Skocz do zawartości

Zatruta zupa szafranowa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co utarł nosa kmiocie uchwała podjęta na część drogi, bezpiecznie bo "o całość" można jeszcze potargać się z powiatem.

Jak by chcieli nad całością głosować to spokojnie by przegłosowali. A tak i wilk (raczej byk) syty i owca cała ...ha, ha, ha...

O co to chodzi bo piszesz bez logicznego sensu. to jest wilk syty i owca cała czy nie jest. Bo ludzie czytając nie zrozumieją ciebie. Opisz całą historię jak ludzi czarowałeś i namawiałeś na podpisy w innym celu. To ja ci powiem " nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka" tak będzie z tobą włodek i Michałem z pewnością i Jackiem.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

http://szafran-admin...towa&Itemid=468

Włodek nie dodawaj sobie zasług. Uchwała została zdjęta z porządku obrad Rady Powiatu.Tak po prawdzie powiat nie był zadowolony,że nasza uchwała dotyczyła tylko części drogi a nie całości. Po wyborach sprawa wraca i będzie dotyczyła już tylko całej drogi. A ty zanieś do proboszcza datek na mszę, aby tegoroczna zima była łagodna i by droga była w miarę przejezdna i bez pozimowych dziur . Bo jak będzie inaczej, to ludzie urządzą ci taki kociokwik, że nie wychylisz nosa na okolicę. Twoje podpisy, które ludzie składali pod innym pretekstem, już są weryfikowane i podpisujący składają oświadczenia i sprostowania co do wprowadzenia ich w błąd przez zbierających podpisy. Te dokumenty także trafią do starostwa,już wstępnie zostało ono o tym fakcie poinformowane !!

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ludzie dojdą w jaki sposób ich wykorzystałeś do własnych celów wyborczych to cię włodek zlinczują. Już my się postaramy żeby wyjaśnić mieszkańcom jak dali się oszukać oszustowi. Powiatowi jest obojętne bo i tak na nic pieniędzy nie dają a ty w tym momencie zablokowałeś możliwość decydowania o tej drodze. Czy to ci się będzie opłaciło czas pokaże i to szybciej niż myślisz.

O ty że Szafran oszukał ludzi którzy składali podpisy pisał już wcześniej "radny" teraz potwierdza "rajca" no to kaloszu włodek miej się na baczności. Bo miast zdobyć wyborców stracisz ich na dobre sam wbijając sobie gwóźdź do trumny :D Jak się włodek czujesz jako oszust???? :ph34r:

Odnośnik do odpowiedzi

Nie produkuj się, większego oszusta od burka, torby zapowietrzonej i rajcy nasze gmina nie widziała

To prawda ale jeszcze brakuje tutaj cioci wieży oraz oliwy ze Storkowa. Należy też pamiętać,że za tymi kacykami wszelkiej maści stoją jeszcze ich komitety ,takie jak IFS czy podwójny zastosowany przez wieżę.Gdyby ludzie mieli w głowach tyle co w d****,to już dawno by zareagowali.Niestety tutaj gówno ma wiodącą rolę.

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda ale jeszcze brakuje tutaj cioci wieży oraz oliwy ze Storkowa. Należy też pamiętać,że za tymi kacykami wszelkiej maści stoją jeszcze ich komitety ,takie jak IFS czy podwójny zastosowany przez wieżę.Gdyby ludzie mieli w głowach tyle co w d****,to już dawno by zareagowali.Niestety tutaj gówno ma wiodącą rolę.

Zgadza się, ci starzy oszuści i komuchy dalej się ze sobą dogadują i obmyślają strategie jak ludzi otumanić i wygrać wybory, wieża cały czas się dogaduje z burkiem
Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się, ci starzy oszuści i komuchy dalej się ze sobą dogadują i obmyślają strategie jak ludzi otumanić i wygrać wybory, wieża cały czas się dogaduje z burkiem

A to ciekawe..Byłeś może świadkiem jak się dogadywali ? Powiedz coś więcej !

