Skocz do zawartości

Nasze "gwiazdy"


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mówię o takich ludziach jak Ty - co ciebie k..wa obchodzą problemy alkoholowe ojca dziadka czy kochanki, w tej popegerowskiej wsi jak by się przyjrzał to ze 30 procent ludzi na problemy alkoholowe. Jak ona ma mówić o Ińsku publicznie w telewziji czy radiu skoro ludzie z Ińska zapytani o nią wyjeżdżają ze ma ojca alkoholika, wujka rozwodnika, i tak dalej. Też bym się wstydził ale nie rodziny tylko tego że wszyscy się dowiedzą w jakiej miejscowości żyłem wśród prostych i zawistnych ludzi. Ona jak by chciała to zrobiła by nam taką reklamę o jakiej Ińsko marzy tylko że ja jej się nie dziwię , bo po takiej porcji jadu i zawiści nie zasługujecie na to. To że masz ojca alkoholika, czy narkomana czy jeszcze gorszego nie oznacza że jesteś nikim i masz siedzieć w tym zapyziałym Ińsku i narzekać jak reszta nieudaczników. Największy problem w tym że ludzie z Ińska nie trawią cudzego sukcesu.

Michał to czego ty nie wyjedziesz i nie zrobisz sukcesu tylko kurczowo trzymasz się Ińska???

Zgadzam się z aaa.Każdy może osiągnąć sukces,jeśli tego chce...

Włodku ty też chcesz zmieniać Ińsko a czemu nie Śląsk????

Każdemu wszystko wolno tylko nie rozumiecie, że ze względów rodzinnych nie mówi o naszej gminie a nie dlatego, że to pipidówa czy wiocha. Bo to jednak Ińsko jest. Ale jak się ma za uszami to tak wychodzi, że to mieszkańców wina bo jej zazdroszczą. Z większości postów wynika zupełnie co innego. Że ludzie mają jej za złe, że nie reklamuje swoich rodzinnych stron ze względu na sytuację rodzinną. Tak po prawdzie NIE MA SIĘ CZYM CHWALIĆ. Mogę ją przez to rozumieć a nie że to wiocha i my mieszkańcy nie zasługujemy na godność ze strony pindy Margaret.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Po pierwsze to nie jestem Michał,

Po drugie od reklamowania Ińska jest nie Margaret tylko radni i ich miłościwie panujący nam TW Janek.

Po trzecie w całym jej sukcesie dostrzegacie jedynie problemy rodzinne które nie powinny was w ogóle obchodzić , pilnujcie lepiej każdy swojej d*** bo nikt tutaj nie jest święty i zaraz na tapetę mogą wziąć wasze rodziny i zapewniam że znajdzie się wcale nie mniej.

Po czwarte to nie chodzi o zazdrość tylko czystą zawiść i to że ludzi z Ińska najbardziej pali czyjś sukces, jak własne dzieci nic nie osiągneły i piją piwo na ławce pod sklepem od gimaznjum to się piętnuje każdego innego młodego człowieka, jak nie ma punktu zaczepienia to się dowala do rodziny. każdy kto coś osiągnie nagle staje się pijakiem złodziejem albo oszustem, ot nasza lokalna ińska mentalność...

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze to nie jestem Michał,

Po drugie od reklamowania Ińska jest nie Margaret tylko radni i ich miłościwie panujący nam TW Janek.

Po trzecie w całym jej sukcesie dostrzegacie jedynie problemy rodzinne które nie powinny was w ogóle obchodzić , pilnujcie lepiej każdy swojej d*** bo nikt tutaj nie jest święty i zaraz na tapetę mogą wziąć wasze rodziny i zapewniam że znajdzie się wcale nie mniej.

Po czwarte to nie chodzi o zazdrość tylko czystą zawiść i to że ludzi z Ińska najbardziej pali czyjś sukces, jak własne dzieci nic nie osiągneły i piją piwo na ławce pod sklepem od gimaznjum to się piętnuje każdego innego młodego człowieka, jak nie ma punktu zaczepienia to się dowala do rodziny. każdy kto coś osiągnie nagle staje się pijakiem złodziejem albo oszustem, ot nasza lokalna ińska mentalność...

