Skocz do zawartości

Nowinki


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha ha i bardzo dobrze ze coś takiego wypłynęło. szczerze mam nadzieję że to przedłuży inwestycję i Racinowski nie będzie miał gdzie wstążek przecinać przed samymi wyborami. Przecież każdy widzi że to nie chodzi o inwestycję dla mieszkańców czy turystów ( bo gdyby tak było promenada byłaby gotowa już na sezon a nie robiona w jego trakcie) tylko jest to inwestycja w kolejną kadencję.Robi sobie właśnie kampanię wyborczą za publiczne pieniądze na pół roku przed wyborami a że przypadkiem jakaś promenada powstanie ... Jeśli wygra to nie zdziwcie się jeśli ta promenada podzieli los naszej pięknej plaży, gdzie trawa zarosła piasek a pomost dziurawy jak ser szwajcarski, bo znowu nie będzie pieniędzy utrzymanie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 139
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dla mnie cała ta modernizacja promenady to przedwyborczy cyrk!!! Kto normalny rozpoczyna budowę nie mając pieniędzy na to? Koparki wjechały, robotnicy weszli a burmistrz stawia radnych przed faktem dokonanym i żąda od nich 500 tysięcy kredytu! Za milion złotych można było by przystosować plażę miejską do normalnych warunków włącznie z remontem mola i zostały by jeszcze pieniądze na modernizacje kąpieliska przy tzw Stachowiaku! Najpierw modernizuje się te rejony, które wyglądają najgorzej! Promenada w Ińsku wyglądała całkiem ładnie i ten etap remontu promenady powinien być ostatni!!!

Odnośnik do odpowiedzi

#29wyborca

Napisano dziś, 19:34

I TAK BEDZIE CO MA BYC

Widzisz capie jak ciebie mąciciela szybko można zweryfikować. Tylko czcionki zmieniasz i farbujesz się na mądralę ale wcale nim nie jesteś. A teraz do Michała- tak masz rację można było całą plażę wyremontować i jeszcze by zostało. Tylko że Zimnicki chce ładnie koło siebie reszta nich się wali.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Pan Michał zechce odpowiedzieć mi na zadane pytanie?

Michał nic nie opowiadaj gnojowi. Nie jego interes. Dobrze wie, ze możesz ale go drażni że jako opozycja macie takie możliwości ha ha ha a oni muszą płaszczyć się do gazet. Brawo opozycja! Nasi górą!

Odnośnik do odpowiedzi

Ten wasz Michałek to sprytny lis. Wam tu rzuca kości a na portalu pisze inne artykuły ale wam reszta nie potrzebna. Rzuca co chce i kiedy chce. Taka jest właśnie opozycja w wydaniu Michałka, Włodzimierza i Jacusia.Naiwniacy.

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie nie wrzucam wymienionych w artykułach osób na caffe, żebyś ty ich nie szkalował !!!

No przecież to nasza śmietanka. Emeryt i rencista to starszy człowiek albo schorowany a młodzież lepiej widziana jest oczami innych poza gminą. ja do tego nic nie mam. Chodzi o twoją segregację skoro zasłużeni to niech wszyscy o tym przeczytają. jak masz to pisać tylko dla wąskiej grupy odbiorców to nie pisz wcale.

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro wszedłeś na portal i to przeczytałeś to inni też tak zrobią. Nie widzę sensu kopiowania wszystkiego z portalu i wklejania na caffe. Wklejam to co może sprowokować jakąś dyskusję, a nie widzę potrzeby aby toczyła się na tym forum dyskusja o kole PZERiI w Ińsku. Mieli swoje święto, byłem na nim i opisałem je na portalu i to wystarczy, niech sobie działają spokojnie tak jak działali i niech nikt im nie przeszkadza. Nie chciałbym aby kogoś zaczęto tutaj obrażać bo zamieściłem informacje.

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro wszedłeś na portal i to przeczytałeś to inni też tak zrobią. Nie widzę sensu kopiowania wszystkiego z portalu i wklejania na caffe. Wklejam to co może sprowokować jakąś dyskusję, a nie widzę potrzeby aby toczyła się na tym forum dyskusja o kole PZERiI w Ińsku. Mieli swoje święto, byłem na nim i opisałem je na portalu i to wystarczy, niech sobie działają spokojnie tak jak działali i niech nikt im nie przeszkadza. Nie chciałbym aby kogoś zaczęto tutaj obrażać bo zamieściłem informacje.

