Skocz do zawartości

samochód do ślubu


Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytaj się strażaków może was nowym wozem zawiozą

Czego się czepiasz patafianie. Właśnie pomógł że pomógł bo wie dziewczyna gdzie szukać chociaż trzeba przyznać trudne nie było samemu znaleźć. Musisz od razu za każdym razem dogryzać obecnym władzom złośliwcze. Zawsze nic ci się nie podoba nawet jak załatwił w końcu ten wóz strażacki. Nic wam nie pasuje oby wam jęzory poodpadały.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry,

poszukuję auta do ślubu, dlatego proszę wszystkich forumowiczów o pomoc:) znacie może kogoś, kto ma auto do wynajęcia?

Proszę o informacje Aneta

witam mam dla pani propozycje aby do slubu pojechala ursusem
Odnośnik do odpowiedzi

IDIOCI CI KTÓRZY PISZSZĄ ZLE O TERAZNIEJSZEJ WŁADZY,myslicie że nowa będzie lepsza .Ja nie wierzę.

Lepsza niekoniecznie ale inna i śmieszniejsza na pewno.Ta jest u szczytu głupoty, więc każda inna będzie postrzegana inaczej,może na początku m,nirej głupio jak ta,teraz są to najgłupsi ludzie tej gminy więc gorzej nie powinno być.

Odnośnik do odpowiedzi

Lepsza niekoniecznie ale inna i śmieszniejsza na pewno.Ta jest u szczytu głupoty, więc każda inna będzie postrzegana inaczej,może na początku m,nirej głupio jak ta,teraz są to najgłupsi ludzie tej gminy więc gorzej nie powinno być.

Jakimi kryteriami oceniasz?Czy uważasz się za mądrzejszego i lepszego od obecnych?Wystartuj w wyborach. Przekonasz się jak ocenią ciebie inni.

Odnośnik do odpowiedzi

Lepsza niekoniecznie ale inna i śmieszniejsza na pewno.Ta jest u szczytu głupoty, więc każda inna będzie postrzegana inaczej,może na początku m,nirej głupio jak ta,teraz są to najgłupsi ludzie tej gminy więc gorzej nie powinno być.

Właśnie takim wpisem dołączyłeś do tej grupy i zostałeś niekwestionowanym jej liderem !

Odnośnik do odpowiedzi

Jakimi kryteriami oceniasz?Czy uważasz się za mądrzejszego i lepszego od obecnych?Wystartuj w wyborach. Przekonasz się jak ocenią ciebie inni.

Tępych ludzi zawsze powinno się oceniać tak samo,bez względu na poglądy.W Ińsku oprócz beznadziejnej władzy są też tacy sami mieszkańcy.Widać to na każdym kroku.To jest skupisko dwóch nacji powiązanych korytem.Tutaj nie może być nawet normalnie a co dopiero dobrze.Głupki rządzą głupkami.Kto by chciał w tym gównie się bebłać będąc spoza tego chlewu.

Odnośnik do odpowiedzi

Tępych ludzi zawsze powinno się oceniać tak samo,bez względu na poglądy.W Ińsku oprócz beznadziejnej władzy są też tacy sami mieszkańcy.Widać to na każdym kroku.To jest skupisko dwóch nacji powiązanych korytem.Tutaj nie może być nawet normalnie a co dopiero dobrze.Głupki rządzą głupkami.Kto by chciał w tym gównie się bebłać będąc spoza tego chlewu.

To sp......laj stąd jak najdalej i niech cię smród niesie....cieciu z malinowym nosem !!

Odnośnik do odpowiedzi

Tępych ludzi zawsze powinno się oceniać tak samo,bez względu na poglądy.W Ińsku oprócz beznadziejnej władzy są też tacy sami mieszkańcy.Widać to na każdym kroku.To jest skupisko dwóch nacji powiązanych korytem.Tutaj nie może być nawet normalnie a co dopiero dobrze.Głupki rządzą głupkami.Kto by chciał w tym gównie się bebłać będąc spoza tego chlewu.

Słuszne i rzeczywiste oddanie mentalności tej społeczności.Tutaj jest od lat bagno, bywam więc wiem.Niestety to strasznie tępe środowisko.

Odnośnik do odpowiedzi
tempy(tępy?)

Słuszne i rzeczywiste oddanie mentalności tej społeczności.Tutaj jest od lat bagno, bywam więc wiem.Niestety to strasznie tępe środowisko.

Bywasz tu.......więc to prawda, że tępy do tępego lgnie...? Raczej błędna teza.. ty nie jesteś tępy ty jesteś debilem ! Więc raczej tu nie bywaj, bo nam tępakom może sie pogorszyć !

Odnośnik do odpowiedzi

Bywasz tu.......więc to prawda, że tępy do tępego lgnie...? Raczej błędna teza.. ty nie jesteś tępy ty jesteś debilem ! Więc raczej tu nie bywaj, bo nam tępakom może sie pogorszyć !

Prowadzę badania tego rodzaju schorzenia i jego wpływie na zanik rozwoju gospodarczego gminy.Ponieważ ta idealnie nadaje się do takiej pracy doktorskiej z rachunku wynika,że na duża ilość ludzi, mieszkańców wywodzi się z trzech najbardziej okradających społeczeństwo: to jest PSL,PO i PiS.Ciekawostką jest udział w tych partiach znacznej grupy pochodzenia Ukraińskiego.To prawdopodobnie spowodowało takie zablokowanie demokracji i swobód obywatelskich,że inni młodzi ludzie,Polacy muszą stąd wyjeżdżać za chlebem.Można się spodziewać zwiększonego napływu Ukraińców do rodzin od lat zamieszkałych w tej gminie.

