Skocz do zawartości

Ignorujcie trola (Olo)


Olo trol

Rekomendowane odpowiedzi

Powinien ogłosić konkurs.prawdziwy konkurs a nie ustawiony. Konkurs na szeroką skale.Zobaczcie Burmistrz Suchania ogłosiła konkurs na stanowisko zastępcy burmistrza a u nas nie .Nie wiadomo co do niego należy czy plakaty ma wieszać czy filmy w kinie wyświetlać.Tam w ogłoszeniu pisze za co ta osoba która wygra konkurs będzie odpowiadała.Niech Ci rządzący się przyjrzą.Tu teraz wychodzi nepotyzm.

Odnośnik do odpowiedzi

Powinien ogłosić konkurs.prawdziwy konkurs a nie ustawiony. Konkurs na szeroką skale.Zobaczcie Burmistrz Suchania ogłosiła konkurs na stanowisko zastępcy burmistrza a u nas nie .Nie wiadomo co do niego należy czy plakaty ma wieszać czy filmy w kinie wyświetlać.Tam w ogłoszeniu pisze za co ta osoba która wygra konkurs będzie odpowiadała.Niech Ci rządzący się przyjrzą.Tu teraz wychodzi nepotyzm.

No jak tu "ALI" nie przyznać racji! Przecież piszę same godne uwagi wpisy. Dlaczego obecna władza tego sobie do serca nie bierze? Niech się uczą od mieszkańców jak sami nie wiedzą jak rządzić.

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczymy czy Burmistrz ogłosi konkurs tak tego domagał się od racina.Jesli zwolnił Dyrektora to od razu powinien rozpisywać konkurs a nie powoływać P.O Dyrektora.No cóż wyższa kasa wpadnie.Tam pieniądze umieją liczyć

Odnośnik do odpowiedzi

ALA ma rację coś tu śmierdzi. Jak racin to nepotyzm jak oni to słuszna sprawa. Ja nie wiem co jest w kompetencji Michała. Za co ma odpowiadać i w jakim pokoju urzęduje. Jeszcze tydzień temu widziałem Palucha jak byłem w sekretariacie to gdzie jest Michał jak Włodek pisał że powołano go 9 lutego. Nie powinno to być na stronie napisane?

Odnośnik do odpowiedzi

ALA ma rację coś tu śmierdzi. Jak racin to nepotyzm jak oni to słuszna sprawa. Ja nie wiem co jest w kompetencji Michała. Za co ma odpowiadać i w jakim pokoju urzęduje. Jeszcze tydzień temu widziałem Palucha jak byłem w sekretariacie to gdzie jest Michał jak Włodek pisał że powołano go 9 lutego. Nie powinno to być na stronie napisane?

Idź i zobacz gdzie siedzi vicek !

A jak ci się nie chce to ci podpowiem- razem z Panem Kierownikiem Działu Gospodarczego Urzędu Miasta i Gminy Ińsko Krzysztofem Paluchem !

Pasi ? Musi !!

Odnośnik do odpowiedzi

Idź i zobacz gdzie siedzi vicek !

A jak ci się nie chce to ci podpowiem- razem z Panem Kierownikiem Działu Gospodarczego Urzędu Miasta i Gminy Ińsko Krzysztofem Paluchem !

Pasi ? Musi !!

No to h**....jak pójdę do Michała to nie pogadam w cztery oczy tylko sześcioro oczu. To chyba żart! Przecież nawet to nie przystoi żeby zastępca burmistrza siedział z takim oblesiem. Petenci bedą uciekać przez tego nieroba. Może Michał potrzebuje niani? Może lepiej zatrudnić młodą dziewuszkę chyba lepiej dla Michała co nie?

Odnośnik do odpowiedzi

Idź i zobacz gdzie siedzi vicek !

A jak ci się nie chce to ci podpowiem- razem z Panem Kierownikiem Działu Gospodarczego Urzędu Miasta i Gminy Ińsko Krzysztofem Paluchem !

Pasi ? Musi !!

No to wspaniale, do zastępcy się idzie rozmawiać w 4 oczy, a nie żeby rozmowę podsluchiwał jakiś kierowniczyna
Odnośnik do odpowiedzi

Idź i zobacz gdzie siedzi vicek !

A jak ci się nie chce to ci podpowiem- razem z Panem Kierownikiem Działu Gospodarczego Urzędu Miasta i Gminy Ińsko Krzysztofem Paluchem !

Pasi ? Musi !!

