Skocz do zawartości

Pracownik Biura Obsługi Klienta - Ińsko


AS CONSULTING SP z o.o.

Rekomendowane odpowiedzi

a tobie już wstawili ich gniazdko do mózgu i dlatego stałeś się naganiaczem bandy :D

To jest rzeczywiście nie do końca jasna sytuacja wzbudzająca słuszne wątpliwości.Po prostu brak przejrzystości i właściwych relacji.

Odnośnik do odpowiedzi

Idzie nowe,i nowoczesność do Ińska,a ty sobie stare kapcie sklejaj.Ja wypełniłem deklarację. Zajęło mi to niecałe dwie minuty.

hahaha :ph34r: :lol: teraz roześmiałem się do łez , takie chwyty z podobnymi zwrotami używa każdy prymitywny naganiacz który chce naiwnym gówno sprzedać jako złoto .

Co jednoznacznie potwierdza że jesteście firmą jak SKOK i podobne , która na prowincji chce zrobić kasę .

Dawniej sprzedawali garnki za 3 tyś , teraz obiecują za darmo szybki internet

Odnośnik do odpowiedzi

hahaha :ph34r: :lol: teraz roześmiałem się do łez , takie chwyty z podobnymi zwrotami używa każdy prymitywny naganiacz który chce naiwnym gówno sprzedać jako złoto .

Co jednoznacznie potwierdza że jesteście firmą jak SKOK i podobne , która na prowincji chce zrobić kasę .

Dawniej sprzedawali garnki za 3 tyś , teraz obiecują za darmo szybki internet

Debili nie sieją. Sami rodzą się,czego jesteś wybitnym dowodem.W Ińsku wyrasta konkurencja dla orange i innych operatorów.Ja o chlebie,a ty o niebie. Widocznie i tak być musi.Jestem Ińszczaninem od urodzenia i z tą firmą nie łączą mnie żadne kontakty biznesowe.Idzie nowe,a ty przywykłes do staroci.Też masz wybór.

Odnośnik do odpowiedzi

Debili nie sieją. Sami rodzą się,czego jesteś wybitnym dowodem.W Ińsku wyrasta konkurencja dla orange i innych operatorów.Ja o chlebie,a ty o niebie. Widocznie i tak być musi.Jestem Ińszczaninem od urodzenia i z tą firmą nie łączą mnie żadne kontakty biznesowe.Idzie nowe,a ty przywykłes do staroci.Też masz wybór.

Tak debile rodzą się sami a potem skamlą jak w aferach Amber czy frankowe,skoki.Żeby wszyscy za nich zapłacili.Słusznie debile są a firma działa bardzo nieprzejrzyście.

Odnośnik do odpowiedzi

Debili nie sieją. Sami rodzą się,czego jesteś wybitnym dowodem.W Ińsku wyrasta konkurencja dla orange i innych operatorów.Ja o chlebie,a ty o niebie. Widocznie i tak być musi.Jestem Ińszczaninem od urodzenia i z tą firmą nie łączą mnie żadne kontakty biznesowe.Idzie nowe,a ty przywykłes do staroci.Też masz wybór.

widzisz pachołku bandyckiej firmy te twoje wywody są denne i brakuje w nich sensu , - co ty możesz powiedzieć o wiarygodności firmy ? - o konkurencji - o kosztach - warunkach - jak ponoć jesteś tylko klientem który wszystko załatwił jak piszesz w 2 min , to znaczy że przeczytałeś warunki umowy pisane małym drukiem itd. Wiesz nie ośmieszaj się .. Jesteś jak dla mnie młodym gnojem któremu wyprali mózg na szkoleniach pt. jak urabiać klientów z małych miasteczek i wiosek . A NOWE to idzie zaskoczenie po podpisie jak się dostanie fakturę do zapłaty .

Odnośnik do odpowiedzi
AS CONSULTING SP z o.o.

