Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cho cho cho widzę że nawet "rajca" nie umie odpowiedzieć na argumenty Ola. Niech odpowie czemu nagle taki wróg a opozycja "przyjaciel" w polityce nic nie ma za darmo. Odpowiedz rajco jak to z Tobą jest???

Trzeba rzeczywiście mieć niespotykaną inteligencję,by odnieść sie do" gówna w pisuarze".

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba rzeczywiście mieć niespotykaną inteligencję,by odnieść sie do" gówna w pisuarze".

Ty milcz palancie bo nie ciebie pytałem. Ty nawet nie masz jej tyle ile w tym pisuarze. s******** czyścić kumiaczki koniczynce.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty milcz palancie bo nie ciebie pytałem. Ty nawet nie masz jej tyle ile w tym pisuarze. s******** czyścić kumiaczki koniczynce.

Wyczyściłam koniczynce wszystko co trzeba,a "pępek swiata" niech ulegnie samooczyszczeniu.Ten egoistyczny typ nie zasługuje na żadną debatę.

Odnośnik do odpowiedzi

Wyczyściłam koniczynce wszystko co trzeba,a "pępek swiata" niech ulegnie samooczyszczeniu.Ten egoistyczny typ nie zasługuje na żadną debatę.

Słowo debata też jest dla ciebie niezrozumiałe.Nie masz o tym pojęcia co widać po sesjach przez ciebie prowadzonych. Jesteś taki żałosny aż do bólu.

Odnośnik do odpowiedzi

Słowo debata też jest dla ciebie niezrozumiałe.Nie masz o tym pojęcia co widać po sesjach przez ciebie prowadzonych. Jesteś taki żałosny aż do bólu.

Heheheh mądrze i naukowo. Nasienie krokusowe nie zna żadnych słów - tylko te " składam wniosek o odwołanie" lub "składam wniosek o powołanie samego siebie" taki sobie cudak w świecie samorządu.

Odnośnik do odpowiedzi
Mieszkaniec

do OLO

słuchaj olo, zastanawia mnie pewna rzecz.

Dawno nie śledziłem tego forum, jednak teraz zacząłem znowu przeglądać wpisy.

Kiedyś wypowiadałeś się na temat, Twoje opinie, odpowiedzi miały sens, miały rację bytu, mogłem zgodzić się z większością z nich. Krytykowałeś buraka, popierałeś opozycję, w Twoich wypowiedziach, było można doszukać się trafnych stwierdzeń

Obecnie widzę, że krytykujesz Jacka, Włodka, młodego Kupczyńskiego itp itd. Nie bardzo tego rozumiem. Słuchaj. Jacek dopiero objął władzę w ZAPUSZCZONEJ I OKRADZIONEJ GMINIE i próbuje jak może- żeby ją z tego wyprowadzić. Nie oznacza to jednak, że Jacek dysponuje pieniędzmi, które BURAK STRACIŁ/SPRZENIEWIERZYŁ/UKRADŁ lub coś w tym stylu. Nie rozumiem Twojej krytyki. Dajmy Jackowi czas. Zauważ, że przez BURAKA, NASZA gmina jest biedna(można by rzec, że na skraju bankructwa) i nie wszystko jest możliwe od razu.

NA PEWNO nie będzie gorzej, a pewne jest to, że nie muszę już się wstydzić, za to, jak wysławia się mój burmistrz.

BURAK zacinał się, robił się czerwony, jąkał się, nie wiedział, co powiedzieć, i jestem pewny, że połowę wpisów krytykujących obecną władzę tworzą jego marni poplecznicy(bo ten baran pewnie nie umie nawet używać komputera). Najśmieszniejsze było, jak ten kretyn się obrażał, na prawdopodobnych inwestorów, bo zaproponowali cokolwiek. Mam na myśli COKOLWIEK, a przecież wiadomo było, że zrobić cokolwiek, żeby przyciągnąć potencjalnych inwestorów to była dla tego buraka "Mission Impossible" :D

Mniejsza z tym. Olo, miałem Cię za porządnego Ińszczanina, jednak obecnie wydaje mi się, że obecnie Twoje wpisy nie są pod Twoją prawdziwą banderą. Nawet takie błahe sprawy, jak stosowanie wulgaryzmów bądź innych obraźliwych sformułowań Tobie nie przystoi(moim skromnym zdaniem). Wydaje mi się, że jesteś ponad te głupie pierdoły...

