Skocz do zawartości

Oświadczenia majątkowe nowej władzy


Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się ,że jest jeszcze ktoś kto pamięta!

Wieloktotnie pisałem ,że ta gmina to siedlisko komuchów,ORMO-wców i ZOMO-wcówznam to z autopsji.Wielu z nich szlag tarfił ale jeszcze wielu zipie i to nieźle,wąłśnie jak emeryt cholewa.Co do kazia to podobne spostrzeżenie.nie udzialał się w ORMO ale był zawsze na usługi towarzyszy z PZPR.Organizował i prowadził im wszystkie egzekutywy.Powiedzmy ,że przemknął prze życie lawirując,można to zrozumieć.Ale skąd u niego takie wysokie zarobki, skoro skończył zasadniczą budowlankę a potem jakieś kursy aby nie wypaść z GOK-u ? To kwestia być może lewych kursów i tzw,dokształcania się zaocznego.Tak jak wielu nauczycieli.

Druga opcja to Ukraińcy.Część z nich to dobrzy ludzie ale zdarzały się czarne owce podobne do cholewy i innych. Teraz wrzucono wielu z nich w element nazywany Sybirakami.Wiem ,że wielu z nich nie miało z tą tragedią nic wspólnego ale milczą bo to jest na rękę im przede wszystkim Zakłamanie wypływa stąd ,że odtwarzaniem powojennego życia w tej gminie zajęli się niekompetentni ludzie. Trudno mieć pretensje do Liwaka ale już z-ca ,młody Kupczyński powinien coś wiedzieć od swojej rodziny. Tworząc to zakłamanie można jednych wybielić chociaż byli łajdakami a innych skrzywdzić,chociać to los ich krzywdził. Tak i teraz tworzy się zakłamaną rzeczywistość nazywaną szumnie od 25 lat demokracją.A tak naprawdę stanowi to okres w którym komuniści się uwłaszczyli,chociażby za darmo lub za grosze przejmując domy o mieszkania. Byli tacy naczelnicy.sekretarze PZPR czy też dyrektorzy szkoły.

Często starałem się przypominać o tych wyimaginowanych zaslugach komuchów lub niektórych ukraińców. Ale to jest podobnie jak obecnie w wyborach. Jak ktoś wlazł między wrony to i kracze jak i one. Czyż podobnie nie dzieje się w skali Polski? Propaganda,zakłamanie ,rządzące kliki i rodzinne lub partyjne powiązania tworzą obecny smród niby demokracji. A to jest tylko obłuda i udawana świętojebliwość. Czyż takimi klasycznymi przypadkami nie są obecnie Racin i ataman? A kto ich wywindował i gloryfikował jak nie narodowościowy klan i ich niebywały tupet. Ci modzi,których owinęli sobie wokół palca niewiele wiedzą o przeszłości i perfidności tych i wielu innych ludzi.

Prawda ale jak widać po obrońcach tych byłych działaczy dla rodzin i ich otoczenia to prawie święci.Nikt , nigdy nie wygarnął im prawdy ,bo po co narażać się palantom z tzw. władzy.Przy korycie zawsze są jakieś kliki świętojebliwych pseudokatolików.więc na obiektywizm trudno liczyć.Szybciej na zakłamanie w imię katolickich zasad życie za życie.......

Odnośnik do odpowiedzi
widać i czuć

Posłuchaj się pajacu co piszesz i dla czego obrazasz ludzi ktorych jak mi wiadomo ciesza sie bardzo dobrą opinią w naszym otoczeniu.Trzeba być potworem ,żeby coś takiego robić .Topowinno być karane....

Nie jesteś z Ińska to pewne a karać będą niedługo ciebie za wyzysk pracowników. Cepie przecież nawet nie wiesz kto to był!!!!! Jak ci ludzie gnębili mieszkańców. Jakież to otoczenie tak pozytywnie o nich mówi ja takich nie znam.kam

Odnośnik do odpowiedzi

Idioto komunistyczny,ty przecież byłeś tez taki sam ,napisz kto komu krzywdę zrobił,jak tu znalazłeś się.Nie obrażaj ludzi a jak masz problem to wygarnij im osobiście.to ty komuchu z V kolumny nienawiść wprowadzasz takie twoje zadanie.Piszesz pod różnymi nikami i udajesz patriotę .Tak Putin teraz cię nauczył siać propagandę.Mam do Ciebie prośbę posrańcu jeden idz i swe wypociny z osobna przekazuj do tych co jeszcze żyją a nie tu srasz na rzadko.