Przysłuchuje się, tej pouczającej dyskusji. I rozumiem, że ktoś się czegoś boi lub czuje zagrożenie. Z tym nie bardzo wiem jak walczyć. Zachęcam jednak do kontaktu z naszą firmą:

AS CONSULTING Sp z o.o.

Biuro Obsługi Klienta do czasu przeniesienia do Ińska:

Szczecin ul. Chmielewskiego 22a

Koordynator projektu w Ińsku

Patryk Rachuba

tel 914899143 w godzinach 9- 17, email: [email protected]

Z racji wielu zajęć Pana Patryka preferujemy kontakt emailowy, gdyż w ten sposób mamy pewność, że na każdy email odpiszemy. Z rozmową telefoniczną może być różnie.

Podobnych projektów do tego w Ińsku w naszym kraju realizuje się kilkaset.

Listę takich projektów można znaleźć na stronie Władzy Wdrażającej Programy Europejskie wwpe.gov.pl

Szczegółowa lista projektów na stronie wwpe.gov.pl/programy/poig/zatwierdzone-projekty-i-statystyki-naborow/

Nie wiem co jeszcze możemy w tej chwili Państwu przekazać. Zachęcam jednak wszelkich "Gości" do kontaktu z nami. Nie ma to jak kontakt bezpośredni.

Zachęcam również do składania podań o pracę, bo najdziwniejsze jest to, że dostajemy oferty z wielu miejsc tylko nie z Ińska. Dziwna sprawa!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Wie Pan dlaczego? Bo o tym jaki to będzie przedział w pensji należałoby napisać. Nikt nie złoży podania podając swoje prywatne dane żeby potem nasza władza miała wgląd do tych osób. Trzeba było w ofercie podać na co można liczyć teraz i w przyszłości jak się pracownik sprawdzi i byłoby ok. Nasza gmina jest na wskroś przesiąknięta układami politycznymi i nikt nie chce się odkryć. Ta gmina to jedna wielka zgnilizna ludzie boją się własnego cienia. To właśnie z tego wynika a nie z niechęci do pracy. A propos ludzie myślą że już tam nie ma co się fatygować bo układ da swojemu kartę wstępu. Co szkodzi napisać jaki wymiar godzin pracy i jakie zarobki. na pewno ta wiedza spowoduje składanie ofert.Gwarantuję jako mieszkaniec.

Odnośnik do odpowiedzi

Wie Pan dlaczego? Bo o tym jaki to będzie przedział w pensji należałoby napisać. Nikt nie złoży podania podając swoje prywatne dane żeby potem nasza władza miała wgląd do tych osób. Trzeba było w ofercie podać na co można liczyć teraz i w przyszłości jak się pracownik sprawdzi i byłoby ok. Nasza gmina jest na wskroś przesiąknięta układami politycznymi i nikt nie chce się odkryć. Ta gmina to jedna wielka zgnilizna ludzie boją się własnego cienia. To właśnie z tego wynika a nie z niechęci do pracy. A propos ludzie myślą że już tam nie ma co się fatygować bo układ da swojemu kartę wstępu. Co szkodzi napisać jaki wymiar godzin pracy i jakie zarobki. na pewno ta wiedza spowoduje składanie ofert.Gwarantuję jako mieszkaniec.