Bajdurzysz że hej!!!!

Pisze się tu o Margaret i jej wokalnych zdolnościach( moim zdaniem znikomych) a o rodzinie pisze się jak o innych rodzinach wszystkich celebrytów. Wszystko i aż tyle. Nie broń tej rodziny bo nie o to chodzi. Chodzi zdrowe zachowanie a raczej niezdrowe ich panny która nie wiedzieć dla czego stroni od wypowiedzenia słów " mieszkałam i wychowałam się w Ińsku". Co cię tak " aaa" irytuje??? Prawda? Ja się na ten przykład zgadzam ze wszystkimi tu wpisami. Bo to prawda!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Bajdurzysz że hej!!!!

Pisze się tu o Margaret i jej wokalnych zdolnościach( moim zdaniem znikomych) a o rodzinie pisze się jak o innych rodzinach wszystkich celebrytów. Wszystko i aż tyle. Nie broń tej rodziny bo nie o to chodzi. Chodzi zdrowe zachowanie a raczej niezdrowe ich panny która nie wiedzieć dla czego stroni od wypowiedzenia słów " mieszkałam i wychowałam się w Ińsku". Co cię tak " aaa" irytuje??? Prawda? Ja się na ten przykład zgadzam ze wszystkimi tu wpisami. Bo to prawda!!!!!

Etycy i moraliści od siedmiu boleści.Małgosia nie ma obowiązku reklamowania naszej miejscowości. Najprawdopodobniej wstydzi się,że mieszkają tu człekokształtni zawistni,choć nie wszyscy.

Odnośnik do odpowiedzi

Bajdurzysz że hej!!!!

Pisze się tu o Margaret i jej wokalnych zdolnościach( moim zdaniem znikomych) a o rodzinie pisze się jak o innych rodzinach wszystkich celebrytów. Wszystko i aż tyle. Nie broń tej rodziny bo nie o to chodzi. Chodzi zdrowe zachowanie a raczej niezdrowe ich panny która nie wiedzieć dla czego stroni od wypowiedzenia słów " mieszkałam i wychowałam się w Ińsku". Co cię tak " aaa" irytuje??? Prawda? Ja się na ten przykład zgadzam ze wszystkimi tu wpisami. Bo to prawda!!!!!

Nikogo nie bronię, Margaret zachowuje się jak jej się podoba- jej sprawa. Najbardziej śmieszą mnie tacy wiejscy internetowi napinacze- ktoś się pojawił w telewizji to już od razu musi na chama reklamować Ińsko - a jeśli tego nie robi to dlatego że rodzina pije, bije i bóg wie co jeszcze . Weźcie się ludzie za robotę, a jak chcecie reklamy to zróbcie coś sami żeby było lepiej w tej dziurze, zainwestujcie pieniądze to może rozreklamujecie Ińsko. Dziewczyna na pewno zainwestowała grube pieniądze w rozwój kariery- zaryzykowała i się jej udało a wy niedojdy byście tylko chcieli spijać śmietankę z jej bądź co bądź sukcesu. Najłatwiej czekać na cud niż zrobić coś samemu, i nie myślcie że każdy któremu coś się udało nic innego nie będzie robił tylko trąbił jakie Ińsko jest cudowne. Zainwestowała pieniądze i się opłaciło- jej ryzyko, i nie widzę w tym żadnego obowiązku do reklamowania miejscowości i ludzi którzy do tego sukcesu nie przyłożyli ręki ani nie dali nawet złotówki.

Odnośnik do odpowiedzi

A co w naszej zapyziałej gminie? Tutaj nic się nie zmienia od 25 lat.Kiedy burmistrz i rada zobaczy problem?

