Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To nie chodzi o mnie tylko czy nasz przyszły radny jest nasz jak obiecywał czy sam dla siebie czyli zwykły kłamca . b jak jeden kłamie kłamią wszyscy a jak kłamią wszyscy to na liwaka nie ma co głosować bo też nas oszuka

Czy ty chociaż byłeś wybierać? Bo mam wątpliwości. Jak byłeś to i tak na Jacka głosu nie oddałeś śledząc twoje posty. Idź głosuj na Racinowskiego i nie marudź. Każdy ma swojego idola spadaj.

Odnośnik do odpowiedzi

Byłam głosowałam na jacka a teraz chce potwierdzenia czy są oszustami wyborczymi czy nie bo jak michał nie potwierdzi to drugi raz na niego nie zagłosuję oszustom nie ma co dawać szans

Spadaj na ryj, na ich miejscu nie chciała bym mieć takich popierających obywateli.Jesteś przkładem judasza największego kalibru.brzydziła byn się takimi popierającymi z funkcją szantażu.Tfu.

Odnośnik do odpowiedzi

Byłam głosowałam na jacka a teraz chce potwierdzenia czy są oszustami wyborczymi czy nie bo jak michał nie potwierdzi to drugi raz na niego nie zagłosuję oszustom nie ma co dawać szans

Spadaj na ryj, na ich miejscu nie chciała bym mieć takich popierających obywateli.Jesteś przkładem judasza największego kalibru.brzydziła bym się takimi popierającymi z funkcją szantażu.Tfu.

Odnośnik do odpowiedzi

Byłam głosowałam na jacka a teraz chce potwierdzenia czy są oszustami wyborczymi czy nie bo jak michał nie potwierdzi to drugi raz na niego nie zagłosuję oszustom nie ma co dawać szans

I to jest właśnie wada demokracji - tacy idioci jak Ty w ogóle nie powinni mieć prawa głosu. Nie zaśmiecaj forum , i cytując klasyka - "morda w kubeł i do garów "

Odnośnik do odpowiedzi

Byłam głosowałam na jacka a teraz chce potwierdzenia czy są oszustami wyborczymi czy nie bo jak michał nie potwierdzi to drugi raz na niego nie zagłosuję oszustom nie ma co dawać szans

Spadaj na ryj, na ich miejscu nie chciała bym mieć takich popierających obywateli.Jesteś przkładem judasza największego kalibru.brzydziła bym się takimi popierającymi z funkcją szantażu.Tfu.

Odnośnik do odpowiedzi

Długo się na tym forum nie udzielałem i póki kampania w toku nadal tego nie będę robił. Nie obiecywałem tego tylko Tobie mieszkanko ale wszystkim swoim wyborcom. Dieta będzie przekazywana na cele społeczne w gminie Ińsko tak jak pisałem kiedyś tutaj i tak jak napisałem w ulotce, koniec i kropka! Nie musisz się martwic o to. Co do perfidnych i chamskich ataków po niedzielnym głosowaniu to zwykłe oszczerstwa i pomówienia. Jakieś zdjęcie, które rozrzucono w Ińsku na pewno nie wyszło z naszego komitetu. Proszę bardzo niech Pan Racinowski zgłosi to na policje. Oddam laptopa do sprawdzenia, mogą przeszukać moje miejsce zamieszkania, a po trzecie mamy alibi. Szukajcie winnych w bliższym wam otoczeniu ponieważ po Ińsku krążą plotki, że to ktoś z innego komitetu. Nie zmienia to faktu, że nie tolerujemy takich praktyk i jesteśmy zwolennikami aby sprawę takowych zdjęć wyjaśniła policja i prokuratura ponieważ w naszym mniemaniu to już jest bardzo duża przesada!

Odnośnik do odpowiedzi

Długo się na tym forum nie udzielałem i póki kampania w toku nadal tego nie będę robił. Nie obiecywałem tego tylko Tobie mieszkanko ale wszystkim swoim wyborcom. Dieta będzie przekazywana na cele społeczne w gminie Ińsko tak jak pisałem kiedyś tutaj i tak jak napisałem w ulotce, koniec i kropka! Nie musisz się martwic o to. Co do perfidnych i chamskich ataków po niedzielnym głosowaniu to zwykłe oszczerstwa i pomówienia. Jakieś zdjęcie, które rozrzucono w Ińsku na pewno nie wyszło z naszego komitetu. Proszę bardzo niech Pan Racinowski zgłosi to na policje. Oddam laptopa do sprawdzenia, mogą przeszukać moje miejsce zamieszkania, a po trzecie mamy alibi. Szukajcie winnych w bliższym wam otoczeniu ponieważ po Ińsku krążą plotki, że to ktoś z innego komitetu. Nie zmienia to faktu, że nie tolerujemy takich praktyk i jesteśmy zwolennikami aby sprawę takowych zdjęć wyjaśniła policja i prokuratura ponieważ w naszym mniemaniu to już jest bardzo duża przesada!