Olo przypominam ci firmy consulting odnośnie funduszy europejskich , one również miały pomagać w ramach programów rozwoju regionalnego , a podstawowym ich celem miało być wsparcie wnioskodawców i pomoc w uzyskaniu funduszy EU. Co się teraz okazuje że to było zwykłe złodziejstwo . Nazwa obecnej firmy i jej propaganda na tych stronach jest jak dla mnie podobna , wręcz bardziej arogancka . To że urobią kogoś jest pewne , jednak od ciebie Olo oczekuję bardziej bystrej i obiektywnej oceny gdyż inaczej mogę myśleć że znów się mylisz jak to było kiedyś z szafranem . My potrzebujemy nie firmy do konsultacji tylko firmy która mówiąc brutalnie nas podłączy za małe pieniądze . Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Olo przypominam ci firmy consulting odnośnie funduszy europejskich , one również miały pomagać w ramach programów rozwoju regionalnego , a podstawowym ich celem miało być wsparcie wnioskodawców i pomoc w uzyskaniu funduszy EU. Co się teraz okazuje że to było zwykłe złodziejstwo . Nazwa obecnej firmy i jej propaganda na tych stronach jest jak dla mnie podobna , wręcz bardziej arogancka . To że urobią kogoś jest pewne , jednak od ciebie Olo oczekuję bardziej bystrej i obiektywnej oceny gdyż inaczej mogę myśleć że znów się mylisz jak to było kiedyś z szafranem . My potrzebujemy nie firmy do konsultacji tylko firmy która mówiąc brutalnie nas podłączy za małe pieniądze . Pozdrawiam

Firma jak firma jak wiele w Polsce tu nie doszukiwałbym się złodziejskich metod. Na takie podłączenie firma dostała zlecenie od marszałka i tyle. Że ta firma .....tak bo wygrała przetarg... nic do firmy nie mam tylko zasugerowałem myśl z podwórka....krytykuję Szafrana ale nie dlatego że się tak nazywa albo że mam do niego awersje- po prostu nie zachował się jak człowiek w sprawie Działoszewskiej na dodatek we własnej sprawie....generalnie nic do niego osobistego nie mam i nie wiem z czym się do jego osoby pomyliłem (niby). Będę patrzył i krytykował wszystko tak jak on to robił.....bo jak obaj z Michałem gadali wszystkim wolno a nawet należy władzę krytykować....

Olo - ale jesteś durny, normalnie słoma z butów. Jak można takie farmazony pisać i wystawiać fałszywą laurkę Ińsku. Masz jakiś problem - ze sobą -żeby nie było wątpliwości.

Nie byłeś inny jak krytykowałeś Racina i Palucha.....to nawet nie była krytyka tylko sranie żarem na ich oddech....Rozumiem że ta słoma do dziś ci wystaje....wasza laurka nie była fałszywa? a kto tak mówi? Ty.............dlaczego ja mam się z tym zgadzać!!!! Mam swoje zdanie i się go trzymam czy wcześniej to była inna gmina??? Ta sam IŃSKO i co robiłeś w gazetach i na portalu w czasie wyborów???????????????????????????????????? Ty dopiero jesteś fałszywcem, obłudnikiem i zadufanym cieciem..............

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ma rację w Ińsku nikt nie wierzy że mógłby dostać pracę bez koneksji rządzących. Dlatego nikt nawet nie składa CV a poza tym racja nie wiem ile godzin pracy i jakie pieniądze dostanę to po co się fatygować. Powinno być że x godzinny dzień pracy i zarobki w granicach od-do. To już by bardzo pomogło podjąć decyzję.

Odnośnik do odpowiedzi

Jest tragiczne jak szybko ludzie wydawałoby się myślący dają się sterować , oraz jak szybko można zdobyć ich zaufanie powołując się na stereotypy . Przybywają nie wiadomo skąd , nie jest jasna ich przeszłość i działania , wręcz nie jest możliwe zdobycie o ich wcześniejszej pracy wiadomości . Powoływanie się na osoby z wyboru , a nie na osoby które zasłużyły na szacunek i zaufanie swoją pracą jest także naiwniactwem (niestety ).