Kuzwa co to jest? To jeszcze jacek niech sobie weźmie do biura Procyka i na górze będzie komplet!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do odpowiedzi

No to wspaniale, do zastępcy się idzie rozmawiać w 4 oczy, a nie żeby rozmowę podsluchiwał jakiś kierowniczyna

A co ty mu chcesz w 4 oczy szpiclu, kapusto jeden gadać ? Urzędnik jawnie postępuje i także jawnie wysłuchuje ! Właśnie Krzysztof po to jest aby Michał nie musiał wysłuchiwać kapusi z Ińska !!

Odnośnik do odpowiedzi

No to wspaniale, do zastępcy się idzie rozmawiać w 4 oczy, a nie żeby rozmowę podsluchiwał jakiś kierowniczyna

Po co zatrzymaliście Palucha w gminie? Niech by poszedł do urzędu pracy i postał w kolejce. Przecież wiadomo komu robił kampanię i za czyje pieniądze. Teraz siedzi na swoim foteliku nawet biurka nie przesunął. O to mam pretensje do OPOZYCJI. Dlatego wam nie wierzę od co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

A co ty mu chcesz w 4 oczy szpiclu, kapusto jeden gadać ? Urzędnik jawnie postępuje i także jawnie wysłuchuje ! Właśnie Krzysztof po to jest aby Michał nie musiał wysłuchiwać kapusi z Ińska !!

Czyli co? Zostawiłeś tam żandarma????????
Odnośnik do odpowiedzi

A co ty mu chcesz w 4 oczy szpiclu, kapusto jeden gadać ? Urzędnik jawnie postępuje i także jawnie wysłuchuje ! Właśnie Krzysztof po to jest aby Michał nie musiał wysłuchiwać kapusi z Ińska !!

p********* kocopoły "jazda" ślimak bardziej wierzy Krzyśkowi niż Michałowi to jest cała prawda żeby młody gnój się nie rozbestwił. Przecież nie ma żadnej praktyki na ty stanowisku.

Odnośnik do odpowiedzi

p********* kocopoły "jazda" ślimak bardziej wierzy Krzyśkowi niż Michałowi to jest cała prawda żeby młody gnój się nie rozbestwił. Przecież nie ma żadnej praktyki na ty stanowisku.

To niech sobie weźmie krzyśka do siebie do gabinetu
Odnośnik do odpowiedzi

Czyli co? Zostawiłeś tam żandarma????????

A od kogo ma się chłopak uczyć jak być w przyszłości kompetentnym burmistrzem ? Od ciebie durniu ? Jak mu każesz wszystkich z urzędu powypier....! Nawet sprzątaczki ! Przyszli do władzy, przejrzeli na oczy i wiedzą że bez merytorycznej pomocy ani kroku do przodu nie dadzą !

Czyli nie słuchają takich chujo..ch podpowiadaczy jak ty..analfabeto polityczny !!

Odnośnik do odpowiedzi

To niech sobie weźmie krzyśka do siebie do gabinetu

Jacek większe idee do zrealizowania. Plan dla żwirowni trzeba dokończyć, szkołę osadzić swoimi, mieć ciszę w urzędzie bo on musi pracować żeby spłacać kredyt we frankach.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zostawiłem ty sami się zgodziliście. jest koalicja czy nie? no to przestań narzekać ośla górko!

Ty osła sobie w rodzinie poszukaj, o koalicji nie mów, bo dwa miesiące po wyborach a 5 razy koalicjanta zmieniłeś
Odnośnik do odpowiedzi

Jacek większe idee do zrealizowania. Plan dla żwirowni trzeba dokończyć, szkołę osadzić swoimi, mieć ciszę w urzędzie bo on musi pracować żeby spłacać kredyt we frankach.

Niestety dla ciebie pierwsza przepowiednia się nie sprawdzi - żwirowni nie będzie ! Właśnie za to że parła do jej otwarcia poleciała ze stanowiska "big lady" czyli wieża !

Odnośnik do odpowiedzi

A od kogo ma się chłopak uczyć jak być w przyszłości kompetentnym burmistrzem ? Od ciebie durniu ? Jak mu każesz wszystkich z urzędu powypier....! Nawet sprzątaczki ! Przyszli do władzy, przejrzeli na oczy i wiedzą że bez merytorycznej pomocy ani kroku do przodu nie dadzą !

Czyli nie słuchają takich chujo..ch podpowiadaczy jak ty..analfabeto polityczny !!

To po co było pchać się do koryta jak nawet nie umiesz żreć ze żłobu....................

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety dla ciebie pierwsza przepowiednia się nie sprawdzi - żwirowni nie będzie ! Właśnie za to że parła do jej otwarcia poleciała ze stanowiska "big lady" czyli wieża !

Będzie będzie nawet nie zauważysz jak podniesiesz rękę. Przecież nigdy nie wiedziałeś za czym podnosiłeś. Tym razem tez tak będzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...