To tak jakbyś uważał, że oni są gorsi i nie należy się tym chwalić. Na twój portal wchodzi cztery osoby a tu wchodzą wszyscy. To że wrzucacie portal na facebook nie znaczy że ktoś tam wchodzi. A ty włodek nie mądrzyj się bo tam też rzeczowej dyskusji nie ma. Czasem bąka śmierdziucha puści Liwak. Niestety i tam do was są sceptycznie nastawieni młodzi Ińszczanie.

Odnośnik do odpowiedzi

Michal nie zycz tego co tobie nie mile.Jestes mlodym,niedoswiadczonym czlowiekiem.Mieszkasz w malym miasteczku ,ludzie ciebie dobrze znaja.Nie pruboj odgrywac tego kim nie jestes.Bo mozesz przeholowac ikazdy bedzie pamietal twoje popisy

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty radny pieprzysz? pomieszało ci sie? Cytujesz Michała, a pijesz do Włodka? No tak, teraz przed wyborami to u ciebie normalne

Nie zrozumiałeś niczego podążaj trochę szybciej. Zacytowałem Michała ale też odniosłem się do Włodka w końcu to jedna ręka. Nawet tekstu pisanego nie potraficie prawidłowo odczytać ze zrozumieniem.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem Beatko o co Tobie chodzi, nikogo nie udają. Radny kiedyś wrzuciłem tu jakiś artykuł i było szkalowanie innych osób. Ze względu na szacunek do członków ińskiego PZERiI nie umieszczę tutaj tego tekstu i już. Tak bardzo chcesz żeby ktoś kogoś tutaj oczernił? Trzeba było przyjść na tą uroczystość zrobić swój opis i możesz go zamieszczać gdzie chcesz. Ja, Włodek i Jacek to nie jedna ręka. Każdy z nas ma swoje poglądy na różne sprawy i potrafimy dojść do consensusu ale różnimy się od siebie, nie widzę tej różnicy pomiędzy tobą drogi radny a twoim burmistrzem i pozostałymi członkami IFS.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem Beatko o co Tobie chodzi, nikogo nie udają. Radny kiedyś wrzuciłem tu jakiś artykuł i było szkalowanie innych osób. Ze względu na szacunek do członków ińskiego PZERiI nie umieszczę tutaj tego tekstu i już. Tak bardzo chcesz żeby ktoś kogoś tutaj oczernił? Trzeba było przyjść na tą uroczystość zrobić swój opis i możesz go zamieszczać gdzie chcesz. Ja, Włodek i Jacek to nie jedna ręka. Każdy z nas ma swoje poglądy na różne sprawy i potrafimy dojść do consensusu ale różnimy się od siebie, nie widzę tej różnicy pomiędzy tobą drogi radny a twoim burmistrzem i pozostałymi członkami IFS.

W takim razie jakie są twoje poglądy na sprawę zniszczonego terenu przez pana krzyżanowskiego? Walczysz przecież cały czas o obszary chronione zresztą nie mniej niż włodek. jesteś na każdych spotkaniach i co podoba ci się jak zniszczył tereny bagienne i tereny dzikich ptaków. Powiedz co my teraz mamy zrobić bo naszą każdą decyzję będziecie komentować. Wymaganych zgód niestety nie było. Odnoszę się do sytuacji z promenadą bo tu się odniosłeś.

Odnośnik do odpowiedzi

Co tak zamilkłeś cwaniaczku? Nie ma jak pisać o przyszłych wyborcach tak? No jasne ty i włodek to myślicie że wszystkim dobrze zrobicie. Wy może też będziecie musieli niedługo podejmować decyzje i to zgodne z prawem - czyż nie tak????? To jak z tym stawem mietka przyrodnicy od siedmiu boleści????

Odnośnik do odpowiedzi

Co tak zamilkłeś cwaniaczku? Nie ma jak pisać o przyszłych wyborcach tak? No jasne ty i włodek to myślicie że wszystkim dobrze zrobicie. Wy może też będziecie musieli niedługo podejmować decyzje i to zgodne z prawem - czyż nie tak????? To jak z tym stawem mietka przyrodnicy od siedmiu boleści????

H ha ha ja Ci powiem "radny" on odpisze że nic nie widzieli bo tego nie widać i nie znają sprawy. A pole odwodnione i wszystko zniszczone. Ja widzę.

Odnośnik do odpowiedzi

Krzysiu ty nie jesteś radnym, więc się fałszywie nie podpisuj, Michał ma jaja i odwagę się pod swoimi postami podpisać, to i ty możesz, chyba, że nie masz jaj!

Michał to nie jest odpowiedź! Inaczej to jest zła odpowiedź! Kłamczuszku "kosteczkę" też nie znalazłeś na placu budowy promenady. Prawda wyjdzie na jaw i pokażesz swoje oblicze przed wyborami. Oj nie ładnie!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...