Odnośnik do odpowiedzi

cytat z http://www.gowork.pl...nie_czytaj,4791

anonim - 2011-05-06 21:38:11

+1 (3)

co tu mozna powiedziec o pracodawcy jest jak jest...lecz nie o pracodawce tu chodzi lecz o ludzi ktorzy nazywaja sie mistrzami [usunięte przez moderatora] i niby prawa reka mistrza brygadzista [usunięte przez moderatora] .....ci panowie powinni pracowac w oborze,bo nie maja pojecia jak rozmawia sie z czlowiekiem,,,,wulgaryzm i chamstwo to malo powiedziane,,,,,co jeszcze nie maja za nic to co kto potrafi ,,,,,wystarczy ze sie umie dobrze wchodzic im w [usunięte przez moderatora] i umie sie [usunięte przez moderatora] kolegow a nie musi sie nic umiec dostaje sie podwyzki i jest sie w gronie elity,,,,a ci krorzy robia robote i sa wieloletnimi pracownikami w swoim fachu sa smieciami,,,,,od kwietnia firma zrobila zwrot 10% zarobkow ktore bylo zabrane 2lata temu mialo byc solidarnie i co,,,dostali solidarnie zwrot ludzie ktorzy sa dupolizami i wazeliniazami nawet 2razy tyle co bylo zabrane po 4zl,,,,zato fachowcy i ci co robia najwiecej na otarcie lez po 50groszy a bylo im zabrane po 2zl i wiecej wiec gdzie jest zakichana sprawiedliwosc w tej firmie,,,,,dyrekcja wie o tym ze mistrz [usunięte przez moderatora] docenia tch co lubi a nie tych co zasluguja na oddanie im tego co kiedys firma zabrala,,,,,mowa tu o wyposarzeniu zbrojenie mistrz [usunięte przez moderatora] i brygadzista [usunięte przez moderatora] ,,,,,,gdzie prezesi maja oczy gdy widzieli liste ze zwrotem zabranych 2lata tem 10%.....jak zabrac to bylo bez ceregieli ale gdy przyszlo do oddania oddali komu chieli mistrz [usunięte przez moderatora] podzielil miedzy swoimi lizusami.......jesli ktos ma w planach pracowac w parnerze na skolwinie niech sie dobrze zastanowi nad swoja decyzja by potem nie cierpial jak ci co tyraja jak osly i zero podziekowania.....co jeszcze kierownictwo przymyka na to wszystko oko ma gdzies ludzi wiec po cholere sa na takim stanowisku......PREZESI FIRMY tez wiedza o wszystkim ze [usunięte przez moderatora] traja ludzmi jak chca i nic z tym nie robia,,,,,,sa niezbite na to dowody nagrania i filmy pewnie bedzie trzeba z tym isc do prasy i naglosnic moze wtedy prezesura przejrzy na oczy [usunięte przez moderatora] obelgi chamstwo i tyranie ludzmi jest karalne,,,,,,,,

Odnośnik do odpowiedzi
AS CONSULTING SP z o.o.

cytat z http://www.gowork.pl...nie_czytaj,4791

anonim - 2011-05-06 21:38:11

+1 (3)