PS. Ten głupi burak chyba nie wierzy, że ktoś go do rady wybierze... Nie wiem czy jest tak naiwny, czy jest takim kurde idiotą.

Został bezrobotnym, to teraz pcha się, gdziekolwiek jest możliwość. Jestem Ińszczaninem i mam nadzieję, że ten kretyn nie będzie mnie reprezentował...

Odnośnik do odpowiedzi
Ińszczanin

'PS. Ten głupi burak chyba nie wierzy, że ktoś go do rady wybierze... Nie wiem czy jest tak naiwny, czy jest takim kurde idiotą.

Został bezrobotnym, to teraz pcha się, gdziekolwiek jest możliwość. Jestem Ińszczaninem i mam nadzieję, że ten kretyn nie będzie mnie reprezentował..."I ja mam nadzieje,że ani ten,ani Buguś nie powinni zasiadać w radzie.Oni już mieli swój czas.

Odnośnik do odpowiedzi
zamiejscowa

'PS. Ten głupi burak chyba nie wierzy, że ktoś go do rady wybierze... Nie wiem czy jest tak naiwny, czy jest takim kurde idiotą.

Został bezrobotnym, to teraz pcha się, gdziekolwiek jest możliwość. Jestem Ińszczaninem i mam nadzieję, że ten kretyn nie będzie mnie reprezentował..."I ja mam nadzieje,że ani ten,ani Buguś nie powinni zasiadać w radzie.Oni już mieli swój czas.

No i pokazali jak szybko można stworzyć tzw.klub, czytaj: klikę.Przez tyle lat bajerowali i głupi naród dawał się im naciągać.teraz nie będzie inaczej.

Odnośnik do odpowiedzi

i ja też ,tym panom już dziękujemy ale oni perfidni nadal się pchają

Trzech głuków pojechało na wioski do kobiet jak za komuny i udają że robią coś więcej niż poprzedni burak. Tych trzech panów przed wyborami dobrze znało budżet gminy i niech teraz nie puszczają bąków o braku kasy . co miesiąc inkasują pensyjki i jakoś dla nich starcza. A równowaga będzie w radzie ale boi się jej najbardziej szafran. Pokazywanie się na każdym zdjęciu liwaka to norma. Czekamy na więcej chyba jakieś wizje były tylko nic o nich się już po wyborach nie mówi. Teraz jeszcze na stół wyłożą plan dla żwirków i walcie się mieszkańcy. Mydlenie oczu a żwirownie przegłosują i to niebawem. To racin był gwarantem naszego bezpieczeństwa a ci nas sprzedadzą.

Odnośnik do odpowiedzi

Trzech głuków pojechało na wioski do kobiet jak za komuny i udają że robią coś więcej niż poprzedni burak. Tych trzech panów przed wyborami dobrze znało budżet gminy i niech teraz nie puszczają bąków o braku kasy . co miesiąc inkasują pensyjki i jakoś dla nich starcza. A równowaga będzie w radzie ale boi się jej najbardziej szafran. Pokazywanie się na każdym zdjęciu liwaka to norma. Czekamy na więcej chyba jakieś wizje były tylko nic o nich się już po wyborach nie mówi. Teraz jeszcze na stół wyłożą plan dla żwirków i walcie się mieszkańcy. Mydlenie oczu a żwirownie przegłosują i to niebawem. To racin był gwarantem naszego bezpieczeństwa a ci nas sprzedadzą.