500 tys. zł na walkę z barszczem Sosnowskiego

Wo­je­wódz­ki Fun­dusz Ochro­ny Śro­do­wi­ska i Go­spo­dar­ki Wod­nej w Szcze­ci­nie do­fi­nan­su­je usu­wa­nie barsz­czu So­snow­skie­go w wo­je­wódz­twie za­chod­nio­po­mor­skim. Fun­dusz prze­zna­czył na walkę z tą szko­dli­wą ro­śli­ną w 2014 r. 500 tys. zł.

Mo­ni­ka Bo­chen­ko z Wo­je­wódz­kie­go Fun­du­szu Ochro­ny Śro­do­wi­ska i Go­spo­dar­ki Wod­nej w Szcze­ci­nie po­wie­dzia­ła w czwar­tek PAP, że z do­ta­cji na walkę z barsz­czem So­snow­skie­go mogą sko­rzy­stać m.​in. pod­mio­ty pu­blicz­ne oraz pry­wat­ne, ko­mer­cyj­ne i nie­ko­mer­cyj­ne, a także or­ga­ni­za­cje po­za­rząÂ­do­we. Wy­so­kość do­fi­nan­so­wa­nia ze stro­ny Fun­du­szy może się­gnąć do 75 proc. kosz­tów - do­da­ła.

Aby uzy­skać do­fi­nan­so­wa­nie, na­le­ży zło­żyć wnio­ski do od­po­wied­nich jed­no­stek sa­mo­rząÂ­du lub agen­cji pań­stwo­wych - np. Agen­cji Nie­ru­cho­mo­ści Rol­nych - za­zna­czy­ła Bo­chen­ko. Stam­tąd do­ku­men­ty tra­fią do za­chod­nio­po­mor­skie­go Fun­du­szu.

Wnio­ski przyj­mo­wa­ne będą do wy­czer­pa­nia puli prze­zna­czo­nej na ten cel przez fun­dusz. Przy więk­szej licz­bie wnio­sków de­cy­do­wać bę­dzie ko­lej­ność zgło­szeń.

Z in­for­ma­cji prze­ka­za­nych przez Bo­chen­ko wy­ni­ka, że w Za­chod­nio­po­mor­skiem barszcz So­snow­skie­go ro­śnie na bli­sko 280 hek­ta­rach. Naj­czę­ściej ro­śli­nę tę można zna­leźć w po­wie­cie chosz­czeń­skim (zaj­mu­je ponad 53 hek­ta­ry), go­le­niow­skim (47 hek­ta­rów), bia­ło­gardz­kim (bli­sko 40 hek­ta­rów) i ko­ło­brze­skim (pra­wie 37 hek­ta­rów).

Barszcz So­snow­skie­go jest ro­śli­ną sil­nie pa­rząÂ­cą: wy­stę­pu­jąÂ­ca we wło­skach po­kry­wa­jąÂ­cych li­ście i ło­dy­gi ku­ma­ry­na może po­wo­do­wać po­pa­rze­nia II i III stop­nia, a w skraj­nych przy­pad­kach - mar­twi­cę skóry. Ob­ja­wy po­pa­rze­nia po­ja­wia­ją się do­pie­ro po 12 go­dzi­nach od kon­tak­tu z ro­śli­ną, pod wpły­wem pro­mie­ni sło­necz­nych, a wdy­cha­nie olej­ków ete­rycz­nych może wy­wo­ły­wać nud­no­ści, bóle głowy i wy­mio­ty.

Nie­bez­piecz­na ro­śli­na po­cho­dzi z Kau­ka­zu, a do Pol­ski tra­fi­ła pod ko­niec lat 50. ubie­głe­go stu­le­cia ze Związ­ku Ra­dziec­kie­go, pro­pa­go­wa­na jako źró­dło ta­niej paszy dla bydła. Ma­so­wo wpro­wa­dza­no ją do upra­wy w PGR-ach na te­re­nie ca­łe­go kraju. Wkrót­ce jed­nak wy­szły na jaw jej wady. Mięso i mleko krów kar­mio­nych barsz­czem pach­nia­ło ku­ma­ry­ną; barszcz ranił wy­mio­na krów, a spo­ży­cie zie­lon­ki po­wo­do­wa­ło opa­rze­nia prze­wo­du po­kar­mo­we­go, krwo­to­ki we­wnętrz­ne i bie­gun­ki.