co tu mozna powiedziec o pracodawcy jest jak jest...lecz nie o pracodawce tu chodzi lecz o ludzi ktorzy nazywaja sie mistrzami [usunięte przez moderatora] i niby prawa reka mistrza brygadzista [usunięte przez moderatora] .....ci panowie powinni pracowac w oborze,bo nie maja pojecia jak rozmawia sie z czlowiekiem,,,,wulgaryzm i chamstwo to malo powiedziane,,,,,co jeszcze nie maja za nic to co kto potrafi ,,,,,wystarczy ze sie umie dobrze wchodzic im w [usunięte przez moderatora] i umie sie [usunięte przez moderatora] kolegow a nie musi sie nic umiec dostaje sie podwyzki i jest sie w gronie elity,,,,a ci krorzy robia robote i sa wieloletnimi pracownikami w swoim fachu sa smieciami,,,,,od kwietnia firma zrobila zwrot 10% zarobkow ktore bylo zabrane 2lata temu mialo byc solidarnie i co,,,dostali solidarnie zwrot ludzie ktorzy sa dupolizami i wazeliniazami nawet 2razy tyle co bylo zabrane po 4zl,,,,zato fachowcy i ci co robia najwiecej na otarcie lez po 50groszy a bylo im zabrane po 2zl i wiecej wiec gdzie jest zakichana sprawiedliwosc w tej firmie,,,,,dyrekcja wie o tym ze mistrz [usunięte przez moderatora] docenia tch co lubi a nie tych co zasluguja na oddanie im tego co kiedys firma zabrala,,,,,mowa tu o wyposarzeniu zbrojenie mistrz [usunięte przez moderatora] i brygadzista [usunięte przez moderatora] ,,,,,,gdzie prezesi maja oczy gdy widzieli liste ze zwrotem zabranych 2lata tem 10%.....jak zabrac to bylo bez ceregieli ale gdy przyszlo do oddania oddali komu chieli mistrz [usunięte przez moderatora] podzielil miedzy swoimi lizusami.......jesli ktos ma w planach pracowac w parnerze na skolwinie niech sie dobrze zastanowi nad swoja decyzja by potem nie cierpial jak ci co tyraja jak osly i zero podziekowania.....co jeszcze kierownictwo przymyka na to wszystko oko ma gdzies ludzi wiec po cholere sa na takim stanowisku......PREZESI FIRMY tez wiedza o wszystkim ze [usunięte przez moderatora] traja ludzmi jak chca i nic z tym nie robia,,,,,,sa niezbite na to dowody nagrania i filmy pewnie bedzie trzeba z tym isc do prasy i naglosnic moze wtedy prezesura przejrzy na oczy [usunięte przez moderatora] obelgi chamstwo i tyranie ludzmi jest karalne,,,,,,,,

Prosilibyśmy nie zamieszczać na forum informacji, które nie dotyczą firmy AS CONSULTING Sp z o.o. Nie wiem jakiej firmy dotyczy ten wpis, ale rozumiem, że miał on świadczyć o tym, że AS CONSULTING Sp z o.o. jest złym pracodawcą. Opis zamieszczony powyżej nie dotyczy AS CONSULTING i nigdy nasza firma nie miała żadnych biur ani zakładów w Skolwinie.

Odnośnik do odpowiedzi
AS CONSULTING SP z o.o.

To co jest złudnie proponowane naiwnym klientom , to zdzierstwo do kwadratu .Tylko głupcy tego nie rozumieją.

http://www.ipartner....=102&Itemid=196

Jak tylko będą znane ceny za usługi FTTH świadczone w Ińsku, to taką informację złączymy. Do tego czasu wskazywanie na ofertę jaką mamy na łączach radiowych - wprowadza tylko w błąd. Jeśli chcemy być traktowani przez Państwa jako partnerzy to ceny muszą być skrojone na rynek Ińska. Proszę pamiętać, iż jest to inwestycja unijna więc - nam też zleży aby Państwo byli z oferty zadowoleni. Nikt kto nie dostanie oferty lepszej niż posiada teraz - nie będzie z nami chciał współpracować. To prosta zasada i nie trzeba tutaj kończyć wyższych uczelni.

Odnośnik do odpowiedzi
naiwnych nie sieją

Jak tylko będą znane ceny za usługi FTTH świadczone w Ińsku, to taką informację złączymy. Do tego czasu wskazywanie na ofertę jaką mamy na łączach radiowych - wprowadza tylko w błąd. Jeśli chcemy być traktowani przez Państwa jako partnerzy to ceny muszą być skrojone na rynek Ińska. Proszę pamiętać, iż jest to inwestycja unijna więc - nam też zleży aby Państwo byli z oferty zadowoleni. Nikt kto nie dostanie oferty lepszej niż posiada teraz - nie będzie z nami chciał współpracować. To prosta zasada i nie trzeba tutaj kończyć wyższych uczelni.

Kolejna propaganda.Sugerują darmowe przyłącza nie mówiąc w jakich rejonach gminy do kiedy a najważniejsze za ile.Kto kupuje kota w worku? Chyba tylko Pawlak....

