Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie cieszmy się i nie podniecajmy kto wystartuje.W gminie jest problem z zastępcą ,i może on ponownie startować na radnego.

Jaki problem baranie ? Za chwilę będzie wiadomo, kto "doniósł" do wojewody ! Nie wiedział ten "życzliwiec", że burmistrz rozporządzeniem może skrócić "czas oczekiwania" na stanowisko vice-burka!

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki problem baranie ? Za chwilę będzie wiadomo, kto "doniósł" do wojewody ! Nie wiedział ten "życzliwiec", że burmistrz rozporządzeniem może skrócić "czas oczekiwania" na stanowisko vice-burka!

To co Michałka pogonią? Straci radnowanie i vicka hahahahhah

Odnośnik do odpowiedzi

To co Michałka pogonią? Straci radnowanie i vicka hahahahhah

Spokojna twoja rozczochrana, chuliganie z forum. Pan vice jest prawomocnie i prawidłowo powołany do pełnienia misji, ku chwale małej Ojczyzny

"GMINA IŃSKO". A ty się nie ciesz partaczu, bo jakiego tematu tu sie podejmiesz to wszystko spartolisz. Już nawet kukurydza bonduelle, myśli że jesteś spoconym kciukiem z gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojna twoja rozczochrana, chuliganie z forum. Pan vice jest prawomocnie i prawidłowo powołany do pełnienia misji, ku chwale małej Ojczyzny

"GMINA IŃSKO". A ty się nie ciesz partaczu, bo jakiego tematu tu sie podejmiesz to wszystko spartolisz. Już nawet kukurydza bonduelle, myśli że jesteś spoconym kciukiem z gminy.

A kto to jest "kukurydza"? popier....lony imbecyl i nikt więcej. A kto to jest "J23" może przebrany "rajca" a może jeszcze ktoś! Wiecie gdzie ja mam wszystkie te wasze gadanie???? W odbytnicy a może głębiej okrężnicy. Wątek jest o wyborach uzupełniających które już są ogłoszone i odbędą się 17.05 oczywiście za przyczyną pazernej opozycji. Mieli 4 radnych i chcieli całą gminę obdzielić swoich i zrobili to ale teraz "wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń". Moja rozczochrana ma się dobrze a chuliganami jesteście wy taki "kukurydza" i "J23" godny was prymityw...............

Odnośnik do odpowiedzi

A kto to jest "kukurydza"? popier....lony imbecyl i nikt więcej. A kto to jest "J23" może przebrany "rajca" a może jeszcze ktoś! Wiecie gdzie ja mam wszystkie te wasze gadanie???? W odbytnicy a może głębiej okrężnicy. Wątek jest o wyborach uzupełniających które już są ogłoszone i odbędą się 17.05 oczywiście za przyczyną pazernej opozycji. Mieli 4 radnych i chcieli całą gminę obdzielić swoich i zrobili to ale teraz "wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń". Moja rozczochrana ma się dobrze a chuliganami jesteście wy taki "kukurydza" i "J23" godny was prymityw...............

Powiedz w którym miejscu odczytałeś że puściły mi nerwy.....ja jestem niespotykanie spokojny człowiek i nikt nigdy nie jest mi wstanie ich zepsuć....pozdrawiam wku....rwionych ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz w którym miejscu odczytałeś że puściły mi nerwy.....ja jestem niespotykanie spokojny człowiek i nikt nigdy nie jest mi wstanie ich zepsuć....pozdrawiam wku....rwionych ;)

Oni jeszcze się tak przejadą że czkawki dostaną.

Odnośnik do odpowiedzi

Oni jeszcze się tak przejadą że czkawki dostaną.

Sami ściągnęli kontrolę RIO a teraz będą się sami tłumaczyć hahahah. Chyba opozycja nie przewidziała scenariusza że będzie odpowiadać za ciągłość rządzenia. Boki zrywać z tych infantylnych ćwoków.

Odnośnik do odpowiedzi

Kontrola RIO jest rutynową okresową przez nikogo nie ściągniętą do urzędu. Olo nie bierz przykładu z banity ortograficznego ,kukurydzy, który w każdym wpisie widzi przez siebie określonego i rozpoznanego forumowicza. Rajca pisze tu tylko pod jednym nikiem.

Odnośnik do odpowiedzi

olo to wieżowy głupek, na dodatek śmierdzący leń, wystarczy zajrzeć na stronę internetową RIO w Szczecinie, gdzie od stycznia jest podany harmonogram kontroli na rok 2015. Weź się śmierdzący leniu do roboty i nie doszukuj się wszędzie afery ty wieżowy palancie

Odnośnik do odpowiedzi

Sądzi tak sam po sobie. Jesteś głupkiem i myślisz że wszyscy są tacy a tu cyk "Olo" jest na wyższym poziomie.

masz rację, olo jest na wyższym poziomie................głupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do odpowiedzi

Kontrola RIO jest rutynową okresową przez nikogo nie ściągniętą do urzędu. Olo nie bierz przykładu z banity ortograficznego ,kukurydzy, który w każdym wpisie widzi przez siebie określonego i rozpoznanego forumowicza. Rajca pisze tu tylko pod jednym nikiem.

Nie nie skąd właśnie w tym kontekście pisałem. Że wszyscy sie tu doszukują konkretnej osoby a ja przyjąłem taktykę dyskusyjną mam z kim to piszę a jak dyskutant nie na poziomie nie chcę się trudzić. Dobrze wiem że to kontrola jak każda ale taki na ten przykład krokus robi z tego sensację na miarę Ińsko XXI. Czy nie mam racji szanowny Panie.

Odnośnik do odpowiedzi

olo ty aferzysto, napisałes, że sami sobie sciągneli kontrolę, nie wykręcaj sie sianem bo sam z siebie robisz jeszcze większego głupka

Ale wam ten Olo działa na nerwy. Może to dobrze że jest taki ktoś ja mam radochę jak opozycja puszcza bąki.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wam ten Olo działa na nerwy. Może to dobrze że jest taki ktoś ja mam radochę jak opozycja puszcza bąki.

olo nie bron sam siebie, nikt sie toba nie bedzie przejmował boś jest kłamca, len, ignorant i głupol nie z tej ziemi i nie warto z toba dyskutowac
Odnośnik do odpowiedzi

Ale wam ten Olo działa na nerwy. Może to dobrze że jest taki ktoś ja mam radochę jak opozycja puszcza bąki.

A uważam że Olo to niezależna postać tej ińskiej zgnilizny. Nikomu w dupę nie włazi a przy okazji może młodzi zrozumieją swoje błędy i zaczną aktywniej wyrażać niezadowolenie. No chyba że są to tzw. rozpładzarki na utrzymaniu bezrobotnych i gminnych zasiłków. Faktem jest ,że w takim zadupiu to wychodzi najlepiej.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mozesz pisac ,że on nie zalezny.Ma takie zadanie zeby pokazywac że nie zalezny.Z mazurkiem w jedna trąbke graja i myslą ze są najmądrzejsi.Kazdego wyzywają od różnych jak są pzryparci do muru.Wprowadząja zamet tak aby wyszło że to tylko oni sa najmadrzejsi.Już olo i Mazurek narządzili ,terez zganiaja na wszystkich i wszystko.Mzm pytanie dlaczego nie startował na burmistrza ,odpowiedz bo tam patrza na ręce,z boku siedząc można więcej ugrać.To wszystko w tej kwestii

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...