Skocz do zawartości

Ukraińcy a UE


perfeckt

Rekomendowane odpowiedzi

W czerwcu będą wybory do Europarlamentu, jeżeli Kaczor będzie popierał banderowców, to mojego głosu PiS nie dostanie!

W czerwcu będą wybory do Europarlamentu, jeżeli Kaczor będzie popierał banderowców, to mojego głosu PiS nie dostanie!

On ich popiera cały czas,by mieć poparcie u mniejszości ukraińskiej w Polsce.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 627
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

On ich popiera cały czas,by mieć poparcie u mniejszości ukraińskiej w Polsce.

Ty już całkiem na łeb upadłeś! Co mają dla mnie za znaczenie wybory do UE i Kaczor? Ja nie chcę żeby był znów Racinowski burmistrzem koniec kropka. Reszta się nie liczy. Ukraińcy też ludzie i też mają prawo głosu jak ci się nie podoba zmień prawo!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Ty już całkiem na łeb upadłeś! Co mają dla mnie za znaczenie wybory do UE i Kaczor? Ja nie chcę żeby był znów Racinowski burmistrzem koniec kropka. Reszta się nie liczy. Ukraińcy też ludzie i też mają prawo głosu jak ci się nie podoba zmień prawo!!!!!!

Nie chcesz ale nic nie możesz, bidoku. A kto inny Panu Burmistrzowi szanownemu.... zagrozi ? Szulc, Cocia, ? No chyba że emerytowany górnik (nie wykazujący swojej emerytury w oświadczeniu majątkowym radnego !!??) a obecny hodowca byków, zgłosi swoją kandydaturę. Wtedy będzie trzęsienie ziemi w naszej Gminie.........ha,ha,ha.

Odnośnik do odpowiedzi
do pomyleńca

Nie chcesz ale nic nie możesz, bidoku. A kto inny Panu Burmistrzowi szanownemu.... zagrozi ? Szulc, Cocia, ? No chyba że emerytowany górnik (nie wykazujący swojej emerytury w oświadczeniu majątkowym radnego !!??) a obecny hodowca byków, zgłosi swoją kandydaturę. Wtedy będzie trzęsienie ziemi w naszej Gminie.........ha,ha,ha.

TY- zakamuflowana opcjo niemiecka zamknij gębę na kłódkę. Łysy idiota dorwał się do klawiatury i rzępoli jak rąbnięty. Ty kretynie jeździłeś po gminie i co wskórałeś? Ktoś cię słuchał, traktował poważnie!? Nie bo jesteś gnutem który tylko podżega i wyżywa się na Włodku który tyle już dla gminy zrobił. Masz zachwiane ego niech ci baba laskę zrobi to kręgosłup odpocznie......

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to czytam myślę że chodzi o referendum i tego Pana który jeździł z bilbordem przeciwko żwirowni , ten zarzut jest kierowany od kogoś powiązanego z Szafranem lub jego samego czyli od wielkiego opozycjonisty i przeciwnika żwirowni . !? :D

Co robiłeś ty wielki działaczu w tak decydującej dla Ińska i mieszkańców chwili !!!!!!!!!!

Jestem pewna że się cieszyłeś i modliłeś , aby TA inicjatywa większości myślących mieszkańców się NIE udała !!!!

Teraz należało by ci tylko plunąć w twarz i kopnąć w tyłek za ten fałsz .

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz bo sam te paszkwile piszesz. Masz problem to pogadaj jak mężczyzna z mężczyzną dajcie sobie po razie i już. Teraz ważne czy poprzesz Krokusa w wyborach jako przeciw wagi do obecnego TW i nie pozwolisz żeby rządził kolejną kadencję. Co ty na to?

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to czytam myślę że chodzi o referendum i tego Pana który jeździł z bilbordem przeciwko żwirowni , ten zarzut jest kierowany od kogoś powiązanego z Szafranem lub jego samego czyli od wielkiego opozycjonisty i przeciwnika żwirowni . !? :D

Co robiłeś ty wielki działaczu w tak decydującej dla Ińska i mieszkańców chwili !!!!!!!!!!

Jestem pewna że się cieszyłeś i modliłeś , aby TA inicjatywa większości myślących mieszkańców się NIE udała !!!!

Teraz należało by ci tylko plunąć w twarz i kopnąć w tyłek za ten fałsz .

.....jaki Pan? chyba szuja i prowokator. Nawet dobrej opcji nie potrafi poprzeć. Przecież widać, że on za burkiem jest. Pytanie tylko dlaczego?

Odnośnik do odpowiedzi

.....jaki Pan? chyba szuja i prowokator. Nawet dobrej opcji nie potrafi poprzeć. Przecież widać, że on za burkiem jest. Pytanie tylko dlaczego?

To chyba słuszna myśl, tylko ktoś popierający obecnego burka może tu atakować Krokusa, innego wyjścia nie ma
Odnośnik do odpowiedzi

LODZIA to zaraz nam na pewno odpowiesz dlaczego ? po tych twoich wielu wypowiedziach na poziomie wiochy i braku odpowiedzi na mój wpis ! ( Jak zwalczać to wszystkich , którzy myślą inaczej jak wy ! ) metoda przypominająca stalinowskie czasy

tylko wdaj się teraz w inną osobę żebyś była wiarygodna lub poproś tego przeciwnika żwirowni który siedzi obok aby coś nowego spłodził .

