Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory dawałeś na komuchów i TW"Janka"? Rób tak dalej ty zgnilizno.

Tak michał nie oddam głosu na Jacka. Mogę być padliną a co mi tam. Ale głosu nie oddam i moja rodzina też nie. Rozwodni szafran jako przewodniczący albo vicek mi się nie marzy burmistrz do tego też rozwodnik i jeszcze czubek który wcale życia nie posmakował. Nie nie oddam może wielu tak będzie myśleć jak ja.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 191
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tak michał nie oddam głosu na Jacka. Mogę być padliną a co mi tam. Ale głosu nie oddam i moja rodzina też nie. Rozwodni szafran jako przewodniczący albo vicek mi się nie marzy burmistrz do tego też rozwodnik i jeszcze czubek który wcale życia nie posmakował. Nie nie oddam może wielu tak będzie myśleć jak ja.

Hahahaahha uchwały będzie przygotowywał halejcio i włodek w domku na kurzej łapce hahahahahaha

Odnośnik do odpowiedzi

Hahahaahha uchwały będzie przygotowywał halejcio i włodek w domku na kurzej łapce hahahahahaha

Ależ nie ważne może przygotować nawet halejcio byle dobrze nie daj boże by to był taki bałwan jak ty ileż matka musiała wtrąbić śniegu żeby wydać na świat takiego jak ty bałwana hahaha
Odnośnik do odpowiedzi

Tak michał nie oddam głosu na Jacka. Mogę być padliną a co mi tam. Ale głosu nie oddam i moja rodzina też nie. Rozwodni szafran jako przewodniczący albo vicek mi się nie marzy burmistrz do tego też rozwodnik i jeszcze czubek który wcale życia nie posmakował. Nie nie oddam może wielu tak będzie myśleć jak ja.

Oj teraz wchodzimy w łózka kandydatów i radnych -rozwodnik czy to coś strasznego,lepiej sie rozwieśc i żyć spokojnie niż grać kochającego męża i rżnąć znaną nam "stówę" w służbowym samochodzie,w polnej drodze.Oj a może jeżdża tylko na lody...

Odnośnik do odpowiedzi

Jak postąpi mądrze to z mieszkańcami.Układanie się z tymi klikami nie ma sensu,przyniesie więcej szkód niż zysków. Wśród radnych bardzo dużo tych samych mord,które już były i niewiele dobrego uczyniły dla gminy,Z kim tutaj się układać i po co? lepiej nastawić się na mieszkańców i młodych ludzi.Oni jeszcze nie przesiąkli tą lokalną zgnilizną.

Też tak uważam.

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak uważam.

No tak.Starych powinno się eksterminować,albo izolować. Do władzy dopuścic wyłącznie młodych.Co to dałoby?Niedoświadczonych młodych dopiero można urabiać na użytek jakiegokolwiek burmistrza.Ci ,którzy już byli znają swoje prawa i obowiązki.

Odnośnik do odpowiedzi

No tak.Starych powinno się eksterminować,albo izolować. Do władzy dopuścic wyłącznie młodych.Co to dałoby?Niedoświadczonych młodych dopiero można urabiać na użytek jakiegokolwiek burmistrza.Ci ,którzy już byli znają swoje prawa i obowiązki.

Eksterminować to tak jak utylizować ! To dotyczy także ciebie bo jak się orientuję to jesteś już po 70-tce ! Co ? Dobrze kojarzę Janek ?

Odnośnik do odpowiedzi

No tak.Starych powinno się eksterminować,albo izolować. Do władzy dopuścic wyłącznie młodych.Co to dałoby?Niedoświadczonych młodych dopiero można urabiać na użytek jakiegokolwiek burmistrza.Ci ,którzy już byli znają swoje prawa i obowiązki.