W sprawie zdjęć zapytaj się niejakiego Górala.......ale pewnikiem go nie znasz ??

Odnośnik do odpowiedzi

Długo się na tym forum nie udzielałem i póki kampania w toku nadal tego nie będę robił. Nie obiecywałem tego tylko Tobie mieszkanko ale wszystkim swoim wyborcom. Dieta będzie przekazywana na cele społeczne w gminie Ińsko tak jak pisałem kiedyś tutaj i tak jak napisałem w ulotce, koniec i kropka! Nie musisz się martwic o to. Co do perfidnych i chamskich ataków po niedzielnym głosowaniu to zwykłe oszczerstwa i pomówienia. Jakieś zdjęcie, które rozrzucono w Ińsku na pewno nie wyszło z naszego komitetu. Proszę bardzo niech Pan Racinowski zgłosi to na policje. Oddam laptopa do sprawdzenia, mogą przeszukać moje miejsce zamieszkania, a po trzecie mamy alibi. Szukajcie winnych w bliższym wam otoczeniu ponieważ po Ińsku krążą plotki, że to ktoś z innego komitetu. Nie zmienia to faktu, że nie tolerujemy takich praktyk i jesteśmy zwolennikami aby sprawę takowych zdjęć wyjaśniła policja i prokuratura ponieważ w naszym mniemaniu to już jest bardzo duża przesada!

Michał już na tyle to mądry jesteś żeby tego nie robić ze swojego laptopa.Teraz jest ostateczna wasza walka . Jesteście zdolni do wszystkiego to wasze być albo nie być. Wprowadzić tylko 4 radnych to porażka jak nic. Wprowadzenie takich czterech partaczy to jeszcze gorsza porażka. Jak Jacek nie wygra to jesteście śmieci.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał już na tyle to mądry jesteś żeby tego nie robić ze swojego laptopa.Teraz jest ostateczna wasza walka . Jesteście zdolni do wszystkiego to wasze być albo nie być. Wprowadzić tylko 4 radnych to porażka jak nic. Wprowadzenie takich czterech partaczy to jeszcze gorsza porażka. Jak Jacek nie wygra to jesteście śmieci.

Brawo bardzo mądry wpis. Gratulacje!

Odnośnik do odpowiedzi

Do rozebranego torsu mężczyzny obejmującego małą dziewczynkę, te śmieci wkleiły twarz racina !

A skąd wiadomo że to nie są wykradzione jego prywatne zdjęcia ? Pewne że to fotomontaż ? Trochę zalatuje komuszymi metodami... podejrzewałbym ciocię ona za wszelką cenę chciała się odegrać za poprzednią porażkę i ciąganie po sądach przez racina, przecież przez niego miała wyrok 5 lat zakazu pełnienia funkcji publicznych...

Odnośnik do odpowiedzi

A skąd wiadomo że to nie są wykradzione jego prywatne zdjęcia ? Pewne że to fotomontaż ? Trochę zalatuje komuszymi metodami... podejrzewałbym ciocię ona za wszelką cenę chciała się odegrać za poprzednią porażkę i ciąganie po sądach przez racina, przecież przez niego miała wyrok 5 lat zakazu pełnienia funkcji publicznych...

Za to teraz będzie grała pierwsze skrzypce i to dzięki koledze jackowi. Jeśli włodek przeszkodzi to pożegna się ze swoim stanowiskiem.

Odnośnik do odpowiedzi

A skąd wiadomo że to nie są wykradzione jego prywatne zdjęcia ? Pewne że to fotomontaż ? Trochę zalatuje komuszymi metodami... podejrzewałbym ciocię ona za wszelką cenę chciała się odegrać za poprzednią porażkę i ciąganie po sądach przez racina, przecież przez niego miała wyrok 5 lat zakazu pełnienia funkcji publicznych...

A kto by inny mógł się wciąć w jego przeszłość. Tylko komuchy zawsze szukały haków na innych. I tym razem ciocia wyciągnęła asa z rękawa. Widocznie czekała z tym do ostatniej chwili, aby go zgnoić. Musiała naprawdę mieć z nim na pieńku...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...