Odnośnik do odpowiedzi

Idioto komunistyczny,ty przecież byłeś tez taki sam ,napisz kto komu krzywdę zrobił,jak tu znalazłeś się.Nie obrażaj ludzi a jak masz problem to wygarnij im osobiście.to ty komuchu z V kolumny nienawiść wprowadzasz takie twoje zadanie.Piszesz pod różnymi nikami i udajesz patriotę .Tak Putin teraz cię nauczył siać propagandę.Mam do Ciebie prośbę posrańcu jeden idz i swe wypociny z osobna przekazuj do tych co jeszcze żyją a nie tu srasz na rzadko.

Do kogo ty tak pijesz bo ciągle o tej V kolumnie piszesz a ja wciąż nie mogę tego ogarnąć. O jakiego komucha ci chodzi konkretnie z tej V kolumny.

Odnośnik do odpowiedzi

tyle smrodu nad tym KAZIEM ...nie wiele mam do powiedzenia .... Kazio to rodzina p Cholewy... to on(CHOLEWA) karał mandatem swojego kuzyna , razem byli na SYBERII !...to p cholewa jak dostał koryto to z p. Lipińskim jeździł po okolicy i tropił za drobniutkie występki (brak światła)wszystkich ziomali a szczególnie tych którzy doili krowy, bardzo raniutko bo oni nie mieli przepustek..... tak była karana p, Emila K. p. Jan D. szczególnie niebezpieczny i wredny był p. Celiński z GRONOWA, Lipiński, i posterunkowy Kapica Edward .... no Cholewa zdobył ZWIĄZKOWCA!

teraz proszę p Cholewa ZOSTAŁ ODZNACZONY jakimś krzyżem za zasługi na rzecz patriotyzmu! szkoda że nie mam kontaktu z panią która uratowała mi tyłek w tamtym czasie! a o tym że p.Cholewa został odznaczony dowiedziałam się przypadkiem ... rzadko bywam w Ińsku! ale w tym miasteczku ludzie, (stali mieszkańcy) doznali amnezji patriotycznej!... zapomnieli kto ?po co? i za czyje ?A p. Cholewa z racji wieku powinien ...... przepraszam nie dokńczę

Emigrantak co tak mało o sobie napisałaś.Pamiętasz jak byłaś młoda i latałaś po poligonach i chłopakom dawałaś,Pózniej tych co wymieniłaś wódę polewałaś a teraz gałkę robisz temu z zachodniej granicy,tego nie napisałaś.

Odnośnik do odpowiedzi

Tu pisze jakaś menda spoleczna,ale ja się szybko dowiem kto to taki,będzie miał do czynienia z prawem,to sobie ulży jak go namierzą.

Gorszego od ciebie gnojku nie ma. Strasz swoją dupę a nie niezależnych ludzi.Co najwyżej możesz ich cmoknąć.Tutaj są same kliki a twoja komusza jest najstarsza.Czas was wykosić sierpem.Czerwona hołota.

Odnośnik do odpowiedzi

Gorszego od ciebie gnojku nie ma. Strasz swoją dupę a nie niezależnych ludzi.Co najwyżej możesz ich cmoknąć.Tutaj są same kliki a twoja komusza jest najstarsza.Czas was wykosić sierpem.Czerwona hołota.

No przecież czytac tego nie można.....

poca,luj mnie w h.....ja az ci baniak peknie

Myślę że te wpisy powiela jeden człowieczek psychicznie chory....Nikt z nim nawet w polemikę wejść nie chce.......

Odnośnik do odpowiedzi

POCAŁUJCE ICH W H JA AZ SIE WAM ZABUJA W ŁBIE. PLUSKWY NIE ROBY SPOŁECZNE DARMOZJADY BEZ ROZUMU

Don ty cepie poco ta emigrantka temat zaczynała.Wszystkim ormowca d*** dawała i wódę polewała a za panny to po poligonie latała

Odnośnik do odpowiedzi

Mój Janek na ińsku tylko zdobył 9 głosów .Dzięki chłopaki trzymamy się.

Ten kto oddaje głos na Palikota już wiadomo kim jest. Zresztą takie święte Ińsko a poszło na komoruska głosować co za hańba. Na niego głosowały tylko pełowce i komuchy. To pokazuje dlaczego u nas jest tak źle.

Odnośnik do odpowiedzi

Ten kto oddaje głos na Palikota już wiadomo kim jest. Zresztą takie święte Ińsko a poszło na komoruska głosować co za hańba. Na niego głosowały tylko pełowce i komuchy. To pokazuje dlaczego u nas jest tak źle.

