Skocz do zawartości

samochód do ślubu


Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyzywaj i nie obrażaj. Mam test historyczny dotyczący mieszkańców Ińska. Kto zastrzelił Micka?Kim on był?

Ja nikogo nie wyzywam więc mogę chyba poprosić żebyś oświecił tych mądrali zresztą mnie też kto to był ten Micek czy Micka i kim był. Bo po prawdzie to do kogo mieć pretensję że nie zna się historii własnego miejsca chyba tylko do nauczyciela historii! Albo polonisty.... Ja tam takiej wiedzy jestem chłonny i chętnie poczytam z podziękowaniem...

Odnośnik do odpowiedzi

Kazik ty zawsze byłeś chłonny! Żal ci d... ściska, że Bogdan od was odszedł i teraz masz misję aby opluwać tutaj każdego !? Kim ty jesteś mały człowieczku ustawiłeś siebie i jeszcze ci mało? Stary ZOMO-wcu, zmieniasz nazwy użytkownika co chwile i myślisz, że nie wiadomo, że to ty wypisujesz?

Odnośnik do odpowiedzi

Kazik ty zawsze byłeś chłonny! Żal ci d... ściska, że Bogdan od was odszedł i teraz masz misję aby opluwać tutaj każdego !? Kim ty jesteś mały człowieczku ustawiłeś siebie i jeszcze ci mało? Stary ZOMO-wcu, zmieniasz nazwy użytkownika co chwile i myślisz, że nie wiadomo, że to ty wypisujesz?

Tylko tobie wolno tu opluwać? Co wy jako opozycja pokochaliście nagle Bogdana i opowiadacie bajki , że Ukraińcy to są dobrzy i źli? Jakich kryteriów uzywacie do oceny?

Odnośnik do odpowiedzi

Ale w czym ty widzisz problem. Od zawsze ludzie wbijali sobie nawzajem sztylet w plecy. W dzisiejszych czasach nie jest inaczej. Nie rozumiem tylko dlaczego doszukujesz się honorowości w polityce. Przecież polityka to właśnie taki śmietnik, w którym nie ma żadnych reguł. Inną rzeczą jest to, że w radni, burmistrz i pracownicy gminy w uogólnieniu służą lokalnej społeczności więc roszady polityczne nie powinny mieć wpływ na nich. A w przypadku naszej biednej gminy te roszady i tak nic nie zmieniają bo w zasadzie opozycja jest tak samo beznadziejna jak i obecni włodarze głównego ugrupowania. No może z wyjątkiem tego, że rzeczywiście starają się prace urzędu pokazywać mieszkańcom. To działa oczywiście na ich korzyść i nie będę tego negował. Pytanie jest tylko jedno, czy jak już obejmą władzę to czy dalej będą taką jawną politykę uprawiać, nawet jeżeli im to nie będzie na rękę. Jeżeli tak no to faktycznie można mówić o nowej jakości politycznej w ińsku, a jak nie no to mamy racin i spółka wersja 2.0.

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie normalne, ale prawie głupia odpowiedź. Umiesz odpowiedzieć komuś bez spięcia zwieraczy?

Co tu nie rozumiesz!? Nikt oprócz Burmistrza nie wie kiedy ona się odbędzie radni dostaną dwa tygodnie wcześniej materiały na komisje i sesję i finito. Jeszcze nikt nic nie ma to nie ma co pytać. Taka jest odpowiedź! W naszej gminie nigdy nic nie wiadomo. Ja też mam pytanie po co w Ińsku był śmigłowiec ratowniczy? Manewry jakieś?

Odnośnik do odpowiedzi

Manewry na pewno nie. Najpierw pojechała karetka, a potem dwa albo trzy wozy strażackie. Dopiero potem zaczął śmigłowiec krążyć. Jakby się nie mógł zdecydować, gdzie ma lecieć. Ostatecznie poleciał jakoś w kierunku Wisoli, ale nie wiem nic o zaistniałej sytuacji. Jeśli ktoś z Was wie, co się przydarzyło - proszę podzielić się z nami tą informacją.

Odnośnik do odpowiedzi

Kujawskiej siostra pocięła nożem kilka osób. Zabrali ich do Drawska !!

No cóż taki mamy dobrobyt że ludziom wszystko jedno. Inna sprawa, że ludzie w Ińsku tacy wredni, że kobieta nie wytrzymała. Zdarza się we wszystkich rodzinach i rodzina Kujawskich nie jest patologią.

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż taki mamy dobrobyt że ludziom wszystko jedno. Inna sprawa, że ludzie w Ińsku tacy wredni, że kobieta nie wytrzymała. Zdarza się we wszystkich rodzinach i rodzina Kujawskich nie jest patologią.

Ona od dawna ma problemy z psychiką i to poważne. Nie uogólniaj wyjątkowego przypadku z sytuacją w kraju czy miasteczku !!

Odnośnik do odpowiedzi

Ona od dawna ma problemy z psychiką i to poważne. Nie uogólniaj wyjątkowego przypadku z sytuacją w kraju czy miasteczku !!

To tym bardziej można to zrozumieć. Stała się tragedia i już. To w końcu ile osób poszkodowanych i czy sama sprawczyni też ucierpiała?

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nikogo nie ruszała! Jak jej ktoś dokuczył to się doigrał! Zresztą wszyscy ją znają i wiedzą więc po co było prowokować! Podli ludzie!

Temat w sam raz. Pojedzie samochodem do ślubu.Życzę szczęścia.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...