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tylko będą znane ceny za usługi FTTH świadczone w Ińsku, to taką informację złączymy. Do tego czasu wskazywanie na ofertę jaką mamy na łączach radiowych - wprowadza tylko w błąd. Jeśli chcemy być traktowani przez Państwa jako partnerzy to ceny muszą być skrojone na rynek Ińska. Proszę pamiętać, iż jest to inwestycja unijna więc - nam też zleży aby Państwo byli z oferty zadowoleni. Nikt kto nie dostanie oferty lepszej niż posiada teraz - nie będzie z nami chciał współpracować. To prosta zasada i nie trzeba tutaj kończyć wyższych uczelni.

Drodzy Państwo z AS CONSULTING - jak Państwo zauważyli niniejsze forum nie jest niestety platformą do wyjaśniania czegokolwiek jak i do prowadzenia merytorycznej dyskusji. Bardzo proszę aby z szacunku do siebie samego jak i tych, którzy próbują się czegoś dowiedzieć nie prowadzić tutaj dyskusji. Dzisiaj na facebookowej stronie Gminy Ińsko pojawił się tekst odnoszący się do Państwa planów w Ińsku. Mam propozycję aby wszelkie informacje zamieszczać właśnie tam, a dyskusje prowadzić w komentarzach. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
kasa się liczy

Może na oficjalnej stronie Urzędu zamieszczać wszelkie informacje a nie po krzakach.

Najlepiej publikujcie w dzienniku ustawowym , tam będzie nie po krzakach a po rządowym bagnie. Aleś narodzie głupi i podatny na wszelką propagandę.

Odnośnik do odpowiedzi

Może na oficjalnej stronie Urzędu zamieszczać wszelkie informacje a nie po krzakach.

"na facebookowej stronie Gminy Ińsko" to nie "po krzakach."Jest pewna niedogodność. Zalogować się trzeba,by prowadzić dialog,albo też wystawiać obraźliwe komentarze.

Odnośnik do odpowiedzi

"na facebookowej stronie Gminy Ińsko" to nie "po krzakach."Jest pewna niedogodność. Zalogować się trzeba,by prowadzić dialog,albo też wystawiać obraźliwe komentarze.

Oj ty ty z tym twoim facebookiem - to są właśnie krzaki......Znalazłeś sposób tak jak na portalu żeby ludziom zamknąć usta....to jednak nie wychodzi śledzić to my was a nie nas....Będziemy skutecznie patrzeć na brudne wasze rączki aż je umoczcie w g.....po łokcie......logowaniem nie zastraszycie ludzi bo teraz mają swój rozum a propozycję dialogu na facebooku wsadź między "dzwonki" których nie używasz :)

Odnośnik do odpowiedzi

Oj ty ty z tym twoim facebookiem - to są właśnie krzaki......Znalazłeś sposób tak jak na portalu żeby ludziom zamknąć usta....to jednak nie wychodzi śledzić to my was a nie nas....Będziemy skutecznie patrzeć na brudne wasze rączki aż je umoczcie w g.....po łokcie......logowaniem nie zastraszycie ludzi bo teraz mają swój rozum a propozycję dialogu na facebooku wsadź między "dzwonki" których nie używasz :)

Logowanie to jak otwarta przyłbica.To "walka wręcz",a nie strzały z za węgła.Tam trwa dyskusja,której siłą są argumenty,a nie przeważa argument siły osób anonimowych.

Odnośnik do odpowiedzi

Logowanie to jak otwarta przyłbica.To "walka wręcz",a nie strzały z za węgła.Tam trwa dyskusja,której siłą są argumenty,a nie przeważa argument siły osób anonimowych.

To żadne argumenty jak nie odpowiadacie na pytania.Pytania są proste.Co z kierunkami: Ciemnik ,Czertyń,Miałka,Ścienne?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...