Ty to powiedziałeś a się z tobą zgadzam.Niech siedzą na d**** w domach.Młodzi sobie poradzą.Na dodatek wy urabiacie wszystkich wokół na swoje bandyckie kopyto.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty to powiedziałeś a się z tobą zgadzam.Niech siedzą na d**** w domach.Młodzi sobie poradzą.Na dodatek wy urabiacie wszystkich wokół na swoje bandyckie kopyto.

O i mądrze i naukowo. Stare wygi nie chcą oddać władzy tylko się przyspawali starym sprzętem z pgr i teraz nie można ich odspawać- prawda!

Odnośnik do odpowiedzi

wybierajcie kogo chcecie. taka tu wiocha zawsze będzie zaściankiem innych gmin z okolicy. Nazjeżdżało się tych cwaniaków i pasuje im cisza i niedorozwój. Bo oni hałas mają na co dzień. kilku sprytnych kieruje tą gminą żeby poszła na dno. tyle w temacie.

Odnośnik do odpowiedzi

wybierajcie kogo chcecie. taka tu wiocha zawsze będzie zaściankiem innych gmin z okolicy. Nazjeżdżało się tych cwaniaków i pasuje im cisza i niedorozwój. Bo oni hałas mają na co dzień. kilku sprytnych kieruje tą gminą żeby poszła na dno. tyle w temacie.

Ładną teorię tutaj układasz.."kilku sprytnych kieruje gminę na dno..". A co będzie z tymi spryciarzami na dnie ?

Odnośnik do odpowiedzi

wybierajcie kogo chcecie. taka tu wiocha zawsze będzie zaściankiem innych gmin z okolicy. Nazjeżdżało się tych cwaniaków i pasuje im cisza i niedorozwój. Bo oni hałas mają na co dzień. kilku sprytnych kieruje tą gminą żeby poszła na dno. tyle w temacie.

A najwięcej komuchów i atamańczyków.

Odnośnik do odpowiedzi

w Ińsku nie ma stowarzyszeń działających harytatywnie na rzecz dzieci i tylko nie nie strony gminy.

Mądry człowiek taki jak Michał sam będzie wiedział dla kogo i na co przeznaczyć dietę. Póki co to niech ją najpierw otrzyma.

A kto michałkowi da na piwko u deca i dragi ?

Odnośnik do odpowiedzi

Ten kur....wa przysssa się jak nie do Michała to do Włodka już ci durniu mówiłem lecz się. Chyba te mamroty ci rozum odebrały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Za chwilę będziesz mógł obejrzeć w kilku miejscach fotkę twojego kandydata jak słucha płyt...chodnikowych chyba u deca, tak to po ciemku wygląda. Już się tłumaczy gęsto, że od 3 lat nie wciąga, ale kłamie jak z nut bo widzą go jak wężykiem pomyka pod pachy holowany !

Odnośnik do odpowiedzi

Za chwilę będziesz mógł obejrzeć w kilku miejscach fotkę twojego kandydata jak słucha płyt...chodnikowych chyba u deca, tak to po ciemku wygląda. Już się tłumaczy gęsto, że od 3 lat nie wciąga, ale kłamie jak z nut bo widzą go jak wężykiem pomyka pod pachy holowany !

Jedno gołe zdjęcie wyciągnąłeś z rodzinnego albumu, rozrzuciłeś o mieście i udajesz męczennika, że niby ci jacek oczernia, a co? Jacek ci w rodzinnym albumie grzebał? Teraz będziesz następne zdjęcie rozrzucał? Stosujesz esbeckie metody, ale po tobie niczego innego nie należy się spodziewać.
Odnośnik do odpowiedzi

wybierajcie kogo chcecie. taka tu wiocha zawsze będzie zaściankiem innych gmin z okolicy. Nazjeżdżało się tych cwaniaków i pasuje im cisza i niedorozwój. Bo oni hałas mają na co dzień. kilku sprytnych kieruje tą gminą żeby poszła na dno. tyle w temacie.

Też tak myślę ,komuchy już się zjeżdżają, reszta dojedzie na wybory.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...