Ro­śli­na ma ogrom­ną zdol­ność roz­rod­czą. Jeden eg­zem­plarz może wy­two­rzyć do 40 tys. na­sion, co teo­re­tycz­nie wy­star­czy­ło­by do ob­sia­nia nawet 200 ha pola.

Barszcz So­snow­skie­go jest w Pol­sce ga­tun­kiem in­wa­zyj­nym, który nie ma na­tu­ral­ne­go wroga. Zwal­cza­nie go wy­ma­ga sys­te­ma­tycz­nych dzia­łań, pro­wa­dzo­nych przez kilka lat z rzędu. Po­je­dyn­cze ro­śli­ny czy małe sku­pi­ska naj­le­piej jest po pro­stu wy­ko­pać. Więk­sze ob­sza­ry można zwal­czać che­micz­nie, ale barszcz jest od­por­ny na więk­szość pre­pa­ra­tów i nisz­czą go tylko te, które dzia­ła­ją na każdy ro­dzaj ro­ślin­no­ści.

Nikogo nie bronię, Margaret zachowuje się jak jej się podoba- jej sprawa. Najbardziej śmieszą mnie tacy wiejscy internetowi napinacze- ktoś się pojawił w telewizji to już od razu musi na chama reklamować Ińsko - a jeśli tego nie robi to dlatego że rodzina pije, bije i bóg wie co jeszcze . Weźcie się ludzie za robotę, a jak chcecie reklamy to zróbcie coś sami żeby było lepiej w tej dziurze, zainwestujcie pieniądze to może rozreklamujecie Ińsko. Dziewczyna na pewno zainwestowała grube pieniądze w rozwój kariery- zaryzykowała i się jej udało a wy niedojdy byście tylko chcieli spijać śmietankę z jej bądź co bądź sukcesu. Najłatwiej czekać na cud niż zrobić coś samemu, i nie myślcie że każdy któremu coś się udało nic innego nie będzie robił tylko trąbił jakie Ińsko jest cudowne. Zainwestowała pieniądze i się opłaciło- jej ryzyko, i nie widzę w tym żadnego obowiązku do reklamowania miejscowości i ludzi którzy do tego sukcesu nie przyłożyli ręki ani nie dali nawet złotówki.

A ja powiem, że twoja Gosia to wyjątek w świecie artystycznym która wstydzi się własnych korzeni. To dość wymowne dla mnie i nie będę jej bronił. To jest po prostu wstyd i tyle w temacie panienki. Przypomnę też gdy pokazuje się gdzieś w internecie to postowicze dają sobie ostro po luzie nikt nie wie kto to jest i śmieją się jak pisze że to " światowa gwiazda" hi hi hi

Odnośnik do odpowiedzi

A ja powiem, że twoja Gosia to wyjątek w świecie artystycznym która wstydzi się własnych korzeni. To dość wymowne dla mnie i nie będę jej bronił. To jest po prostu wstyd i tyle w temacie panienki. Przypomnę też gdy pokazuje się gdzieś w internecie to postowicze dają sobie ostro po luzie nikt nie wie kto to jest i śmieją się jak pisze że to " światowa gwiazda" hi hi hi

Po pierwsze to nie jest żadna moja Gosia, bo dziewczynę znam tylko z widzenia i to z czasów szkolnych kiedy jeszcze była małą panienką, po drugie wiejski analfabeto nie "pisze" tylko "jest napisane".

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze to nie jest żadna moja Gosia, bo dziewczynę znam tylko z widzenia i to z czasów szkolnych kiedy jeszcze była małą panienką, po drugie wiejski analfabeto nie "pisze" tylko "jest napisane".