Czy mamy wypełnić twoja wizję?Jeśli tak tego domagasz się,to nie ma sprawy.

Odnośnik do odpowiedzi

jak olo ten wioskowy głupek chce żwirowni to niech ją ma!

Razem wzięci i skompresowani wielokrotnie, nie macie jego wiedzy ani intuicji.Próbujecie wrzucać do jednego worka kogoś, kto was wszystkich psie syna zna jak własną kieszeń. Wasze odpowiedzi świadczą,że nie macie żadnej koncepcji na rozwiązanie powstałego za wieży problemu.tym bardziej,że jej następcy też oszukali wyborców i poszli jej drogą. Może jednak odwołanie wszystkich i powołanie innych nie należących do żadnego tzw. klubu ludzi.Odważnych i nie utytłanych w tym błocie?

Odnośnik do odpowiedzi

jak olo ten wioskowy głupek chce żwirowni to niech ją ma!

Olo taktycznie sonduje radnych, a niektórzy podświadomie w myśl zasady każdej akcji towarzyszy reakcja, wypowiadają skrajne opinie.

Przestudiuj więc Olo wcześniejsze wpisy rajcy i tego się trzymaj. Czy Jacek "wyłoży" czy nie, to żwirowni w tej i następnych kadencjach(bo chyba poprzesz Liwaka ?) nie będzie !! Niekonwencjonalne chwyty i chytre podchody Pana G. nie mają posłuchu a wręcz przeciwnie wywołują chęć niezdrowego "odwetu" !

Odnośnik do odpowiedzi

rajca ty się nie zarzekaj, olo chce żwirowni to niech ma, jak wychwala racina pod niebiosa to trzeba ludzi namawiać do głosowania na racina, niech się ten wybawca dostanie do rady. olo jest najmądrzejszy na świecie to go należy słuchać i grzecznie wykonywać jego polecenia.

Odnośnik do odpowiedzi

Może tak troszkę inaczej.Jak to jest że tych trzech panów piastują funkcje publiczne ,spotykają sie z Paniami w Dniu Święta Kobiet a wszelkie informacje o takich działaniach zamieszczają na swym prywatnym portalu.To jakaś paranoja.Prywata gorsza niż za Racina.Jak byli by prywatnie to niech zamieszczają takie niusy Zamiast Ińsko PROMOWAC to oni siebie promują ,nie wiem czemu kogoś z kina nie zabrali do robienia takich materiałów.PRYWATA

Odnośnik do odpowiedzi

Może tak troszkę inaczej.Jak to jest że tych trzech panów piastują funkcje publiczne ,spotykają sie z Paniami w Dniu Święta Kobiet a wszelkie informacje o takich działaniach zamieszczają na swym prywatnym portalu.To jakaś paranoja.Prywata gorsza niż za Racina.Jak byli by prywatnie to niech zamieszczają takie niusy Zamiast Ińsko PROMOWAC to oni siebie promują ,nie wiem czemu kogoś z kina nie zabrali do robienia takich materiałów.PRYWATA

Nie masz racji.W kinie odbyło się spotkanie pań i jest relacja na oficjalnej stronie.Portal Ińsko jest prywatnym portalem i nic nikomu do zamieszczanych tam informacji.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo taktycznie sonduje radnych, a niektórzy podświadomie w myśl zasady każdej akcji towarzyszy reakcja, wypowiadają skrajne opinie.

Przestudiuj więc Olo wcześniejsze wpisy rajcy i tego się trzymaj. Czy Jacek "wyłoży" czy nie, to żwirowni w tej i następnych kadencjach(bo chyba poprzesz Liwaka ?) nie będzie !! Niekonwencjonalne chwyty i chytre podchody Pana G. nie mają posłuchu a wręcz przeciwnie wywołują chęć niezdrowego "odwetu" !

