Skocz do zawartości

Spotkanie z Sybirakami 11 lutego 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Rwij stąd śmieciu. To jest temat poświęcony sybirakom i tak ma zostać. Jak nie znasz ich historii i nie umiesz tego uszanować to jesteś zwykłym śmieciem. Michał ignorujcie tego kretyna bo to jest klasyczna prowokacja.

Odnośnik do odpowiedzi

Prezentujemy Państwu film nagrany podczas spotkania z Sybirakami z Gminy Ińsko, które odbyło się 11 lutego 2014 roku. Na końcu filmu wymienione są rodziny, które w 1946 r. przybyły do Ińska z Syberii.

Coś mi się wydaje,że te dane są z sufitu.Tak samo jak występujące osoby.One miały z Sybirakami takie powiązanie jak kot z psem.

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi się wydaje,że te dane są z sufitu.Tak samo jak występujące osoby.One miały z Sybirakami takie powiązanie jak kot z psem.

Przejrzałem listę.Jest autentyczna.Możesz skonfrontować z meldunkami w USC Ińsko. Nie obrażaj "Sybiraków",ani też kolejnych ich pokoleń.

Odnośnik do odpowiedzi

snapback.pngUżytkownik Gość dnia 16 luty 2014 - 14:23 napisał

Coś mi się wydaje,że te dane są z sufitu.Tak samo jak występujące osoby.One miały z Sybirakami takie powiązanie jak kot z psem.

Bo to jest prawda,pokazali osoby,które nawet nie wiedzą dokładnie gdzie jest Syberia.To sami swoi, partyjnych układów z czasów GS-u i PSL-u.

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to jest prawda,pokazali osoby,które nawet nie wiedzą dokładnie gdzie jest Syberia.To sami swoi, partyjnych układów z czasów GS-u i PSL-u.

Choćbyś nie wiem jak pragnął,to przecież losów "Sybiraków" nie zmienisz. Lista "Sybiraków" jest autentyczną,to znaczy prawdziwą,zgodną z zapisami w USC Ińsko.

Odnośnik do odpowiedzi

Choćbyś nie wiem jak pragnął,to przecież losów "Sybiraków" nie zmienisz. Lista "Sybiraków" jest autentyczną,to znaczy prawdziwą,zgodną z zapisami w USC Ińsko.

Bzdura i wierutna manipulacja.Tylko dlaczego? Komu zależy na tej grze? To wstyd,że ludzie nie mający nic wspólnego z sybirakami, śmią się pod nich podszywać.Skandal.

Odnośnik do odpowiedzi

Bzdura i wierutna manipulacja.Tylko dlaczego? Komu zależy na tej grze? To wstyd,że ludzie nie mający nic wspólnego z sybirakami, śmią się pod nich podszywać.Skandal.

Znawco historii podaj choćby jeden przykład "manipulacji". A któż to taki "podszył się" pod Sybiraków? Mam na uwadze dołączoną listę. W trakcie uroczystości kurtuazyjnie przed scenę oprócz Sybiraków poproszono ich żony. I każdy zainteresowany o tym wiedział. Tak postępuje się.

Odnośnik do odpowiedzi

Znawco historii podaj choćby jeden przykład "manipulacji". A któż to taki "podszył się" pod Sybiraków? Mam na uwadze dołączoną listę. W trakcie uroczystości kurtuazyjnie przed scenę oprócz Sybiraków poproszono ich żony. I każdy zainteresowany o tym wiedział. Tak postępuje się.

I to jest komusza propaganda. Dajcie kapusia a znajdziemy rabusia. Uczyć się i czytać dokumenty tłumoki.

Odnośnik do odpowiedzi

I to jest komusza propaganda. Dajcie kapusia a znajdziemy rabusia. Uczyć się i czytać dokumenty tłumoki.

Prymitywny, godny pożałowania człekokształtny. Idź na V-city i wypisuj swoje dumania. Sybiraków zostaw w spokoju. Oni nigdy od władz nie domagali się przywilejów. Żyli spokojnie i skromnie. Nigdy nie krzyczeli,że są pokrzywdzeni. Niedostatki znosili tak jak i inni z pokorą.

