Skocz do zawartości

"Srebrna Rybka"-reaktywacja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) coś wam powiem Państwo Jurkiewicz doobili sie sami swojego majątku. Są fajni kazdemu mieszkańcowi a nawee obywatelowi Państwa mozna przykleić łatkę. Lubię ich i podziwiam bo nigdy nie obnosili się ze swoim bogactwem, jak co niektórzy co zapieprzaja do koscioła co dzień. Życzę im duzo zdrowia bo to jest najwieksze bogactwo i powodzenia dla Izabeli w prowadzeniu lokoalu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Witam :) coś wam powiem Państwo Jurkiewicz doobili sie sami swojego majątku. Są fajni kazdemu mieszkańcowi a nawee obywatelowi Państwa mozna przykleić łatkę. Lubię ich i podziwiam bo nigdy nie obnosili się ze swoim bogactwem, jak co niektórzy co zapieprzaja do koscioła co dzień. Życzę im duzo zdrowia bo to jest najwieksze bogactwo i powodzenia dla Izabeli w prowadzeniu lokoalu.

Każdy życzy wg swego uznania. ja ich nie trawię i życzę żeby cało zło które wyrządzili innym wróciło do nich. A ty "Jolka" pieprzysz jak potłuczona jak oni są dobrzy dla ludzi!!! Jakich ludzi znajdź mi takiego w Ińsku głupia krowo....

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :) coś wam powiem Państwo Jurkiewicz doobili sie sami swojego majątku. Są fajni kazdemu mieszkańcowi a nawee obywatelowi Państwa mozna przykleić łatkę. Lubię ich i podziwiam bo nigdy nie obnosili się ze swoim bogactwem, jak co niektórzy co zapieprzaja do koscioła co dzień. Życzę im duzo zdrowia bo to jest najwieksze bogactwo i powodzenia dla Izabeli w prowadzeniu lokoalu.

A marychę już posiała? Bo idzie lato i popyt wzrośnie.On wyciął już co trzeba?

Odnośnik do odpowiedzi

A marychę już posiała? Bo idzie lato i popyt wzrośnie.On wyciął już co trzeba?

A ja widziałam,jak sieją...złotówki. Z jednej po miesiącu wyrasta im 6 listków 200 złotowych. Chyba to samo zrobię na swoim ogródku.

Odnośnik do odpowiedzi

Ech co to kurna jest mnie właściciel nie wpuścił bo strój nie odpowiedni miałem?! Ten tłusty cap wyglądał jak pingwin. Tam jest wiocha, że hej. Nie nazywajcie tego burdelu "Restauracją" raczej "restytucją".

Odnośnik do odpowiedzi

????restytucja (łc. restitutio) 1. przywrócenie pierwotnego, dawnego stanu rzeczy, odtworzenie czegoś opierając się na zachowanych reliktach. 2.zwrot rzeczy posiadanej nieprawnie. 3.biol. zupełna regeneracja uszkodzonego narządu lub tkanki. 4.biol. zespół działań prowadzących do przywrócenia pierwotnego stanu elementów środowiska naturalnego, zniszczonego przez nieracjonalną gospodarkę. 5.praw. świadczenia na rzecz osoby poszkodowanej od sprawcy szkody; odszkodowanie; wynagrodzenie szkód wyrządzonych przez jedno państwo innemu, gł. zwrot bezprawnie zabranego mienia; przywrócenie terminu wywołującego skutki prawne.

Odnośnik do odpowiedzi

????restytucja (łc. restitutio) 1. przywrócenie pierwotnego, dawnego stanu rzeczy, odtworzenie czegoś opierając się na zachowanych reliktach. 2.zwrot rzeczy posiadanej nieprawnie. 3.biol. zupełna regeneracja uszkodzonego narządu lub tkanki. 4.biol. zespół działań prowadzących do przywrócenia pierwotnego stanu elementów środowiska naturalnego, zniszczonego przez nieracjonalną gospodarkę. 5.praw. świadczenia na rzecz osoby poszkodowanej od sprawcy szkody; odszkodowanie; wynagrodzenie szkód wyrządzonych przez jedno państwo innemu, gł. zwrot bezprawnie zabranego mienia; przywrócenie terminu wywołującego skutki prawne.

No i to by się zgadzało. Ten lokal tak można teraz podsumować- flaki z olejem, misz masz wszystko dzięki burakowi i jego kontaktom z pomidorem. Ktoś to bardziej skomplikował ja po tym co widziałem nazwał bym po prostu burdel na kółkach. Ten kto napisał że jest pięknie i super to chyba właściciel sam o sobie. Generalnie jeszcze nie wspominam o cenach w tym burdelu coś na styl "go-go" mówię wam. Wejdziesz za darmo wyjdziesz oskubany do cna.

Odnośnik do odpowiedzi

Największą atrakcją tego lokalu jest zespół "DECE' Kaziu jeszcze ma krzepę nie ma co gadać...................

Nie dziwi was to, ze taki radny dec ma emeryturę, świadczy usługi ochroniarskie, pracuje w kinie i jeszcze śpiewa u takiego człowieka jak tomaten. Radny żeby w takim miejscu śpiewał to wstyd. Bo jak tu wymagać kultury i zachowań jak w spelunie śpiewa interesowny radny. Potem dziwicie się, ze młodzi wyjeżdżają bo pracy nie mają. taki jeden pryk ma cztery źródła utrzymania i jeszcze dietę radnego pobiera czyli pięć źródeł. Czy to się godzi????

Odnośnik do odpowiedzi

To nie wszystko wiecie. Komuś w Miałce dom buduje i umawia się ze starszymi samotnymi kobietami i w ten sposób dorabia.

Kto dorabia burak, dec czy bogdan bo pogubiłem się. Ciekawi mnie gdzie tam w Miałce są kobiety i czy masz na myśli dorabianie w pracach czy seksie. Bo tak piszesz że nic nie wynika z tego.

Odnośnik do odpowiedzi

jAK MASZ CHEC TO DOŁACZ DO NICH

Każdy coś wpisuje i nawet nie wiedzą na jaki temat piszą. Kto na Miałce wykorzystuje stare kobiety??? O kogo to chodzi bo bzdury zaczynacie wypisywać. Wątek jest o pomidorze to co - on tam grządki uprawia?

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne. Między pietruszkę wsiewa konopie.

Porąbało cię czy co??????

Ktoś napisał, że jakiś ktoś kto buduje na Miałce wykorzystuje starsze kobiety!!!! Obudź się palancie i zrozum, że nikt tu nie wie kto i kogo wykorzystuje. O co chodzi? Nie o to czy pomidor marychę sadzi durniu jeden!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

to widać że szafranowy owad tutaj mąci , to ten imbecyl pisze te ploty . Stary zdymany dziadzie ty sam oglądasz się za małolatkami na przystanku w ściennym i się ślinisz , kto wie czy tylko . :D

Odnośnik do odpowiedzi

to widać że szafranowy owad tutaj mąci , to ten imbecyl pisze te ploty . Stary zdymany dziadzie ty sam oglądasz się za małolatkami na przystanku w ściennym i się ślinisz , kto wie czy tylko . :D

Nie czepiaj się Szafrana patałachu! Widać, że nie znasz tematu. Szafran ma niezły układ z pomidorem i wcale na niego najeżdżał nie będzie. Powiedz lepiej co ci ten Szafran zrobił żeś taki cięty na niego? Żal ci dupsko ściska, że On taki ważny a ty taki dupek!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...