Od razu widać,że macie niewielkie pojęcie o układzie. Bulla poparli ukraińcy,bo z ich petroszenkiem bzdzi w jedną rurę.

Odnośnik do odpowiedzi

Emigrantak co tak mało o sobie napisałaś.Pamiętasz jak byłaś młoda i latałaś po poligonach i chłopakom dawałaś,Pózniej tych co wymieniłaś wódę polewałaś a teraz gałkę robisz temu z zachodniej granicy,tego nie napisałaś.

Don ty cepie poco ta emigrantka temat zaczynała.Wszystkim ormowca d*** dawała i wódę polewała a za panny to po poligonie latała

Emigrantak

pamiętam jak twoja inteligencja sięgała zera! nie miałeś nic,

ani wykształcenia , ani kasy, i perspektyw na przyszłość,

ale znasz napewno gro ludzi ze swojego otoczenia , zwłaszcza kobiet , które mają mężów z poligonu.

Ja nie mam nic z tym wspólnego! w przeciwieństwie do ciebie.

To ty leczyłś dupe po kontakcie z taką panną., a lody służyły tobie jako okład,

bowiem na wizytę u lekarza nie odważyłeś się ty dupku z dobrego domu.

Napewno marzysz aby znalźć się po zachodniej stronie granicy!?

Żal ci dupe ściska ...to odbija się w twoich wpisach, żal ci nie wypitej wódy z komuchami

którym niby polewałam, nic z tego!

Wymieniłam tylo jednogo pana z tamtego okresu , bowiem jest On przedstawicielem

i przewodniczącym Związku SYBIRAKÓW w Ińsku, zatem powinien zadbać o swoich członków.

Nic bardziej mylnego! On jak kiedyś dba o swoje interesy min; dostaje odznaczenia i wszelakie przywileje

związane z różnymi dobrami finansowymi.Reszta komuszego nasienia siedzi cicho

więc nie należy o nich zapominać pod względem historii.

Ale obecnie działający pod jakąś przykrywką powinny pamiętać o minionej złej epoce , zwłaszcza że pęłnią społeczne funkcje

na rzecz innych osób porzywdzonych także przez NICH....

Odnośnik do odpowiedzi

Don ty cepie poco ta emigrantka temat zaczynała.Wszystkim ormowca d*** dawała i wódę polewała a za panny to po poligonie latała

Emigrantak

pamiętam jak twoja inteligencja sięgała zera! nie miałeś nic,

ani wykształcenia , ani kasy, i perspektyw na przyszłość,

ale znasz napewno gro ludzi ze swojego otoczenia , zwłaszcza kobiet , które mają mężów z poligonu.

Ja nie mam nic z tym wspólnego! w przeciwieństwie do ciebie.

To ty leczyłś dupe po kontakcie z taką panną., a lody służyły tobie jako okład,

bowiem na wizytę u lekarza nie odważyłeś się ty dupku z dobrego domu.

Napewno marzysz aby znalźć się po zachodniej stronie granicy!?

Żal ci dupe ściska ...to odbija się w twoich wpisach, żal ci nie wypitej wódy z komuchami

którym niby polewałam, nic z tego!

Wymieniłam tylo jednogo pana z tamtego okresu , bowiem jest On przedstawicielem

i przewodniczącym Związku SYBIRAKÓW w Ińsku, zatem powinien zadbać o swoich członków.

Nic bardziej mylnego! On jak kiedyś dba o swoje interesy min; dostaje odznaczenia i wszelakie przywileje

związane z różnymi dobrami finansowymi.Reszta komuszego nasienia siedzi cicho

więc nie należy o nich zapominać pod względem historii.

Ale obecnie działający pod jakąś przykrywką powinny pamiętać o minionej złej epoce , zwłaszcza że pęłnią społeczne funkcje

na rzecz innych osób porzywdzonych także przez NICH....

Brawo "Emigrantko" masz w zupełności rację. Tak było i jak widać jest do dzisiaj. Kłaniam się Tobie z wielkim szacunkiem.

Odnośnik do odpowiedzi

Ona Twój szacunek ma w d.............

Nie ,niemam nikogo w d---e! w przeciwieństwie do ciebie !Szacunek do siebie i Ciebie też, czyni człowieka lepszym od

takiego potwora podobnego tobie.Myślę że jesteś żałosnym idiotą wypowiadając się za mnie! To tobie tak żal dupe ściskał,

że nie spróbowałęś wódy z komuchami i nie dostałeś d*** od panienki lekkich obyczajów. myślę że jesteś nieudałotą społecznym

dlatego musisz spróbować jeszcze raz użyć swoich klejnotów w naturalny sposób, bo to że należysz do klubu "prawej ręki"

czyni ciebie zazdrosnym gnojkiem.