Nie wiem czy można Tobie i reszcie Ińsko Razem wierzyć! Jak coś zrobicie i pokażecie to może tak. Jednak samo już pisanie o drugiej kadencji jest nietaktem. Może jesteś rajco wporzo gość ale zobacz co wypisuje Włodek jest hipokryzją i butą . Błyszczał we fleszach a nie na pracy dla programu wyborczego. Paranoja......

Odnośnik do odpowiedzi
Oj głupiaś ty

Razem wzięci i skompresowani wielokrotnie, nie macie jego wiedzy ani intuicji.Próbujecie wrzucać do jednego worka kogoś, kto was wszystkich psie syna zna jak własną kieszeń. Wasze odpowiedzi świadczą,że nie macie żadnej koncepcji na rozwiązanie powstałego za wieży problemu.tym bardziej,że jej następcy też oszukali wyborców i poszli jej drogą. Może jednak odwołanie wszystkich i powołanie innych nie należących do żadnego tzw. klubu ludzi.Odważnych i nie utytłanych w tym błocie?

Młodzi bywaja też madrzy,ale nie w twoim przypadku.Wybory samorządowe odbywają się zwykle co cztery lata,a ty już teraz proponujesz odwołanie rady(przez referendum?)i powołanie?To musi być wybór nastepnych odważnych. Kto ci zapewni,że nie będą to ci sami" utytłani w blocie"?

Odnośnik do odpowiedzi

Młodzi bywaja też madrzy,ale nie w twoim przypadku.Wybory samorządowe odbywają się zwykle co cztery lata,a ty już teraz proponujesz odwołanie rady(przez referendum?)i powołanie?To musi być wybór nastepnych odważnych. Kto ci zapewni,że nie będą to ci sami" utytłani w blocie"?

Czyli uważasz że oprócz Michała młodych w Mińsku nie ma i teraz już jesteśmy skazani na dożywocie Ińsko Razem. A ty nie jesteś już utytłany w błocie po czterech miesiącach? Żenująca teoria na sprawowanie władzy.

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli uważasz że oprócz Michała młodych w Mińsku nie ma i teraz już jesteśmy skazani na dożywocie Ińsko Razem. A ty nie jesteś już utytłany w błocie po czterech miesiącach? Żenująca teoria na sprawowanie władzy.

To zmień wszystko i nie biadol.Zamów sobie kałacha i załatw władze i radnych.Nic nie proponujesz tylko biadolisz.Czyżby eneria i optymizm były tobie obce?

Odnośnik do odpowiedzi

Ta zdewociała i skorumpowana gmina nic nie osiągnie,ponieważ praktycznie nic się nie zmieniło poza kilkoma gębami. A to za mało.trzeba mieć program i środki finansowe. Tutaj nie ma anie jednego,ani drugiego.

Odnośnik do odpowiedzi

Są trzy komitety wyborcze w wyborach uzupełniających.

Napisał krokus

Wybory uzupełniające do Rady Miasta Ińsko w okręgu nr 6 obejmującego ul. Bohaterów Warszawy od nr 1 do nr 16, ul Henryka Sienkiewicza od nr 1 do nr 3, ul. Kolejowa, ul. Piekarska, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Zamkowa odbędą się w dniu 17-go maja. Mieszkańcy tego okręgu wybiorą jednego radnego spośród trzech kandydatów.

Ze źródeł zbliżonych do komisarza wyborczego wiemy, że są zgłoszone trzy komitety wyborcze:

1. KWW Ińsko Razem - pełnomocnik Roman Woźniak.

2. KWW Nasza Gmina Ińsko - pełnomocnik Jolanta Urbanowicz.

3. KWW A R - pełnomocnik Ewa Racinowska.

Oczywiście komitety mogą zgłosić swojego kandydata na radnego, ale nie muszą.

Dodam jedynie,że najprawdopodobniej kandydatami na radnych będą:Roman Woźniak,Bogdan Terebecki i Andrzej Racinowski.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...