Skocz do zawartości

w Pacanowie kozy kują , a w Ińsku pacanów kreują !


Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie, co ty Olo cierpisz ode mnie? Który wpis ja zrobiłem?

Przestań udawać niewiniątko. Sami zaczynacie pleść głupoty a potem głupio się pytacie kto, kiedy po co, na co. Sam założyłem wątek "Olo troll ( ignorujcie trolla)????????? Szukaliście guza to go wam nabito. Co ta jestem adminem żeby tobie wpisy pokazywać??? Ja tu tylko piszę i mam gdzieś co będziesz o mnie pisał bo jestem tylko nickiem a ty obecną władzą. Taka między nami różnica. Musisz sam odnaleźć swoje wpisy tylko że możesz mieć kłopot bo tyle ich jest że możesz się pogubić. Może prościej będzie na przykładzie założonego wątku na mój temat oszczędzisz sobie kłopotu. Masz zresztą wprawę bo jak się kontroluje forumowiczów to chyba ty wiesz najlepiej - choćby na vcity. Masz chłopaku wprawę więc nie wysługuj się mną. Jesteś pinokio..............

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ty się uspokój, nie posądzaj mnie o coś czego nie robię, ja mam co robić i nie potrzebuję się zajmować głupotami jak ty. Nie myśl sobie, że siedzę 24h/dobę przed komputerem i piszę na caffe. Mam gdzie pisać i potrafię się pod swoimi wpisami podpisywać.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ty się uspokój, nie posądzaj mnie o coś czego nie robię, ja mam co robić i nie potrzebuję się zajmować głupotami jak ty. Nie myśl sobie, że siedzę 24h/dobę przed komputerem i piszę na caffe. Mam gdzie pisać i potrafię się pod swoimi wpisami podpisywać.

Idź już spać Włodek, jutro trzeba wybrać sołtysa w Ciemniku. Nie polemizuj z tym twoim największym wrogiem. Lulu już !

Odnośnik do odpowiedzi

Szafran głupoty piszesz tak jak i Ińsko Razem .Rozporządzenie które podałeś z 8 sierpnia dawno zostało zmienione.Złym materiałem się posługujesz .Co do pisania to piszesz bzdury i ludzi wyzywacie,Twój łysy brat z wisoli także opluwa wszystkich na wszystkie sposoby.Przyjdzie odpowiedni czas i wszystko się ukaże,wtedy gacie będa osrane a łeb czerwony tak jak przystało na buraków.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ty się uspokój, nie posądzaj mnie o coś czego nie robię, ja mam co robić i nie potrzebuję się zajmować głupotami jak ty. Nie myśl sobie, że siedzę 24h/dobę przed komputerem i piszę na caffe. Mam gdzie pisać i potrafię się pod swoimi wpisami podpisywać.

Dlaczego ja mam się uspokoić JA JESTEM CAŁY CZAS SPOKOJNY..Ty się zajmujesz głupotami właśnie najbardziej ci wychodzą intrygi. Ja też pracuję i to bardzo ciężko na utrzymanie rodziny i też tu nieraz po kilka dni nie wchodzę. Ale ty jesteś jak pirania która kąsa mięso jak tylko je wyczuje. Nie musisz tu pisać masz swojego fejsa z imienia i nazwiska jak też własny portal. Chyba masz dość wszystkiego łącznie z przewodniczącym rady. Czego jeszcze chcesz? Młodej panienki na etacie.

Odnośnik do odpowiedzi

Szafran głupoty piszesz tak jak i Ińsko Razem .Rozporządzenie które podałeś z 8 sierpnia dawno zostało zmienione.Złym materiałem się posługujesz .Co do pisania to piszesz bzdury i ludzi wyzywacie,Twój łysy brat z wisoli także opluwa wszystkich na wszystkie sposoby.Przyjdzie odpowiedni czas i wszystko się ukaże,wtedy gacie będa osrane a łeb czerwony tak jak przystało na buraków.