Po pierwsze głupku panienką to jest teraz w czasach szkolnych była dzieckiem po drugie nie będziesz mnie uczył j.polskiego to tylko forum i zawsze błąd się wkradnie nawet takim wielkim polonistom jak Jacek :D . Wejdź na bloga Margaret to błędy zobaczysz szybko.

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze głupku panienką to jest teraz w czasach szkolnych była dzieckiem po drugie nie będziesz mnie uczył j.polskiego to tylko forum i zawsze błąd się wkradnie nawet takim wielkim polonistom jak Jacek :D . Wejdź na bloga Margaret to błędy zobaczysz szybko.

Dla mnie jesteś ciężkim debilem i powinieneś zwrócić państwu pieniądze za edukację które ewidentnie zmarnowałeś. Wkraść to Ci się może literówka a nie takie bzdury i nieważne czy piszesz na forum czy sprayem po ścianie. Nie jestem polonistą ale jak widzę takich idiotów którzy mając sprawdzanie pisowni w każdym możliwym programie i nie potrafią pisać po polsku to mnie krew zalewa.

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie jesteś ciężkim debilem i powinieneś zwrócić państwu pieniądze za edukację które ewidentnie zmarnowałeś. Wkraść to Ci się może literówka a nie takie bzdury i nieważne czy piszesz na forum czy sprayem po ścianie. Nie jestem polonistą ale jak widzę takich idiotów którzy mając sprawdzanie pisowni w każdym możliwym programie i nie potrafią pisać po polsku to mnie krew zalewa.

Ha ha ha widzę jak cię zalewa. Wiesz co to oznacza? że wiadomo kto tu pisze hahahahahahah. Prostak jesteś i tyle ci powiem

Odnośnik do odpowiedzi

Ha ha ha widzę jak cię zalewa. Wiesz co to oznacza? że wiadomo kto tu pisze hahahahahahah. Prostak jesteś i tyle ci powiem

Co za kretyn z Ciebie. Jestem pewny że nie wiesz kim jestem ponieważ nie mieszkam już od dawna w Ińsku. Wracam tam często ale tylko nad jezioro. Nie będę z Tobą dyskutował bo jesteś głupi jak but, wszędzie widzisz opozycję i wydaje Ci się że wiesz z kim piszesz. Typowy wiejski burak - doskonale pasujesz do tego ciemnogrodu.

Odnośnik do odpowiedzi

Co za kretyn z Ciebie. Jestem pewny że nie wiesz kim jestem ponieważ nie mieszkam już od dawna w Ińsku. Wracam tam często ale tylko nad jezioro. Nie będę z Tobą dyskutował bo jesteś głupi jak but, wszędzie widzisz opozycję i wydaje Ci się że wiesz z kim piszesz. Typowy wiejski burak - doskonale pasujesz do tego ciemnogrodu.

Ty za to jesteś jak ta twoja margaret z ciemnogrodu wyszła i nawet odnosi sukcesy. Widać dobre szkoły braliście skoro wam się tak powodzi. Tylko podziękowania nie widać. Tak się traktuje ciemnogród tak???? Kto cię tu uczył chamie i kto dał szlify, że teraz tak trudno co się przyznać do tych ludzi. To ty jesteś wiejski prostak i zawistny idiota bo dorwałeś się do koryta i nagle zapomniałeś czyja ręka zryć dawała. Wypad szkoda na twój i twojej margaret dyskutować. Wsiowa dobrana kapela.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty za to jesteś jak ta twoja margaret z ciemnogrodu wyszła i nawet odnosi sukcesy. Widać dobre szkoły braliście skoro wam się tak powodzi. Tylko podziękowania nie widać. Tak się traktuje ciemnogród tak???? Kto cię tu uczył chamie i kto dał szlify, że teraz tak trudno co się przyznać do tych ludzi. To ty jesteś wiejski prostak i zawistny idiota bo dorwałeś się do koryta i nagle zapomniałeś czyja ręka zryć dawała. Wypad szkoda na twój i twojej margaret dyskutować. Wsiowa dobrana kapela.

