednej strony czy jakiś prostak pomyślał jak z tej drogi wycofać z powrotem do deca jak już się w nią wjedzie

Nie ma tam drogi,ani ulicy.Była ścieżka dla roweżystów i pieszych,ale zaczęły tam jeździć ciężarówki. Mieszkańcy posesji przyległych do scieżki skarżyli się radnej,że im mury domu pękają,stąd zakaz ruchu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...