Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiesz,ze pod nickiem Olo moze sie kazdy podszyc?

Nie dajcie się wprowadzić w maliny pode mnie nikt się nie podszyje. Zaraz każdy pozna moją ripostę.

Jeszcze nie tak dawno mało włodka i jego kompanów pod niebiosa wynosiłeś, a na tereskę psy z okolicy napuszczałeś. Teraz hipokryto wylewasz pomyje na najlepszego radnego w radzie. Co ci wieża obiecała ? Tak zmiennej chorągiewki na tym forum nie ma ! Ignorować dupka !

Od tej pory nie polemizować z dupolizem wieży. Niech sobie pisze z ALA bo to jeden ch.j !!!

To tylko dowodzi jak bardzo Ińsko Razem jest wkur....wione że ma oko Taurona które na nich patrzy. Tak dla wiedzy twojej mongole jeden nie jestem nie byłem i nie będę darzył sympatią do Działoszewskiej ale przecież ty wiesz lepiej ode mnie. Przecież to nie zmienia faktu że "pańskie oko konia tuczy" .

Odnośnik do odpowiedzi

do OLO , wiesz , ty się tymi słowami psychopaty z oślej górki nie przejmuj . Ten imbecyl już za vcity rozmawiał sam z sobą , stawiając sobie pytania i udzielając na nie odpowiedzi jako krokus i inni . To psychicznie chory człowiek , na którym poznaje się coraz więcej wyborców . Jednak ciągle trzeba kontrować poczynania tego poje...... psychola aby wyborcy nie padli na jego gebelsoską propagandę . To jest jego nowy system na werbowanie wyborców i trzeba pokazywać że facet rozmawia sam z sobą i jest chory ...........

Odnośnik do odpowiedzi

Ja słyszałem że odkryto nową chorobę "weszszafrana" tylko leku jeszcze nie wynaleziono :D

Takich chorób teraz w naszej gminie więcej. Mamy jakiś pomór świński. Na wszystko najlepszy PSL dzwońcie na oślą górkę a tam powiatowy przywódca wyprowadzi was na barykady. Dołączy do niego wkrętak a wspomoże kupa politolog. Wtórował im będzie pchłacuś.

Odnośnik do odpowiedzi

Takich chorób teraz w naszej gminie więcej. Mamy jakiś pomór świński. Na wszystko najlepszy PSL dzwońcie na oślą górkę a tam powiatowy przywódca wyprowadzi was na barykady. Dołączy do niego wkrętak a wspomoże kupa politolog. Wtórował im będzie pchłacuś.

:) ale mamy problem może zadzwonimy do miejscowego weterynarza! Może on na ten pomór coś pomoże :lol: Wódz powiatowy PSLu myśli że jest gwiazdą szkoda że spadającą ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Tak Krokus pisze i ten kaszalot z wisoli nie można zapomnieć o byłym zastępcy burmistarz i paru innych.Piszą sobie sami i zarazem sami sobie odpowiadają.Sam się opluje a pózniej zlizuje.Tak się zastanawiam co to za hieny że tak do koryta rwią.

Odnośnik do odpowiedzi
Ińsko Razem

"Na mieście" bzdury gadają. No cóż należy przyzwyczaić się do różnego rodzaju plotek i insynuacji. Forum to staje się bardziej plotkarskie jak obecnie vcity i mieszkańcy naszej gminy zdążyli to zauważyć. Swoimi wulgarnymi i bezpodstawnymi oskarżeniami zniechęcacie mieszkańców do udziału w dyskusji. Niestety forum opanowały 2-3 osoby i wylewają swoje frustracje na innych.

Odnośnik do odpowiedzi

"Na mieście" bzdury gadają. No cóż należy przyzwyczaić się do różnego rodzaju plotek i insynuacji. Forum to staje się bardziej plotkarskie jak obecnie vcity i mieszkańcy naszej gminy zdążyli to zauważyć. Swoimi wulgarnymi i bezpodstawnymi oskarżeniami zniechęcacie mieszkańców do udziału w dyskusji. Niestety forum opanowały 2-3 osoby i wylewają swoje frustracje na innych.

Jedną z tych osób jesteś ty, Michał, Zibi i reszta Ińsko Razem to jednak sam "Olo" tu nie pisze. Kłamiesz rano i w południe kłamiesz wieczorem i w nocy. I tak się okaże kogo jeszcze zatrudnicie.

Odnośnik do odpowiedzi

"Na mieście" bzdury gadają. No cóż należy przyzwyczaić się do różnego rodzaju plotek i insynuacji. Forum to staje się bardziej plotkarskie jak obecnie vcity i mieszkańcy naszej gminy zdążyli to zauważyć. Swoimi wulgarnymi i bezpodstawnymi oskarżeniami zniechęcacie mieszkańców do udziału w dyskusji. Niestety forum opanowały 2-3 osoby i wylewają swoje frustracje na innych.