Co za cymbał oczekujący podziękowań. Małgosia komu chciała i kto na to zasłużył,temu podziękowała i nic nikomu już nie należy się.

Odnośnik do odpowiedzi

Co za cymbał oczekujący podziękowań. Małgosia komu chciała i kto na to zasłużył,temu podziękowała i nic nikomu już nie należy się.

Nie słyszałam ani razu żeby Gośka komukolwiek i kiedykolwiek dziękowała. Ona już z tym przydomkiem "patelnia" czy " czajnik" zostanie. Amen. Szkoda strzępić na nią język. Na reklamie pleya wygląda jak chodząca śmiertelnica. Wybielili ją jak by tylko usta czerwone były w jej postaci. Dobrze że "golasy" leciały to odgadłam że to ona. Wszędzie robią z nią co chcą a ona nie rozumie jakim jest pośmiewiskiem tylko liczy kasę. Za forsę której nigdy nie miała jest skłonna do wszystkich występów nie długo zacznie reklamować swój tyłek( chociaż nawet tego nie ma jak należy).

Odnośnik do odpowiedzi

A ty jaki masz przydomek ? "flaszka"

W żadnej reklamie cię nie widać.

A żal ci dupę tak ściska aż ci usta posiniały.

No i nic i nigdy nie będziesz reklamować bo jesteś ? nikim?

Tak anonimową i debilną treścią na tym form ,i tylko tu (całe szczęście)

Odnośnik do odpowiedzi

Nie słyszałam ani razu żeby Gośka komukolwiek i kiedykolwiek dziękowała. Ona już z tym przydomkiem "patelnia" czy " czajnik" zostanie. Amen. Szkoda strzępić na nią język. Na reklamie pleya wygląda jak chodząca śmiertelnica. Wybielili ją jak by tylko usta czerwone były w jej postaci. Dobrze że "golasy" leciały to odgadłam że to ona. Wszędzie robią z nią co chcą a ona nie rozumie jakim jest pośmiewiskiem tylko liczy kasę. Za forsę której nigdy nie miała jest skłonna do wszystkich występów nie długo zacznie reklamować swój tyłek( chociaż nawet tego nie ma jak należy).

! Nawet jeśli wystawisz swój wykrzyknik,to i tak nie zarobisz grosza. Możesz jednak spróbować,to przekonasz się,że niekoniecznie wszystko twoje i wielu innych jest na sprzedaż,a Małgosi owszem.Zazdrośni!!!

Odnośnik do odpowiedzi

! Nawet jeśli wystawisz swój wykrzyknik,to i tak nie zarobisz grosza. Możesz jednak spróbować,to przekonasz się,że niekoniecznie wszystko twoje i wielu innych jest na sprzedaż,a Małgosi owszem.Zazdrośni!!!

Ja ci powiem "wyborco" według mnie twoja gosia popadła z skrajności w skrajność. Jednym słowem z gówna w gówno- z szamba w szambo. Bynajmniej nie ma to nic z zazdrością. Jaka piosenkarka tacy fani. Koniec..............................

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ci powiem "wyborco" według mnie twoja gosia popadła z skrajności w skrajność. Jednym słowem z gówna w gówno- z szamba w szambo. Bynajmniej nie ma to nic z zazdrością. Jaka piosenkarka tacy fani. Koniec..............................

Masz wybór. Nie musisz być jej fanem. Ja też nie jestem,ale życzę jej wielu sukcesów,bo to nasza,z Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi

Masz wybór. Nie musisz być jej fanem. Ja też nie jestem,ale życzę jej wielu sukcesów,bo to nasza,z Ińska.

Nie kibicuję laleczkom które udają jakby nigdy tu nie były. Ona nie nasza ona ze Szczecina ale i tam nikt o niej nie słyszał nawet jeśli tam są jej korzenie. Niech się "gwiazda" wali na garba.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...