Odnośnik do odpowiedzi

Prymitywny, godny pożałowania człekokształtny. Idź na V-city i wypisuj swoje dumania. Sybiraków zostaw w spokoju. Oni nigdy od władz nie domagali się przywilejów. Żyli spokojnie i skromnie. Nigdy nie krzyczeli,że są pokrzywdzeni. Niedostatki znosili tak jak i inni z pokorą.

Przecież tutaj nie chodzi o częściową listę ludzi zamieszkałych po wojnie,lecz o tzw. przybłędy podszywające się pod tych ludzi.Mówi o gębach tych co bazują na Sybirakach.Ocknij się tumanie.

Odnośnik do odpowiedzi

Prymitywny, godny pożałowania człekokształtny. Idź na V-city i wypisuj swoje dumania. Sybiraków zostaw w spokoju. Oni nigdy od władz nie domagali się przywilejów. Żyli spokojnie i skromnie. Nigdy nie krzyczeli,że są pokrzywdzeni. Niedostatki znosili tak jak i inni z pokorą.

Przecież tutaj nie chodzi o częściową listę ludzi zamieszkałych po wojnie,lecz o tzw. przybłędy podszywające się pod tych ludzi.Mówi o gębach tych co bazują na Sybirakach.Ocknij się tumanie.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież tutaj nie chodzi o częściową listę ludzi zamieszkałych po wojnie,lecz o tzw. przybłędy podszywające się pod tych ludzi.Mówi o gębach tych co bazują na Sybirakach.Ocknij się tumanie.

Nie ma częściowej listy. Jest pełna lista przybyłych do Ińska "Sybiraków". Nikt pod nikogo nie podszywa się.Czy to jest takie trudne do zrozumienia?Jeśli interesują was inne tematy,to przecież łatwo przeskoczyć np na "Kampanię wyborczą". Nie mieszajcie Sybiraków do walki wyborczej.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma częściowej listy. Jest pełna lista przybyłych do Ińska "Sybiraków". Nikt pod nikogo nie podszywa się.Czy to jest takie trudne do zrozumienia?Jeśli interesują was inne tematy,to przecież łatwo przeskoczyć np na "Kampanię wyborczą". Nie mieszajcie Sybiraków do walki wyborczej.

To jest lista wszystkich przybyłych do Ińska w 1946r z różnych części Polski i nie tylko.Ale ta lista nie ma nic wspólnego z ludźmi,którzy tutaj przybyli i zamieszkali będąc wcześniej na Syberii.To jest właśnie propaganda o OSZUSTWO.

Odnośnik do odpowiedzi

To jest lista wszystkich przybyłych do Ińska w 1946r z różnych części Polski i nie tylko.Ale ta lista nie ma nic wspólnego z ludźmi,którzy tutaj przybyli i zamieszkali będąc wcześniej na Syberii.To jest właśnie propaganda o OSZUSTWO.

To jest pełna lista przybyłych do Ińska "Sybiraków". Czy tak trudno zrozumieć? Ciągle międlisz i doszukujesz się oszustwa. W księdze meldunkowej USC w Ińsku w 1946r. odnotowano, które rodziny przybyły z Syberii na podstawie dokumentów.

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie spokój Sybirakom. Nie macie się na kim wyżywać? Ci ludzie przeszli ciężkie chwile na Syberii!!! Jak ktoś nie zna historii tych ludzi to niech się nie wypowiada. Administratora strony uprzejmie proszę o zamknięcie tego tematu i pozostawienie w tym wątku jedynie filmu ze spotkania z Sybirakami.

Odnośnik do odpowiedzi
To jest lista wszystkich przybyłych do Ińska w 1946r z różnych części Polski i nie tylko.Ale ta lista nie ma nic wspólnego z ludźmi,którzy tutaj przybyli i zamieszkali będąc wcześniej na Syberii.To jest właśnie propaganda o OSZUSTWO.

Bo to jest manipulacja i to bezczelna.To są zupełnie różne zasady i tragedie.Mam tutaj na myśli prawdziwych Sybiraków. Czyżby odpowiedzialny za te sprawy prowadził swoją propagandową rozgrywkę.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...