Odnośnik do odpowiedzi

Ińsko to mała mieścina, ludzie wszystko widzą

Grzeczność a dogadywanie to dwie różne rzeczy. Dam prosty przykład - zaproszenie tylko Włodka na "dzień sąsiada" to dogadywanie czy grzeczność? Podanie dłoni kobiecie w miejscu publicznym na dodatek będącej w zarządzie ILF to dogadywanie czy grzeczność? Odpowiedz Michał wszystkim ciekawskim.

Odnośnik do odpowiedzi

A telefony wieży do burka to grzeczność czy dogadywanie się?

To ty z pewnością do tego grona też się zaliczasz. Oj Michał jak ci nie wstyd takie bzdury pisać. Każdy może do Burmistrza dzwonić to nie oznacza o jakimkolwiek dogadywaniu. Może powiesz jeszcze że Burmistrz mówił " Tak Pani Tereso Działoszewska to jesteśmy dogadani w sprawie wyborów- jak ja wygram to Pani daje mi głosy jak Pani to ja oddaję swoje" tak było bo tyle wynika z twojego wpisu a przecież to bzdura.............................

Odnośnik do odpowiedzi

To ty z pewnością do tego grona też się zaliczasz. Oj Michał jak ci nie wstyd takie bzdury pisać. Każdy może do Burmistrza dzwonić to nie oznacza o jakimkolwiek dogadywaniu. Może powiesz jeszcze że Burmistrz mówił " Tak Pani Tereso Działoszewska to jesteśmy dogadani w sprawie wyborów- jak ja wygram to Pani daje mi głosy jak Pani to ja oddaję swoje" tak było bo tyle wynika z twojego wpisu a przecież to bzdura.............................

Przepraszam bardzo mi tych wpisów nie przypisuj! Jak będę chciał to napisze i się podpisze, że to ja. Nie interesuje mnie to w ogóle.

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam bardzo mi tych wpisów nie przypisuj! Jak będę chciał to napisze i się podpisze, że to ja. Nie interesuje mnie to w ogóle.

Czyli to Włodek! Mimo wszystko Michał bardziej Tobie wierzę niż Jackowi i Włodkowi. Przecież nie uwierzę, że Bogdan czy Teresa wpadli by na taki poroniony pomysł. To intrygant z tego Włodzimierza!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

ale ludzie gadacie trzy po trzy:) u mnie nikt nie był, a też podpisywałam:) nie ma to jak komuś obsmarować tyłek za plecami. no ale cóż Ińska społecznośc już tak ma:) sam nie jest lepszy, a na drugiego gada :) czemu osoby, które tu tak niby są ekstra, komentują sami nie wystartują na radnych, nie zrobią czegoś dla Ińska. komentować każdy głupi potrafi. weźcie się do roboty albo kupcie sobie maść....http://allegro.pl/masc-na-bol-d***-lek-na-wszystkie-problemy-swiata-i4378013192.html. a to że Pan Włodzimierz coś robi to na plus, w Ińsku nie mają pieniedzy na odśnieżanie drogi zimą, a co dopiero na remont drogi w ściennym :). Tak samo jak niby chodnik i drogę robią na Poznańskiej, Osiedlu gadają żę burmistrz robi hahahah szkoda tylko że ten chodnik nie należy do gminy a do powiatu :) no ale ludzie widzą kogo innego i zasługi mu przypisują.ale tego nikt nie widzi. czekam na tą osobę która chodzi i weryfikuje podpisy :) mój fałszowany napewno nie był :)

