Skocz do zawartości

Ukraińcy a UE


perfeckt

Rekomendowane odpowiedzi

I tak okazuje się,że lokalny kandydat na burmistrza , teraz przedstawiciel OBWE J.Lesliw jedzie na Ukrainę wspierać swoich rodaków. A gdzie podział się kolejny ekspert od wszystkiego , przewodniczący B.Terebecki.Może uznał ,że J Kaczyński lepiej go zastąpił przy przedstawicielu UPA na majdanie? Radzę wam spakować manatki, jechać na Ukrainę i pozostać tam jak najdłużej. Nam też będzie żyło się łatwiej, odzyskamy miejsca pracy i spore środki. A swoją drogą głupota naszych przedstawicieli nie zna granic jak widać po występach...

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 627
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

I tak okazuje się,że lokalny kandydat na burmistrza , teraz przedstawiciel OBWE J.Lesliw jedzie na Ukrainę wspierać swoich rodaków. A gdzie podział się kolejny ekspert od wszystkiego , przewodniczący B.Terebecki.Może uznał ,że J Kaczyński lepiej go zastąpił przy przedstawicielu UPA na majdanie? Radzę wam spakować manatki, jechać na Ukrainę i pozostać tam jak najdłużej. Nam też będzie żyło się łatwiej, odzyskamy miejsca pracy i spore środki. A swoją drogą głupota naszych przedstawicieli nie zna granic jak widać po występach...

Jeśli to prawda,to można powiedzieć o Leśkiwie, że jest osobą odpowiedzialną. Pokolenie,które dba o dobro swojej ojczyzny zasługuje na najwyższe uznanie.Ciekawe jak ty zachowujesz się w swoim kraju,gdy twoi rodacy są krzywdzeni przez własny rząd?

Odnośnik do odpowiedzi

Mój rząd okradł mnie z OFE, podnosi kilka razy w roku podatki, nie pozwala na poziomie europejskim leczyć, energia ( wszelaka) jest najdroższa w Europie, zadłuża już nie tylko mnie ale moje wnuki, Wszystkie inne media jak np. prąd, woda, ścieki, śmieci opłacam sam za siebie i to w najwyższych cenach w UE no i mogę tak wyliczać do końca świata całą resztę wyzysku mnie przez rząd i miejscowego burmistrza z Trzebiatowa ( najwięcej ukrainy) jak i przewodniczącego bogdana którego ojciec wiadomo kim był. Tak przeżeracie moje pieniądze okradając mnie w biały dzień. A wy s******** patriotami się tu w Polsce czujecie. Wypieprzaj złodzieju do siebie koniec kropka. Niech się Pan Leśkiw jako mieszkaniec poczuje w miejscu zamieszkania i tak gorąco nie popiera kopalni którą będzie miał pod nosem. Chyba że planuje wyjazd do swoich na stałe to zmienia postać rzeczy. To samo dotyczy takich "polaczków" jak Terebecki i Racinowski.

Odnośnik do odpowiedzi

Mój rząd okradł mnie z OFE, podnosi kilka razy w roku podatki, nie pozwala na poziomie europejskim leczyć, energia ( wszelaka) jest najdroższa w Europie, zadłuża już nie tylko mnie ale moje wnuki, Wszystkie inne media jak np. prąd, woda, ścieki, śmieci opłacam sam za siebie i to w najwyższych cenach w UE no i mogę tak wyliczać do końca świata całą resztę wyzysku mnie przez rząd i miejscowego burmistrza z Trzebiatowa ( najwięcej ukrainy) jak i przewodniczącego bogdana którego ojciec wiadomo kim był. Tak przeżeracie moje pieniądze okradając mnie w biały dzień. A wy s******** patriotami się tu w Polsce czujecie. Wypieprzaj złodzieju do siebie koniec kropka. Niech się Pan Leśkiw jako mieszkaniec poczuje w miejscu zamieszkania i tak gorąco nie popiera kopalni którą będzie miał pod nosem. Chyba że planuje wyjazd do swoich na stałe to zmienia postać rzeczy. To samo dotyczy takich "polaczków" jak Terebecki i Racinowski.

W każdym kraju są grupy osób uważające się za pępek państwa. My obawiamy się nacjonalistów ukraińskich spod flagi czerwono-czarnej i słusznie,ale twoje poglądy nacjonalistyczne niczym nie różnią się od poglądów nacjonalistów ukraińskich.Inne nacje ubogacają nasz kraj.W czasach największej potęgi, Polska była państwem tolerancyjnym pod względem wyznaniowym,rasowym i narodowym.Za udział w rozwoju Polski w naszym kraju osadzali się m.in. Tatarzy. Rodzina Leśkiwów też wiele wniosła w rozwój naszego miasteczka. Ja pamiętam,a ty nie chcesz. Tym różnimy się.

Odnośnik do odpowiedzi

W każdym kraju są grupy osób uważające się za pępek państwa. My obawiamy się nacjonalistów ukraińskich spod flagi czerwono-czarnej i słusznie,ale twoje poglądy nacjonalistyczne niczym nie różnią się od poglądów nacjonalistów ukraińskich.Inne nacje ubogacają nasz kraj.W czasach największej potęgi, Polska była państwem tolerancyjnym pod względem wyznaniowym,rasowym i narodowym.Za udział w rozwoju Polski w naszym kraju osadzali się m.in. Tatarzy. Rodzina Leśkiwów też wiele wniosła w rozwój naszego miasteczka. Ja pamiętam,a ty nie chcesz. Tym różnimy się.

Jak piszesz "wiele wniosła" to czekam aż wyliczysz te zasługi.....

