Skocz do zawartości

w Pacanowie kozy kują , a w Ińsku pacanów kreują !


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem przekonany że temat ten będzie nam towarzyszył dość długo ( przeciwnicy stworzą wiele nowych tematów aby ten zdołować , jak to robili wcześniej ) , choć jest szansa na wcześniejsze referendum . Zostaliśmy oszukani jako wyborcy i mieszkańcy gminy , która ma dosyć układów i ludzi którzy za wszelką cenę chcieli dorwać się do koryta . Tu niestety nie pomoże już żadne 100 lub więcej dni , oszustwo pozostaje oszustwem .

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu tu wszyscy piszą ogólnikami a nie ma konkretów piszcie jasno o co chodzi a nie przekręty,złodziejstwo,oszustwo.jak małe dzieci

To dla ciebie ogólniki jak gmina zamiast się rozwijać staje się wiochą? Co chcesz wiedzieć palancie z obecnej kliki skoro nie widzisz upadku?

Odnośnik do odpowiedzi

To dla ciebie ogólniki jak gmina zamiast się rozwijać staje się wiochą? Co chcesz wiedzieć palancie z obecnej kliki skoro nie widzisz upadku?

O jakiej klice piszesz? Kto w klice jest? Pisz konkretnie! Skąd wiesz że to ktoś z kliki pisze? Podaj dowody!
Odnośnik do odpowiedzi

O jakiej klice piszesz? Kto w klice jest? Pisz konkretnie! Skąd wiesz że to ktoś z kliki pisze? Podaj dowody!

Przed wyborami Michał co i rusz pisał mamy papiery na buraka że współpracował że agentem był. Gdzie te dokumenty??? Sam oskarżałeś bez dowodów skomląc ,że brakujące kartki zjadł burak a teraz jakie ty masz prawo żądać dowodów. Kliką jest ten kto o to pyta i chce na to dowodów - proste jak drut!

Kto będzie I sekretarzem?

Po niedzieli i będzie to Michał!!! Taki harcerzyk który będzie też pucybutem........................

Odnośnik do odpowiedzi

Przed wyborami Michał co i rusz pisał mamy papiery na buraka że współpracował że agentem był. Gdzie te dokumenty??? Sam oskarżałeś bez dowodów skomląc ,że brakujące kartki zjadł burak a teraz jakie ty masz prawo żądać dowodów. Kliką jest ten kto o to pyta i chce na to dowodów - proste jak drut!

Po niedzieli i będzie to Michał!!! Taki harcerzyk który będzie też pucybutem........................

Co Ciebie chłopie tak żółć zżera Olo. Nie dziwota że tu zrobiono szlaban na dyskurs z Tobą. Żadnej merytoryki tylko osobiste wycieczki do poszczególnych osób.

Kampania wyborcza się skończyła, opadł kurz bitewny. Zawarto rozejm i przymierza. Dawni wrogowie dla dobra ogółu skupili się wokół "wodza"

i przystępują do (oby owocnej) pracy. A Ty, pewno niespełniony, zrzędzisz jak stara teściowa nad głową zięcia, który nie zwraca na nią oczekiwanej uwagi.

Idź do łazienki zwal gruchę, może Ci kiepeła troszkę ostygnie i coś interesującego tu zapodasz. Idź i nie czekaj !!

Odnośnik do odpowiedzi

Co Ciebie chłopie tak żółć zżera Olo. Nie dziwota że tu zrobiono szlaban na dyskurs z Tobą. Żadnej merytoryki tylko osobiste wycieczki do poszczególnych osób.

Kampania wyborcza się skończyła, opadł kurz bitewny. Zawarto rozejm i przymierza. Dawni wrogowie dla dobra ogółu skupili się wokół "wodza"

i przystępują do (oby owocnej) pracy. A Ty, pewno niespełniony, zrzędzisz jak stara teściowa nad głową zięcia, który nie zwraca na nią oczekiwanej uwagi.

Idź do łazienki zwal gruchę, może Ci kiepeła troszkę ostygnie i coś interesującego tu zapodasz. Idź i nie czekaj !!

Ja tam nigdy do tej pory nie zauważyłem żeby olo miał chrapkę na władzę za to skutecznie ją krytykuje. Tak było jak był burak i tak jest teraz i to dowodzi, że olo to równy gość który bacznie patrzy władzy na ręce. Żadnej żółci tam nie widać za to coraz częściej widać tu nową władzę aktywną do bólu a może do "bulu".

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ta władza to dziwny twór.Jak takich baranów z IFS można było sobie przygarnąć.Zero pojęcia ,szulerzy i oszuści i dostali jeszcze stołki za to żeby Teresę odwołać i Michała wickiem zrobić .Ciekawe co jeszcze personalnie zrobią.Beata ciocia Michała ma iść na sprzątaczkę,druga ciocia z poczty którą będą likwidować mają obsadzić w księgowości księgowości.

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych zastępca burmistrza musi mieć 6 letni staż pracy. A z tego co wiem Pan Michał nigdzie nie pracował. Widać że od samego początku nasz burmistrz zaczyna kombinować i oszukiwać.

Napewno powiadomie Wojewode zeby skontrolowal nowe zarządzenie.

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych zastępca burmistrza musi mieć 6 letni staż pracy. A z tego co wiem Pan Michał nigdzie nie pracował. Widać że od samego początku nasz burmistrz zaczyna kombinować i oszukiwać.