Z całym szacunkiem ale na tym forum nigdy nie miała miejsce "dyskusja" bo o niej można mówić jedynie wówczas gdy jej treść przedstawia jakąś wartość merytoryczną. Oczywiście było kilka przebłysków ale z reguły szybko ktoś rezygnował bo widział, że w ińsku nie ma z kim dyskutować. A ten twój zarzut ze zniechęcaniem ludzi do pisania? No cóż, zawsze mogą wrócić na vcity żeby ich ktoś inwigilował albo kasował wpisy. Tutaj tego nie widziałem i jestem z tego zadowolony bo jakoś od kiedy caffe działa to każdy mówi, że nie wchodzi, nie czyta albo nie pisze a jakoś wpisy się pojawiają. Jestem ciekawy co by się stało gdyby caffe faktycznie zniknęło. Gdzie byście pisali? Na vcity? A może na fb Szafrana? No właśnie nigdzie byście nie pisali bo wszędzie byście się bali, że ktoś was zaraz weźmie pod lupę. Jedynym forum, na którym mieszkańcy mogą pisać bez strachu o represje z jakiejkolwiek strony to uwaga, ta strona, którą tak surowo oceniasz. A na sam koniec powiem coś jeszcze. Oceniasz caffe po tym co inni wpisują ale przecież tę treść nie pisze administracja tylko mieszkańcy. Skoro na caffe są same plotki to krytykuj ludzi a nie medium za pomocą, którego przekazują to co myślą.

Odnośnik do odpowiedzi

"Na mieście" bzdury gadają. No cóż należy przyzwyczaić się do różnego rodzaju plotek i insynuacji. Forum to staje się bardziej plotkarskie jak obecnie vcity i mieszkańcy naszej gminy zdążyli to zauważyć. Swoimi wulgarnymi i bezpodstawnymi oskarżeniami zniechęcacie mieszkańców do udziału w dyskusji. Niestety forum opanowały 2-3 osoby i wylewają swoje frustracje na innych.

To nie jest plotka mówi wam to stara ciotka!....Michał Kupczyński zastępcą burmistrza Ińska.

Od poniedziałku 09 lutego 2015r. Michał Kupczyński pełni funkcję zastępcy burmistrza Ińska. Został powołany na to stanowisko zarządzeniem burmistrza. W ubiegłym tygodniu p. Kupczyński złożył pisemną rezygnację z mandatu radnego, rezygnację przyjął komisarz wyborczy w Szczecinie. To oznacza, że będą wybory uzupełniające w okręgu, z którego p. Kupczyński otrzymał mandat radnego. Wybory te ogłasza komisarz wyborczy i będą one opłacone z budżetu państwa. Na razie nie wiadomo kiedy te wybory się odbędą.

Panu Michałowi Kupczyńskiemu serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy dla dobra społeczeństwa Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest plotka mówi wam to stara ciotka!....Michał Kupczyński zastępcą burmistrza Ińska.

Od poniedziałku 09 lutego 2015r. Michał Kupczyński pełni funkcję zastępcy burmistrza Ińska. Został powołany na to stanowisko zarządzeniem burmistrza. W ubiegłym tygodniu p. Kupczyński złożył pisemną rezygnację z mandatu radnego, rezygnację przyjął komisarz wyborczy w Szczecinie. To oznacza, że będą wybory uzupełniające w okręgu, z którego p. Kupczyński otrzymał mandat radnego. Wybory te ogłasza komisarz wyborczy i będą one opłacone z budżetu państwa. Na razie nie wiadomo kiedy te wybory się odbędą.

Panu Michałowi Kupczyńskiemu serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy dla dobra społeczeństwa Ińska.

zapewne te gratki to od kwiatuszka, w myśl zasady" MAMO chwalą nas...a kto ...Wy nas,a ja was ...GRATULACJE! za samo uwielbienie obecny chińskowych włodarzy i więcej chwały za to oszukańcze IŃSKO RAZEM jak wam nie wstyd! jeden przed drugim... chwaląc sie tylko tym niechlubnym " incydentem" zwalenia ze stołka osoby której na początku zaufaliście... WY GNOJKI ! teraz chcecie naprawiać to, co sami psujecie ponosząc łapki jak klakierzy w cyrku ! Powoli za waszym przyzwoleniem IŃSKO- NASZE ińsko znika z mapy miasta i staje się tworem waszej wyobraźni....Młodzieży co WAS tu trzyma ?????? JEDEN POLITOLOG!... bo reszta głucha !
Odnośnik do odpowiedzi

