Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oszukujmy się. Wszystko jest możliwe. Racin to menda, która ma dużo na sumieniu. Podobno też nie donosił, tak? A jakoś dowody się znalazły. Cholera wie, co on jeszcze złego w życiu narobił...

Włodku, Michale a kto był pytać o akta burka w ipn??? Kto dostał brakujące kartki? Kto je opublikował na caffe? Ja to forum lubię i nawet często piszę bo innego nie mam ale wy macie swój prywatny portal. Niestety tam wiatr hula a tu dajecie upust kutasowi.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 191
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie oszukujmy się. Wszystko jest możliwe. Racin to menda, która ma dużo na sumieniu. Podobno też nie donosił, tak? A jakoś dowody się znalazły. Cholera wie, co on jeszcze złego w życiu narobił...

Cholera to wie co jeszcze opozycja wymyśli. Jak na razie wiemy tylko że wszystko dadzą dla wszystkich. Tak sobie myślę skąd na wszystko wezmą. Już widzę te spojrzenia na ulicy jak opozycja idzie codziennie do gminy kasuje nasze podatki na pensyje a jednocześnie kasa gminy świeci pustakami.

Odnośnik do odpowiedzi

Siema mam pytanie. Burak chodzi wkurwiony po gminie? Grzeje dupe poki moze na stolku burmistrzowskim?

Przestań cwaniaczku. Wprowadziłeś tylko 4 radnych a sadzisz się jakbyś wprowadził 15. Ciekawe jak chcesz rządzić? Podciągniesz radną krysię i od bogdana jednego i srasz się na mądralę. Może jesteś baran od polskiego i politologi może od górnictwa ale nie od matki nauk jaką jest matematyka. Kiedy ochłoniesz z tych emocji i wytrzeźwiejesz po wieczorze wyborczym. Co to za idioci są w tej opozycji.

Odnośnik do odpowiedzi

Przestań cwaniaczku. Wprowadziłeś tylko 4 radnych a sadzisz się jakbyś wprowadził 15. Ciekawe jak chcesz rządzić? Podciągniesz radną krysię i od bogdana jednego i srasz się na mądralę. Może jesteś baran od polskiego i politologi może od górnictwa ale nie od matki nauk jaką jest matematyka. Kiedy ochłoniesz z tych emocji i wytrzeźwiejesz po wieczorze wyborczym. Co to za idioci są w tej opozycji.

sam sobie odpowiedziałeś IDIOCI wszystko w temacie.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodku, Michale a kto był pytać o akta burka w ipn??? Kto dostał brakujące kartki? Kto je opublikował na caffe? Ja to forum lubię i nawet często piszę bo innego nie mam ale wy macie swój prywatny portal. Niestety tam wiatr hula a tu dajecie upust kutasowi.

To jest naga prawda o opozycji!

Odnośnik do odpowiedzi

Obudź się kretynie, na tym forum pisze znacznie więcej osób niż włodek, jacek i michał. Nie przypisuj im wszystkiego co jest tutaj powiedziane. A wierz mi , że ludzi którzy chcieliby pozbyć się racina jest więcej niż tych którzy chcieliby żeby został...

Odnośnik do odpowiedzi

Przestań cwaniaczku. Wprowadziłeś tylko 4 radnych a sadzisz się jakbyś wprowadził 15. Ciekawe jak chcesz rządzić? Podciągniesz radną krysię i od bogdana jednego i srasz się na mądralę. Może jesteś baran od polskiego i politologi może od górnictwa ale nie od matki nauk jaką jest matematyka. Kiedy ochłoniesz z tych emocji i wytrzeźwiejesz po wieczorze wyborczym. Co to za idioci są w tej opozycji.

Co za idiota. Wszedzie widzi szafrana, w kazdym posicie. Otoz powiecm ci, ze nie jestme Szafranem. Jestem mieszkancem, ktory ma dosc tego barana na obecnym stanowisku burmistrza

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie,będzie zabawa, będzie sie działo i znowu nocy bedzie mało, czekam z niecierpliwością do wyborów, pozdrawiam wszystkich.

Widzę że Jacek taki pewny że już jest burkiem że nie przyjmuje przegranej. Rządź jacek rządź tylko z kim?!

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że Jacek taki pewny że już jest burkiem że nie przyjmuje przegranej. Rządź jacek rządź tylko z kim?!