Odnośnik do odpowiedzi

ale ludzie gadacie trzy po trzy:) u mnie nikt nie był, a też podpisywałam:) nie ma to jak komuś obsmarować tyłek za plecami. no ale cóż Ińska społecznośc już tak ma:) sam nie jest lepszy, a na drugiego gada :) czemu osoby, które tu tak niby są ekstra, komentują sami nie wystartują na radnych, nie zrobią czegoś dla Ińska. komentować każdy głupi potrafi. weźcie się do roboty albo kupcie sobie maść....http://allegro.pl/masc-na-bol-d***-lek-na-wszystkie-problemy-swiata-i4378013192.html. a to że Pan Włodzimierz coś robi to na plus, w Ińsku nie mają pieniedzy na odśnieżanie drogi zimą, a co dopiero na remont drogi w ściennym :). Tak samo jak niby chodnik i drogę robią na Poznańskiej, Osiedlu gadają żę burmistrz robi hahahah szkoda tylko że ten chodnik nie należy do gminy a do powiatu :) no ale ludzie widzą kogo innego i zasługi mu przypisują.ale tego nikt nie widzi. czekam na tą osobę która chodzi i weryfikuje podpisy :) mój fałszowany napewno nie był :)

Pewnie ty sam się podpisałeś Włodek. Dowiesz się o wszystkim jak trzeba będzie spojrzeć w oczy ludziom których okłamałeś. Ja cię zapewniam że tacy się znajdą. Czy to dla ciebie takie ważne czyj jest kawałek chodnika czy podłogi??? Ważne że jest właściciel i można od niego cokolwiek wyegzekwować. Ale ty szukasz dramatów. Twoim dramatem będzie nie wejście do rady. Wszystkie wróżby na to wskazują.

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie ty sam się podpisałeś Włodek. Dowiesz się o wszystkim jak trzeba będzie spojrzeć w oczy ludziom których okłamałeś. Ja cię zapewniam że tacy się znajdą. Czy to dla ciebie takie ważne czyj jest kawałek chodnika czy podłogi??? Ważne że jest właściciel i można od niego cokolwiek wyegzekwować. Ale ty szukasz dramatów. Twoim dramatem będzie nie wejście do rady. Wszystkie wróżby na to wskazują.

Co ty tak straszysz tego Włodka? Jaki to dla niego dramat? Ma chłop emeryturę i byki i po cholerę mu się użerać z tobą gminny gamoniu
Odnośnik do odpowiedzi

Co ty tak straszysz tego Włodka? Jaki to dla niego dramat? Ma chłop emeryturę i byki i po cholerę mu się użerać z tobą gminny gamoniu

To po co siejesz zamęt ty gamoniu! Siedź z tymi bykami słomo w butach i nie strzelaj fochów. Zresztą innej alternatywy nie ma. Zostań ze swoją partnerką na tym swoim zadupiu i nie ruszaj cudzych żon i córek prostaku.

Odnośnik do odpowiedzi

To po co siejesz zamęt ty gamoniu! Siedź z tymi bykami słomo w butach i nie strzelaj fochów. Zresztą innej alternatywy nie ma. Zostań ze swoją partnerką na tym swoim zadupiu i nie ruszaj cudzych żon i córek prostaku.

ja bym dodał , że uciekł ze śląska gdyż ludziska mieli go tak bardzo dość i groziło mu ukręcenie byczych jaj.. o większego głupola trudno

Odnośnik do odpowiedzi

Człowiek który przed wyborami wygryzł kolegę z przewodniczącego PSL jest ostatnią łajzą. Na dodatek bywał u niego w domu i pysznił się znajomością. powiedz kwiatku jak cię można nazwać???????????????????????????????

Odnośnik do odpowiedzi

Człowiek który przed wyborami wygryzł kolegę z przewodniczącego PSL jest ostatnią łajzą. Na dodatek bywał u niego w domu i pysznił się znajomością. powiedz kwiatku jak cię można nazwać???????????????????????????????

On by nazwał TW Jankiem a ja o nim powiem tw zdrajca...................

Odnośnik do odpowiedzi

On by nazwał TW Jankiem a ja o nim powiem tw zdrajca...................

Krokus to największa zakała naszej gminy. Nagle zjawił się jak spadochroniarz nie wiadomo przez kogo zrzucony ! Raz kręci z wieżą, innym razem z psl-m, a i dochodzą słuchy że łasi się do racina ! Gonić go gnoja i nie pozwalać przekraczać progi naszych domostw !

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...