Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozmydlajcie postu ! Myślą przewodnią są wybory uzupełniające a nie jakieś śmieci za cmentarzem !

Co do wyborów - sytuacja stała się kuriozalna - dawni koledzy (Mazurek, kościelny, Dec, Skonieczko) staną się wrogami Racinowskiego w wyborach uzupełniających.

Jakiś Orwell

Byłem za ińskim forum, ale po skundleniu się czenści ich członków, brakuje mi słów. Koalicjanci i koledzy - wrogami !

Świat stanął na łbie. Gdzie honor, gdzie lojalność, gdzie człowieczeństwo ???

Hańba Wam

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozmydlajcie postu ! Myślą przewodnią są wybory uzupełniające a nie jakieś śmieci za cmentarzem !

Co do wyborów - sytuacja stała się kuriozalna - dawni koledzy (Mazurek, kościelny, Dec, Skonieczko) staną się wrogami Racinowskiego w wyborach uzupełniających.

Jakiś Orwell

Byłem za ińskim forum, ale po skundleniu się czenści ich członków, brakuje mi słów. Koalicjanci i koledzy - wrogami !

Świat stanął na łbie. Gdzie honor, gdzie lojalność, gdzie człowieczeństwo ???

Hańba Wam

Co ty pitolisz o czlowieczeństwie,honorze i lojalności.Racinowski określił się,że wystartuje w wyborach niestety już po tym,gdy utworzyliśmy nowy klub Ińsko Razem i wybraliśmy kandydata do wyborów uzupełniających.Za późno.

Odnośnik do odpowiedzi

Wow, jakie "za późno" Michał ? Jakie za późno. Przecież Obwieszczenie o zarządzeniu wyborów ukazało się dopiero 2 marca ???

To już wszystko zostało dawno temu ustalone ? O jakie sprytne i przewrotne gobliny .... Jak w zabawie w chowanego - zaklepane !!!

Ale nie zrozumiałeś kontekstu wypowiedzi:

Wrogowie z kampanii wyborczej 2014 - stają się przyjaciółmi.

Przyjaciele z kampanii - stają się wrogami.

I ty tu nie widzisz obłudy i zakłamania ?

Takie jest twoje pojmowania rzeczywistości ?

No może ja jestem niedzisiejsza, ale to dla mnie zwykłe polityczne qurestwo !

Hańba Wam !!!

Odnośnik do odpowiedzi

O czym ty mówisz? Skąd wiesz, że ci panowie będą startowali w wyborach? Bo na cafe było napisane? Kobito, o starcie w wyborach trzeba mysleć o wiele wcześniej i cały czas zabiegać o poparcie wyborców. Ty tu łzy wylewasz, bo ktoś niby chce startować jak wybory sa ogłoszone? Według mnie to troszeczkę za późno. Oczywiście, jeżeli ci panowie w ogóle będą startowali.

Odnośnik do odpowiedzi

A skąd wiesz, kobito wschodniej kultury, że dawny IFS nie poprze Racina ? Czy ktoś z wymienionych przez ciebie, powiedział coś w tej kwestii.

Ciekawa sprawa z tym IFSem, kto niby teraz w IFSie jest? Racinowski przegrany, Terebecki przegrany, 4 radnych z IFSu sa teraz w innej grupie, Czerwonka na garnuszku Jacka, no to ja pytam kto teraz jest IFS ????????
Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa sprawa z tym IFSem, kto niby teraz w IFSie jest? Racinowski przegrany, Terebecki przegrany, 4 radnych z IFSu sa teraz w innej grupie, Czerwonka na garnuszku Jacka, no to ja pytam kto teraz jest IFS ????????

Sam nie rozumiesz co piszesz. Przecież ogłosiłeś, że teraz kluby sie połączyły i jest Ińsko Razem. Na czym tu debatować!!

Odnośnik do odpowiedzi

Sam nie rozumiesz co piszesz. Przecież ogłosiłeś, że teraz kluby sie połączyły i jest Ińsko Razem. Na czym tu debatować!!

Krótko i węzłowato Olo tak jest jak piszsz. Jest klub radnych Rady Miejskiej IŃSKO RAZEM a na czas wyborów uzupełniających do RM zarejestrowany został KWW IŃSKO RAZEM, którego kandydatem na radnego jest Pan Roman Wożniak.Członkowie klubu radnych IŃSKO RAZEM nie są członkami KWW IFS, który może wystawić kandydata na radnego.