Masz na myśli utrzymanie nauczyciela języka ukraińskiego w szkole?

To że jego matka jest/ była szefową tej mniejszości to jakie to wymierne korzyści dla mieszkańców ??? Niestety "Gość" ma rację Leśkiw nawet przetargu porządnie nie umie przygotować co naraża gminę na pośmiewisko i straty.....

Też mi zasługi............

Ty właśnie jesteś "polaczek" a nie "POLAK"

Odnośnik do odpowiedzi

To przecież żadna tajemnica. Oglądaj kronikę zapewne powtórzą. Albo zajrzyj do archiwum dzisiaj o 18.30 obejrzysz ulubieńca w pełnej krasie.

Musiałbym sie z wackiem na głowy zamienić, żeby Leśkiw był moim ulubieńcem, nie posadzaj mnie o takie rzeczy
Odnośnik do odpowiedzi

"Ty właśnie jesteś "polaczek" a nie "POLAK" ". Tak ocenia nie mój komentarz,lecz moją osobę" !".Obrażać i pluć potrafisz. Jakie masz walory,że uważasz się za "Prawdziwego Polaka" umniejszając mojej osobie?Jakie są twoje zasługi w trosce o polskość naszej "Ziemi Ińskiej"?Ciekawe co robiłeś(jeśli już byłeś)w stanie wojennym?Zauważ,że nie obrażam i nie oceniam negatywnie osób tu piszących.Wyrażam jedynie swoje poglądy na temat spraw społecznych naszego społeczeństwa.Taka jest siła demokracji o którą walczyliśmy od dziesięcioleci.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Ulicami Kijowa i kilku innych miast Ukrainy przeszły w środę marsze poświęcone 105. rocznicy urodzin przywódcy ukraińskich nacjonalistów Stepana Bandery. Akcje te organizuje od kilku lat nacjonalistyczna partia opozycyjna Swoboda.

1&srcw=307&srch=86&dstw=307&dsth=86

Świętują urodziny Bandery. "On jednoczy Ukrainę"

Około tysiąca... czytaj dalej »

Według organizatorów w marszu na cześć Bandery w Kijowie wzięło udział 10 tys. osób. Uczestniczący w nim ludzie szli z zapalonymi pochodniami i okrzykami: "Bandera naszym bohaterem!" i "Precz z bandą!".

Podobne, choć mniej liczne marsze przeszły przez Lwów i Chmielnicki w centrum kraju. Stały się one częścią trwających od 21 listopada protestów przeciw polityce władz, które odmówiły podpisania umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską.

Wróg Polski, bohater Ukrainy

1&srcw=307&srch=173&dstw=307&dsth=173

Sąd: Bandera nie jest Bohaterem Ukrainy

Stepan Bandera i... czytaj dalej »

Bandera był przywódcą jednej z frakcji Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN), której zbrojne ramię, UPA, jest odpowiedzialne za prowadzone od wiosny 1943 roku czystki etniczne na ludności polskiej na Wołyniu i w Galicji Wschodniej.

Jako działacz, a potem przywódca ukraińskiego ruchu nacjonalistycznego w międzywojennej Polsce Bandera był organizatorem akcji terrorystycznych przeciwko państwu polskiemu i ZSRR, m.in. zamachów w 1933 roku na konsulat radziecki we Lwowie oraz w 1934 roku na ministra spraw wewnętrznych II RP Bronisława Pierackiego.

Za zamach na Pierackiego został skazany na karę śmierci, zamienioną następnie na dożywocie. Uwolniony został po upadku II Rzeczypospolitej. 30 czerwca 1941 roku Bandera ogłosił we Lwowie powstanie niepodległego państwa ukraińskiego, za co w lipcu 1941 był aresztowany przez Niemców i osadzony w obozie w Sachsenhausen. Przebywał tam do września 1944 r.

Pośmiertnie uhonorowany

1&srcw=307&srch=173&dstw=307&dsth=173

Medal dla Bandery, konsternacja prezydenta

- Z konsternacją... czytaj dalej »

Po II wojnie światowej Bandera zamieszkał w Monachium pod przybranym nazwiskiem Stefan Popiel. W październiku 1959 roku został zamordowany przez agenta KGB Bohdana Staszyńskiego.

W roku 2010 Stepan Bandera otrzymał pośmiertnie tytuł Bohatera Ukrainy. Nadał mu go specjalnym dekretem ustępujący wówczas prezydent Wiktor Juszczenko. Dekret ostatecznie został uchylony przez sąd. Przyznanie Banderze tytułu Bohatera Ukrainy wywołało sprzeciw w Rosji oraz w Polsce.

Autor: kg/jk / Źródło: PAP

I ich potomkowie teraz w Polsce umilają życie Polaków. Przecież widać,że oni najchętniej by nas dalej rezali.

Odnośnik do odpowiedzi

"W roku 2010 Stepan Bandera otrzymał pośmiertnie tytuł Bohatera Ukrainy. Nadał mu go specjalnym dekretem ustępujący wówczas prezydent Wiktor Juszczenko".Ten sam,który był zwolennikiem wejścia Ukrainy do UE.Ten sam,którego bardzo popierał prezes PiS.

Odnośnik do odpowiedzi

"W roku 2010 Stepan Bandera otrzymał pośmiertnie tytuł Bohatera Ukrainy. Nadał mu go specjalnym dekretem ustępujący wówczas prezydent Wiktor Juszczenko".Ten sam,który był zwolennikiem wejścia Ukrainy do UE.Ten sam,którego bardzo popierał prezes PiS.

No i co z tego kto kogo popierał! Ukraina to jedna wielka banda była jest i będzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...