Odnośnik do odpowiedzi

LODZIA to zaraz nam na pewno odpowiesz dlaczego ? po tych twoich wielu wypowiedziach na poziomie wiochy i braku odpowiedzi na mój wpis ! ( Jak zwalczać to wszystkich , którzy myślą inaczej jak wy ! ) metoda przypominająca stalinowskie czasy

tylko wdaj się teraz w inną osobę żebyś była wiarygodna lub poproś tego przeciwnika żwirowni który siedzi obok aby coś nowego spłodził .

Jaka Lodzia! tobie gostek już odbija. Jeśli popierasz burka to mów dlaczego. Pozwolił ci na budowę, zasponsorował żwir, podoba się tobie jak te samochody w tą i z powrotem, powiedz tylko po co było jeździć po całej gminie jak teraz popierasz tego gamonia. W Insku już są braki z tymi co go popierają masz spóźnione wiadomości czy jak? Przecież jak cię ludzie w tym bmw zobaczą to zlinczują jak się przyznajesz, że popierasz tego co chce nawet park zniszczyć robiąc ścieżkę przed wyborami. Widać na ciebie te stalinowskie działania "wielkiego komunisty " działają ale tylko na ciebie.

Odnośnik do odpowiedzi

A co tak ińscy włodarze zamilkli? Jeszcze nie wytrzeźwieli po świętach? Czas brać się za narodową propagandę,bo idą wybory. Zaczęliście dobrze od ulicy dla brata przewodniczącego,chociaż przyznaję ,że tam też już dawno powinna być.Tak samo jak na manhatanie, gdzie ludzie płacą i nic z tego nie mają.

Odnośnik do odpowiedzi

Głupie gminne barany, to jest zadanie własne gminy i nikt nam łaski nie robi. Jeżeli robicie ulice pod swoim kątem to jest to przestępstwo i faworyzowanie swoich rodzin.My tylko o realizowanie tego ,co wynika z Ustaw.Nikt,powtarzam nikt nam łaski nie robi zasrańcy.Będziemy popularyzować odpowiednio tę gminę za lekceważenie prawa.

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko dobrze pilnujcie tych swoich hacjend.

Ty idioto,my się nie boimy o nasze wille i domy lecz o psute na dziurach samochody,błoto i kałuże,po których musimy chodzić.A swoją drogą strasznie jesteście popieprzeni, skoro normalne parametry współczesności są dla was nieosiągalne.To może zacznijcie żyć jak kiedyś w okresie panowania małp.Rzeczywiście coś wam się w łepetynach miesza z zazdrości i nienawiści.Ale trudno nie widzieć jak budżet tworzony z naszych wpłat jest marnotrawiony i rozdawany największym nierobom tej gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

http://wiadomosci.on...w-kijowie/hr5r2

~Kaszub :Dlaczego Ukraińcy zamieszkujący Polskę nie wracają teraz do siebie ? Mają przecież swoją nareszcie wolną Ukrainę, o którą tylu Polaków namordowali do spółki z Niemcami, Sowietami albo sami. Nieszczęściem Polski jest fakt, że tyle tej ukraińskiej swołoczy zostało tu przesiedlonej w ramach akcji " Wisła", lub przelazło do nas przez granicę na podstawie metryk ukradzionych zarżniętym na Wołyniu Polakom.

Durni politycy ględzą jeszcze o zniesieniu wiz dla tej hołoty. To byłby początek końca tej i tak już pomieszanej Polski.

Nie ma racji?

Odnośnik do odpowiedzi

.. ~Łazarz ~Polak

~Polak do ~Łazarz: Moglibyśmy pomóc narodowi ukraińskiemu,jednak w sytuacji,gdy wielu polityków domaga się rewizji granic kosztem Polski,zapał ten ustał.Moją rodzinę spod Lwowa przy współpracy Ukraińców i Rosjan wywieziono na Syberię,a kto nie chciał dać się zapakować do pociągu,tego zamordowali Ukraińcy. Wieś spalono. Nie ma jej na żadnej mapie.Takich przypadków było bardzo wiele na kresach.Dążenie Ukrainy do Europy przez likwidację Polski uważam za nonsensowne. W tej sytuacji nie poprzemy was! zwiń

Odnośnik do odpowiedzi

Powiększyłem :Poniższa lista zawiera komentarze napisane ostatnio przy użyciu tej przeglądarki.

~Polak do ~Łazarz: Moglibyśmy pomóc narodowi ukraińskiemu,jednak w sytuacji,gdy wielu polityków domaga się rewizji granic kosztem Polski,zapał ten ustał.Moją rodzinę spod Lwowa przy współpracy Ukraińców i Rosjan wywieziono na Syberię,a kto nie chciał dać się zapakować do pociągu,tego zamordowali Ukraińcy. Wieś spalono. Nie ma jej na żadnej mapie.Takich przypadków było bardzo wiele na kresach.Dążenie Ukrainy do Europy przez likwidację Polski uważam za nonsensowne. W tej sytuacji nie poprzemy was! zwiń

Odnośnik do odpowiedzi

Może lokalni Ukraińcy określą , która ze stron protestujących jest ich przedstawicielem. Aby poprzeć Ukrainę , należy znać ich nastawienie i popieranego przywódcę no i postulaty do realizacji. Tacy aktywni działacze nie powinni milczeć w chwili , kiedy ważą się losy państwa.bo może się okazać ,że większość chce powrotu do wpływów Rosji.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...