Skocz do zawartości

Sponsoring przedwyborczy


kopara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

żwirowy dureń

4d442a7972fb8fcd00ba628ffd82808c.png

Powinna taka rzeźba stanąć na parkingu przed urzędem gminy, z dumnym napisem - "Najlepszemu burmistrzowi w Historii"- mieszkańcy . No bo jak byśmy mogli mu inaczej podziękować za tyle lat rządzenia jak nie kupą żwiru...

Odnośnik do odpowiedzi

Powinna taka rzeźba stanąć na parkingu przed urzędem gminy, z dumnym napisem - "Najlepszemu burmistrzowi w Historii"- mieszkańcy . No bo jak byśmy mogli mu inaczej podziękować za tyle lat rządzenia jak nie kupą żwiru...

Mnie ciekawi kto jest tym osłem na dole u burka boku ? :D czyżby to ten opozycyjny przygłup , który tak zaciekle walczy o ten stołek ???? !!! Rzeźba jest ok . oddaje samo sedno sprawy

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie ciekawi kto jest tym osłem na dole u burka boku ? :D czyżby to ten opozycyjny przygłup , który tak zaciekle walczy o ten stołek ???? !!! Rzeźba jest ok . oddaje samo sedno sprawy

Mnie się wydaje że na sto procent tym osłem jesteś TY. Widać to jak nic po twoich prymitywnych wpisach. Kto to wg ciebie ten "opozycyjny przygłup" ???? Kogo masz na myśli? Nazywaj rzeczy po imieniu.

Odnośnik do odpowiedzi

http://24kurier.pl/A...-wroca-do-lask-

Byliśmy zagłębiem uprawy konopi włóknistej??? Jeden raz zasiał ją niejaki sekuritas ze szczecina na polach sksm. śmierdziało w okolicy że strach. Konopia bardzo wyjaławia glebę i ją niszczy do cna. Ale kasa z niech jest jak z orzechów!!!! Sekuritas to kolega orzechowego barona wiec na dopłatach się znają. To pewnie dlatego po jednym roku uprawy wywoził nielegalnie gówno na prefabrykat. Tak dla użyźnienia gleby którą sam zniszczył. Władze Marszałka wiedzą że to uprawa nielegalna ale władza na miejscu i opozycja śpią. Nic się nie zmieni po wyborach bo u władzy ciągle swoi albo głupole.

Odnośnik do odpowiedzi

Już wszystko wiadomo! Gość ma tupet nie dość, że śmietnik zrobił to potem już tylko gorzej było. Jaki to może być człowiek i jakie musi mieć znajomości i wejścia, że jemu marszałek sam sprawdza czy wywoził fekalia czy nie i czy dał mu zezwolenie na konopię czy nie? Wszystko ten sam marszałek. I dalej skończy się tak, że włos mu z głowy nie spadnie. Ustawił się gość w Ińsku że hej....... na dodatek żadna władza mu nie straszna..... śmietnisko, orzechy włoskie, konopie na koniec zostanie pozyskiwanie żwiru...............

Odnośnik do odpowiedzi

Już wszystko wiadomo! Gość ma tupet nie dość, że śmietnik zrobił to potem już tylko gorzej było. Jaki to może być człowiek i jakie musi mieć znajomości i wejścia, że jemu marszałek sam sprawdza czy wywoził fekalia czy nie i czy dał mu zezwolenie na konopię czy nie? Wszystko ten sam marszałek. I dalej skończy się tak, że włos mu z głowy nie spadnie. Ustawił się gość w Ińsku że hej....... na dodatek żadna władza mu nie straszna..... śmietnisko, orzechy włoskie, konopie na koniec zostanie pozyskiwanie żwiru...............

I tak to działa od 20 lat.Jak widać były rzecznik komendy wojewódzkiej MO w Szczecinie ma się bardzo dobrze.

Odnośnik do odpowiedzi

I tak to działa od 20 lat.Jak widać były rzecznik komendy wojewódzkiej MO w Szczecinie ma się bardzo dobrze.

Ha ha ha sprawdziłem gościa - najwyższy rangą w strukturach to pan rzecznik potem wieża i na końcu burak. Wszyscy TW to jak ma im się współpraca nie układać? dwadzieścia lat temu to zamienili słowo KOMUNA na DEMOKRACJA reszta została aż do dzisiaj i ma się dobrze. Stare komuchy mają się dobrze a Ińsko zawsze było ich rajem. Czasem w sklepie krew mnie zalewa jak taka świnia przychodzi i pyszczy, że mu się to czy tamto nie podoba a marudzi a narzeka na obsługę. Niech to stare komusze plemię już wyginie i nigdy się nie odrodzi. Amen!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...