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo "Emigrantko" masz w zupełności rację. Tak było i jak widać jest do dzisiaj. Kłaniam się Tobie z wielkim szacunkiem.

Jak dobrze ze ktoś taki jak emigrantka umie się obronić prze takimi debilami. myślę że wielu mądrych ludzi nie pisze

tu na tym forum swoich spostrzeżeń dotyczących życia i ogólnie pojętych zagadnień związanych z naszym miastem.

Ludzie poprostu nie chcą być opluwani przez osobników z niedorozwojem umysłowym, ja zauważyłam że jedna opinia pozytywna wywołuje całą

lawinę błota.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dobrze ze ktoś taki jak emigrantka umie się obronić prze takimi debilami. myślę że wielu mądrych ludzi nie pisze

tu na tym forum swoich spostrzeżeń dotyczących życia i ogólnie pojętych zagadnień związanych z naszym miastem.

Ludzie poprostu nie chcą być opluwani przez osobników z niedorozwojem umysłowym, ja zauważyłam że jedna opinia pozytywna wywołuje całą

lawinę błota.

Zwykle tu piszący posługują się plotkani,zasłyszeniami,byle nie prawdą.I tacy jak "emigrantka" zasługują na szacunek,no bo najlepiej tych,co mają dobra opinię w społeczności lokalnej zgnoić.Pan Cholewa nie używa klawiatury i nawet to,co inni piszą na jego temat do niego nie dociera.Prawda o Panu Cholewie jest zupełnie inna.Będąc kierowcą w PGR on i samochód "Nysa"już od pierwszych dni stanu wojennego decyzją ówczesnego dyrektora PGR przeznaczono na użytek MO w Ińsku.Jego rolą bylo wożenie milicjantów i ormowców.On sam nigdy do ORMO nie należał. Jako kierowca nie odpowiadał za decyzje osób,które woził.To tyle i aż tyle.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ,niemam nikogo w d---e! w przeciwieństwie do ciebie !Szacunek do siebie i Ciebie też, czyni człowieka lepszym od

takiego potwora podobnego tobie.Myślę że jesteś żałosnym idiotą wypowiadając się za mnie! To tobie tak żal dupe ściskał,

że nie spróbowałęś wódy z komuchami i nie dostałeś d*** od panienki lekkich obyczajów. myślę że jesteś nieudałotą społecznym

dlatego musisz spróbować jeszcze raz użyć swoich klejnotów w naturalny sposób, bo to że należysz do klubu "prawej ręki"

czyni ciebie zazdrosnym gnojkiem.

Masz rację,komuchy i ZOMO-wcy zawsze się wybronią.Dla nich nawet krew nie jest czerwona.Za to ten dywersant ze służb agitacyjnych niedługo znajdzie tutaj styropianowych bohaterów.Może razem coś kręcili w tamtym okresie.Ta sfora psów jest ciągle spuszczona ze smyczy i kąsa za utracony system sekretarzy.

Odnośnik do odpowiedzi

Zwykle tu piszący posługują się plotkani,zasłyszeniami,byle nie prawdą.I tacy jak "emigrantka" zasługują na szacunek,no bo najlepiej tych,co mają dobra opinię w społeczności lokalnej zgnoić.Pan Cholewa nie używa klawiatury i nawet to,co inni piszą na jego temat do niego nie dociera.Prawda o Panu Cholewie jest zupełnie inna.Będąc kierowcą w PGR on i samochód "Nysa"już od pierwszych dni stanu wojennego decyzją ówczesnego dyrektora PGR przeznaczono na użytek MO w Ińsku.Jego rolą bylo wożenie milicjantów i ormowców.On sam nigdy do ORMO nie należał. Jako kierowca nie odpowiadał za decyzje osób,które woził.To tyle i aż tyle.

