Skocz do zawartości

Ślamazarnie to Liwakowi idzie


Rekomendowane odpowiedzi

Dane teleadresowe

GMINA IŃSKO

Ul. BOHATERÓW WARSZAWY 38

73 - 140 IŃSKO

tel.: 91 5623 - 025, 91 5623 - 028

fax.: 91 5623 - 063

e-mail: [email protected]

NIP 854 - 223 - 24 - 03

Regon 811 685 645

BURMISTRZ - ANDRZEJ RACINOWSKI

tel. 601-44-81-44

Urząd Gminy i Miasta Ińsko

ul. Boh. Warszawy 38

73-140 IŃSKO

tel. (91) 56-23-025

tel. (91) 56-23-028

fax (091) 56-23-063

mail: [email protected]

Burmistrz Ińska - Jacek Liwak

GODZINY PRACY URZĘDU

poniedziałek - godz. 7:30 - 17:00

wtorek - czwartek - godz. 7:30 - 15:30

piątek - godz. 7:30- 14:00

NIP- 854 - 00 - 18 - 605

REGON 811 685 645

NR KONTA: 91102048670000130200078485

Skład Rady Miejskiej w Ińsku VI kadencji obejmującej lata 2010-2014:

  • Bujny Stanisław
  • Błażejewski Andrzej Jan
  • Dec Kazimierz
  • Drabik Zbigniew Stanisław
  • Jackowiak Krystyna
  • Kościelny Jerzy
  • Liwak Jacek
  • Malcer Piotr Witold
  • Mazurek Zbigniew Józef
  • Michalski Tadeusz Michał
  • Rudzik-Faliszewska Katarzyna
  • Sękiw Małgorzata
  • Skonieczko Krzysztof Tomasz
  • Szafran Włodzimierz Jerzy
  • Terebecki Bogdan

Przewodniczący Rady Miejskiej w Ińsku – Bogdan Terebecki

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ińsku – Jerzy Kościelny

KONTAKT:

e-mail: [email protected]

tel. 91 5621 - 012

Miało być tanio szybko i przejrzyście a jest tak jak było. Przeceniliśmy organizację MŁODYCH. Wszystko zostało po staremu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 988
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Opozycja wybrała się na łowy bez broni. Maja teraz zwierza ale nie wiedzą jak go ubić. Pozostaje tylko prosić inne plemię o pomoc. My jesteśmy chętni swoim pobratymcom z opozycji pomóc ale na naszych warunkach. Do piątku macie czas. Albo my albo nic.jak widać na stronie też trzeba umieć wklejać materiały nawet o samym sobie :D

Odnośnik do odpowiedzi

Ataman już się nie liczy. Za to do gry wchodzą Racin i jego ekipa. Może będzie niespodzianka i wszyscy wyborcy przeżyją wstrząs.Piątek pokaże jaki z Jacka będzie burmistrz albo burek.

Jak nie urok to sraczka. Komuszka i Kościelny.To już nie jest wolna rada miejska,Teraz kolejni od bylego burka.To jest jakaś plaga a nie działanie na rzecz mieszkańców.Teraz zacznie się kolejne kupcznie komisjami.I wy to nazywacie radą miejską? Przecież to ciągle kliki powstałe dużo wcześniej.Większa część tych ludzi już byla i pokazała,że nic nie potrafi.Dla nich liczy się tylko dodatkowa kasa.

Odnośnik do odpowiedzi

To by było jeszcze gorsze jak wygrana Racina

Nie róbcie sobie jaj z wyborców

Tak wygląda że nas w jajo zrobili. paluch się mizgał do Jacka wręczając kwiatki jakby rzekł "Jacek wygoń tego Andrzeja ale ja ci będę wiernie służył". Bo gzie ja biedny znajdę pracę?

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wygląda że nas w jajo zrobili. paluch się mizgał do Jacka wręczając kwiatki jakby rzekł "Jacek wygoń tego Andrzeja ale ja ci będę wiernie służył". Bo gzie ja biedny znajdę pracę?

Olo czy to jasne co powiedział Vice burmistrz Pan Michał Kupczyński ? Jeździsz po nowych władzach Gminy jak po łysej kobyle. Kamieniami chcesz rzucać a może gęby co niektóre byś obił ? Daj im chwilę czasu, niech się ogarną i zaczną zarządzać ! To nie piekarnia a poważna robota do wykonania !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wygląda że nas w jajo zrobili. paluch się mizgał do Jacka wręczając kwiatki jakby rzekł "Jacek wygoń tego Andrzeja ale ja ci będę wiernie służył". Bo gzie ja biedny znajdę pracę?

