Skocz do zawartości

iński urban


szmaciarze

Rekomendowane odpowiedzi

chcę wiedzieć a nie widzie

Jutro poniedziałek .Dyżur radny ma od 16 i oczywiście burmistrz pzryjmuje interesantów a Michał dostępny jest cały dzień.

Ale ja nie chcę oglądać waszych facjat tylko przeczytać o podejmowanych przez gminę działaniach gospodarczych. Czyli chcę wiedzieć dlaczego interes mieszkańców może zostać wyeliminowany przez cwaniaków od żwiru.Którego z was i czym postraszyli? Komu coś obiecali? A co z tego będą mieli zwykli mieszkańcy? Kapujesz Michał?

Odnośnik do odpowiedzi

Olo.Ty masz bloka .Nie lubisz rozmawiać na spotkaniach tylko snuć się w podziemiu.powiedz jaki to interes gminy ma byc wyeliminowany,same sprzeczności .Dla czego gmina nie może kożystać z takiego złota jakim jest żwir i znajduje się na jej terenia.Przyjdz to porozmawiamy na argumenty.

Tu nie ma żadnego Olo. Skorzystaj z niemieckiego psychiatry może znajdą na ciebie receptę. Polska to nie kraj dla ciebie. Jak przyjdę na twoje ranczo to możesz mieć kłopot. Olo to poważna figura a ty uczepiłeś się jednego człowieka i na dodatek podszywasz sie po michała i innych. Radzę ci uspokój się bo będziesz miał ciężko w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi

Sranie w banie .Olo to pasożyt wychodowany na zdrowym organizmie narodu.Ja wiem co mam robić .Przyjdz do gminy to porozmawiamy.

Gdzie ty tu gminę widzisz. Nie sprawiaj wrażenia że ty to nie ty łysolu jeden. Naplotkowałeś na swoich znajomych obgadałeś , oczerniłeś i jeszcze tu fikasz. Spier......dalaj. oszuście.

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie ty tu gminę widzisz. Nie sprawiaj wrażenia że ty to nie ty łysolu jeden. Naplotkowałeś na swoich znajomych obgadałeś , oczerniłeś i jeszcze tu fikasz. Spier......dalaj. oszuście.

moim zdaniem to ewidentny konfident. tacy są najgorsi. na dodatek czują się bezkarni ale.......

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Pieniadze beda ze smieci co mieszkancy wpłacają,dla czego były podwyzki,zawsze im teraz brakuje,zadnych zakładów nie przybyłe wrecz odwrotnie wszystkiego ubywa.moim zdaniem niech zatrudniaja jak chca ale niech każdy ma mozliwośc startowania w konkursie ale nie ustawionym jak to sie w naszej gminie robi.Przykłady były wczesniej pisane.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Michale co z ta jawnością.Na sesji burmistrz mówił rze przeczytał i podpisał protokół kontrolny RIO to moze by tak zamieścic na BIP.

Ależ jest tylko trzeba umieć szukać. Z zagranicy chyba trudno.

Odnośnik do odpowiedzi
szukaj psie

Nie o to chodziło .Protokól pokontrolny .RIO a nie uchwała co do wykonania budzetu.

Kto szuka ten znajdzie. jeśli jest to na pewno nie za okres Liwaka rządów tylko poprzednika więc zapytaj kolegi.

Odnośnik do odpowiedzi

To Twój kolega i Liwaka .Co nie pamietasz że liwak trzy kadencje był w radzie to niech niewiedzącego nie udaje.co do Ciebie to wole byc psem bo to przyjaciel człowieka a nie konfidentem komuszym jak ty

Odnośnik do odpowiedzi

To Twój kolega i Liwaka .Co nie pamietasz że liwak trzy kadencje był w radzie to niech niewiedzącego nie udaje.co do Ciebie to wole byc psem bo to przyjaciel człowieka a nie konfidentem komuszym jak ty

Nie przesadzaj z tą konfidencją bo coś za bardzo jesteś w temacie znasz dobrze schemat coś mi sie widzi że jesteś jednym z nich.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przerzucaj się.Nie masz pomysłu.Jestes jak V kolumna teraz duzo na ten temat maozna poczytać.Byłes i jesteś i widac komu d........liżesz

Co takiś nerwowy jutro wyślemy zwiady do Miałki i wszystko bedzie jasne. To ty wyskakujesz poza nawias.

Odnośnik do odpowiedzi

Co takiś nerwowy jutro wyślemy zwiady do Miałki i wszystko bedzie jasne. To ty wyskakujesz poza nawias.

Jakie zwiady i po co? Cala gmina wie u kogo na czarno ten człowiek pracuje od lat. Takie zatrudnianie to właśnie oszukiwanie państwa i gminy.Gdzie tutaj lokalny patriotyzm i prawdomówność.To raczej niemiecka propaganda i perfidia.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przesadzaj z tą konfidencją bo coś za bardzo jesteś w temacie znasz dobrze schemat coś mi sie widzi że jesteś jednym z nich.

ty jesteś facet czy baba , a może cieć któremu brakuje hormonów to gorsze od durnej baby

Odnośnik do odpowiedzi

ty jesteś facet czy baba , a może cieć któremu brakuje hormonów to gorsze od durnej baby

Jak na luzaka to brakuje ci jaj.A jak na babę ,to to lepiej mieć taką niż zdalnie sterowaną.Może sumienie cię dręczy ,że oszukujesz ten rzekomo ukochany przez ciebie kraj?

Odnośnik do odpowiedzi

fe9c7b268b59396df4a99ffb6265a43f.png

Co to jest???? Przecież ta gmina pęka w szwach. Huk nie wyszło w wyborach to wyszło w opiece. Idealna wręcz idealna bo z komitetu Liwaka i Michała ale siara. Może na manewrach na poligonie w Drawsku jakiś pocisk się zawieruszy i pierdyknie w ten gminny budynek.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo nie spinaj się tak bo się zes.....asz, a idealna to ona jest, z chęcią oddałbym się w tej pani ręce, poza tym jest z tego co słyszałem spoko kuratorem i dużo ludzi nie ma nic na przeciw że pracuje ops. Rozeznaj się w temacie bo ona nie jest typowym urzedasem pomaga ludziom

Odnośnik do odpowiedzi

Olo nie spinaj się tak bo się zes.....asz, a idealna to ona jest, z chęcią oddałbym się w tej pani ręce, poza tym jest z tego co słyszałem spoko kuratorem i dużo ludzi nie ma nic na przeciw że pracuje ops. Rozeznaj się w temacie bo ona nie jest typowym urzedasem pomaga ludziom

Poza tym nie płaci jej Liwak tylko Warszawa, czyli pomaga ludziom za pieniądze z Warszawy. I co Olo, nadal ci nie pasi?
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...