Jak postąpi mądrze to z mieszkańcami.Układanie się z tymi klikami nie ma sensu,przyniesie więcej szkód niż zysków. Wśród radnych bardzo dużo tych samych mord,które już były i niewiele dobrego uczyniły dla gminy,Z kim tutaj się układać i po co? lepiej nastawić się na mieszkańców i młodych ludzi.Oni jeszcze nie przesiąkli tą lokalną zgnilizną.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak postąpi mądrze to z mieszkańcami.Układanie się z tymi klikami nie ma sensu,przyniesie więcej szkód niż zysków. Wśród radnych bardzo dużo tych samych mord,które już były i niewiele dobrego uczyniły dla gminy,Z kim tutaj się układać i po co? lepiej nastawić się na mieszkańców i młodych ludzi.Oni jeszcze nie przesiąkli tą lokalną zgnilizną.

Co ty "droga" śmierdolisz? Musi być jakaś większość w radzie żeby burmistrz mógł przeforsować uchwały ważne dla mieszkanców. Samo się nie zrobi a tak właśnie myśli włodek, jacek i michał. Z jakim młodymi jak tylko z młodych wszedł michał i maja tylko 4 radnych nic tylko usiąść i płakać. Bogdan i Teresa nie powinni oddać swoich głosów jackowi jak im czegoś nie zaproponuje. Niech nie sprzedają płaszcza tanio.

Odnośnik do odpowiedzi
snapback.pngUżytkownik droga dnia 19 listopad 2014 - 12:32 napisał

Jak postąpi mądrze to z mieszkańcami.Układanie się z tymi klikami nie ma sensu,przyniesie więcej szkód niż zysków. Wśród radnych bardzo dużo tych samych mord,które już były i niewiele dobrego uczyniły dla gminy,Z kim tutaj się układać i po co? lepiej nastawić się na mieszkańców i młodych ludzi.Oni jeszcze nie przesiąkli tą lokalną zgnilizną.

Co ty "droga" śmierdolisz? Musi być jakaś większość w radzie żeby burmistrz mógł przeforsować uchwały ważne dla mieszkanców. Samo się nie zrobi a tak właśnie myśli włodek, jacek i michał. Z jakim młodymi jak tylko z młodych wszedł michał i maja tylko 4 radnych nic tylko usiąść i płakać. Bogdan i Teresa nie powinni oddać swoich głosów jackowi jak im czegoś nie zaproponuje. Niech nie sprzedają płaszcza tanio.

A to by gościu-idioto oznaczało ,że pozostali radni nie stanowią interesów mieszkańców.Skoro musi się ich przekonywać do działań dobrych dla ogółu.Inaczej,tych 13 apostołów działało na rzecz panującej kliki ifs a nie wszystkich obywateli.A komu mają dać swoje poparcie tzw.ludzie atamana i ciotki wieży?Dotychczasowej klice? Jesteś idiotą ,skoro tak myślisz.Tutaj ludzie nie należą tylko do panujących układów. Nie wierzę,że ci rozsądni, a do nich zaliczam młodych radnych i tych nowych jak p.Krawczyk,czy nawet p.Sydor nie poprą czegoś ,co stanowi o rozwoju gminy.Właśnie brak układania się jest siłą tej rady i świadczy o przejrzystości .Jasne wam się marzą stołki, np: dla wieży czy też innych.Te uchwały o których piszesz palancie, właśnie do tej pory były płodzone przeciwko mieszkańcom i gminie.Teraz będzie wiadomo, kto chce dobrze, a kto mąci i przeszkadza w działaniach.

Odnośnik do odpowiedzi

A to by gościu-idioto oznaczało ,że pozostali radni nie stanowią interesów mieszkańców.Skoro musi się ich przekonywać do działań dobrych dla ogółu.Inaczej,tych 13 apostołów działało na rzecz panującej kliki ifs a nie wszystkich obywateli.A komu mają dać swoje poparcie tzw.ludzie atamana i ciotki wieży?Dotychczasowej klice? Jesteś idiotą ,skoro tak myślisz.Tutaj ludzie nie należą tylko do panujących układów. Nie wierzę,że ci rozsądni, a do nich zaliczam młodych radnych i tych nowych jak p.Krawczyk,czy nawet p.Sydor nie poprą czegoś ,co stanowi o rozwoju gminy.Właśnie brak układania się jest siłą tej rady i świadczy o przejrzystości .Jasne wam się marzą stołki, np: dla wieży czy też innych.Te uchwały o których piszesz palancie, właśnie do tej pory były płodzone przeciwko mieszkańcom i gminie.Teraz będzie wiadomo, kto chce dobrze, a kto mąci i przeszkadza w działaniach.