Odnośnik do odpowiedzi

Prowadzę badania tego rodzaju schorzenia i jego wpływie na zanik rozwoju gospodarczego gminy.Ponieważ ta idealnie nadaje się do takiej pracy doktorskiej z rachunku wynika,że na duża ilość ludzi, mieszkańców wywodzi się z trzech najbardziej okradających społeczeństwo: to jest PSL,PO i PiS.Ciekawostką jest udział w tych partiach znacznej grupy pochodzenia Ukraińskiego.To prawdopodobnie spowodowało takie zablokowanie demokracji i swobód obywatelskich,że inni młodzi ludzie,Polacy muszą stąd wyjeżdżać za chlebem.Można się spodziewać zwiększonego napływu Ukraińców do rodzin od lat zamieszkałych w tej gminie.

Nie piszę żadnej pracy naukowej,lecz obserwuję i znam ińskie środowisko od dziesięcioleci. Nie wyolbrzymiaj roli Ukraińców. Wcale nie jest ich tak wielu,lecz trzeba przyznać,że są wobec siebie bardzo solidarni.Od zawsze nasi młodzi mieszkańcy wiedząc o tym,że miasteczka,w tym Ińsko nie rozwijają się,szukają swojego miejsca w większych miastach,albo też wyjeżdżają z kraju. Taka sytuacja dotyczy również młodych Ukraińców.Bardzo wielu wyjechało do innych państw,w tym do Kanady.Polacy radzą sobie całkiem dobrze w Norwegii.Interesującym jest fakt,że gdy "Ińszczanie"nabywają praw do emerytury,z różnych części Polski powracają do Ińska.Cieszę się,bo wśród tych osób jest wielu moich rówieśników.Zaobserwowałem również,że młodzi gniewni i leniwi zamiast tworzyć własną działalność gospodarczą,czekają do wyborów ,bo pasuje im wyłącznie rola burmistrza. We władzach samorządowych są tylko trzy funkcje do obsadzenia:burmistrza,wiceburmistrza i skarbnika.W działalności gospodarczej można zatrudnić całą liczną rodzinę i znajomych.

Odnośnik do odpowiedzi

Tu się mylisz, jawnych ukraińców, tych zdeklarowanych rzeczywiście nie jest tak dużo, ale jest mnóstwo "tajniaków" którzy od lat dzierżą władzę w gminie, popytaj dobrze starszych mieszkańców to się wielu ciekawych rzeczy dowiesz.

Odnośnik do odpowiedzi

Tu się mylisz, jawnych ukraińców, tych zdeklarowanych rzeczywiście nie jest tak dużo, ale jest mnóstwo "tajniaków" którzy od lat dzierżą władzę w gminie, popytaj dobrze starszych mieszkańców to się wielu ciekawych rzeczy dowiesz.

Rzecz w tym,że nie mylę się.Doskonale wiem,kto przybył do Ińska i naszej gminy z Bieszczad.Nawet nazwiska zmienili dodając końcówki ski.Wspomniałem wcześniej,że obserwuje nasze społeczeństwo od dziesięcioleci. Nie muszę więc nikogo starszego pytać,bo sam należę do dinozaurów.Miłego dnia.

Odnośnik do odpowiedzi

Rzecz w tym,że nie mylę się.Doskonale wiem,kto przybył do Ińska i naszej gminy z Bieszczad.Nawet nazwiska zmienili dodając końcówki ski.Wspomniałem wcześniej,że obserwuje nasze społeczeństwo od dziesięcioleci. Nie muszę więc nikogo starszego pytać,bo sam należę do dinozaurów.Miłego dnia.

Twój wpis świadczy ,że jesteś młody gnojek a już zakłamany.Podobnie się dzieje w tym ińskim piekle władzy.

Odnośnik do odpowiedzi

Twój wpis świadczy ,że jesteś młody gnojek a już zakłamany.Podobnie się dzieje w tym ińskim piekle władzy.

Nie wyzywaj i nie obrażaj. Mam test historyczny dotyczący mieszkańców Ińska. Kto zastrzelił Micka?Kim on był?

Odnośnik do odpowiedzi

Rzecz w tym,że nie mylę się.Doskonale wiem,kto przybył do Ińska i naszej gminy z Bieszczad.Nawet nazwiska zmienili dodając końcówki ski.Wspomniałem wcześniej,że obserwuje nasze społeczeństwo od dziesięcioleci. Nie muszę więc nikogo starszego pytać,bo sam należę do dinozaurów.Miłego dnia.

Może zmienili też cki? Takie końcówki też są. Co tu dużo gadać Ukraińców u nas jak psów i faktycznie są wobec siebie bardzo solidarni. Nasi wyjeżdżają a Ukraina swą pajęczą sieć zarzuca na cały nasz majątek. Przecież nic nie szkodzi żeby jak tak się czują Ukraińcami wrócili do siebie i rezali za swoją wolność i wejście do UE jak tak bardzo chcą. Ale przecież gotowe na talerzu jest lepsze i smaczniejsze.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...