Skocz do zawartości

Nowinki


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

fachowy partacz

Czy ktoś wie na temat podjęcia pracy!... gdzieś w okolicy sklepu rybackiego ? ...tam na tektórowym byle jakim banerze pisze ktoś o fachowcach .... moim zdaniem( tam kilka razy chodziłem) nigdy nikogo nie zastałem... ogólnie stwierdzam że gospodarz tej posesji to ktoś bardzo prymitywny jeżeli chce być szanowanym powinien przestrzegać wszelkich regół rekrutacji pracowników... mimo młodego wieku pani ta nie zna regół ekonomii i lokalnego rynku pracy ... z mojego wywiadu wynika że ktoś próbuje oszukać tych biedaków lokalnych, którzy musieli ściągać cegiełki na murek z całej okolicy... bo ta pani nie zagłądała na teren "budowy " cały tydzień zostawiającc fachowców z byle czym ... myśląc ze oni sami ukręcą z gówna bat ... proszę o opinię bo bardzo potrzebuję pracy.... jestem gotów ...

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 139
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

zeby ta pani mowila ci ze zlotem ci zaplaci nie daj sie nakrecic to jest OSZUST nie wyrwiesz nawet zeta. Przekrecila na kase mase ludzi w samym sklepie budowlanym przez 4 lata wisiala 700 zl dopiero jak oni zaczeli u niej robic byko jej wstyd to z wielkim bolem oddala po najazdach pracownikow tego sklepu. A w samym insku i nie tylko jest pare osob ktorym wisi do dzis spore piniadze. Ona groszem nie pachnie a tnie kobiete interesu. ODPUSC SOBIE JA jak nie chcesz byc jej kolejna ofiara-ona tylko na to czeka zeby kogos dorwac zeby jej to dokonczyl za darmo.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś wie na temat podjęcia pracy!... gdzieś w okolicy sklepu rybackiego ? ...tam na tektórowym byle jakim banerze pisze ktoś o fachowcach .... moim zdaniem( tam kilka razy chodziłem) nigdy nikogo nie zastałem... ogólnie stwierdzam że gospodarz tej posesji to ktoś bardzo prymitywny jeżeli chce być szanowanym powinien przestrzegać wszelkich regół rekrutacji pracowników... mimo młodego wieku pani ta nie zna regół ekonomii i lokalnego rynku pracy ... z mojego wywiadu wynika że ktoś próbuje oszukać tych biedaków lokalnych, którzy musieli ściągać cegiełki na murek z całej okolicy... bo ta pani nie zagłądała na teren "budowy " cały tydzień zostawiającc fachowców z byle czym ... myśląc ze oni sami ukręcą z gówna bat ... proszę o opinię bo bardzo potrzebuję pracy.... jestem gotów ...

Wystarczy mi "fachowy partaczu" że spartaczyłeś wyraz "regół" już pracy u mnie nie dostaniesz boś za głupi...Twój wywiad źle działa albo jesteś za daleko albo wywiadowca zezowaty. Nie trzaskaj dziobem i nie obgaduj ludzi spójrz na swoje poletko. Pałace też się mogą zawalić.

Odnośnik do odpowiedzi

Londyńska lokomotywa

Stoją w Londynie pełne wagony.

Młodzi wracają w rodzinne strony.

Wszystkim da Duda Osiem tysięcy

A jak się uda to jeszcze więcej.

Drzwiami,oknami tłum do nich wali.

W każdym wagonie jest kupa ludu

chcą wracać do Kraju cudu

Tu emeryci Zdrowi i syci

Bogaci i młodzi i oto chodzi.

I na ostatku Zero podatków

I pociąg szczęścia już rusza na szlak

To tak to tak to tak to to tak

A dokąd, a dokąd a po co tak gna?

Bo Duda bo Duda to wszystko nam da.

Odnośnik do odpowiedzi

Londyńska lokomotywa

Stoją w Londynie pełne wagony.

Młodzi wracają w rodzinne strony.

Wszystkim da Duda Osiem tysięcy

A jak się uda to jeszcze więcej.

Drzwiami,oknami tłum do nich wali.

W każdym wagonie jest kupa ludu

chcą wracać do Kraju cudu

Tu emeryci Zdrowi i syci

Bogaci i młodzi i oto chodzi.

I na ostatku Zero podatków

I pociąg szczęścia już rusza na szlak

To tak to tak to tak to to tak

A dokąd, a dokąd a po co tak gna?

Bo Duda bo Duda to wszystko nam da.

Odnośnik do odpowiedzi

A co ci idioto dał Komorowski? I całe to pełowskie dziadostwo? Jeszcze nawet miesiąca nie ma od objęcia urzędu a wy już chcecie darmozjady tego co 8 lat traciliście. Nic wam nie powinien Duda dać do roboty się weź jeden z drugim pachołki pieprzone.

Odnośnik do odpowiedzi

A co ci idioto dał Komorowski? I całe to pełowskie dziadostwo? Jeszcze nawet miesiąca nie ma od objęcia urzędu a wy już chcecie darmozjady tego co 8 lat traciliście. Nic wam nie powinien Duda dać do roboty się weź jeden z drugim pachołki pieprzone.

Jeśli wierzę Dudzie to jestem idiotą? Właśnie liczę na pracę dzięki Dudzie,bo mi do emerytury brakuje 5 lat.

Odnośnik do odpowiedzi

Wiersz był ironiczny. Dobrze o tym wiesz. Jak ci brakuje to pracuj a co przez 5 lat komorusa nie pracowałeś?

Niestety nie pracowałem,bo z moimi wyższymi kwalifikacjami nie było firm chetnych mnie zatrudnić,a do układania chodników nie potrafiłem się przymusić.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...