Nie martw się Olo. Ma dwie propozycje,lecz poza Ińskiem.W Ińsku to zawsze na miejscu...

Odnośnik do odpowiedzi

Nie martw się Olo. Ma dwie propozycje,lecz poza Ińskiem.W Ińsku to zawsze na miejscu...

Jeżeli torba zapowietrzona zostanie na swoim stołku,to mój głos za Liwakiem przestaje mieć sens i nadzieję.Ten kutas z Wisoli już wodzi za nos wygranych.Wsadził Kościelnego na v-ce ,ten się cjali ,że już szóstą kadencję będzie tam siedział.Ma doświadczenie, tylko w czym? Na pewno nie w powodowaniu rozwoju gminy. W kasowaniu za funkcją - tak. Patrząc na szefa IFS nie mam wątpliwości,że chcą dobrze dla siebie.Nie dla gminy.Coś za coś.Teraz przyjdzie czas na stołki przewodniczących komisji.Nie wątpię ,kto otrzyma "przydział", cwaniak z Wisoli. Zaczyna w tej radzie śmierdzieć.Patrzę na groźną minę Krysi,po niej widać,że nie tak miało być.A jak teraz się ustawi? Reszta to ciecie do głosowania. Źle to wygląda mimo obietnic Kościelnego. On umie bajerować,jest 6 kadencję.Gratuluję jego wyborcom,myśleli nogami.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli torba zapowietrzona zostanie na swoim stołku,to mój głos za Liwakiem przestaje mieć sens i nadzieję.Ten kutas z Wisoli już wodzi za nos wygranych.Wsadził Kościelnego na v-ce ,ten się cjali ,że już szóstą kadencję będzie tam siedział.Ma doświadczenie, tylko w czym? Na pewno nie w powodowaniu rozwoju gminy. W kasowaniu za funkcją - tak. Patrząc na szefa IFS nie mam wątpliwości,że chcą dobrze dla siebie.Nie dla gminy.Coś za coś.Teraz przyjdzie czas na stołki przewodniczących komisji.Nie wątpię ,kto otrzyma "przydział", cwaniak z Wisoli. Zaczyna w tej radzie śmierdzieć.Patrzę na groźną minę Krysi,po niej widać,że nie tak miało być.A jak teraz się ustawi? Reszta to ciecie do głosowania. Źle to wygląda mimo obietnic Kościelnego. On umie bajerować,jest 6 kadencję.Gratuluję jego wyborcom,myśleli nogami.

Kutas to jesteś ty,bo nie potrafisz prostych rachunków. Ten orzeł z Wisoli juz teraz utworzył klub radnych składajacy sie z 8 osób.Przy odpowiedniej dyscyplinie klub ten może na przykład okreslić burmistrzowi najniższą płacę. I co ty na to? Dołożysz ze swoich?Argumentem siły jest siła głosów wiekszości.

Odnośnik do odpowiedzi

Kutas to jesteś ty,bo nie potrafisz prostych rachunków. Ten orzeł z Wisoli juz teraz utworzył klub radnych składajacy sie z 8 osób.Przy odpowiedniej dyscyplinie klub ten może na przykład okreslić burmistrzowi najniższą płacę. I co ty na to? Dołożysz ze swoich?Argumentem siły jest siła głosów wiekszości.

I to ma być argument nowego układu.Zarobki burmistrza , kartą przetargową rozwoju gminy?Wsadźcie sobie te kluby w dupę.To tworzą się nowe kliki nie mające nic wspólnego z rozwojem tej gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

Kutas to jesteś ty,bo nie potrafisz prostych rachunków. Ten orzeł z Wisoli juz teraz utworzył klub radnych składajacy sie z 8 osób.Przy odpowiedniej dyscyplinie klub ten może na przykład okreslić burmistrzowi najniższą płacę. I co ty na to? Dołożysz ze swoich?Argumentem siły jest siła głosów wiekszości.

Ja jestem "za", określ mu najniższą płacę, a jak będzie miał wyniki to mu będziesz stopniowo podwyższał, to proste jak drucik w kieszeni
Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem "za", określ mu najniższą płacę, a jak będzie miał wyniki to mu będziesz stopniowo podwyższał, to proste jak drucik w kieszeni

Też z tym się zgadzam,tylko jednocześnie należy utęperować bezczelnych radnych takich jak wieża jej doświadczony z-ca (szósta kadencja) i żadnych inicjatyw uchwałodawczych dla dobra gminy. kutas z Wisoli i zobaczymy kto jeszcze po ujawnieniu szefów pozostałych komisji. Prawdopobobnie też powołanych na zasadzie przejmowania radnych do klubów (czytaj:nowych klik).Szykuje nam się tutaj niezłe bagno. Oby nie było z deszczu pod rynnę.

