Skocz do zawartości

Nowinki


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A niby skąd Michał ma wiedzieć, czy ktoś miał pozwolenie czy nie? Jak krzysiek ma taką wiedzę, to z urzędu powinien zareagować, a nie wymagać niestworzonych rzeczy od opozycji

Włodek a ty pierwszy będziesz się darł w imieniu właściciela za naszą interwencję czy o to wam chodzi opozycjo!

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że ja w tej sprawie się nie orientuje. Nie będę występował do urzędów w tej sprawie bo na forum tak napisali. Jeżeli to prawda to świadczy ona gospodarzu miasta pod, którego nosem dzieje się coś nielegalnie. Ja nie będę pisał o czymś o czym nie mam 100% pewności, że to prawda. Skoro masz tak bardzo sprawdzone informacje to działaj radny, wykaż się, pokaż, że stać ciebie nie tylko na podniesienie ręki na sesji czy komisji

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że ja w tej sprawie się nie orientuje. Nie będę występował do urzędów w tej sprawie bo na forum tak napisali. Jeżeli to prawda to świadczy ona gospodarzu miasta pod, którego nosem dzieje się coś nielegalnie. Ja nie będę pisał o czymś o czym nie mam 100% pewności, że to prawda. Skoro masz tak bardzo sprawdzone informacje to działaj radny, wykaż się, pokaż, że stać ciebie nie tylko na podniesienie ręki na sesji czy komisji

Fajnie wiedzieć, że opozycja ma klapki na oczach. Może potrzebne są okulary może nawet różowe............

Żeby potem nie było że ktoś się czepia..........

Ale zgłoszenie do RDOŚ trzeba zrobić.....

Odnośnik do odpowiedzi

Michał jak widać z resztą opozycji widzi tylko to co chce.

Co wy tu wypisujecie? Jeszcze tego brakowało, żeby opozycja wtrącała się w prywatne sprawy mieszkańców, przecież od tego są urzędnicy, aby pilnowali porządku, co nie?
Odnośnik do odpowiedzi

Skoro Urząd MiG Ińsko ma informacje, że coś powstaje tam nielegalnie to nie rozumiem dlaczego jeszcze tego nie zgłosił. Dziś jechałem do Szczecina i pracownica tam są, więc albo radny wyssał wszystko z palca albo nie potrafią załatwić spraw administracyjnych

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy tu wypisujecie? Jeszcze tego brakowało, żeby opozycja wtrącała się w prywatne sprawy mieszkańców, przecież od tego są urzędnicy, aby pilnowali porządku, co nie?

To dlaczego wtrącacie się do budowy promenady? Co was to obchodzi może inni chcą tam takiej inwestycji. Może mieszkańcy wolą plażować przy Ińsku a nie na plaży. Brniesz opozycjo z Michałem w przysłowiowe gówno. Jednym słowem opozycja wychodzi z założenia że jednym wolno wszystko innym nic się nie należy. Fajny światopogląd. Dobranoc!!! Obłudnicy i kłamcy w jednym!

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro Urząd MiG Ińsko ma informacje, że coś powstaje tam nielegalnie to nie rozumiem dlaczego jeszcze tego nie zgłosił. Dziś jechałem do Szczecina i pracownica tam są, więc albo radny wyssał wszystko z palca albo nie potrafią załatwić spraw administracyjnych

czy chcesz powiedzieć Michał, ze masz większe kompetencje jako politolog niż obecna władza? Takie odnoszę wrażenie. Tylko sobie łapek nie poparz z Włodkiem hi hi

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe jak można czepiać się faceta, który na swojej własności robi porządek? Nie podoba się tylko tym, co lubią burdel, dziury w drodze, walące się budy, chaszcze i pokrzywy. Przecież jeździcie po świecie i widzicie gdzieś podobny burdel do naszego ińskowego? Nigdzie czegoś podobnego nie ma, tylko u nas jest takie dziadostwo!

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda, w naszej gminie panuje totalny bałagan, dzieje się to za przyzwoleniem władz gminy, burek utrzymuje syf na terenach gminnych i toleruje burdel na terenach prywatnych, każdy własciciel ma obowiązek dbać o porządek, ale burek tego nie pojmuje

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda, w naszej gminie panuje totalny bałagan, dzieje się to za przyzwoleniem władz gminy, burek utrzymuje syf na terenach gminnych i toleruje burdel na terenach prywatnych, każdy własciciel ma obowiązek dbać o porządek, ale burek tego nie pojmuje

Na mojej własności burkowi nic do tego.Może mi naskoczyć na ...wuja,aż mu się zabuja. Komuna skończyła się 25 lat temu.

Odnośnik do odpowiedzi

Na mojej własności burkowi nic do tego.Może mi naskoczyć na ...wuja,aż mu się zabuja. Komuna skończyła się 25 lat temu.

Nie tak chop do końca wszyscy muszą porządek robić zgodnie z prawem. Jak szkodzą innym a w tym przypadku płazom tam mieszkającym i ptakom tam gniazdującym to jest to przestępstwo i powinno być natychmiast zgłoszone do organów ochrony środowiska. Pani Irenko nie w smak ruszać szefa który w weekendy daje zarobić.Jeśli gmina tego nie nakaże naprawić to burek i jego Irenka będą się tłumaczyć w gazetach i TV. Czy warto ryzykować przed wyborami>

Odnośnik do odpowiedzi
do Gościa wyżej

Nie tak chop do końca wszyscy muszą porządek robić zgodnie z prawem. Jak szkodzą innym a w tym przypadku płazom tam mieszkającym i ptakom tam gniazdującym to jest to przestępstwo i powinno być natychmiast zgłoszone do organów ochrony środowiska. Pani Irenko nie w smak ruszać szefa który w weekendy daje zarobić.Jeśli gmina tego nie nakaże naprawić to burek i jego Irenka będą się tłumaczyć w gazetach i TV. Czy warto ryzykować przed wyborami>

Dopowiem, że w takich przypadkach nawet nakazane jest zrobienie raportu oddziaływania na środowisko. Bez tego dokumentu i innych prawem nakazanych żadnych robót kopalnianych naruszających strukturę ziemi i wody nie wolno. Za to grożą niebywałe kary. Cały problem polega w tym , że Właściciel to pracownik PGR-yb i wie ile trzeba spraw z wodami załatwić jak choćby pozwolenie wodno-prawne. Może to Pan Czerepaniak ma tam swój raj? A pracownik tylko pracuje.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli jest prawdą, że robił bez pozwoleń to ma przechlapane. Dziwię się burakowi, ze widział roboty a nie pełni nadzoru nad sprawami które wymagają jego zgody. Skandal i kpina. Do psychiatry powinien pójść "gość" który nie zna prawa albo czuje się bezkarny. Bynajmniej nie o zazdrość tu chodzi tylko o równe prawo dla wszystkich.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli jest prawdą, że robił bez pozwoleń to ma przechlapane. Dziwię się burakowi, ze widział roboty a nie pełni nadzoru nad sprawami które wymagają jego zgody. Skandal i kpina. Do psychiatry powinien pójść "gość" który nie zna prawa albo czuje się bezkarny. Bynajmniej nie o zazdrość tu chodzi tylko o równe prawo dla wszystkich.

Wiecie co mnie najbardziej śmieszy? Fakt, że mietek zatrudnia emerytowanego policjanta, wszystko widzi burmistrz, wszystko się dzieje we fleszach i nikt nie widzi łamania prawa. Niepojęta jest to sprawa. Polski absurd czy śmichu warte?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...