Ja jemu niczego nie gratuluję.Oszukał nas a miał być taki prawy.Tak jak pisałam bawią się jak małe dzieci w politykę tak zwaną rządzenie gminą.Daleko im do tego i kadencji tej zabraknie.Pan Michał w ogóle nie powinien występować o takie stanowisko i a ten ślimak nie powinien takiego zarządzenia robić.Burmistrz dla układu łamie prawo a ten prawy człowiek dla swych prywatnych interesów mu pomaga.!3 grudnia w Dzienniku Ustaw ukazało się rozporządzenie,określające,jakie wymogi mają spełniać zastępcy ,prezydentów,burmistrzów i wójtów.Wykształcenie wyższe i co najmniej sześcioletni staż pracy.Stworzono następne stanowisko kadrowe dla kasy.Ta nominacja gminie rozkwitu nie przyniesie.Chcę dodać także że dając obowiązki sekretarza gminy dla P.Leśkiwa to także naruszenie prawa,chyba że ma dwie różnoznaczne umowy.Jest to oddzielny wakat i powinno być oddzielne stanowisko.Tu zrobiono Palucha Kierownikiem i to on teraz nadal dyktuje kto co ma robić.U Racinowskiego tez nie prawnie miał zdublowane funkcje.Zawsze powołują się na oszczędności a wynik jest ujemny.Tak to Szafran i Mazurek sobie wykombinowali.

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest plotka mówi wam to stara ciotka!....Michał Kupczyński zastępcą burmistrza Ińska.

Od poniedziałku 09 lutego 2015r. Michał Kupczyński pełni funkcję zastępcy burmistrza Ińska. Został powołany na to stanowisko zarządzeniem burmistrza. W ubiegłym tygodniu p. Kupczyński złożył pisemną rezygnację z mandatu radnego, rezygnację przyjął komisarz wyborczy w Szczecinie. To oznacza, że będą wybory uzupełniające w okręgu, z którego p. Kupczyński otrzymał mandat radnego. Wybory te ogłasza komisarz wyborczy i będą one opłacone z budżetu państwa. Na razie nie wiadomo kiedy te wybory się odbędą.

Panu Michałowi Kupczyńskiemu serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy dla dobra społeczeństwa Ińska.

Wczoraj byłeś "szafranem" dzisiaj jesteś "szuja" chyba wolę drugi nik bardziej do ciebie pasuje. Czym się szczycisz? Przecież pisałem trzy dni temu że w poniedziałek vice zostanie Michał a po co miałby rezygnować z radnego? To był ten cel! Nie ma z czego się cieszyć bo trzej judaszy u władzy to o trzech za dużo.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo za małe określenie co do tego z oślej górki.Ma chyba teraz tremę łeb czerwony i pięty mu się palą,dlatego mamy odwilż na gminie.

Oj ALA,ALA. Bucik ci się roz....dala,a jak się buciki rozpier...lą do reszty,to będą z nich... meszty

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrz Ińska ogłasza rozpoczęcie "Programu Pierwsze Praca - edycja 2015". Program kierowany jest do absolwentów studiów wyższych ukończonych w latach 2013-2014. Jednocześnie informuje, iż z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc nabór wniosków został zamknięty przed ukazaniem się niniejszego ogłoszenia. Komisja konkursowa w składzie Burmstrz J. Liwak, przewodniczący RM W. Szafran i reżyser zamieszania Wkrętak z Wisoli ogłasza, iż do udziału w programie został zakwalifikowany pan Michał Kupczyński.

Odnośnik do odpowiedzi

Przeglądałam dziś kontrole jakie przeprowadzono w gminie na BIP.Okazało się że w pazdzierniku 2014 szczeciński ZUS kontrolował nasz urząd odnośnie składek.Widnieje tam takie nazwisko Urszula Małkowska.Pytanie brzmi tak czy to Malcera dziewczyna i gdzie w gminie była zatrudniona

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrz Ińska ogłasza rozpoczęcie "Programu Pierwsze Praca - edycja 2015". Program kierowany jest do absolwentów studiów wyższych ukończonych w latach 2013-2014. Jednocześnie informuje, iż z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc nabór wniosków został zamknięty przed ukazaniem się niniejszego ogłoszenia. Komisja konkursowa w składzie Burmstrz J. Liwak, przewodniczący RM W. Szafran i reżyser zamieszania Wkrętak z Wisoli ogłasza, iż do udziału w programie został zakwalifikowany pan Michał Kupczyński.

Świetne :D :D :D

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj byłeś "szafranem" dzisiaj jesteś "szuja" chyba wolę drugi nik bardziej do ciebie pasuje. Czym się szczycisz? Przecież pisałem trzy dni temu że w poniedziałek vice zostanie Michał a po co miałby rezygnować z radnego? To był ten cel! Nie ma z czego się cieszyć bo trzej judaszy u władzy to o trzech za dużo.

"Trzej Judasze "pisałem kiedyś jako Karolina przed wyborami i co macie trzech judaszy a ten w krótkich majtach jest waszym VICKIEM kto ma uszy niechaj słucha ...kto ma oczy niechaj .... u nas nie widzi i nie słyszy ALE robi jak szkodnik ....
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...