Odnośnik do odpowiedzi

A zimą i wiosną było ok,nie bylo bandy?

Co tu pytać.Jak od lata wiadomo ,że IFS ti ińska mafia i banda przy korycie gminnym....Pytam gdzie jest to koryto? może Krycha , a może marycha słabo działa... a może dec nie napełnil koryta a może kościelny rozdal koryto? i co gdzie ? wiedzą panowie co mają sprawne grabie i tak mętlą na tym forum, żeby baranki i owieczki myśleli ze żyją w dostatku i że ich gmina wiedzie prym w tym całym kabarecie trojga ... jak milczy olo... to i kukurydza ma knebel i tola zwineła swoje taśmy ...i Józik śpi a Gościu zawsze czuwa ... teraz uderz w stół i odezwa sie nożyce
Odnośnik do odpowiedzi

Co tu pytać.Jak od lata wiadomo ,że IFS ti ińska mafia i banda przy korycie gminnym....Pytam gdzie jest to koryto? może Krycha , a może marycha słabo działa... a może dec nie napełnil koryta a może kościelny rozdal koryto? i co gdzie ? wiedzą panowie co mają sprawne grabie i tak mętlą na tym forum, żeby baranki i owieczki myśleli ze żyją w dostatku i że ich gmina wiedzie prym w tym całym kabarecie trojga ... jak milczy olo... to i kukurydza ma knebel i tola zwineła swoje taśmy ...i Józik śpi a Gościu zawsze czuwa ... teraz uderz w stół i odezwa sie nożyce

Polać anćce,dobrze gada...

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu pytać.Jak od lata wiadomo ,że IFS ti ińska mafia i banda przy korycie gminnym....Pytam gdzie jest to koryto? może Krycha , a może marycha słabo działa... a może dec nie napełnil koryta a może kościelny rozdal koryto? i co gdzie ? wiedzą panowie co mają sprawne grabie i tak mętlą na tym forum, żeby baranki i owieczki myśleli ze żyją w dostatku i że ich gmina wiedzie prym w tym całym kabarecie trojga ... jak milczy olo... to i kukurydza ma knebel i tola zwineła swoje taśmy ...i Józik śpi a Gościu zawsze czuwa ... teraz uderz w stół i odezwa sie nożyce

A ty co urwałeś się z choinki i na dodatek oślepłeś? Ty głupi palancie ileż to lat jest zastój i całkowity przestój w e wszystkim.Ta banda co roku trwoniła ok 10 mln złotych na głupoty, zresztą w większości też spaprane. Oczywiście ,że napełnili swoje kiesy na miarę gminnych możliwości.Co w zamian zrobili konkretnego dla gminy i mieszkańców? Samo pierdzenie w stołki to reprezentowanie wyborców czy też nie samorządowe doświadczenie jak pieprzy Kościelny.To sposób na życie.Oni po prostu dobili tę gminę .Czy ty oślepłeś,że nie widzisz skutków ich głupoty i pazerności?

Odnośnik do odpowiedzi

olo milczy, nie ma czasu, organizuje komitet, będzie startował w wyborach

Jaki ty złośliwy jesteś! Cieszysz się że masz teraz władzę ale ludzie już coraz częściej widzą że to wszystko z kampanii wyborczej to prawdziwa ściema. Bezrobotni dalej chowają się po katach latają po Ińsku z miotłami. jedno co się zmieniło to że ślimak nie wozi pracowników za to urzędnicy gminni to już rozpasani w służbowym aucie. Nawet Irenka się w nim tłucze - zobaczymy ile wyniesie rachunek za paliwo i ile wy wydacie. Oszczędności nie widać wzięliście gminę od razu na żywca do wyciągania kasy. Biedaki musicie się odbić przecież konta puste, kredyty we frankach wszystko trzeba nadrobić. Ale na was szybciej się poznają niż myślicie. Nic nie zrobicie bo "kret" zrobi wszystko żeby was rozłożyć jak nie to za parę miesięcy kwestia cierpliwości a my ją mamy. Może organizuję a może nie co ci do tego. Martw się o siebie. Nie wypowiadaj się za członków IFS czy byli czy nie członkami. Dziwię się jak "rajca" może tych opozycyjnych dupków uwierzył że tylko oni zrobią mu plan na wisoli??? Plan się robi dla wszystkich każdy może wniosek złożyć a szafran próbuje zarazić "rajcę" swoja głupotą. Może niech wyjdzie do ludzi i posłucha co piszczy w trawie na pewno nie euforia z utworzenia Ińsko Razem. Ale żyjcie sobie w tej głupocie lepiej dla nas.

