Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

PAMIĘTAJ kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada

...a to do mnie? Bo nie przypominam sobie abym z wizytą z łopatą wparował. To co ... już nawet wypowiedzi udzielić nie można? Kto tu ma monopol na wypowiedzi? Tylko ci co rzucać mięsem potrafią, wyśmiewać i obrażać?!!!

Jeśli tak ...nie ma sprawy :lol: Chętnie popatrzę na tę waszą łopatologię :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 191
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

I co z tego???? Nie zmienia faktu że to zgraja wyjadaczy który liczy zyski z diet. Widać to po dwóch sesjach. Nawet władz komisji nie wybrali jeszcze mnie ciekawi kto zostanie zastępcą Liwaka. Żeby wam wtedy mieszkańcy laczki nie spadły.

Jak tak dalej pójdzie to już na wstępie szykuje się niewiele lepsza grupa lokalnych cwaniaków. Oby znowu nie okazało się ,że to ci sami tylko przemalowani. Farby jest pod dostatkiem a mieszć umieją wszyscy od atamana do wieży i obecnego burka kończąc. Poczekamy i powiemy co myślimy o tych samych gębach.

Odnośnik do odpowiedzi

...a to do mnie? Bo nie przypominam sobie abym z wizytą z łopatą wparował. To co ... już nawet wypowiedzi udzielić nie można? Kto tu ma monopol na wypowiedzi? Tylko ci co rzucać mięsem potrafią, wyśmiewać i obrażać?!!!

Jeśli tak ...nie ma sprawy :lol: Chętnie popatrzę na tę waszą łopatologię :)

A czyj ty jesteś judasz i kapuś? Zresztą śmieć to śmieć. Sprecyzuj swoje credo,bo inaczej zostaniesz karamba.

Odnośnik do odpowiedzi

A czyj ty jesteś judasz i kapuś? Zresztą śmieć to śmieć. Sprecyzuj swoje credo,bo inaczej zostaniesz karamba.

Ani twój ani czyjś. śmiecia sobie poszukaj przy własnej d****...a do mojego credo nic nie masz- jest moim i nie widzę najmniejszego powodu aby je przed kimś precyzować. Precyzować to się muszą ci co wzięli to na swoje barki- ja nikomu nic nie obiecywałem i niczego w zamian nie chcę.

Odnośnik do odpowiedzi

Ani twój ani czyjś. śmiecia sobie poszukaj przy własnej d****...a do mojego credo nic nie masz- jest moim i nie widzę najmniejszego powodu aby je przed kimś precyzować. Precyzować to się muszą ci co wzięli to na swoje barki- ja nikomu nic nie obiecywałem i niczego w zamian nie chcę.

Credo czy judzenie mieszkańcu? Przepraszam zasrańcu.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na temacie sesji robię test,a wy naparzacie się jak dzieciaki w piaskownicy.Wklejam i tu:"Pan Paluch nie będzie vickiem ! A tak może być :Włodek-przewodniczący, Michał vice Jacek, Kościelny-wiadomo." A ten układ pasuje?

Odnośnik do odpowiedzi

Credo czy judzenie mieszkańcu? Przepraszam zasrańcu.

...wiesz co? Żal mi czasu. Dokształć się trochę, wytrzyj mleko spod nosa ...albo weź prysznic dla ochłody.

Dla mnie twoje/ wasze credo jest jasne- jak nie piszesz głupot, nie modlisz się do Jacka Włacka i Płacka tylko próbujesz gadać normalnie to jesteś gówno warty zasraniec i wynocha z tego forum.

Przydałoby ci się coś powiedzieć ...MŁOCIE ... ale daruję sobie :)

Szkoda. Im więcej takich " pseudo-haryzmatycznych wyznawców" człowieka, do którego mam duży szacunek tym mniejsza wiara w to, że nawet jeśli bardzo wierzy, że zmieni tu cokolwiek- uda mu się to w ogóle mając takie 'zaplecze'.