Odnośnik do odpowiedzi

Też z tym się zgadzam,tylko jednocześnie należy utęperować bezczelnych radnych takich jak wieża jej doświadczony z-ca (szósta kadencja) i żadnych inicjatyw uchwałodawczych dla dobra gminy. kutas z Wisoli i zobaczymy kto jeszcze po ujawnieniu szefów pozostałych komisji. Prawdopobobnie też powołanych na zasadzie przejmowania radnych do klubów (czytaj:nowych klik).Szykuje nam się tutaj niezłe bagno. Oby nie było z deszczu pod rynnę.

Oglądajcie uważnie nagranie z II sesji : Jacek prosi o wybranie vice Rady. Dalej zgłaszane są kandydatury. Wisola zgłasza Kościelnego a Szafran nikogo. I kogo wybierają ? Czyli wszystko jest proste jak drucik do pastucha ! Wisola jest dogadana z Jackiem ??! Brawo ???

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wygląda że nas w jajo zrobili. paluch się mizgał do Jacka wręczając kwiatki jakby rzekł "Jacek wygoń tego Andrzeja ale ja ci będę wiernie służył". Bo gzie ja biedny znajdę pracę?

Coś w tym było.Tutaj to jak u Pana Boga za piecem. Można kolejne 4 lata pierdzieć w stołek zamiast ganiać za dotacjami.

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądajcie uważnie nagranie z II sesji : Jacek prosi o wybranie vice Rady. Dalej zgłaszane są kandydatury. Wisola zgłasza Kościelnego a Szafran nikogo. I kogo wybierają ? Czyli wszystko jest proste jak drucik do pastucha ! Wisola jest dogadana z Jackiem ??! Brawo ???

No tak,coś za coś. Czy w twkiej małej gminie zawsze muszą być jakieś powiązania i układy? Przecież bida aż piszczy ,kredyt za kredytem i pożyczką poganiany.To rzeczywiście świadomi swojej mądrości radni.I znowu ci sami do naszej kasy.

Odnośnik do odpowiedzi

Kutas to jesteś ty,bo nie potrafisz prostych rachunków. Ten orzeł z Wisoli juz teraz utworzył klub radnych składajacy sie z 8 osób.Przy odpowiedniej dyscyplinie klub ten może na przykład okreslić burmistrzowi najniższą płacę. I co ty na to? Dołożysz ze swoich?Argumentem siły jest siła głosów wiekszości.

Tak się składa że Pan Mazurek był przewodniczącym Komisji Gospodarczej dwie kadencje i jak to dzisiaj wygląda???? Co robił ten radny żeby obniżyć pensję byłego nieroba burmistrza ????? Nic nawet grzmiał że to wynika z ustaw i nie można innej pensji przyznać racinowi. Teraz ma być koalicją do obniżania wygranemu Burmistrzowi i to ma być dla dobra mieszkańców??? Jestem za utrzymaniem pensji Liwakowi pod warunkiem że nie będzie w koalicji Mazurek, kościelny i paluch. Te wybory to jakiś farbowany lis!!! kto to wszystko układa? Kto za tym stoi?? Kto tworzy tą koalicję bo napawa śmiechem!!!! Nie mówiłem żeby został Racinowski??? Już po obiedzie sam oddałem głos jak widzę stracony.

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądajcie uważnie nagranie z II sesji : Jacek prosi o wybranie vice Rady. Dalej zgłaszane są kandydatury. Wisola zgłasza Kościelnego a Szafran nikogo. I kogo wybierają ? Czyli wszystko jest proste jak drucik do pastucha ! Wisola jest dogadana z Jackiem ??! Brawo ???

Słuszna uwaga....Szafran coś mamrotał ale nikogo nie zgłosił....Jak był jeden ustalony kandydat to tak głosowali 9 do 6 .....czyje te 9 głosów już mówię 4 radnych Jacka 4 racina i jeden przybłęda. To teraz tak ma wyglądać rządzenie........teraz już wiem czego żaby w stawie rechoczą bo jeszcze nie mogą uwierzyć w taką koalicję.....

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...