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki ty złośliwy jesteś! Cieszysz się że masz teraz władzę ale ludzie już coraz częściej widzą że to wszystko z kampanii wyborczej to prawdziwa ściema. Bezrobotni dalej chowają się po katach latają po Ińsku z miotłami. jedno co się zmieniło to że ślimak nie wozi pracowników za to urzędnicy gminni to już rozpasani w służbowym aucie. Nawet Irenka się w nim tłucze - zobaczymy ile wyniesie rachunek za paliwo i ile wy wydacie. Oszczędności nie widać wzięliście gminę od razu na żywca do wyciągania kasy. Biedaki musicie się odbić przecież konta puste, kredyty we frankach wszystko trzeba nadrobić. Ale na was szybciej się poznają niż myślicie. Nic nie zrobicie bo "kret" zrobi wszystko żeby was rozłożyć jak nie to za parę miesięcy kwestia cierpliwości a my ją mamy. Może organizuję a może nie co ci do tego. Martw się o siebie. Nie wypowiadaj się za członków IFS czy byli czy nie członkami. Dziwię się jak "rajca" może tych opozycyjnych dupków uwierzył że tylko oni zrobią mu plan na wisoli??? Plan się robi dla wszystkich każdy może wniosek złożyć a szafran próbuje zarazić "rajcę" swoja głupotą. Może niech wyjdzie do ludzi i posłucha co piszczy w trawie na pewno nie euforia z utworzenia Ińsko Razem. Ale żyjcie sobie w tej głupocie lepiej dla nas.

Szanowny Olo, plan dla Wisoli robi i finansuje Wisola. Nie jest ważne czy u władzy był Racin czy teraz Jacek to procedur i terminów nie da się w tym naszym zbiurokratyzowanym kraju, przeskoczyć. Jest już na ukończeniu i po "wyłożeniu", będziesz mógł składać wnioski.

Odnośnik do odpowiedzi

olo nie podniecaj się bo ci żyłka w d**** pęknie, rób ten komitet i startuj i tak nikt głupka nie wybierze

Mam nadzieję "rajco" że nie stać Cię na tak głupie wpisy bo w innym przypadku zmienię o tobie zdanie. Tylko facio z oślej górki może pisać tak prostackie teksty.

Szanowny Olo, plan dla Wisoli robi i finansuje Wisola. Nie jest ważne czy u władzy był Racin czy teraz Jacek to procedur i terminów nie da się w tym naszym zbiurokratyzowanym kraju, przeskoczyć. Jest już na ukończeniu i po "wyłożeniu", będziesz mógł składać wnioski.

Wiesz sam gdzie mam to składanie wniosków....???? Przecież to nie mój interes.... Chodziło mi bardziej o to czy to dlatego zrobiłeś się taki wrogi do IFS czy kieruje Tobą jeszcze coś innego....Nie pasujesz do tych prostaków bo jesteś wyższa inteligencja.... i tylko z tego myślenia był mój wpis. Nie mam zamiaru Ciebie oceniać ale pasujesz do nich jak gówno w pisuarze.....

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję "rajco" że nie stać Cię na tak głupie wpisy bo w innym przypadku zmienię o tobie zdanie. Tylko facio z oślej górki może pisać tak prostackie teksty.

Wiesz sam gdzie mam to składanie wniosków....???? Przecież to nie mój interes.... Chodziło mi bardziej o to czy to dlatego zrobiłeś się taki wrogi do IFS czy kieruje Tobą jeszcze coś innego....Nie pasujesz do tych prostaków bo jesteś wyższa inteligencja.... i tylko z tego myślenia był mój wpis. Nie mam zamiaru Ciebie oceniać ale pasujesz do nich jak gówno w pisuarze.....

Cho cho cho widzę że nawet "rajca" nie umie odpowiedzieć na argumenty Ola. Niech odpowie czemu nagle taki wróg a opozycja "przyjaciel" w polityce nic nie ma za darmo. Odpowiedz rajco jak to z Tobą jest???

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...