Napewno powiadomie Wojewode zeby skontrolowal nowe zarządzenie.

Dla Michała zrobią wyjątek.... Bo on jest taki wyjątkowy politolog..... dla niego w rozporządzeniu znajdzie się wyjście...no jeszcze trochę poczekajcie....

Odnośnik do odpowiedzi
Ińsko Razem

Ustawa o pracownikach samorządowych nie określa stażu pracy zastępcy burmistrza tylko rozporządzenie rady ministrów, które pozwala burmistrzowi na zmniejszenie tego stażu pracy. Nikt rodziny radnych czy burmistrza, sekretarza, zastępcy itp. zatrudniać w urzędzie oraz jego jednostkach nie będzie. Oczywiście na forum będziecie szukać dziury w całym ale tą są tylko plotki i pomówienia. Klub Ińsko Razem będzie wspierać burmistrza ale i kiedy zajdzie potrzeba będzie go także "ganić" za nieodpowiednie działania!

Odnośnik do odpowiedzi

Widać jak kombinujecie.Piszecie bzdury i będziecie ludziom kit wciskać.Takie brednie bolszewickie.Szybko IFS i jego doradcy znalezli wyjście-tylko ono jest nie zgodne z prawem.

Zgodne z prawem ,tzn z ustawą o samorzadach.Ustawa jest prawem wyższego rzędu niż rozporzadzenie rady ministrów .Nie wiesz o tym?

Odnośnik do odpowiedzi
Ińsko Razem

Ustawa określa tylko, że zastępca jest wyłaniany w drodze powołania, a wymogi co do tego stanowiska określa rozporządzenie. W ustawie określono szczegółowo zatrudnianie sekretarza oraz innych pracowników na umowę o pracę. Szczegółowe wymagania co do wszystkich pracowników samorządowych określono w rozporządzeniu, które obowiązuje od 8 sierpnia 2014 r.

Odnośnik do odpowiedzi

Dla Michała zrobią wyjątek.... Bo on jest taki wyjątkowy politolog..... dla niego w rozporządzeniu znajdzie się wyjście...no jeszcze trochę poczekajcie....

No to jednak ty byłeś najbliższy gościu. Jednak znajdą wyjście żeby tego trola michałka zrobić wickiem.

Ustawa o pracownikach samorządowych nie określa stażu pracy zastępcy burmistrza tylko rozporządzenie rady ministrów, które pozwala burmistrzowi na zmniejszenie tego stażu pracy. Nikt rodziny radnych czy burmistrza, sekretarza, zastępcy itp. zatrudniać w urzędzie oraz jego jednostkach nie będzie. Oczywiście na forum będziecie szukać dziury w całym ale tą są tylko plotki i pomówienia. Klub Ińsko Razem będzie wspierać burmistrza ale i kiedy zajdzie potrzeba będzie go także "ganić" za nieodpowiednie działania!

Po co te brednie piszesz ty palancie z oślej górki. Przecież gość dobrze napisał a ty tu z rodzina radnych wyjeżdżasz. Przecież i tak zatrudniacie największych głupców pod słońcem; paluch, leśkiw szafran , kupczyński lista jest długa. W opsie siedzi gwiazda która tak wam przeszkadzała w gabinecie racina, czerwona dalej w komisji AA takiej koterii to w życiu nie widziałem.

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawa określa tylko, że zastępca jest wyłaniany w drodze powołania, a wymogi co do tego stanowiska określa rozporządzenie. W ustawie określono szczegółowo zatrudnianie sekretarza oraz innych pracowników na umowę o pracę. Szczegółowe wymagania co do wszystkich pracowników samorządowych określono w rozporządzeniu, które obowiązuje od 8 sierpnia 2014 r.

Nie do wiary jaki Włodzimierz mądry jest. Fucha przewodniczącego chyba obciążyła go potrzebą czytania teraz chłop ma nadmiar liter w głowie i je przelać na klawiaturę.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo co ty cierpisz ode mnie? Który wpis ja zrobiłem?

Oj chyba krokus by się zdziwił ile tu skrobie jak kura pazurem. Ale akurat ego wpisu sam nie zrobił. Nie podszywajcie się pod niki prawdziwych nazwisk. Nawet jeśli są to osoby publiczne. Możecie o nich pisać ale nik kraść?????

Odnośnik do odpowiedzi

Oj chyba krokus by się zdziwił ile tu skrobie jak kura pazurem. Ale akurat ego wpisu sam nie zrobił. Nie podszywajcie się pod niki prawdziwych nazwisk. Nawet jeśli są to osoby publiczne. Możecie o nich pisać ale nik kraść?????

Ponawiam pytanie, co ty Olo cierpisz ode mnie? Który wpis ja zrobiłem?
Odnośnik do odpowiedzi

Przed wyborami Michał co i rusz pisał mamy papiery na buraka że współpracował że agentem był. Gdzie te dokumenty??? Sam oskarżałeś bez dowodów skomląc ,że brakujące kartki zjadł burak a teraz jakie ty masz prawo żądać dowodów. Kliką jest ten kto o to pyta i chce na to dowodów - proste jak drut!

Po niedzieli i będzie to Michał!!! Taki harcerzyk który będzie też pucybutem........................ten harcerzyk to wilk w owczej skórze

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...