A ty dalej swoje, ja niczego tu nie pisałem, niczego nie podawałem, nikogo nie wyzywam, bo mnie mama nauczyła szacunku do drugiego człowieka, tobie jak widać takiej nauki zabrakło.
Odnośnik do odpowiedzi

Olo ty się uspokój, nie posądzaj mnie o coś czego nie robię, ja mam co robić i nie potrzebuję się zajmować głupotami jak ty. Nie myśl sobie, że siedzę 24h/dobę przed komputerem i piszę na caffe. Mam gdzie pisać i potrafię się pod swoimi wpisami podpisywać.

No to jest już szczyt bezczelności ten co najwięcej miesza w tej gminie , co występuje pod wieloma nikami , ten który ciągle krytykował starą władzę i ją opluwał tutaj bez podpisywania się pod tym ośmiela się teraz powiedzieć , że podpisuje się pod swoimi wpisami . Jedź się leczyć pacanie tobie odbiło całkowicie , a może węgla za dużo się nawdychałeś.

Odnośnie wpisów robiłeś je z telefonu nawet na sesjach pacanie z oślej górki więc nie opowiadaj głupot

Odnośnik do odpowiedzi

No to jest już szczyt bezczelności ten co najwięcej miesza w tej gminie , co występuje pod wieloma nikami , ten który ciągle krytykował starą władzę i ją opluwał tutaj bez podpisywania się pod tym ośmiela się teraz powiedzieć , że podpisuje się pod swoimi wpisami . Jedź się leczyć pacanie tobie odbiło całkowicie , a może węgla za dużo się nawdychałeś.

Odnośnie wpisów robiłeś je z telefonu nawet na sesjach pacanie z oślej górki więc nie opowiadaj głupot

Wszystko co napisałeś to perfidne kłamstwa!
Odnośnik do odpowiedzi

Szafran głupoty piszesz tak jak i Ińsko Razem .Rozporządzenie które podałeś z 8 sierpnia dawno zostało zmienione.Złym materiałem się posługujesz .Co do pisania to piszesz bzdury i ludzi wyzywacie,Twój łysy brat z wisoli także opluwa wszystkich na wszystkie sposoby.Przyjdzie odpowiedni czas i wszystko się ukaże,wtedy gacie będa osrane a łeb czerwony tak jak przystało na buraków.

Widać masz więcej przeciwników niż tylko mnie. Przecież widać że to nie ja. Ale dobrze 'gość' pisze. Myślę podobnie.

A ty dalej swoje, ja niczego tu nie pisałem, niczego nie podawałem, nikogo nie wyzywam, bo mnie mama nauczyła szacunku do drugiego człowieka, tobie jak widać takiej nauki zabrakło.

Czy ja wiem kto ty jesteś??? Czy to prawdziwy "szafran" widzisz z tobą to jest tak - jak nie twoja babcia "mawiała" to znów "dziadek" teraz "mama" daj spokój chłopie- tyle gówna ile wylałeś pod adresem Racinowskiego, Terebeckiego, Mazurka, Palucha chyba w życiu nie czytałem. Ty nie masz żadnych zasad ani czci. Twoja ideologia to WŁADZA dziwię się radnym z IFS że weszli w takie tarapaty. Są pośmiewiskiem na całą gminę.

Odnośnik do odpowiedzi

Widać masz więcej przeciwników niż tylko mnie. Przecież widać że to nie ja. Ale dobrze 'gość' pisze. Myślę podobnie.

Czy ja wiem kto ty jesteś??? Czy to prawdziwy "szafran" widzisz z tobą to jest tak - jak nie twoja babcia "mawiała" to znów "dziadek" teraz "mama" daj spokój chłopie- tyle gówna ile wylałeś pod adresem Racinowskiego, Terebeckiego, Mazurka, Palucha chyba w życiu nie czytałem. Ty nie masz żadnych zasad ani czci. Twoja ideologia to WŁADZA dziwię się radnym z IFS że weszli w takie tarapaty. Są pośmiewiskiem na całą gminę.

