Skocz do zawartości

Nasze "gwiazdy"


Rekomendowane odpowiedzi

O 14.03.2018 o 13:32, lena napisał:

Według mnie Liwak nie powinien już stratować. To wypalony radny ja go uważam za lenia.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           A ja bede glosowala za Liwakiem ,gdyż jest to najlepszburmistrz do tej pory

Jak zauważyłem,gdyby Liwak nie startował,wówczas zwiekszyłyby się szanse tych,którzy mają chęć zostać burmistrzem.Stwierdzam,że tak pracowitego i uczciwego burmistrza w Ińsku jeszcze nie było.Przypatrzcie się co  dzieje  się z handlem w Ińsku.Przykro mi,że wielu będzie zmuszonych zlikwidować sklepy w branży spożywczej,ale,do Dino ludzie walą jak w dym m.in. dlatego,że tam kupią towar zdecydowanie taniej i świeży. Tego domagali się mieszkańcy naszej gminy.Liczę równiez i na to,że powstanie w Ińsku stacja paliw.A Małgosia i tak nie obnizy notowań Liwaka w naszej gminie,bo bardzo wielu Ińszczan najzwyczajniej Małgosię lubi.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

23 minut temu, gość napisał:

Jak zauważyłem,gdyby Liwak nie startował,wówczas zwiekszyłyby się szanse tych,którzy mają chęć zostać burmistrzem.Stwierdzam,że tak pracowitego i uczciwego burmistrza w Ińsku jeszcze nie było.Przypatrzcie się co  dzieje  się z handlem w Ińsku.Przykro mi,że wielu będzie zmuszonych zlikwidować sklepy w branży spożywczej,ale,do Dino ludzie walą jak w dym m.in. dlatego,że tam kupią towar zdecydowanie taniej i świeży. Tego domagali się mieszkańcy naszej gminy.Liczę równiez i na to,że powstanie w Ińsku stacja paliw.A Małgosia i tak nie obnizy notowań Liwaka w naszej gminie,bo bardzo wielu Ińszczan najzwyczajniej Małgosię lubi.

Przestań gwiazdorzyć! Dino to nie zasługa Liwaka a świeże produkty możesz kupić w każdym sklepie. Ja w Dino nie widzę więcej ludzi niż w innych sklepach a jak ty się cieszysz że inni przedsiębiorcy mali znikną z Ińska to jesteś godny pożałowania. A twojej Małgosi nie tylko nie lubią w Ińsku ale w całej Polsce. Poczytaj o niej komentarze. Ludzie nie przebierają w słowach o jej bladym talencie. Ktoś mądrze napisał o tej rodzinie-to patologia. 

Odnośnik do odpowiedzi
nie dotykać
1 godzinę temu, OBSERWATORKA napisał:

OWALCIE SIE OD MAŁGOSKII LIWAKA ONI AKURAT SA OK . TERAZ GWIAZDAMI  INSKA JEST NIUNIA ŻELAZKO I JAKAS  BABA BLĄDI ,RZEKOMO TO ŻOŃCIA  DENTYSTY .GWIAZDORZĄ    ŻONCIA CHCE POSADKE BURKA

Rzeczywiście ale dwie dobre dusze w tej gminie. Gwiazdorzyć to może w alkowie producenta. W Ińsku ludzie światowi i mają swój rozum ble kto to dotyka?:cry:

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 rok później...
1 minutę temu, Widz napisał:

Dzisiaj wielkie dożynki w Ińsku.Choc występują najlepsi w gminie to nie mogę słuchać paterkowej drze się ponad siły

 

Szału nie ma .....wiara nie dopisała wciąż te same tłuki...ktoś wierzy że Jacek zostanie posłem? Szafran burmistrzem a Michał będzie trwał?

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Jarus napisał:

Jak to wiochę zobaczyłam to przykro powiedzieć chala

Masz na myśli tę wiochę. No fakt takiego dna należy się wstydzić. Tak jak imprezy z dożynkami ( to nie są dożynki polityczne). Przykro powiedzieć że to wieśnictwo ma takie aspiracje.

Screenshot_20190908-123711~2.png

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Gustlik napisał:

Wiecie ktoś ma się za gwiazdę ktoś ma się za mocnego w czymś czego nie potrafi a chcę swoją osobą pokazać nie zawsze mu wychodzi .Nie ważne jaki jestem ale lu ftdzie patrzcie na mnie i klaszcie ha ją

Siedzisz napity, piszesz jak potłuczony i z błędami,  nie wiadomo o co Ci chodzi.  Chcesz zakryć brak jakiejkolwiek moralności rodziny Liwaka?

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, bajki napisał:

Siedzisz napity, piszesz jak potłuczony i z błędami,  nie wiadomo o co Ci chodzi.  Chcesz zakryć brak jakiejkolwiek moralności rodziny Liwaka?

Właśnie!  A jutro przyjdzie napity do pracy. Liwak kmiocie imprezy robi się w sobotę by ludziska wydobrzeli do dnia pracy. Nie wszyscy w gminie pracują niektórzy jadą do pracy i muszą się wyspać. A ty gnoju uprawiasz sobie polityczny spęd. Ty nawiększy leniu w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Bum cuk cyk napisał:

Właśnie!  A jutro przyjdzie napity do pracy. Liwak kmiocie imprezy robi się w sobotę by ludziska wydobrzeli do dnia pracy. Nie wszyscy w gminie pracują niektórzy jadą do pracy i muszą się wyspać. A ty gnoju uprawiasz sobie polityczny spęd. Ty nawiększy leniu w Ińsku.

Przeciež tam kilku żuli jest. Po co to sztucznie przedłużać. Litości....

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, szał napisał:

Szału nie ma .....wiara nie dopisała wciąż te same tłuki...ktoś wierzy że Jacek zostanie posłem? Szafran burmistrzem a Michał będzie trwał?

Napiłem się ale nie wiem kilka babeczek pialo też po kilonku wziął bym je na poprawkę do sobie 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...