...no wysoka kultura tego wpisu nie pozwoliła mi na inny komentarz

:lol:

Odnośnik do odpowiedzi

...wiesz co? Żal mi czasu. Dokształć się trochę, wytrzyj mleko spod nosa ...albo weź prysznic dla ochłody.

Dla mnie twoje/ wasze credo jest jasne- jak nie piszesz głupot, nie modlisz się do Jacka Włacka i Płacka tylko próbujesz gadać normalnie to jesteś gówno warty zasraniec i wynocha z tego forum.

Przydałoby ci się coś powiedzieć ...MŁOCIE ... ale daruję sobie :)

Szkoda. Im więcej takich " pseudo-haryzmatycznych wyznawców" człowieka, do którego mam duży szacunek tym mniejsza wiara w to, że nawet jeśli bardzo wierzy, że zmieni tu cokolwiek- uda mu się to w ogóle mając takie 'zaplecze'.

...no wysoka kultura tego wpisu nie pozwoliła mi na inny komentarz

:lol:

Ty judaszu jeszcze nie zaczęli a ty już mieszasz.Z której jesteś bandy?

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszam?! Gdzie?! Ty po prostu jesteś taki jełop, że ty czytać nie umiesz. Jesteś wstydem dla nas wszystkich!!!

Już mówisz za wszystkich.Kiedyś PZPR mówiła za wszystkich.Nawet mieli plany XX letnie.Jak wy w tych waszych układzikach i koteriach.

Odnośnik do odpowiedzi

... wiesz co? Cieszę się, że WASZYM KLIKOM pomoże.

Bawisz mnie. Serio.

Przyglądam się jak od pewnego czasu niemal robisz pod siebie, jak się mnie boisz bo myślisz, że jak piszę mądrzej to ci/ jakimś wam zagrażam. Im mniej rozumiesz z moich wypowiedzi- a rozumiesz mniej :P bo nie czytasz ze zrozumieniem tylko w amoku. Gdybyś potrafił/a czytać dostrzegł(a)byś, że nie robię krzywdy, za nikim się nie obwołuję.

Ale czytanie wbrew pozorom wymaga wysiłku. Niestety.

Bawisz mnie. A to już dużo. Ty piszesz o mnie IMBECYL a ja myślę o Tobie DEBIL- jak stare dobre małżeństwo. Rozumiemy się bez słów.

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie byłeś przez lata? Przywrócono ci wzrok i pamięć? Przedtem byłeś w nicości? Teraz jesteś judasz czy apostoł od siedmiu boleści?

... nie rozumiem?

Eee nie... ty nie gadasz ze mną tylko sam ze sobą? Co ma znaczyć gdzie byłem? Tu. Gdzie miałem być. Czekałem aż zmądrzejesz ... i nie wytrzymałem- napisałem posta. Nie do ciebie- bo nie wiedziałem, że to twoje prywatne forum gdzie możesz być sobie kim chcesz i kiedy chcesz. Ktoś tam ze mną pogadał i było nawet miło ...

...aż zaśmierdziało.

Pojawiłeś się ty.

Odnośnik do odpowiedzi

... nie rozumiem?

Eee nie... ty nie gadasz ze mną tylko sam ze sobą? Co ma znaczyć gdzie byłem? Tu. Gdzie miałem być. Czekałem aż zmądrzejesz ... i nie wytrzymałem- napisałem posta. Nie do ciebie- bo nie wiedziałem, że to twoje prywatne forum gdzie możesz być sobie kim chcesz i kiedy chcesz. Ktoś tam ze mną pogadał i było nawet miło ...

...aż zaśmierdziało.

Pojawiłeś się ty.

To chyba jest odwrotnie wszyscy tu byli ale pojawiłeś się ty. Wierszokleta i mądrala nad mądrale. Żartujesz i rozbijasz sedno sprawy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...