A ty jesteś paranoikiem, masz urojenia i notorycznie kłamiesz
Odnośnik do odpowiedzi

Olo twój wpis trafił go w serce.te osoby co wymieniłeś opluwał na wszystkie sposoby,jak tylko umiał,już się gubił w tych wpisach.Tego co wymieniłeś Mazurka drugi but który tu nie szczędzi opluwania wszystkich na wszystkie sposoby.Teraz czerwony brał zawarł przymierze z tym Szafranem.Widać to im po drodze.Rozumiem żeby coś Ci panowie dla gminy zrobili.Szafran wszystko wiedział co się dzieje w gminie od swego konkurenta Mazurka gdzie zapewniał że on z nikim się nie kontaktuje.Wiedział i wie o wielu sprawach jakie były w gminie wdrażane z naruszeniem przepisów.Teraz nadał siedzi cicho i ten festiwal tych dwóch panów nadal będzie traw.Teraz jak mają większość w radzie to jestem ciekawa czy Teresie da przewodnictwo w Komisji Rewizyjnej bo powinien.W takim układzie jak teraz jest ta komisja to nigdy nie będzie obiektywna.Kontrole będą tylko proformą aby wszystko było okej.Zobaczymy czy Insko Razem podejmie taką inicjatywę.Poczekamy do czwartku i zobaczymy co pan Przewodniczący ze swym bratem czerwonym wymyśli.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ty się uspokój, nie posądzaj mnie o coś czego nie robię, ja mam co robić i nie potrzebuję się zajmować głupotami jak ty. Nie myśl sobie, że siedzę 24h/dobę przed komputerem i piszę na caffe. Mam gdzie pisać i potrafię się pod swoimi wpisami podpisywać.

szafran zastanawiam się jak ci odpisać na twoje brednie , czy w ogóle to zrobić ? powiem tak ; człowiek twojego pokroju i chamstwa który już nie jednokrotnie wystawił pod ocenę swój fałsz i głupotę nie zasługuje wcale na jakąkolwiek polemikę i dyskusję . Takich ludzi jak ty powinno się zamykać w wariatkowie i nigdy nie wypuszczać , a może ty uciekłeś z wariatkowa chłopie ze ślunska .?

Odnośnik do odpowiedzi

szafran zastanawiam się jak ci odpisać na twoje brednie , czy w ogóle to zrobić ? powiem tak ; człowiek twojego pokroju i chamstwa który już nie jednokrotnie wystawił pod ocenę swój fałsz i głupotę nie zasługuje wcale na jakąkolwiek polemikę i dyskusję . Takich ludzi jak ty powinno się zamykać w wariatkowie i nigdy nie wypuszczać , a może ty uciekłeś z wariatkowa chłopie ze ślunska .?

Też tak myślę :angry:

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ty się uspokój, nie posądzaj mnie o coś czego nie robię, ja mam co robić i nie potrzebuję się zajmować głupotami jak ty. Nie myśl sobie, że siedzę 24h/dobę przed komputerem i piszę na caffe. Mam gdzie pisać i potrafię się pod swoimi wpisami podpisywać.

to ty szafran dopiero teraz odkryłeś stronę caffe i zacząłeś robić wpisy pod którymi się podpisujesz do tej chwili były 4, a co z tymi setkami lub tysiącami wcześniejszych pluć twoich na vcity i caffe . Ty nie jesteś już ani śmieszny ani tragiczny , to jest już całkowite dno .

Odnośnik do odpowiedzi

Za takie wpisy opozycja powinna podać sie do dymisji. Brak kultury to już norma w obecnej władzy.

Przyzwoity wpis - powiedziałbym na poziomie a jaka odpowiedź.........

WAL KONIA

Wypisz wymaluj język radnego z poprzedniej kadencji....wpisze dwa słowa i jednocześnie żąda dyskusji....ale czy nam wszystkim w oczach wiszą bycze jaja.....walić konia może impotent nie prawdziwy mężczyzna.... Zastanawiam się patrząc na Liwaka, Kupczyńskiego, Szafrana czy któryś z nich je ma....Mże dlatego od razu chcą walić nawet konia...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...