Nie chcę robić Tobie obciachu za to że tak mało wiesz na ten temat. P Cholewa sam osobiście wraz z p. Markiem L.zatrzymywał tych , którym biuro PGR nie wystawiło przepustek ( CI oprawcy znali tych ludzi , oni byli ich sąsiadami! a nadto, byli pracownikami tuczarni i obory, oni tam chodzili po deputat mleczny i mięsny w tamtym czasie mięso było na kartki a oni do swoich domów wnosili połowki świń ).W czasie stanu wojennego liczyły się zasługi !Każdy z prominentów tamtego czasu liczył na korzyść majątkową ! Na przydział mieszkania PGR-owskiego!, na wszelakie inne przywileje ..... A teraz niewinni kierowcy, nieświadomi zamiatacze , związkowcy itp a reszta z amnezją... pozdrawiam FAKT i EMIGRANTKĘ
Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcę robić Tobie obciachu za to że tak mało wiesz na ten temat. P Cholewa sam osobiście wraz z p. Markiem L.zatrzymywał tych , którym biuro PGR nie wystawiło przepustek ( CI oprawcy znali tych ludzi , oni byli ich sąsiadami! a nadto, byli pracownikami tuczarni i obory, oni tam chodzili po deputat mleczny i mięsny w tamtym czasie mięso było na kartki a oni do swoich domów wnosili połowki świń ).W czasie stanu wojennego liczyły się zasługi !Każdy z prominentów tamtego czasu liczył na korzyść majątkową ! Na przydział mieszkania PGR-owskiego!, na wszelakie inne przywileje ..... A teraz niewinni kierowcy, nieświadomi zamiatacze , związkowcy itp a reszta z amnezją... pozdrawiam FAKT i EMIGRANTKĘ

Tak było i prawie nic sie nie zmieniło. Straszne!

Odnośnik do odpowiedzi
historia i rzeczywistość

Nie chcę robić Tobie obciachu za to że tak mało wiesz na ten temat. P Cholewa sam osobiście wraz z p. Markiem L.zatrzymywał tych , którym biuro PGR nie wystawiło przepustek ( CI oprawcy znali tych ludzi , oni byli ich sąsiadami! a nadto, byli pracownikami tuczarni i obory, oni tam chodzili po deputat mleczny i mięsny w tamtym czasie mięso było na kartki a oni do swoich domów wnosili połowki świń ).W czasie stanu wojennego liczyły się zasługi !Każdy z prominentów tamtego czasu liczył na korzyść majątkową ! Na przydział mieszkania PGR-owskiego!, na wszelakie inne przywileje ..... A teraz niewinni kierowcy, nieświadomi zamiatacze , związkowcy itp a reszta z amnezją... pozdrawiam FAKT i EMIGRANTKĘ

Zgadzam się z przytoczonymi faktami.Tak rzeczywiście było ,dowodem są byli dyrektorzy,brygadziści i przede wszytskim działcze PZPR. Gdyby rozpatrzyć ich domy i mieszkania,to sprawa wygląda tak samo jak dyrektorów szkoły , w tym głównie Michała Z.,Józefa.Z ,czy też Zbigniewa.T.

Wszyscy oni za darmo lub prawie za darmo przejęli majątek stworzony ze środków państwa.Inaczej mówiąc narodu. To samo z dyrektorami PGR i pozostałymi prominentami, takimi jak Tomasiak ,Racinowski,Bieganik i wielu innych.

To nigdy nie byli ludzie bezinteresowni.Partia ich przywoziła w teczkach i potem wspierała darmowymi majątkami.Co ci młdzi mogą dzisiaj wiedzieć, skoro nie rozróżniają majątku gminnego od państwowego a tym bardziej prywatnego? Emigrantka zna tamte osoby i ich przekręty.Jak widać wiele z nich pamięta imiennie,zna zwykłych pracownikó,którzy byli gnębieni przez takich Cholewów i innych ORMO-wców np:słynny Wieszołek,Rudzik i inni,było ich jak psów.Część jest jeszcze.Do tego powstała nowa formacja ZOMO-wcy,młodsi kumple tych wcześniej wymienionych.Do nich zaliczali się PIotr O. Andrzej B , teraz już minęło 26 lat i co młodzi mogą o nich wiedzieć? Oni byli i śa częścią byłego systemu PZPR-u.Ideologii się nie zmienia, co najwyżej zaciera po niej ślady.Mało tego z niektorych próbuje się nawet robić bohaterów typu: sybirak czy też przesiedleniec.

Być może przykład idzie z góry.Kiedy to żydokomuna okrągłego stołu dogadała się ze styropianami i sprawnie poprzez resortowe bandy rozkradła Polskę i okradła zwykłych Polaków.Bo to oni nie umieli , bądź nie mogli z tego majątku dostać swoją,zapracowaną część.Nie należeli do partyjnego establiszmentu PZPR-u lub solidaruchów. Teraz buntują się młodzi,bo nagle zauważyli,że nie ma dla nich przyszłości w podzielonym na partie i kolesiowskie kliki państwie prawa.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...