Jak bardzo się mylisz w swoich wywodach zobaczysz na pierwszej sesji 27 lub 28 listopada !!

Odnośnik do odpowiedzi

A to by gościu-idioto oznaczało ,że pozostali radni nie stanowią interesów mieszkańców.Skoro musi się ich przekonywać do działań dobrych dla ogółu.Inaczej,tych 13 apostołów działało na rzecz panującej kliki ifs a nie wszystkich obywateli.A komu mają dać swoje poparcie tzw.ludzie atamana i ciotki wieży?Dotychczasowej klice? Jesteś idiotą ,skoro tak myślisz.Tutaj ludzie nie należą tylko do panujących układów. Nie wierzę,że ci rozsądni, a do nich zaliczam młodych radnych i tych nowych jak p.Krawczyk,czy nawet p.Sydor nie poprą czegoś ,co stanowi o rozwoju gminy.Właśnie brak układania się jest siłą tej rady i świadczy o przejrzystości .Jasne wam się marzą stołki, np: dla wieży czy też innych.Te uchwały o których piszesz palancie, właśnie do tej pory były płodzone przeciwko mieszkańcom i gminie.Teraz będzie wiadomo, kto chce dobrze, a kto mąci i przeszkadza w działaniach.

Dlatego wiedziałem że Krysia to sprzedajna była i jest. Co wam zresztą daje te dwie radne. Mam nadzieję, że Teresa się nie zeszmaci i Bogdan też. Chociażby dlatego że tak pewni tego jesteście. Każdy radny który sprzeda się na rzecz koalicji z szafranem będzie dla mnie śmieciem. Jak się startuje z pewnego ugrupowania to trzeba się tego trzymać. Lepiej żeby radni większościowi decydowali np. 4 Bogdana+ 4 Racina i wtedy niech rządzi Liwak z szafranem i michałem. Życzę powodzenia! O układzie liwaka z Teresą pisałem i on wiedział że może na nią liczyć. Stąd ta jego pewność głupek!

Odnośnik do odpowiedzi

Krysia ma swoje zdanie i na pewno zrobi jak uważa.Znajac ją to atamanów i IFS owców na pewno nie poprze...

Nie bez przyczyny synek popierał na fejsie jacka. Co za fałszywe świnie. Krysia ma swoje zdanie?????? Dlatego poprze liwaka????? Było czterech kandydatów i każdy chciał wygrać i nie pieprz że wszyscy byli przeciw racinowi to teraz dadzą swój głos jackowi. Właśnie dlatego że tak chciałaby opozycja to tak nie będzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bez przyczyny synek popierał na fejsie jacka. Co za fałszywe świnie. Krysia ma swoje zdanie?????? Dlatego poprze liwaka????? Było czterech kandydatów i każdy chciał wygrać i nie pieprz że wszyscy byli przeciw racinowi to teraz dadzą swój głos jackowi. Właśnie dlatego że tak chciałaby opozycja to tak nie będzie.

Też tak uważam! Dlaczego mieliby oddać głosy na Jacka. Ja dałam głos na Panią Działoszewską i nie chcę by jej radne popierały tego pana na burmistrza. To niech zostanie Racinowski.

Odnośnik do odpowiedzi

Pieprze co ja co innego w porownaniu do Ciebie,Syn musi mieć takie zdanie jak matka?Matka Ci powie idź na studia medyczne to pójdziesz?Nie,bo masz na tyle juz lat,że zrobisz jak zechcesz.Czaisz baze?Czeresniaku

Włodek ty na dniu sąsiada krysię też obgadałeś. Mogła od razu od was startować a nie oszukiwać Działoszewską. To oszustka wyborcza.

Odnośnik do odpowiedzi

Znaleźliscie sobie z******** temat.Chcecie teraz pokazać,że Krysia była w zmowie z Jackiem i chcecie mu zabrać głosy.Ludzie nie są naiwni, kto ma rozum ten na Racina nie zagłosuje.

Kto ma rozum ten wie że jacek prowadzi grę wyborczą. Dlaczego mam dawać kasę z podatków na ROZWODNIKÓW.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...